Turkcell Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

  Turkcell Bol GB’lı Faturasız Paketler Hangileridir?

  Turkcell Bol GB’lı Faturasız Paketler, Turkcell’in bireysel faturasız hat müşterileri için oluşturulmuş paketlerdir. Bu paketlerden Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen yeni müşteriler yararlanabilmektedir. Turkcell bol GB’lı faturasız paketler Turkcell’in yeni müşterileri için geçerli olup aboneler, uygun fiyatlar ile kendilerine göre paket seçme şansına sahip olurlar.

  Turkcell Bol GB’lı Faturasız Paketler Nelerdir?

  Turkcell’in bol GB’lı faturasız paketleri, şu şekildedir:

  • Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB Paketi;
  • Turkcell Faturasız Hoş Geldin 4 GB Paketi;
  • Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi;
  • Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 6 GB Paketi;
  • Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi;
  • Turkcell Lifecell Hoş Geldin Paketi;
  • Turkcell Faturasız ile Özel Fırsat Paketi;
  • Turkcell Bol GB Tanışma Seti Paketi;

  Müşteriler, Turkcell’in bu paketlerini alabilmek için Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile bireysel faturasıza gelmeleri gerekmektedir.

  Turkcell Yeni Gelen Faturalıya Özel Kaçmaz Ek Paketler Kampanyası bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Faturasız Hoş Geldin 2 GB ve 4 GB Paketleri Nedir?

  Turkcell’in Faturasız Hoş Geldin 2 GB ve 4 GB Paketlerinin, bilgileri sırası ile aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Hoş Geldin 2 GB ve 4 GB paketlerinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Turkcell Hoş Geldin 2 GB Paketi kapsamında abonelere, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı, 2 GB cepten internet, BiP kullanımlarında geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB cepten internet verilecektir.
  • Turkcell Hoş Geldin 2 GB Paketi 30 gün geçerlidir ve paket fiyatı 27 TL’dir.
  • Turkcell Hoş Geldin 4 GB Paket kapsamında ise abonelere, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS, 4 GB cepten internet, BiP kullanımlarında geçerli 1 GB ve Dergilik’te geçerli 5 GB internet verilecektir. Paket süresi 30 gün olup ücreti ise 32 TL’dir.
  • Kampanyaya katılmak için müşterilerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da kampanyaya Turkcell Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paketlerin geçerli olduğu 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda müşterinin konuşma harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir. Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır. Paket bitiminde, müşterinin SMS kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 4 KR/100 KB üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Paket kapsamındaki ses, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez. Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

  Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi

  Turkcell’in Hazır Kart Hoş Geldin 5 GB Paketi, Turkcell hazır karta numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler için geçerlidir. Paket kapsamında abonelere, her yöne 500 dakika, her yöne 250 SMS ve yurt içinde geçerli 2 GB cepten internet; ayrıca YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter uygulamalarında geçerli 3 GB internet verilecektir. Paket 30 gün geçerli olacaktır ve aylık fiyatı ise 25 TL şeklindedir. Paket detayları ise şu şekilde:

  • Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.
  • Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.
  • Paket, yurt içinde her yöne 30 gün geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için abonelerin ücretsiz SMS göndermeleri ya da Turkcell Satış noktaları, Müşteri Hizmetleri’nden katılmaları gerekmektedir.
  • GNÇ Hoş Geldin 5 GB kampanyasına, SMS kanalından yapılan katılımlarda, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak 12 ay yenilenecektir. Kampanyanın yenilenmesi sırasında hatta bakiye olmaması durumunda, bakiye bulana kadar sistem 60 gün boyunca denemeye devam edecektir.
  • Kampanya kriterlerini sağlayan müşteriler, diledikleri durumda GNÇ Hoş Geldin 5 GB paketini bayi POS cihazından da satın alabileceklerdir. SMS kanalından farklı olarak, paket POS kanalından alındığında 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmez.
  • 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  • Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Bu paketine geçiş yapan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Bu paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik başlatılacaktır.

  Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 6 GB Paketi

  Turkcell’in Hazır Kart Hoş Geldin 6 GB Paketi Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelen Hazır Kart müşterileri için geçerlidir. Paket kapsamında abonelere, her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı, 6 GB cepten internet; YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter için geçerli 3 GB internet verilecektir. Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 6 GB paketi 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Turkcell bol GB’lı  faturasız paketler kapsamındaki bu paketin aylık fiyatı ise 37 TL şeklindedir. Paket ile ilgili diğer detaylar GNC Hoş Geldin 5 GB paketi detayları ile aynıdır.

  Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketi

  Turkcell’in Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketinden, numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile Turkcell bireysel faturasıza gelen müşteriler yararlanabilecektir. Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin 15 GB paketi kapsamında abonelere, 10 GB internet YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 5 GB internet yani toplamda 15 GB cepten internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS kullanımı verilecektir paketten yararlanmak isteyen aboneler Turkcell bayilerine gidebilir; Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell’e ücretsiz kısa mesaj atabilirler. SMS yolu ile pakete kaydolan müşteriler 12 ay boyunca paketten yararlanabilirler. Paket ile ilgili diğer detaylar yukarıdaki bilgiler ile aynıdır.

  Turkcell Hazır Kartlılara Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Paketi

  Turkcell’in Bol GB Tanışma Seti Paketi, diğer paketlerde olduğu gibi Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile gelecek olan müşteriler için geçerli bir pakettir. Paket faturasız yani Hazır Kart müşterileri için geçerli olacaktır. Bol GB tanışma seti paketi kapsamında abonelere, 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet sunulacaktır. Ayrıca pakete gelecek olan yeni Turkcell abonelerine 120 gün boyunca ayda 20 GB daha internet hediye edilecektir. Turkcell bol GB’lı faturasız paketler kapsamındaki bu paketteki internet ve diğer kullanımlar yurt içinde geçerlidir ve paketin aylık fiyatı 34 TL şeklindedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x