2020 Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri

  04.05.2020
  1.250
  A+
  A-
  2020 Turkcell Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri

  Turkcell hediye internet paketleri kişilerin ücretsiz bir biçimde faydalanabilmesi adına Turkcell tarafından hazırlanan kampanyalardır. Bu kampanyaların katılım koşulları değişiklik göstermektedir. Bu sebeple kişiler paketlere başvuru yapmadan önce katılım koşullarını gözden geçirmelidir. Ayrıca Turkcell hediye internet paketleri seçeneklerinden bazıları herhangi bir koşul gerektirmezken bazıları kişilerin kullandıkları hatlara ve aboneliklere göre değişiklik göstermektedir. Turkcell’in kendi aboneleri için hazırlamış olduğu pek çok farklı hediye internet paketi bulunmaktadır. Bu hediyelerden yararlanmak isteyen kişilerin, hangi paket olursa olsun yararlanma koşullarının ilki Turkcell abonesi olmasıdır. Müşteriler Turkcell abonesi olmadan Turkcell’in sunduğu hiçbir kampanyadan faydalanamamaktadır. Fakat hattını Turkcell’e taşımak isteyen kişilere de farklı fırsatlar sunulmaktadır. Turkcell aboneleri için sunulan hediye internet paketleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası
  • BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası
  • Kampüs Evimde 6GB Kampanyası
  • Sağlık Çalışanları Kampanyası
  • Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası
  • İlk Ay Fayda Kampanyası
  • EBA 3 GB Hediye Internet Kampanyası

  Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası

  turkcell ramazan kampanyasi

  turkcell ramazan firsatlari

  Ramazan 1 GB hediye kampanyası bireysel ya da kurumsal, ön ödemeli (kontörlü) ya da faturalı hat sahipleri için Turkcell tarafından sunulan hediye internettir. Bu hediye kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir ödeme yapmaları gerekmemektedir. Turkcell hat sahibi olan kişiler, bu kampanyadan faydalanabilmek adına 23 Mayıs 2020 tarihine kadar Turkcell’in web sitesinden ya da mobil uygulamasından telefon numaralarını kullanarak başvuruda bulunabilmektedir. Başvuru yapan kişilerin onaylanabilmesi için öncelikle Turkcell abonesi olması gerekmektedir. Turkcell abonesi olan kişiler başvurularını tamamladıktan sonra onaylanmasını beklemeden hediye edilen Ramazan ayına özel 1 GB internet hediye kampanyasından yararlanmaya başlayabilmektedir. Ramazan ayı için hazırlanan 1 GB hediye kampanyasından yararlanan kişiler tekrar başvuruda bulunamazlar. Bu kampanya kişilere yalnızca bir defa kullanabilecekleri şekilde hazırlanarak sunulmaktadır. Ayrıca kampanyadan yararlanan kişiler bir ay içinde 1 GB hediye interneti kullanmadıkları takdirde, hediyenin kullanım süresi dolacaktır ve artık kullanılamayacaktır. Hediyelerin kullanım süresi başvuru tamamlandıktan ve kullanıcıya sunulduktan sonra bir ay içinde sona erecektir. Kişiler hediye edilen 1 GB interneti tükettikleri takdirde eski tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir.

  Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası

  BiP #senyapdiye mobil ödeme izni kampanyası, Turkcell tarafından tüm bireysel mobil kullanıcılarına, koşulları sağlaması halinde sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 16 Nisan ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Kampanyaya başvurmayan kişiler bu fırsattan yararlanamamaktadır. Turkcell hediye internet paketlerinden bir tanesi olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin BiP uygulamasını indirmesi ve #senyapdiye kanalını takibe almaları gerekmektedir. Ayrıca kampanyaya dâhil olmak isteyen kişilerin BiP uygulamasına girerek ‘İzninizle Hediye GB’ butonuna tıklaması gerekmektedir. Son olarak butona basan kişiler faturalı hat kullanıyor ise, alışverişlerini Turkcell faturasına yansıtma iznini vermesi gerekmektedir. Faturasız hat sahibi kişiler ise hatlarında bulunan TL bakiyesinden ödeme yapmaya izin vermesi gerekmektedir. Tüm bu adımları eksiksiz tamamlayan Turkcell hat sahipleri günlük 1 GB internet kazanacaktır. Fakat kampanya başlamadan önce izinlerini açık tutan kişiler bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Ayrıca hat sahiplerinin bu kampanyadan yalnızca tek sefer yararlanma hakkı vardır ve bir sonraki güne kalan internet aktarılmamaktadır. Bu hediye edilen 1 GB internet başka bir hatta da transfer edilememektedir.

  Kampüs Evimde 6 GB Kampanyası

  Kampüs Evimde 6 GB kampanyası BiP uygulaması içerisinde bulunan Kampüs Evimde BiP kanalına abone olmaları gerekmektedir. Ayrıca kişilere sunulan 6 GB internet yalnızca YÖK Dersleri Platformları’nda bulunan linklerde geçerlidir. Bu kampanya her üniversite öğrencisi için geçerli değildir. Geçerli olan üniversiteler hakkında bilgi almak isteyen kişilerin Turkcell internet sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Turkcell’in sunduğu bu kampanyanın herhangi bir katılım ücreti de bulunmamaktadır. Ayrıca bu Kampüs Evimde 6 GB Kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 30 Haziran 2020 tarihine kadar gerekli işlemleri tamamlaması gerekmektedir. Kampanyadan Turkcell hattına sahip bireysel ve kurumsal, faturalı ya da faturasız hatta sahip olan ve koşulları sağlayan kişiler faydalanabilmektedir.

  Sağlık Çalışanları Kampanyası

  Sağlık çalışanları kampanyası, Türkiye’de sağlık hizmeti veren kişiler için bakanlıklar tarafından sunulmaktadır. Sağlık çalışanlarının Turkcell hediye internet paketi kampanyasından faydalanabilmesi için SMS yolu ile başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Turkcell hattına sahip olan sağlık çalışanları SAGLIKCALISAN yazarak 2200’a SMS göndermelidir. Fakat bu kampanyanın sağlık çalışanı olmayan kişiler tarafından suiistimal edilmemesi için T.C. Kimlik Numarası ile Sağlık Bakanlığı’nda başvuruda bulunan kişiler teyit edilmektedir. Kampanya başvurusu kabul edilen sağlık çalışanları 3 ay boyunca 5 GB internet, 500 dakika hizmetlerinden yurtiçi faydalanabilecektir. Ayrıca Aile hekimlerine özel aylık 10.000 ek dakika da hediye edilecektir. Bu kampanya üç ay boyunca otomatik şekilde yenilenecektir ve 3 ayın sonunda eski tarife üzerinden ödemeler temin edilecektir.

  Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

  turkcell bizce firsatlari

  turkcell bizce kupon

  Bizce ile Kupon Biriktir kampanyası Bizce mobil uygulaması kullanan Turkcell tüm hat sahipleri için sunulan bir kampanyadır. Bu kampanya yalnızca 06 Mart 2020 ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu kampanyadan faydalanmak için kişilerin Bizce mobil uygulamasını indirerek kupon sayfasından kupon toplaması gerekmektedir. Kişiler günlük yalnızca 1 kupon alabilmektedir. Ayrıca kişiler Turkcell’in hazırladığı ek kampanyalar ile günlük daha fazla kupon kazanabilmektedir. 15 Kupon biriktiren kişi günlük 2 GB internet hakkı kazanır. 30 Kupon biriktiren kişiler ise 3 günlük 3 GB internet hakkı kazanırlar. Fakat kişi, kuponlarının yetmesi durumunda kendisi için dilediği seçenekten faydalanabilmektedir. 45 kupon toplayan kişiler günlük 5 GB, 60 Kupon biriktiren kişiler de haftalık 2 GB internet hakkı kazanmaktadır. Kişinin kuponlarını kullanmaması durumunda 30 Haziran sonrasında kullanması mümkün değildir. Ayrıca kişilerin kazandıkları GB hakları hatlarına yalnızca bir kez tanımlanır.

  Ayrıca 2020 Turkcell Bedava İnternet Veren Paketleri hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

  İlk Ay Fayda Kampanyası

  İlk Ay Fayda Kampanyası Turkcell tarafından, bireysel faturalı hatta 12 ay kalma sözü veren kişiler için hazırlanmış bir fırsattır. Bu fırsat için 12 ay faturalı hat kullanma sözü veren kişilerin 1 ay boyunca kullanmaları için, faturalı hat özelliklerine göre 10 GB, 20 GB ya da 30 GB internet paketi hediye edilmektedir. Fakat kişilerin 12 ay sözünü tutmamaları halinde ilk ay için aldıkları hediye internet paketinin ödemesini Turkcell’e yapması gerekmektedir. 10 GB paketi için 39 TL, 20 GB paketi için 49 TL, 30 GB paketi için ise 59 TL ödemeleri gerekmektedir. Bu ödeme yalnızca 12 ay sözünden cayan kişilerin ödemesi gereken bir ücretlendirmedir. Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

  EBA 3 GB Hediye Internet Kampanyası

  EBA 3 GB Hediye internet kampanyası, EBA BiP kanalına abone olan Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır. Bu kampanyadan kazanılan 3 GB internet yalnızca EBA sisteminde kullanılabilmektedir ve diğer sitelerde çalışmamaktadır. Ayrıca paket aşımı yapan kişiler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir. Turkcell hediye internet kampanyalarından bir tanesi olan bu kampanyanın herhangi bir başvuru ücreti bulunmamaktadır. Ayrıca kişilerin başvurularını 31 Aralık 2020 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x