Turkcell Fiber’e Geçin Anında Tablet Hediye Kazanın!

  06.03.2021
  531
  A+
  A-
  Turkcell Fiber’e Geçin Anında Tablet Hediye Kazanın!

  Turkcell in başlattığı tablet kampanyası özellikle evde fazla vakit geçirenlere ve gününün çoğunu bilgisayar başında geçiren kişilere yarayan bir kampanya olmuştur. Son zamanlarda yaşanan olağanüstü durumlardan dolayı evde kalma saatlerinin artmasıyla internette vakit geçirme süresi oldukça artış gösterir. Turkcell Fiber tablet hediyesi Turkcell abonelerine evde internet kullanımını artırmak için uygulanır.

  Kampanya gereğince Turkcell Fiber internete geçiş yapan kişilere şirket tarafından tablet verilir. Böylece bu kampanya kullanıcıların cep telefonlarında harcadığı internetin evde de harcanılması için bir fırsat olur. Şirketin dağıttığı tablet Alcatel 1T 10 markalıdır. Tablete ahip olmak için şubeye başvuran kişiler 24 ay taahhüt yapar. Taahhüt kabul etmeyen kişiler bu kampanyadan yararlanamaz. Taahhüt yapılıp fiber internete geçiş yapıldıktan hemen sonra tablet kişiye tahsis edilir. Sözleşme imzalandıktan sonra elden olarak teslim alınır.

  Fiber İnternetin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  Fiber internetin faydaları kullanılan aboneler tarafından çok geçmeden görülür. Fiber internet ışık hızını veriye dönüştürmesi ile kullanılan diğer bağlantı tiplerine göre daha hızlı bir hizmet sunar. Çevresel faktörlerden etkilenmeyen fiber internet her yerde kullanım olanağı sağlar. Kablo türünün sahip olduğu dayanıklılık sayesinde kopma, yıpranma gibi sorunlar yaşanmaz. Eski yıllarda internete sahip olmak için sabit bir telefon hattına ihtiyaç varken fiber internet ile buna gerek kalmaz.

  Sahip olduğu optik kablo yapısı ile çevreye karşı duyarlı olan fiber internet diğer kablolar gibi ısıtma-soğutma sistemine ihtiyaç duymaz. Fiber internet teknoloji günden güne artış göstermesi ile herkesin tercihi olmaya başlar. Artış ile birlikte fiber internetin kullanım alanları da yaygınlaşır. 5G teknolojisi fiber internetin bir ürünü olarak karşımıza çıkar. Dünya genelinde kullanılan fiber internet teknolojisi ile Türkiye yeni tanışmıştır.

  Dış ülkelerin günümüzde fiber internet ile birlikte ulaştığı en yüksek internet hız rekoru 178 terabit olarak kayda geçer. Türkiye bu teknoloji ile geç tanıştığı için günümüzde sağlanan alt yapı itibariyle ulaşılan en yüksek hız 100 Mbps olarak görülür. Dünya genelinde fiber internetin hız kullanımına bakılacak olursa Türkiye gün geçtikçe gelişip ilerleme sağlayarak fiber internet hızını oldukça yüksek rakamlara taşıyabilir.

  CarrefourSA’dan her çarşamba bi sepet internet kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Fiber’e Geçin Anında Tablet Hediye Kazanın Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

  turkcell fibere gecin tablet kazanin

  Kampanyaya katılmak için tercih edilecek birden fazla yol bulunur. Turkcell tarafından belirlenen kanallar üzerinden katılım sağlanır. Turkcell müşterisi olan ve tablet kampanyasına katılım sağlamak isteyenlerin izleyebileceği yol şu şekildedir:

  • En yakın Turkcell Mağazası üzerinden katılım sağlanır.
  • Turkcell Superonline bayileri üzerinden katılım sağlanır.
  • Turkcell Superonline satış kanalları ile katılım sağlanır.
  • “0532 532 00 000” numaralı Turkcell müşteri hizmetleri ile katılım sağlanır.

  Turkcell Fiber İnternet Kampanyasının Tarifeleri Nelerdir?

  Kampanyanın fiyat çizelgesi Turkcell şirketinin fiber internete geçiş kampanyası için sunduğu internet hızlarına göre değişiklik gösterir. İnternet hızı seçenekleri arasından Turkcell abonesi olan kişi kendine en uygun internet hızını seçerek ödemesini gerçekleştirir. Bilgisayar ya da telefon başında fazla vakit geçirenler fazla internet harcar. Sadece iş ya da merak edilen bir konu hakkında araştırma yapmak isteyen kişiler ise interneti nadir kullanır. Turkcell bu durumu düşünerek herkese özel internet hızı seçeneği sunmuştur.

  Turkcell Fiber tablet hediyesi sunan kampanyanın tarifeleri şu şekildedir:

  • Tukcell Fiber 40 MBPS hızına sahip tarife
  • Turkcell Fiber 50 MBPS hızına sahip tarife
  • Turkcell Fiber 75 MBPS hızına sahip tarife
  • Turkcell Fiber 100 MBPS hızına sahip tarife

  Turkcell Fiber İnternet 40 MBPS Tarifesinin Fiyatı Ne Kadar?

  40 Mbps hızlı tarifenin ücreti fibere geçilen ilk 3 ay süre içerinde aylık olarak 99,90 TL’dir. 3 aydan sonra bu fiyat 21 ay geçerli olmak kaydı ile aylık 124,90 TL olur. 40 Mbps internet hızındaki tarifenin detayları aşağıdaki gibidir:

  • 40 Mbps internet hızı içerir.
  • Kullanıcıya limitsiz internet kullanımı sunar.
  • 24 ay geçerli taahhütlü tarifedir.

  Turkcell Fiber İnternet 50 MBPS Tarifesinin Fiyatı Ne Kadar?

  50 Mbps hızlı tarifenin ücreti fibere geçilen ilk 3 ay süre içerinde aylık olarak 109,90 TL’dir. 3 aydan sonra bu fiyat 21 ay geçerli olmak kaydı ile aylık 144,90 TL olur. 50 Mbps internet hızındaki tarifenin detayları aşağıdaki gibidir:

  • 50 Mbps internet hızı içerir.
  • Kullanıcıya limitsiz internet kullanımı sunar.
  • 24 ay geçerli taahhütlü tarifedir.

  Turkcell Fiber İnternet 75 MBPS Tarifesinin Fiyatı Ne Kadar?

  75 Mbps hızlı tarifenin ücreti fibere geçilen ilk 3 ay süre içerinde aylık olarak 119,90 TL’dir. 3 aydan sonra bu fiyat 21 ay geçerli olmak kaydı ile aylık 164,90 TL olur. 75 Mbps internet hızındaki tarifenin detayları aşağıdaki gibidir:

  • 75 Mbps internet hızı içerir.
  • Kullanıcıya limitsiz internet kullanımı sunar.
  • 24 ay geçerli taahhütlü tarifedir.

  Ayrıca Algida Maraş kampanyası ile 4 GB’a kadar bedava internet fırsatına da bakabilirsiniz.

  Turkcell Fiber 100 İnternet MBPS Tarifesinin Fiyatı Ne Kadar?

  100 Mbps hızlı tarifenin ücreti fibere geçilen ilk 3 ay süre içerinde aylık olarak 169,90 TL’dir. 3 aydan sonra bu fiyat 21 ay geçerli olmak kaydı ile aylık 214,90 TL olur. 100 Mbps internet hızındaki tarifenin detayları aşağıdaki gibidir:

  • 50 Mbps internet hızı içerir.
  • Kullanıcıya limitsiz internet kullanımı sunar.
  • 24 ay geçerli taahhütlü tarifedir.

  “Turkcell Fiber’e Geçin Anında Tablet Hediye Kazanın” Kampanyasının Detayları Nelerdir?

  turkcell fiber kampanyasi detaylari

  Tablet hediyeli kampanyanın detayları fiber internet hızlı tarifeye geçmeden önce herkes tarafından okunması gereken bilgiler içerir. Sözleşme imzalandıktan sonra kişi herhangi bir sorun ile karşılaşması durumunda taahhüt olduğundan dolayı bir işlem gerçekleşmez. Bu yüzden sözleşme koşulları ve detaylarının dikkatli bir şekilde okunması önerilir. “Turkcell Fiber’e Geçin Anında Tablet Hediye Kazanın” adlı kampanyanın verilen detayları şu şekildedir:

  • Evde internet kullanımın artması için Turkcell tarafından hazırlanan kampanya yeni abonelere ve var olan tüm fiber internet abonesi olan kişilere uygulanır.
  • Turkcellin sunduğu bu kampanya ile abonelere özel 1T 10 Alcatel markalı tablet hediyesi verilir.
  • Kampanyanın sağladığı tablet hediyesine sahip olmak için 24 ay taahhüt bulunduran farklı internet hızları içeren tarifelerden biri seçilir.
  • 4 farklı internet hızında tarife sunan kampanyada 50 Mbps ve üstü internet hızındaki paketleri seçen müşteriler aynı zamanda Turkcell Platinumun sunduğu avantajlardan da faydalanır.
  • Kampanya 24 ay taahhüt içermesinden dolayı 24 aydan önce sözleşmeyi iptal eden kişilerin ödemekle yükümlü olduğu ücretler şöyledir
  • Kurulum bedeli
  • Aktivasyon ücreti
  • Tarife indirim ücreti
  • Hediye verilen tabletin ücreti
  • Tablet hediyesi içeren fiber internete sahip olma kampanyası modem ücreti olan 9 TL ücretini de kampanya fiyatının içine dahil eder.
  • Turkcell Fiber’e Geçin Anında Tablet Kazanın kampanyasından faydalanan abonelerin aldıkları internet hizmetini başka bir yere nakil hakkı vardır. Nakil fiyatı olarak Turkcell aboneden tek seferlik olmak üzere 150 TL talep eder.
  • Turkcell şirketi sunduğu Turkcell Fiber tablet hediyesi kampanyası ile her şekilde değişiklik yapma, kampanya durdurma veya iptal etme hakkına sahip olur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x