Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye!

  10.10.2020
  1.132
  A+
  A-
  Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye!

  Turkcell web sitesi üzerinden haftalık 2 GB internet hediye ediyor. Turkcell kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bu seferki kampanyasını Turkcell bireysel faturalı hat sahibi aboneleri için Turkcell resmi web sitesi üzerinden düzenledi. Söz konusu Turkcell GB kampanyası kapsamında Turkcell’in bireysel faturalı hat sahipleri aboneleri, Turkcell web sitesi üstünden alışveriş yaptıkları takdirde bir hafta geçerli olacak 2 GB cepten internet kazanacaktır.

  Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası Nedir?

  turkcell 2 gb firsatlari

  Turkcell web sitesinden haftalık 2 GB hediye internet kampanyası, Turkcell’in bütün bireysel faturalı ses hattı aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel faturalı Turkcell abonelerinin Turkcell web sitesi üzerinden Turkcell mobil ödeme yöntemi ile alışveriş yapması gerekmektedir. Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’na katılmak isteyen faturalı hat abonelerinin Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanarak internet sitesi üzerinden yapacak oldukları 50 TL ve üzeri tüm harcamalara karşılık 2 GB cepten internet hediye edilecektir.

  Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’ndan faydalanmak için faturalı abonelerin öncelikle cep telefonlarının mesaj kısmından ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için mesaj bölümünden KATIL 2GB yazıp 2255’e ücretsiz kısa mesaj gönderen tüm bireysel faturalı aboneler kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaklardır. Mesaj ile başvurunun ardından Turkcell resmi web sitesi üzerinden yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişlerden haftalık geçerli olmak üzere 2 GB cepten internet kazanılacaktır. Turkcell’den 2 GB cepten internet kazanmak için abonelerin Turkcell mobil ödeme yöntemini kullanması ve tek seferde en az 50 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

  Operatörlerden Uzaktan Eğitim İçin Ücretsiz İnternet Müjdesi ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Turkcell web sitesinden haftalık 2 GB hediye internetin esasları aşağıdaki gibidir:

  • com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası, Turkcell’in tüm faturalı hat aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’ndan 2 GB cepten internet hediyesini kazanmak için öncelikle Turkcell web sitesi üzerinden alışveriş yapmak gerekir.
  • Turkcell faturalı hat aboneleri 2 GB cepten internet kazanmak için tek seferde en az 50 TL ve üzerinde alışveriş yapmak gerekir.
  • com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’ndan hediye kazanmak isteyen abonelerin ödeme şekli olarak Turkcell Mobil Ödeme yöntemini kullanmaları gerekmektedir.
  • com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’na katılmak isteyen abonelerin öncelikle kısa mesaj ile kampanyaya başvuruda bulunmaları şarttır.
  • Söz konusu Turkcell GB kampanyasına katılım başvurusu yaptıktan sonra Turkcell web sitesi üzerinden yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişi takiben abonelerin hatlarına otomatik olarak 2 GB cepten internet yüklenecektir.
  • Turkcell aboneleri, Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası kapsamında ödeme adımında “Faturama yansıt” seçeneği ile alışverişini tamamlayarak fatura ile birlikte ödeme işlemini gerçekleştirebilirler.
  • com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’ndan kazanılan 2 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye Kampanyası’ndan kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması mümkün değildir.
  • Turkcell, Turkcell.com.tr’de Haftalık 2 GB Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

  Hotspot Nedir?

  Hotspot, kablosuz yerel ağdan internete erişim olanağı sağlayan bölgedir. Yani, WiFi teknolojisini kullanır. Kafelere, alışveriş merkezlerine, tren istasyonlarına, restoranlara, süpermarketlere, kampüslere, hastanelere ve bunun gibi birçok kamusal alanda uygulanabilir. Laptop, PDA ya da WiFi telefon gibi WiFi uyumlu herhangi bir cihazla kişi evinin dışında zaman geçirdiği alanlarda kolaylıkla geniş bant internet erişimine olanak veren Hotspot bölgeleri kamuya açık ücretsiz ya da ticari olabilmektedir. Tamamen korumasız kamuya açık alanlarda güvenlik sorunları nedeniyle daha çok internet erişimi sınırlandırılmış ya da ücretli, kullanıcı takipli olarak kullanılır hale gelmiştir. Ücretli olarak kullanılan Hotspot’a kolaylık getiren Turkcell ise Hotspot alanlarında kullanılabilmek üzere abonelerinin hatlarına belirli internet tanımlıyor ve kullanıcıların ekstra ücret ödemeleri gerekmiyor.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası Nedir?

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası Hotspot sayesinde internet kullanımı / paylaşımı yapan Turkcell abonelerine özel oluşturulmuş bir kampanyadır. Sadece bireysel faturalı hatların yararlanabileceği bu kampanya uygun fiyatlar ile Turkcell abonelerine sunulmuştur. Hotspot ile internetini birden fazla cihaz ile paylaşan aboneler ayda 80 TL ödeyerek Hotspot için geçerli 10 GB internetin sahibi olabilirler.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  turkcell haftalik 2 gb kampanyasi

   

  Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’ndan yararlanmak için 3 farklı yöntem vardır. Aboneler müşteri hizmetlerini arayarak kampanyaya katılım sağlayabilecekleri gibi kendilerine en yakın Turkcell şubelerine giderek de kampanyadan yararlanabilmektedirler. Bunların dışındaki son yöntem ise kısa mesaj ile kampanyaya katılmaktır. Bunun için telefonlarının mesaj bölümünden SUPER HOTSPOT 10 GB AYLIK yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Onay mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanmış olur.

  Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’nı İptal Etmek

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB’ı iptal etmek mümkündür. Tamamen kullanıcıların isteklerine bağlıdır. Herhangi bir taahhüt ve kullanıcı sözleşmesi gibi durumlar bulunmadığı için aboneler kampanyadan kolay bir şekilde ayrılma hakkına sahiptirler. Bunun için yine müşteri hizmetleri aranabilir veya kişi kendine en yakın Turkcell bayisine gidebilir. Turkcell Hotspot kampanyasını kısa mesaj ile de iptal etmek mümkündür. IPTAL SUPER HOTSPOT 10 GB AYLIK yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek kampanyayı iptal etmek için yeterli olacaktır.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanya Detayları

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB detayları ve içerikleri aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Süper Hotspot 10 GB paketinden bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
  • Aylık paket fiyatı 80 TL’dir, KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell’in web sitesi üzerinden KDV ve ÖİV sekmesi ziyaret edilmelidir.
  • Süper Hotspot Paketi dahilinde sunulan mobil hotspot kotasının dolması durumunda hotspot abonelerin kullanımları varsa mevcut tarifesi üzerinden devam eder; abonenin mevcutta başka bir internet paketi yok ise hotspot internet kullanım hızı 1 Kbps’ye düşürülür ve abonenin ilgili fatura döneminde hotspot aşım ücreti uygulanmaz.
  • Süper Hotspot 10 GB Kampanyası 30 günlüktür.
  • Aboneler aylık paketlerini iptal etmedikleri sürece, paket her ay yenilenir.
  • Aylık Hotspot paketi varken kontrat yapıldığında aylık paket dönem sonuna kadar kullanılır ve tam paket ücreti ödenir, yıllık paketi anında başlar ve yıllık ücreti ödenir.
  • Yıllık Hotspot paketi varken aylık hotspot paketleri birlikte alınamaz.
  • Bahsi geçen Turkcell GB kampanyası sadece yurt içi bağlantılarda geçerlidir
  • İşletim sistemi Windows olan akıllı telefonlarda kullanılamaz.
  • Sadece internet paylaşımında geçerlidir. Tanımlanan hattın kendisi paketi kullanamaz.
  • İlk aktivasyondan ya da paket değişikliği yapıldıktan sonra paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmelidir.
  • Türkcell Süper Hotspot 10 GB internetin %80’lik kısmının ve tamamının kullanılması durumunda SMS ile abonelere bilgilendirme yapılır.
  • Abonenin numara taşıma, borç nedeniyle hattının kapanması ya da ödeme tipi değişikliği durumunda kampanyadan kazanılan hak sona erer.
  • Kampanyaya katılım isteğinin ardından gelen onay SMS’i ile kampanya başlamış olur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x