Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi’ni yapmak için Turkcell abonelerinin hazır kart sahibi olmaları gerekmektedir. Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri için hazırlamış olduğu kampanyaların ve paketlerin yanı sıra faturasız yani hazır kart sahipleri için de her geçen gün yeni kampanyalar ve fırsatlar düzenlemeye devam ediyor. Turkcell GB paketleri bu bağlamda abonelerinin yüzünü güldürüyor ve uygun fiyatlar ile onlar ile buluşuyor.

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Nedir?

  turkcell canim kendim

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi, Turkcell’in tüm bireysel faturasız hat sahipleri için oluşturulmuş bir pakettir. Paketten sadece Turkcell hazır kart sahibi aboneler yararlanabilecektir. Canım Kendim 15 GB Paketi kapsamında abonelere her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS kullanımı ve 15 GB cepten internet sunulmaktadır. Pakete dahil olan ayrıca ek faydalar da bulunmaktadır. Bu faydalar: Turkcell Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB cepten internet, Turkcell Fizy uygulamasına özel 5 GB internet ve Turkcell BiP kullanımlarında geçerli 5 GB cepten internet şeklindedir. Paketin aylık fiyatı ise 60 TL’dir.

  Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi’nden Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell Canım Kendim GB Paketi’nden yararlanabilmek için öncelikle Turkcell hazır kart sahibi olmak gerekir. Şartı sağlayan aboneler kampanyaya katılmak için Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanabilir veya Turkcell resmi web sitesi üzerinden pakete kaydolabilir. Hattı üzerinde yeterli TL bakiyesi olan aboneler sorunsuz bir şekilde paketi alabilirken, yeterli TL bakiyesi bulunmayan aboneler var ise kredi kartları üzerinden ödeme gerçekleştirerek paketi alabileceklerdir.

  Kampanya Turkcell Hazır Kart sahibi aboneler için hazırlanmış olduğundan taahhüt isteyen bir paket değildir. Yani, aboneler istedikleri an paketi iptal etme haklarını bulundururlar. Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi’ni iptal etmek için hazır kart sahipleri cep telefonlarının mesaj kısmından IPTAL CANIMKENDIM15GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi Detayları Nelerdir?

  Turkcell Canım Kendim 15 GB Paketi’nin esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Söz konusu Turkcell GB paketi kapsamındaki Canım Kendim 15 GB Paketi’nde yurt içinde geçerli 15 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS, Dergilik uygulaması ve uygulamada geçerli 5 GB, Fizy uygulamasında geçerli 5 GB, BiP uygulamasında geçerli 5 GB sunulmaktadır.
  • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 60 TL’dir.
  • Paket geçerlilik süresi 30 gündür. Paket 30 günün sonunda yenilenmez ve sunulan faydalar sonlanır.
  • Paketten bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri faydalanabilirler.
  • Paket sadece Dijital Operatör uygulaması veya Turkcell resmi web sitesi üzerinden alınabilecektir.
  • Paket kapsamında verilen faydalar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanılmaya başlanabilir.
  • Paket kapsamında verilen ses faydası FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için kullanılamaz.
  • Paket kapsamında verilen ses faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniye, cepten internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerin kayıtlı olduğu başka bir paket ya da kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Cepten internet kullanımları ise 30 günlük paket süresi bitene kadar, 100 KB/4 KR olarak ücretlendirilecektir.
  • Paket içerisinde verilen internet faydasının 4.5G şebekesinde üst hız limiti 100 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti 63.2 Mbps olacaktır. Öncelik seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Data paketi internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Pakete kayıt olan hazır kart aboneleri yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Paketi kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri otomatik olarak başlatılacaktır.

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Nedir?

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat alacak bireysel aboneler için geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katılan abonelere 30 gün boyunca geçerli olacak 750 dakika konuşma, 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet hediyesi verilecektir. Yeni alınan ön ödemeli hat bu hediye ile açılacaktır. Devamında ise yeni hazır kart aboneleri 120 gün yani 4 ay boyunca 20 GB hediye internet kazanma fırsatı elde edebilecekler.

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti’nden Nasıl Yararlanılır?

  turkcell tanisma seti firsatlari

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Turkcell’den ön ödemeli yeni hat alacak müşteriler Turkcell mağazaları aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmelidir. Ardından hat kullanıma açıldığında hediye faydalar hatta tanımlanır. Başvuru SMS’i, Turkcell mağazalarındaki görevlilerin vermiş olduğu talimata göre yapılır ve tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için yeni hazır kart aboneleri ücret ödemezler.

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’nı İptal Etmek

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti’ni iptal etmek için ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Turkcell’den ön ödemeli bireysel hazır kart sahibi olacak kişiler kampanyaya katılım sağlamış olur. Fakat kampanya faydalarında yararlanmak istemez ise kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Açılış anında hediye edilen faydayı iptal etmek için IPTAL BOL GB TANIŞMA; yüklemeye bağlı kazanılan faydayı iptal etmek için ise IPTAL BOL GB TANISMA HEDIYE yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Mesaj ile iptal yapmak istemeyen yeni hazır kart aboneleri Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell mağazalarına giderek iptal işlemini gerçekleştirebilirler.

  Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Hakkında merak edilenleri de inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Detayları

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’nın detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere özel Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sunulmaktadır.
  • Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell hazır kartlı olan abonelerin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika konuşma, 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet hediyesi ile açılacaktır. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34 TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20 GB internet hediyesi yüklenecektir.
  • Aboneler bu Turkcell GB paketindeki hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.
  • Hediye paket 30 gün içinde birden fazla alınamaz, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paket kapsamındaki dakika, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
  • Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
  • Paketin süresi dolduğunda veya paketteki hediye faydalar kullanım süresi içerisinde tükenirse abone, Turkcell tarafından SMS ile bilgilendirilir.
  • Kampanya 30 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x