Turkcell Evde İnternet Paketleri En Uygun Kampanyalar

  Turkcell Evde İnternet Paketleri En Uygun Kampanyalar

  Turkcell evde internet paketi sayesinde evinizde hızlı internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Turkcell evde internet kampanyaları sayesinde indirimli fiyatlardan ödeme yapabilirsiniz. Bu kampanyalarda modem kullanım bedeli, evde kurulum bedeli ya da aktivasyon ücreti gibi ek bedeller talep edilmiyor. Kampanyalara başvuru yapmak için online başvuru formunu doldurmak yeterli oluyor. Form doldurulduktan sonra Turkcell yetkilileri en kısa zamanda müşteri ile iletişime geçerek kişilerin kendileri için en uygun internet paketini bulmalarına yardımcı oluyor. Doldurulması gereken formda şu bilgilerin yer alması isteniyor:

  • İsim ve soyisim,
  • Telefon numarası,
  • Güvenlik kodu.

  Turkcell Superonline kampanyalara ilişkin olarak sizinle iletişime geçmek için sizden kişisel bilgilerinizi istiyor. Bu bilgiler Turkcell Super online tarafından işlenir. Turkcell’in bu bilgileri işlemesi ile ilgili kanunu okumak için Turkcell Gizlilik Politikası yayınlanmıştır. Bilgiler girildikten sonra hemen başvur butonuna basılması yeterlidir.

  Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma hızlı erişim numarası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyası

  turkcell ev internetine hos geldin kampanyasi

  turkcell ev internetine hos geldin avantajlari

  Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyası müşteriler için farklı hızlarda sunulmaktadır. Kampanya dahilinde evde internet hızları 12 Mbps, 16 Mbpsi 20 Mbps, 24 Mbps olabilir. Kişiler limit olmaksızın yüksek kalite ile internette dolaşabilir, online oyun oynayabilir, TV izleyebilir, video izleyebilir, dizi izleyebilir, online alışveriş yapabilir. Bütün bunlar olurken adil kullanım kotası yoktur. Aşım ücreti ya da ek ücret ödemeniz gerekmez. Eve kadar ücretsiz olarak modeminiz gelir ve kurulumu ücretsiz gerçekleştirilir. Herhangi bir bağlantı ücreti ödenmesi gerekmez. Faturanız geldiği zaman herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız çünkü kampanya fiyatınız nettir. Paketinizin hızı ay başında ve ay sonunda aynı olacaktır. Kullanımına bağlı olarak hızın yavaşlatılması söz konusu değildir. 12 ay sözünüze karşılık sınırlara takılmadan interneti kullanabilirsiniz.

  Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyasına Katılmak için Şartlar Nelerdir?

  Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyasına katılım için şartlar başında kampanyanın 12 ay taahhütlü olması gelmektedir. Bu kampanyadan abonelerin 24 aralık 2018 ile 1 Nisan 2020 tarihleri arasında faydalanmaları mümkündür. Kişilerin bu hizmetten faydalanabilmeleri için aşağıdaki şehirlerden bir tanesinde ikamet etmeleri gerekmektedir:

  • Zonguldak,
  • Yalova,
  • Tekirdağ,
  • Samsun,
  • Mersin,
  • Manisa,
  • Konya,
  • Kayseri,
  • Kocaeli,
  • Karaman,
  • İzmir,
  • İstanbul,
  • Gaziantep,
  • Eskişehir,
  • Erzurum,
  • Erzincan,
  • Edirne,
  • Denizli,
  • Bursa,
  • Bolu,
  • Balıkesir,
  • Antalya,
  • Ankara,
  • Adana.

  Kampanya kapsamında nakil hizmeti bulunur. Kampanyadan diğer satışa açık olan kablo internet kampanyalarına geçiş yapabilirsiniz.

  Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyasına Katılım Nasıldır?

  Turkcell Ev İnternetine Hoş geldin Kampanyasına katılım için aşağıdaki kanallardan bir tanesini tercih edebilirsiniz:

  • Turkcell Super online müşteri hizmetleri ile 0532 532 00 00,
  • Kurum resmi web sitesi ile,
  • Turkcell Super online yetkili satış kanallarından başvurunuzu iletebilirsiniz.

  Size en yakın Turkcell bayisinin nerede olduğu öğrenmek için Turkcell resmi internet sitesinin iletişim kısmını ziyaret edebilirsiniz.

  Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası

  Turkcell Fibere Giriş Paketi Kampanyası ile 15 Mbps hızına internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kampanyaya katıldığınız zaman ilk ay 100 Mbps hız hediyesine de sahip olacaksınız. Kota limiti bulunmaz. Bu kampanyadan 6 Ocak 2020 ile 1 Ocak 2021 tarihler arasında faydalanmanız mümkündür. Turkcell yeni ve mevcut bireysel müşterilerinin faydalanması mümkündür. Bu kampanyaya katılacak olan kişilerin mutlaka Turkcell Super online alt yapısının bulunduğu yerde ikamet etmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler 12 ay ya da 24 aylık taahhüt verebilirler. Kampanya içinde sunulan paket adil kullanım koşullarına dahil değildir. Turkcell Super Online yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.

  Turkcelllilere Özel 100 Mbps Platin Paket Kampanyası

  Turkcelllilere Özel 100 Mbps Platin Paket Kampanyası ile yalnızca Turkcell aboneleri yüzde 25 indirimli internet paketine sahip olabiliyorlar. Kota sınırsızdır. Kampanyadan aboneler 6 Ocak 2020 ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında faydalanabilirler. Bu kampanya müşterilere Superonline İletişim Hizmetleri tarafından sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin 24 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. Kampanyanın taahhütsüz bedeli bulunmamaktadır. Başvuru yapmak isteyen müşteriler telefonlarından 0532 532 00 00 hatlı numarayı arayabilirler. Modem stoklar ile sınırlıdır. Hizmet bittiği zaman bu modemlerin çalışır şekilde teslim edilmesi gereklidir. Ayrıca bütün parçaların sağlam olması istenir. Eğer modem hizmet sonrasında teslim edilmezse ya da eksik bir parça varsa kişilerin vergiler dahil yeni modem ücretini ödemesi gerekir. Kampanya kapsamında vergiler ile birlikte modem kullanım ücret alınır. Bu fiyat kampanya fiyatının içine dahildir. Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetine ait kampanya iptal bedeli alınır. Eğer abonelik taahhüt bedeli öncesinde sonlandırılırsa, o ana kadar alınmış hizmetlerin tümü iptal bedeli olarak istenecektir.

  Turkcell bedava internet hilesi bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Turkcelllilere Özel 100 Mbps Platin Paket Kampanyası Kapsamında Kotalı Paketlerden Faydalanmak Mümkün müdür?

  turkcell platin paket fiyati

  turkcell platin paket avantajlari

  Turkcelllilere Özel 100 Mbps Platin Paket Kampanyası kapsamında kotalı paketlerden yararlanmak mümkün değildir. Kampanya kapsamında kendi kullanım haklarınızın bir başkasına devir edilmesi söz konusu değildir. Eğer aboneliğinizi taahhüt süresi içinde iptal etmek isterseniz faturanıza iptal bedeli yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında aboneler dilerseler Turkcell Super online ALO hizmetlerinden faydalanabilirler. Kişiler bu hizmetlerden faydalanmak için telefon numaralarını taşıyabilirler ya da Turkcell Super online sabit telefon numarasını almanız gerekir. Kampanya kapsamında minimum kulanım ücretli numara kullanılmaktadır. Müşterilerin kampanyaya katılmaları halinde tek sefere mahsus olmak üzere damga vergisi ödemeleri gerekmektedir. Seçilecek pakete göre bu ödeme yapılır.

  Turkcell Fiber Box

  Turkcell Fiber Box ev interneti bağlatmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Bu kampanyayı tercih etmeniz halinde adil kota bedeli konusunda dert etmenize gerek kalmaz. Hem de internetinizden yemeyen uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu paketi tercih etmeniz halinde ilk ay ücreti de ödemezsiniz. Turkcell fiber esnek paketi kullanmanız halinde o ay içinde eğer 25 GB kullanımı aşarsanız  işlem yapmanıza gerek kalmaksızın yeni bir pakete geçmiş olursunuz. Yeni 25 GB’lık hakkınızı kullanmaya devam edersiniz. Paketinizi kullanmaya başlamanız durumunda ek paket bittiği zaman diğer ay o paketi kullanırsınız. Bu durumda kişiler kullanmadıkları internetin parasını ödememiş olurlar.

  Turkcell Superbox Fırsat İnternet Kampanyası

  Turkcell Superbox fırsat internet kampanyasına üstün teknolojiye ve şık tasarıma önem veren katılabilirler. Bu kampanyaya katılmanız halinde başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymayacaksınız. Aboneler artık bu hizmetten sınırsız paket seçeneği ile faydalanabilirler. Bu kampanyadan yalnızca 12 ay taahhütle yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında aşağıdaki paketlerden bir tanesini tercih edebilirsiniz:

  • Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet,
  • Superbox Fırsat 100 GB,
  • Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet.

  Superbox Fırsat 100 GB paketini tercih etmeniz halinde kotanız 100 GB olacaktır. Ödemeyi 10 Mbps hıza kadar yaparsınız. Diğer paketleri tercih etmeniz halinde kotanız sınırsızdır. Başvurusunu ileten müşterilerin adres bilgisi sorgulanır. Adresin uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kampanyayı iptal etmek için hattı iptal etmek gerekir. Bu evde internet kampanyasından faydalanıyor olmanız halinde diğer kampanyaya geçiş yapmanız mümkün değildir. Buna Super box 4.5 G evde internet kampanyası da dahildir. Superbox’ın ücretsiz olarak en çok 2 farklı lokasyonda toplanması mümkündür.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x