Turkcell Faturalı Hatlara Günlük 500 MB Bedava İnternet!

  23.05.2020
  2.094
  A+
  A-
  Turkcell Faturalı Hatlara Günlük 500 MB Bedava İnternet!

  Turkcell faturalı hat kullanıcılarına özel kampanyalarından biri de günlük 500 MB bedava internet kampanyasıdır. Kampanyadan yararlanmak ücretsizdir. Kampanya faturalı hat sahiplerine ve ayrıca hazır kart abonelerine özel olarak düzenlenmiştir. Alışveriş siteleri üzerinden Turkcell faturası üzerinde alışverişlerin ödenmesi durumunda abonelerin ödeme işlemleri gerçekleştikten sonra hediye GB’ları hesaplarına tanımlanmaktadır. Turkcell aboneleri hediyelerini günlük olarak kullanabilir. Katılım internet üzerinden veya Turkcell mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. Bireysel hat kullanıcılarına özel olarak düzenlenmiş hediyeler sadece günlük 500 GB kampanyalarından oluşmamaktadır. Turkcell Faturalı hat sahiplerine daha birçok kampanya ve teklif sunarak fırsatlarından yararlanmasını sağlamaktadır. Turkcell müşterisi kendine en uygun kampanyayı keşfetmek için müşteri temsilcisini arayarak, mağazalara giderek ve mobil veya internet uygulamasına giriş yaparak sorgulayabilir. Turkcell’in Faturalı abonelerine özel sunmuş olduğu bazı diğer kampanyalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Aksesuar Ürünlerinde %40’a Varan İndirimler,
  • GB Hediye Kampanyası,
  • 150 TL Worldpuan Fırsatı turkcell.com.tr’de,
  • Hediye Havuzu Kampanyası,
  • Yılların Hatırı Kampanyası,
  • Hayatın İçinden Hediyeler – Tazedirekt,
  • Tablet ve Pc’de Faturalı Müşterilere Özel Peşine Kontratlı Avantajını

  Aksesuar Ürünlerinde %40’a Varan İndirimler

  Turkcell aksesuar ürünlerine özel indirimlerden faydalanmak isteyen abonelerin Turkcell faturalı hat sahibi olması gereklidir. Bu kampanyadan yararlanacak olan faturalı hat sahiplerine çeşitli telefon aksesuar ürünleri seçeneği sunulmuştur. Satın almak istediği ürünü seçen faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri dilerse taksitli bir şekilde dilerse peşin bir şekilde ödemeyi faturası üzerinden yapabilmektedir. 15 Mayıs 2020 tarihi ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Turkcell’in belirlediği aksesuar ürünlerinden dilediğini seçen faturalı hat sahibinin yapması gereken tek şey Turkcell şubelerini ya da internet sitesini kullanarak satın alma işlemini tamamlamaktır. Turkcell bu ödemeleri 36 ay taksit seçeneğiyle de müşterilerine sunmaktadır.

  Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası 2020 bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  GB Hediye Kampanyası

  turkcell kampanya

  turkcell hediye

  Turkcell Hediye internet fırsatlarından yararlanmak isteyen aboneler kontratlarını yenileyerek cihaz satın alımlarında hediyelerini kullanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell müşterilerinin bireysel faturalı hat sahibi olması gerekmektedir. Ön ödemeli hat kullanıcıları ne yazık ki bu kampanyadan faydalanamayacaktır. Turkcell tarafından belirlenen kampanya ürünlerinden satın almak istediği ürünü seçen Turkcell faturalı hat sahibi kişiler dilerse ödemesini taksitli bir şekilde faturası üzerinden yapabilmektedir. Taksit hakkını kullanmadan peşin ödeme yapmak isteyen faturalı hat sahipleri de yine faturaları üzerinden ödeme yapabilmektedir.

  150 TL Worldpuan Fırsatı turkcell.com.tr’de

  Turkcell web sitesi üzerinden Faturalı hat abonelerine özel Worldpuan fırsatı YapıKredi banka kartı ile yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir. World Mobil için hazırlanan kampanya kapsamında turkcell.com.tr internet adresinde 15 Mayıs 2020 ile 31 Mayıs 2020 tarihlerinde tek seferde yapılan 1500 TL ve üzeri harcamalarda 150 TL Worldpuan hediye edilmektedir. 1500 TL ve üzeri sepet ürünlerine Cihazlar bölümünde yer alan tüm ürünler dâhildir ve kişi dilediği ürünü satın alabilir. Bu kampanyaya son katılım 30 Temmuz 2020 tarihidir. Harcamalarından 150 TL Worldpuan kazanan kişiler harcamalarını son geçerlilik tarihine kadar kullanmazlar ise 31 Temmuz 2020 tarihinde Worldpuan geri alınacaktır. Turkcell’in kampanyaya dâhil ettiği ürünler Turkcell sitesinde yer almaktadır. Turkcell faturalı hat sahibi müşteriler satın alabilecekleri ürünlere göz atmak için Turkcell internet adresinde yer alan Cihazlar bölümündeki tüm ürünleri inceleyebilmektedir. Cihazlar bölümünde yer alan ve kategori fark etmeksizin belirlenen tarihler arasında harcama yapan faturalı hat sahipleri 150 TL Worldpuan kazanacaktır.

  Hediye Havuzu Kampanyası

  turkcell hediye havuzu nedir

  turkcell hediye havuzu firsatlari

  Turkcell hediye havuzu fırsatından yararlanmak isteyen Turkcell kullanıcıları web sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen Faturalı hat sahipleri bedava internetin keyfini çıkarmaktadır. 6 Nisan 2020 tarihinden itibaren bireysel faturası Turkcell ses hattı abonesi olan ya da Turkcell faturalı hatta yeni geçen müşteriler Hediye Havuzu Kampanyası ile yeni bir tarifeye geçer geçmez Turkcell tarafından hazırlanan hediye kataloğundan kendilerine hediye seçimi yapacaktır. Turkcell’in müşterilerine sunduğu hediye seçenekleri farklılık göstermektedir. Örneğin 10 yıl ve daha uzun süredir Turkcell müşterisi olan kullanıcılara farklı hediye seçenekleri sunulurken, henüz yeni Turkcell abonesi olan kişilere ve 10 yıldan daha kısa süredir Turkcell müşterisi olan kişilere farklı hediye seçenekleri sunulmaktadır. Bu nedenle Turkcell tarafından hazırlanan Hediye Havuzu Kampanyası hediyeleri hakkında kendisi için belirlenenleri öğrenmek isteyen kişilerin Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşmesi ya da internet sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Ayrıca Turkcell şubelerinden de detaylı bilgiye ve gerekli yardıma ulaşmak mümkündür.

  Yılların Hatırı Kampanyası

  Turkcell Yılların hatırı fırsatıyla Turkcell Faturalı hat sahipleri indirimlerden yararlanabilmektedir. Katılım web sitesi üzerinden ücretsiz olarak yapılabilir. 6 Nisan 2020 tarihinden itibaren bireysel faturalı Turkcell ses hattı müşterisi olarak mevcutta paket taahhüdü devam eden müşterilere Yılların Hatırı Kampanyası dâhilinde kontratını 12 ay uzatan Turkcell müşterilerine mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatın arasındaki fark hesaplanmaktadır. 10 yıl ya da daha fazla süredir kesintisiz Turkcell müşterisi olan kişilere paketlerinin taahhütlü fiyatlarına göre 20 TL ya da 5 TL indirim verilecektir. Bu kampanya Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu bir hediye paketidir ve herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Turkcell müşterisi olan ve bu hizmetten faydalanmak isteyen ya da bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin Turkcell Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi ya da Turkcell şubelerini ziyaret etmesi gerekmektedir. Böylelikle Turkcell müşterileri kendileri için belirlenecek olan indirim TL’lerini öğrenebilmektedir.

  Turkcell Sabit İnternet Alana 24 GB Mobil İnternet Hediye fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

  Hayatın İçinden Hediyeler

  Turkcell hayatın içinden hediyeler kampanyası bazı belirli cihaz alımlarında geçerli olmaktadır. Bu kampanya yalnızca 15 Mayıs 2020 ile 17 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir ve saat 23.59’da tükenmektedir. Turkcell tarafından hazırlanan kampanyalardan bir tanesi olan Tazedirekt kampanyasında müşterilerin avantajlı fiyatlarla taksitli ya da peşin aldığı ürünler yalnızca İstanbul il sınırları içerisinde teslim edilmektedir. Bu Turkcell kampanyasına dâhil olan ürünleri ve ürünlerin renk seçeneklerini öğrenmek isteyen Turkcell müşterilerinin Turkcell internet adresini ziyaret etmesi gerekmektedir. Ayrıca Turkcell’in müşterileri için sunduğu bu ürünlerin tümü için belirlenen stok sınırlıdır ve hızlı bir şekilde tüketilmektedir. Turkcell’in tüm kampanyalarında olduğu gibi bu kampanya da diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamamaktadır.

  Tablet ve Pc’de Faturalı Müşterilere Özel Peşine Kontratlı Avantajını

  Turkcell müşterisine özel cihaz kampanyalarından yararlanmak isteyen aboneler mağazaları ziyaret edebilir veya internet sitesi üzerinden incelemelerini yapabilir. Turkcell bedava internet kampanyalarında olduğu gibi cihaz kampanyaları ile müşteriler kendi bütçelerine uygun cihazı dilediği taksit seçeneği ile kolayca ödeyebilmektedir. Bireysel Turkcell faturalı hat sahipleri ve yeni bir hat satın alarak numarasını Turkcell’e taşıyan ya da Hazır Kart’tan Turkcell Faturalı hatta geçen kullanıcılar için sunulan bu kampanya dâhilinde tarifede kalma taahhüt etmeleri şartıyla kampanyaya dâhil edilen ürünleri peşin ödeyebilmektedir ve bu sayede indirimlerden faydalanabilmektedir. Turkcell’in müşterileri için hazırladığı bu kampanyanın gerekli koşullarını sağlayan müşteriler 31 Aralık 2020 tarihine kadar Turkcell’in belirlediği cihazlar içinden seçimini yaparak satın alım işlemini tamamlayabilmektedir. Turkcell’in yayınladığı cihazlar tablosu Turkcell internet sitesi içerisinde yer almaktadır ve geçerli fiyatlar belirtilmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x