Turkcell Fiber İnternete Giriş Paketi Kampanyasına Özel 2 Ay  Ücretsiz Fiber İnternet Hediye

  Turkcell Fiber İnternete Giriş Paketi Kampanyasına Özel 2 Ay  Ücretsiz Fiber İnternet Hediye

  Ramazan Bayramına özel fiber hız şenliği kampanyasına başvuran tüm operatör kullanıcılarına özel olarak tarife indirimli olarak sunuyor. 2 ay boyunca ücretsiz olarak sunulan Turkcell fiber internet hızını bedava kullanma fırsatını yakala. Kampanya kapsamında sunulan tüm faydalar Ocak 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Başvuru işlemleri için Turkcell mağazaları ziyaret edilebilir. Turkcell’in ev interneti kampanyaları kapsamında sunduğu avantajlı tarifelerden yararlanabilmek için turkcell.com.tr internet sitesi ziyaret edilebilir. En yakında bulunan Turkcell mağazası üzerinden işlemler başlatılabilir.

  Turkcell Fiber İnternet Kampanyaları Detayı Nedir?

  Turkcell’in fiber hızında internet kampanyasının bir diğeri ise online başvuruya özel ilk 6 ay indirimli fiyattan kullanma fırsatıdır. Turkcell’liler fiber kampanyaları dahilinde yapacakları başvurularda 100 Mbps fiber internet hızını 2 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyor. Üstelik paketler 175 TL’den başlayan fiyatlarla tüm Turkcelllilerle buluşuyor.

  Turkcell evde internet tarifelerine abone olan ve akıllı cihaz alımı kapsamında cep telefonu, bluetooth, kulaklık, tablet ya da oyun konsolu satın almak isteyenler tarifeye ek 36 ay taksitle indirimli olarak geri ödeme fırsatından yararlanabilir.

  Turkcell evde internet hizmeti kapsamında altyapı bulunmayan her alanda fiber hızında internet keyfini yaşayabilmeyi sağlayacak projesini tüm kullanıcılara sundu. Yeni bir başlangıç yapabilmek altyapı sağlamlığı bulunmayan yerde evde internet keyfini çıkarabilmek için Superbox paketlerine geçiş yapabilirsiniz.

  Turkcell Superonline’a özel sunduğu ilk ay 100 mbps hediye kampanyasından yararlanıp wi-fi 6 teknolojisinin tüm duvarları aşan internet hızı özelliğinden yararlanabilmek için Turkcell mağazalarına gelerek 12 aylık taahhüt sözü vermek gerekiyor.

  Turkcell 2 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası Nedir?

  Turkcell 2 Ay Ücretsiz Fiber İnternet Kampanyası Nedir?

  Turkcell faturalı hat evde internet kampanyaları ev interneti fiber kampanyaları dahilinde ilk defa fiber teknolojisinden yararlanarak Superonline tarifeleri ile abonelik işlemi başlatanlar için ilk 2 ay ücretsiz kullanım fırsatı sunuyor. Başvuru işlemi online olarak Turkcell’in Fiber internet kampanyaları kategorisinden ulaşılabilir. 1 Ocak 2023 tarihinde son bulacak kampanyanın detayları paylaşıldı.

  Turkcell Superonline fiber internet müşterileri kampanya dahilinde sunulan faydadan 24 ay taahhüt vererek faydalanabilir. Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ya da Turkcell’in internet sitesi üzerinden konuya dair detaylı bilgi elde edilebilir ve kampanya süreci başlatılabilir.

  Sunulan hizmetler bireysel kullanım içindir. Ticari amaçlı kullanılamaz. Kampanya kapsamında taahhüt süresi son bulduğunda Turkcell’in superonline.net adresi üzerinden vergiler dahil minimum kullanım ücreti uygulanarak devam edilir.

  Kampanya dahilinde mevcutta bulunan internetten geçiş yapıldığı anda taşıma işleminde oluşan taahhüt bedeli 600 TL’ye kadar olan kısmı Turkcell tarafından ödenir.

  Yeni nesil wi-fi 6 modem teknolojisinden yararlanmak isteyenler tarifeye ek 125 TL modem kurulum ücreti tek sefere mahsus faturaya yansıtılır.

  Turkcell popüler evde internet kampanyaları

  • Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyası
  • Turkcell Fiber 1000 Mbps Kampanyası
  • Turkcell Özel 2 ay Ücretsiz Fiber Kampanyası
  • Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası
  • Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası
  • Turkcell Fiber Şenliği Kampanyası

  Ayrıca Turkcell Platinum Bu Ramazan’a Özel Ayrıcalıklarını Keşfedin! Migrostan 100 TL Hediye Çeki, 30 GB Bedava İnternet, Online Özel İndirim Fırsatını Yakalayın Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyası Nedir?

  Turkcell Fiber hız şenliği kampanyası ile her odadan wi-fi 6 teknolojisinin geniş internet algılama özelliği Superonline müşterilerine özel sunuluyor. Daha hızlı ve daha verimli hizmet için wifi 6 destekli cihazı kullanılarak süreç daha kaliteli hale getirilebilir. Kapsama alanı daha da genişliyor. Fiber hızında ev interneti sorunsuz bir şekilde her evde %30 oranında daha iyi kapsama alanına erişiyor.

  3 kat daha tasarruf özelliği sağlayarak daha az enerji tüketen yeni nesil wi-fi 6 teknolojili fiber hız şenliği kampanyasından ayda 160 TL’ye yararlanılabilir. Kampanya 1 Ocak 2023 tarihinde son bulacak. 24 aylık ya da 12 aylık taahhüt seçenekleri sunuluyor. Kampanya dahilindeki fiber hızında internet şenliğine katılarak abonelik işlemlerini başlatabilmek için Turkcell’in müşteri hizmetleri hattı, Turkcell internet web sitesi ya da en yakındaki Turkcell müşteri merkezi ziyaret edilebilir.

  Turkcell Fiber 1000 Mbps Kampanyası Nedir?

  Turkcell 1000 mbps hızında internet kampanyası Superonline fiber internet müşterilerine özel olarak tanımlanıyor. Kampanya kapsamında sunulan bütün avantajlar yeni ya da mevcut bireysel Turkcell Superonline fiber internet müşterilerine sunuluyor. Kampanya dahilinde 12 aylık taahhüt ile birlikte modem kullanım bedeli ve kurulum ücretsiz olarak sunuluyor. 1 Ocak tarihine kadar yapılacak tüm geçişlerde kampanyanın fırsatından yararlanılabilecek. Turkcell’in sunduğu bu ayrıcalıklı tarifeden faydalanabilmek için Turkcell iletişim merkezlerine gelinebilir ya da müşteri hizmetleri hattı 0 532 532 00 00 aranarak konu üzerinde daha detaylı bilgi alınabilir.

  Paket abonelikleri 12 aylık taahhüt süresinden başlatılır. Taahhütsüz seçenek bulunmamaktadır. Kampanya dahilinde sunulan Wi-fi 6 modem 12 TL tutarındaki modem kullanım ücreti ile anında istenen yere tanımlanıyor. Turkcell Fiber 1000 Mbps kampanyası dahilinde sunulan wi-fi 6 teknolojisi ile entegre edilmiş kampanyadan ayda 400 TL’ye yararlanılabilir. Kampanya kapsamında sunulan paketin taahhütsüz fiyatı 999 TL’dir.

  Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası Nedir?

  Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası Nedir?

  Turkcell fiber kampanyası dahilinde ışık hızında internet fırsatından yararlanın. 100 Mbps değerinde fiber hız deneyimi 1 Ocak 2023 tarihinde son bulacak. Kampanya dahilinde sunulan faydadan yeni bireysel Turkcell Superonline fiber internet müşterileri yalnızca yararlanabilir. Bulunulan ilin altyapısı burada önemlidir. 12 ay ya da 24 ay taahhütlü olarak paket kapsamındaki faydadan müşteri hizmetleri aranarak ya da Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan araştırma ile yararlanılabilir.

  Kampanya dahilinde 1 ay boyunca geçerli 100 Mbps hızında turbo indir paketi ücretsiz olarak sunulur. 300 TL değerindeki turbo indir paketi kampanya süresi sona erdiğinde istenirse satın alınarak kullanılabilir. Kurulum bedeli dahil olmak üzere Turkcell Superonline yeni fiber internet müşterileri vergi dahil 500 TL aktivasyon bedeli ve vergi dahil 200 TL taahhüt kapsamında ücret alınmayacaktır.

  Kampanya iptal bedeline dahil olarak kabul edilir. Turkcell Fibere giriş paketi kapsamında sunulan kampanya ayda 105 TL ile satın alınabilir.

  Turkcell Fiber Süper Paket Kampanyası Nedir?

  Turkcell Fiber Süper Paket kampanyaları 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir. Turkcell Superonline iletişim hizmetleri tarafından sunulan kampanyalar kapsamında oluşturulur. Altyapının bulunduğu illerde sunulan hizmet 12 ay ya da 24 ay taahhüt seçenekleri ile değerlendirilebilir.

  Kampanya kapsamında sunulan yükleme hız değeri 35 Mbps ya da 50 Mbps limitsiz fiber hız değeri 5 Mbps’dir. Taahhütsüz tarife fiyatı kapsamında 35 Mbps limitsiz internet 159 TL. 50 Mbps limitsiz internet ise 189 TL’dir. Turkcell Fiber Süper Paket kampanyası dahilinde taahhütlü tarife fiyatı 130 TL’dir.

  Turkcell Fiber İnternet kampanyaları dahilinde kurulumu sağlanacak internet her aboneye özel ücretsiz olarak sunulur. Sunulan kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

  İnternet kampanyaları kullanılırken yeni nesil wifi 6 modemine geçiş yapılmak istendiğinde ücret kampanya fiyatına dahil edilir. Mevcut müşteri olarak wi-fi 6 modemine geçiş yapılmak istendiğinde 125 TL değerinde yeniden kurulum ücreti yalnız tek sefer olmak üzere faturaya yansıtılır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x