Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası

  17.02.2021
  2.101
  A+
  A-
  Turkcell Gülümseten TL Yükle GB Kazan Kampanyası

  Turkcell gülümseten TL yükle GB kazan kampanyası; Turkcell kullanıcılarına özel, TL yükledikçe kazandıran bir fırsattır. Kampanyanın, gülümseten aylık 1 GB ve gülümseten günlük 1 GB olarak iki seçeneği vardır. Turkcell hazır kart kullanıcısı iseniz veya numaranızı Turkcell hazır kartlıya taşıyarak bu kampanyaya dâhil olunur. Her TL yüklemelerinizde, Turkcell gülümseten TL yükle GB kazan kampanyasından yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Gülümseten TL Yükle Kampanyası Nedir?

   

  Turkcell kullanıcılarına özel olarak sağlanan bir hizmet olan gülümseten TL yükle kampanyası günlük ve aylık olarak ikiye ayrılır. Bu kampanya seçenekleri şu şekildedir:

  • Gülümseten aylık 1 GB kampanyası; 35 TL yükleme yapan Turkcell kullanıcıları için geçerlidir. Yüklemelerini tamamlayan kullanıcıların hatlarına, aylık kullanımları için sunulan 1 GB tanımlanır.
  • Gülümseten aylık 1 GB fırsatına, Turkcell hazır kart kullanıcısı olanlar başvuru yapma hakkına sahiptir. Hazır kartlı Turkcell kullanıcılarının 10 TL ve üzeri telsiz kullanım ücreti borcu olması kampanyaya katılmaya engel değildir. Tüm bireysel ön ödemeli kullanıcılar dâhil olabilir.
  • Gülümseten günlük 1 GB kampanyası; 5 TL ile 20 TL arası Turkcell kullanıcıları için geçerlidir. Yüklemelerini tamamlayan kullanıcıların hatlarına, günlük kullanımları için sunulan 1 GB tanımlanır.
  • Gülümseten günlük 1 GB fırsatına, Turkcell hazır kart kullanıcısı olanlar başvuru yapma hakkına sahiptir. Hazır kartlı Turkcell kullanıcılarının 5 TL ve üzeri olacak şekilde 10 TL’ye kadar telsiz kullanım ücreti borcu olması kampanyaya katılmaya engel değildir. 10 TL altındaki borç sahibi tüm bireysel ön ödemeli kullanıcılar, kampanyaya dâhil olabilir.

  Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  turkcell gulumseten tl kampanyasi nedir

  Kampanyaya dâhil olmanın tek şartı Turkcell hazır kart kullanıcısı olmaktır. Bunu sağlayan kullanıcıların Turkcell gülümseten TL yükle kampanyasına başvuru yapmak için uyması gereken adımlar şu şekildedir:

  • Turkcell dijital operatör üzerinden, hattınıza TL yükleyerek kampanya fırsatından yararlanabilirsiniz. App Store veya Play Store platformları üzerinden Turkcell dijital operatör uygulaması indirilerek cep telefonu numarası ile giriş yapılabilir.
  • Size en yakın Turkcell şubesine giderek veya anlaşmalı Turkcell TL yükleme noktalarından Turkcell hattınıza TL yükleme başvurunuzla hattınıza tanımlanan TL tutarı sonucu kampanyaya dâhil olabilirsiniz.
  • Turkcell resmi internet sitesinden TL yüklenerek kampanyaya dâhil olunabilir. turkcell.com.tr adresinin ana sayfasında yer alan sağ üst köşedeki “TL/Paket Yükle” alanına girip gerekli bilgileri doldurduktan sonra numaranıza TL yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun sonucunda gülümseten TL yükle GB kazan kampanyası kapsamındaki hediyeniz hattınıza tanımlanır.
  • Turkcell hatlı telefonunuzdan 532’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir veya sesli yanıt sistemiyle verilen adımları takip ederek kredi kart bilgileriniz ile TL yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. TL tutarı hattınıza tanımlandıktan sonra gülümseten TL kampanyasından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

  Turkcell dergilik hediye internet kampanyası fırsatlarına da bakabilirsiniz.

  Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyası Özellikleri Nelerdir?

  Turkcell operatör şirketinin kullanıcılarına sunduğu gülümseten TL yükle kampanyasının özellikleri şunlardır:

  • Turkcell gülümseten TL yükle GB kazan kampanyası ücretsiz bir uygulamadır.
  • Her TL yükleme sonrası hediye edilen 1 GB cepten internet fırsatı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurtdışında bu paket kullanılamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet paketinin üst limit hızı 4,5G bağlantılı cihazlar için 100 Mbps şeklinde sağlanır.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet paketinin üst limit hızı 3G bağlantılı cihazlar için 63 Mbps şeklinde sağlanır.
  • Gülümseten günlük 1 GB ve gülümseten aylık 1 GB kampanya paketleri taahhütlü değildir.
  • Gülümseten günlük 1 GB ve gülümseten aylık 1 GB kampanya paket kullanımlarınız bitince otomatik olarak yenilenmez. Bir sonraki TL yükleme işleminiz sonucunda tekrar hattınıza tanımlanır. Birden fazla kullanım hakkı mevcuttur.
  • Turkcell hazır kart hattınıza tanımlı paketiniz varken gülümseten günlük 1 GB veya gülümseten aylık 1 GB kampanya paketlerinden birini de kullanıyorken paket değişimi yaparsanız, hediye kampanyanız kaybolmaz. Gülümseten TL yükle GB kazan kampanyasından faydalanmaya devam edebilirsiniz. Tarife değişimleri bu kampanyayı etkilemez.
  • Gülümseten günlük 1 GB veya gülümseten aylık 1 GB kampanya paketleri tek bir hat için geçerlidir. Birden fazla hatta tanımlanamaz.
  • Hız kısıtlı hatlara tanımlanan gülümseten paketler hız kısıdını kaldırmaz. Sadece hattınıza tanımlanır.
  • Turkcell hattınıza ait sim kartınızı değiştirirseniz, Turkcell gülümseten TL yükle kampanyanızın size sunduğu haklar devam eder.
  • Gülümseten günlük 1 GB veya gülümseten aylık 1 GB kampanyanız kapsamında size sunulan hakların tamamını kullanmazsanız bir sonraki aya devretmez. Kampanya bilgileri hattınızdan silinir.
  • Turkcell gülümseten TL kampanyası uzatılamaz. Üst üste yüklemelerinizde aynı kampanya süresi üzerinden son bitiş tarihi oluşturulur.
  • Kampanya data hatlar için geçerli değildir.
  • Kampanyada stok sınırı yoktur. Şartları sağlayan tüm Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.

  Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyası Hangi Durumlarda İptal Olur?

  Turkcell gülümseten TL yükle GB kazan kampanyasının iptal olma koşulları şunlardır:

  • Turkcell hazır kart hattınızı devrederseniz kampanya kapsamında sunulan haklar iptal olur.
  • Hattınızın ödemelerinde değişiklik yaparsanız kampanya kapsamında sunulan haklar iptal olur.
  • Turkcell hattınızı başka bir operatöre taşırsanız kampanya kapsamında sunulan haklar iptal olur.
  • Turkcell numaranızı başka bir Turkcell numarası ile değiştirirseniz kampanya kapsamında sunulan haklar iptal olur.
  • Kendi isteğinizle Turkcell hattınızı kapatma talebinde bulunursanız kampanya kapsamında sunulan haklar iptal olur.
  • Gülümseten TL kampanyasını iptal etmek istiyorsanız Turkcell çağrı merkezlerini arayarak veya size en yakın Turkcell şubesine giderek kampanyanın iptal başvurusunu yapabilirsiniz. Kampanyanız iptal olduğunda SMS ile bilgilendirme mesajı alırsınız. Kampanyanın iptali halinde tarifeniz değişmez, aynı kalır. Kampanyanın son bitiş tarihine kadar kampanyadan kalan haklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu iptal talebinizden sonra devam eden TL yükleme işlemlerinizde kampanya hakları hattınıza otomatik tanımlanmaya devam eder.

  Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyasından Kalan Haklar Nasıl Sorgulanır?

  turkcell gulumseten tl kampanyasi kalan haklar

  Turkcell gülümseten TL yükle GB kazan kampanyasından kalan kullanımlarınızı sorgulamak için tercih edilecek adımlar şunlardır:

  • Gülümseten günlük 1 GB veya gülümseten aylık 1 GB kampanya paketleriniz kapsamında kalan kullanımlarınızı sorgulamak için SMS yöntemini kullanabilirsiniz. Büyük harflerle KALAN yazıp 2200’a göndermeniz sonucunda size gelen bilgilendirme mesajında ne kadar kullanım hakkınız kaldığı belirtilir. Bu SMS hizmeti ücretsizdir, ek ücret talep edilmez.
  • Gülümseten tarifeler kampanyası dâhilinde hattınıza tanımlanan hakların ne kadar kaldığını görmenin bir diğer yolu ise Turkcell dijital operatördür. Dijital operatör uygulamasına telefon numaranız ile giriş yaptığınızda paket kullanım haklarınızın dökümü size sunulur.

  Turkcell Gülümseten TL Yükle Kampanyası Nasıl Kullanılır?

  Turkcell gülümseten TL yükle kampanyasının kullanım şekli şu şekildedir:

  Turkcell hazır kartlı hattınıza 5 TL ile 20 TL arası yapacağınız yüklemelerde gülümseten günlük 1 GB hediye kazanırsınız. Turkcell hazır kart hattınıza 35 TL ve üzeri yüklemelerinizde ise gülümseten aylık 1 GB hediye kazanırsınız. TL yükleme işleminizin ardından gülümseten kampanyanız otomatik olarak aktif olacaktır. Turkcell tarafından size gelen bilgilendirme mesajı sonrasında size sunulan kampanya hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanya hizmetleri yenilenmez. Kullanımlarınız bitince tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  Turkcell 12 ay 2 GB hediye internet kampanyası detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

  Turkcell dijital operatör uygulaması operatörün kullanıcıları için oluşturduğu bir platformdur. Dijital operatör ile yapılabilecekler şunlardır:

  • Kalan TL bakiyenizi sorgulayabilir veya TL yükleyebilirsiniz.
  • Tarifenizi görüntüleyebilir veya tarifede kalan haklarınızı sorgulayabilirsiniz.
  • Fatura dökümünüzü inceleyerek faturanızı ödeyebilirsiniz.
  • Telsiz kullanım ücreti borcunuzu görebilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerini aramadan yapay zekâlı Asistan’a bağlanarak ihtiyaçlarınıza anında cevap bulabilirsiniz.
  • Turkcell gülümseten TL yükle kampanyası kapsamındaki kalan kullanım haklarınızı dijital operatör ile her an her yerde sorgulayarak kullanımlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x