Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla!

  21.10.2020
  570
  A+
  A-
  Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla!

  Turkcell Biz ekibini kur ve kazanmaya başla kampanyası, özellikle son yıllarda Turkcell telekomünikasyon şirketinin abonelerine sunduğu en kapsamlı ve en çok dikkat çeken promosyon kampanyalarından biridir. Turkcell Biz kampanyası kapsamında ailesi veya sık görüştüğü arkadaşları ile ekip kuran aboneler, kendi aralarında internet ve hediye konuşma süresi paylaşımı yapabilme avantajını kullanırken, bununla birlikte her ay 2 GB bedava internet kazanabilmektedir. Son dönemde özellikle Turkcell abonesi olan gençlerin kendi ekiplerini hızla oluşturdukları bu kampanya hakkında verilen promosyonlar, kampanya katılım koşulları, şartları ve detayları hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

  Turkcell Biz Ekibi Nedir?

  turkcell biz ekibi nedir

  Turkcell biz ekibi avantajlarıyla öne çıkan bir oluşumdur. Klasik hediye internet ve konuşma kampanyalarının dışına çıkmayı hedefleyen Turkcell, yepyeni ve sıra dışı bir kampanyayla abonelerini mutlu etmeye devam etmektedir. Turkcell’den abonelere özel son kampanya Turkcell Biz kampanyası olarak dikkat çekmektedir. Kampanyaya katılan aboneler oluşturdukları Turkcell Biz grubu içinde paylaşım yapabilme hakkına sahip olup, aynı zamanda paylaşımları sayesinde hediye internet paketleri kazanma şansını da değerlendirebilecek.

  Turkcell Biz kampanyası, Turkcell faturalı veya faturasız hatta sahip abonelerin, yine kendileri gibi Turkcell abonesi olan aile bireyleri veya arkadaşları ile en az 2, en fazla 5 kişiden oluşan ekip kurmasına yönelik hazırlanmış sıra dışı bir promosyondur. Daha önce pek benzerlerinin görülmediği bu kampanya özellikle genç yaştaki Turkcell aboneleri tarafından yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Kampanya kapsamında belirtilen şartlara göre Turkcell Biz ekibini oluşturan aboneler, kendi aralarında internet ve dakika paylaşımında bulunabilmektedir.

  Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Biz Ekibi Kampanyasına Katılma Şartları Nelerdir?

  Turkcell Biz ekibi kampanyasına katılım koşulları, Turkcell resmi internet sitesi üzerinde açıklanmıştır. Oldukça basit şartlardan ve detaylardan oluşan Turkcell biz kampanyasında öne çıkan bazı koşullar bulunmaktadır. Tamamen Turkcell abonelerinden oluşması gereken Turkcell Biz ekibindeki bütün ekip üyelerinin faturalı hat sahibi olması şarttır. Dolayısıyla faturasız hatta sahip Turkcell müşterileri ile Turkcell Biz ekibi ne yazık ki kurulamamaktadır. Faturalı hatta sahip olan Turkcell aboneleri şu koşullar altında Turkcell Biz kampanyasına katılım sağlayabilmektedir:

  • Turkcell Biz ekibi oluşturacak abonelerin en az 2 en fazla 5 kişi olması gerekir.
  • Gruptaki bütün abonelerin faturalı hatta sahip olması gerekir.
  • Faturalı hattı bulunan Turkcell abonelerinin mevcut tarife veya paketlerini değiştirmelerine gerek yoktur.
  • Turkcell Biz ekibi oluşturulurken herhangi bir kayıt ücreti ödenmesine gerek yoktur.

  Bu koşulları yerine getiren Turkcell faturalı hat sahipleri, Turkcell Biz ekibine katılma veya ekip oluşturma hakkına sahip olabilmektedir. Turkcell Biz ekibine katılmak için herhangi bir yaş veya tarife koşulu aranmadığı için faturalı hatta sahip bütün Turkcell müşterileri kurulan ekiplerdeki yerini alıp avantajlar dünyasına dahil olabilmektedir.

  Turkcell Biz Ekibi Nasıl Oluşturulur?

  Turkcell biz ekibi oluşturma işlemleri oldukça basittir. Yediden yetmişe her yaştan Turkcell faturalı hatta sahip abonenin katılım gösterebildiği Turkcell Biz ekibi, üyelerine çok cazip fırsatlardan yararlanma imkanı tanımaktadır. Turkcell Biz ekibi oluşturabilmek için, abonelerin Turkcell mağazaları, Turkcell resmi internet sitesi veya Turkcell dijital operatör uygulaması üzerinden ekiplerini tamamlayıp oluşturması mümkün olmaktadır. Turkcell Biz ekibi oluştururken izlenmesi gereken yöntemler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Turkcell dijital operatör uygulaması, ücretsiz olarak telefon indirildikten sonra uygulamaya giriş yapılır.
  • Uygulama ana sayfasında yer alan Turkcell Biz bağlantısına tıklanır.
  • Açılan sayfada “Ekip Oluştur” bağlantısına tıklanır.
  • Bu sayfada ekibe hangi Turkcell faturalı hat sahibi aboneler dahil edilecekse, o kişilerin numarası girilir ve kişiye “Davet Gönder” tuşuna basılır.
  • Turkcell Biz ekibine dahil edilecek aboneler, gelen davet mesajına onay vermeleri halinde Turkcell Biz ekibine katılabilirler. Katılmak istemeyen kullanıcılar bu mesajı onaylamazsa Turkcell Biz ekibinde yer alamazlar. Aynı Turkcell abonesine birden fazla davet gönderebilme hakkı vardır.
  • Turkcell Biz ekibine katılan faturalı hat sahipleri ile ekip içi ücretsiz konuşma imkanı bulunmaktadır. Ücretsiz konuşma hakkının yanı sıra ekip üyelerinin her birine Turkcell tarafından her ay 1 GB ücretsiz internet paketi de verilmektedir.

  Oldukça basit bir şekilde Turkcell Biz ekibi oluşturmak mümkündür. Oluşturulan her Turkcell Biz ekibi her ay avantajlı promosyonlardan yararlanabilmektedir. Turkcell Biz ekibinden çıkmak isteyen kullanıcıların kampanyadan çıkış bildiriminde bulunmaları yeterlidir.

  Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma Avantajı

  Turkcell Biz ekibi içinde sınırsız konuşma süresi bulunmaktadır. Turkcell abonelerinin dikkatinden kaçmayan bu kampanya sayesinde Turkcell Biz ekibini oluşturan müşteriler, ekip içinde yer alan arkadaşlarından veya aile bireylerinden birini aradıklarında ücretsiz konuşma avantajından yararlanabilmektedir. Bu yüzden Turkcell Biz ekibinin aile bireyleri arasında ya da sıkı arkadaş grupları arasında yaygın bir şekilde kullanıldığı da dikkatlerden kaçmamaktadır. Turkcell Biz ekibi kurmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Tamamen Turkcell faturalı hatta sahip müşterilerinin kullanımına sunulan bu kampanyaya katılım için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

  Turkcell Biz Kampanyası Detayları

  turkcell biz kampanyasi detaylari

  Turkcell Biz kampanyası özellikleri arasında 25 yaş altı gençlere özel seçenekler ve ayrıcalıklar da bulunmaktadır. Az önce bahsetmiş olduğumuz gibi özellikle yakın ilişkisi bulunan genç gruplarının bir numaralı iletişim kampanyası haline gelen Turkcell Biz kampanyası sayesinde 25 yaş altındaki gençler, oluşturdukları ekip içinde ek olarak hediye 2 GB internet paketi fırsatlarından da yararlanabilmektedir. Ayrıca 65 yaş üstü akıllı fatura paketi de Turkcell Biz ekibine dahil olan bu yaştaki faturalı aboneler için ücretsiz olarak hatta tanımlanabilmektedir. Yapılan açıklamalara göre Turkcell Biz ekibine katılmak için, aile bireylerini veya arkadaşlarını Turkcell Biz ekibi davetiyesi gönderen abonelere faturalı paketlerinden 12 ay boyunca %10 indirim hakkı da verilmektedir. Dolayısıyla Turkcell Biz ekibi kuran faturalı hat abonesinin daha kurulum aşamasında bile kampanya fırsatlarından yararlanabildiği görülmektedir.

  Turkcell’den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit İmkanı! Hakkında detaylar yazımızdadır.

  Turkcell Biz İnternet Paketleri ve Paylaşımı

  Turkcell Biz ekibi internet paketi ve paylaşımları, ekip üyelerinin kendi aralarında diledikleri gibi paylaşım yapabilmelerini sağlamaktadır. Turkcell Biz ekip üyelerinin her biri fatura döneminde 2 GB boyuta kadar bedava internet kullanım haklarını, diğer üyelerden herhangi birisiyle paylaşabilme hakkına sahiptir. Ayrıca 25 yaş altındaki Turkcell aboneleri, Turkcell Biz ekibine davetiye ile dahil olduklarında bu avantajlara ek olarak anında 2 GB ücretsiz internet hakkı kazanabilmektedir. Turkcell Biz bedava internet kazanmak için ekip kurduğunuzda her ay 1 GB ekip üyelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenmektedir. Günlük 1 GB hediye internet hakkından her Turkcell Biz ekip üyesinin ayda sadece 1 defa yararlanabilmesi mümkündür.

  Turkcell Biz Kampanyası Avantajları Nelerdir?

  Turkcell Biz kampanyası fırsatları kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Turkcell Biz ekibi içinde sınırsız konuşma hakkı,
  • 25 yaş altı Turkcell abonelerine ek 2 GB hediye,
  • Turkcell Biz’e abone davet eden ekip üyelerine 12 ay boyunca faturada %10 indirim hakkı,
  • Turkcell Biz ekibi üyelerine fiber ev internetinde özel indirimli fiyat fırsatı

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x