Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

  07.07.2020
  2.236
  A+
  A-
  Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

  Turkcell Hediye Havuzu ile bedava internet veriyor. Hediye Havuzu sayesinde Turkcell aboneleri bedava internetin yanı sıra bedava her yöne konuşma ve her yöne SMS de kazanabiliyor. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye Havuz’larını görüntüleyebilir. Böylelikle geçmişte alınan hediyeler ve yeni alınabilecek hediyeler Turkcell Hediye Havuzu’nda çıkar. Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.

  Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

  hediye havuzu nedir

  Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’in aboneleri için oluşturmuş olduğu hediye platformudur. Platforma Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden giriş yapılır. Havuzun içerisinde, daha önce almış oldukları hediyeleri ve paketleri görebilir ve geçmişteki hediyelerine veya paketlerine göre kendilerine en uygun hediyeyi seçebilirler. Hediye Havuzu’nda hediyeleri abonelerin kendisi seçer. 30 gün içerisinde birden fazla kez katılım sağlanabilir ve aboneler dakika, SMS veya internet gibi faydaları seçmekte özgürdürler.

  Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell Hediye Havuzu Kampanya’sına katılmak için Turkcell’in belirlemiş olduğu şartları yerine getirmek gerekir. Ardından bu şartlar sağlandığında hediye seçimleri otomatik olarak tanımlanacaktır. Seçimler ve kullanımlar Dijital Operatör uygulaması Hediye Havuzu üzerinden sağlanır. Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir ve kazanılan faydaları kullanmak için veya kampanyaya katılmak için aboneler, HAK KULLAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirler. Kampanyayı iptal etmek ise mümkündür ve iptal işlemi için müşteri hizmetleri aranmalıdır.

  Türk Telekom Otomatik Ödeme Talimatı Ver 2 GB İnternet Kazan bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanya Katılım Şartı

  Hediye Havuzu Bedava İnternet’e katılım şartı, bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan, Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanacaklardır. Hediye Havuzu’ndan seçim hakkı kazanmayan aboneler Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayamaz. Hediye seçim hakkı kazanan Turkcell aboneleri ise Turkcell tarafından gönderilen mesaj ile bilgilendirileceklerdir.

  Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası Verilen Faydalar

  Turkcell Hediye Havuzu kapsamında verilen faydalar şu şekildedir:

  • Bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan, Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanırlar.
  • Yeni tarife paketine geçildiğinde abonenin Turkcell’de geçirdiği kesintisiz abonelik süresi hesaplanır. Süreye göre aşağıda süresi ve içeriği belirtilen 6 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli hediye seçenekleri abonelere otomatik olarak sunulur:
  • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 3 adet Haftalık 2 GB paketi; 3 adet 30 günlük 500 dakika paketi; 3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi; 3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketleri arasından istediğini seçme hakkına sahiptir.
  • Abone Turkcell’e yeni tesis ile geldiyse, ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalıya geçtiyse veya 10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa: 3 adet Haftalık 1 GB paketi; 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi; 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi; 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketlerinden birini seçme hakkına sahiptir.
  • Sosyal medya paketi Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter yönlerinde geçerlidir.

  Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası Detayları

  Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası detayları aşağıdaki gibidir:

  • 04.2020 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan veya Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanmaktadırlar.
  • Fatura kesiminde olacak şekilde yapılan paket değişiklikleri için kazanılan hediyeler geçiş talebi ile abone hattına tanımlanır.
  • Hediye seçimi 15 gün içerisinde yapılmalıdır.
  • Hediye seçimi yapılmaz ise bir sonraki seçim hakkı 6 ay sonra yapılacak bir geçişte kazanılabilir. Hediye seçimi yapılmış ise seçim yapıldıktan 6 ay sonra yapılacak bir geçiş ile yeni seçim hakkı kazanılabilir. Hediye paketlerin kullanılabilmesi için Dijital Operatör Uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu sayfasından aktivasyon gereklidir.
  • Hediye kullanımı SMS ile de yapılabilir. HAK KULLAN yazıp 2200’a göndermek yeterlidir.
  • Kampanyadan kazanılan hediyeler 30 günde bir kez kullanılabilir.
  • Avantajlı Turkcell’li Kampanyası’ndan yararlanabilir durumda olan müşteriler bu süre içerisinde Hediye Havuzu Kampanyası’ndan yararlanamaz.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM veVOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Hediye kullanımı yapan abonelerin bir fatura dönemi içerisinde seçmiş oldukları hediye paketindeki kullanım hakları bittikten sonra veya kampanya süresinin bitiminde, hatlarında başka bir paketleri yoksa kullanımları mevcut tarifesinden ücretlendirilir.
  • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 saniye, internet için 1 KB’dir.
  • Paket içindeki kullanım hakları üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paket dönemi sonuna kadar kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.

  Turkcell Yılların Hatırı Kampanyası

  turkcell yillarin hatiri kampanyasi

  Turkcell Yılların Hatırı kampanyası faturalı hatlar için geçerli bir kampanyadır. 06.04.2020 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı müşterisi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden müşterilerden, “Yılların Hatırı Kampanyası” ile kontratını 12 ay uzatan Turkcell abonelerinin mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark hesaplanır. Son 10 yıl veya daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell müşterisi olmaya devam eden ve mevcut paketlerinin taahhütlü fiyatı ile yeni geçtikleri paketin taahhütlü fiyatı arasındaki fark 20 TL veya üzeri olan müşteriler için 12 ay boyunca 5 TL indirim verilir. Yılların Hatırı Kampanya detayları ise aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • İndirim alabilecek aboneler için yıl hesabı yeni taahhüde geçiş yaptıkları gün, baz alınarak hesaplanmaktadır.
  • Müşterilerin indirimden faydalanabilmesi için taahhütlü bir tarife paketine geçiş yapmaları gerekmektedir.
  • Abonelerin üzerinde aynı anda sadece bir Yılların Hatırı İndirimi olabilir.
  • Abone, üzerinde Yılların Hatırı İndirimi varken daha düşük paket ücretli bir pakete taahhüdünü 12 ay uzatmadan geçiş yaparsa üzerindeki indirim iptal olur.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

  Turkcell Bol GB Tanışma Seti, Turkcell’e yeni gelecek hazır kart müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya 30 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir ve kampanyaya katılmak ücretsizdir. Bol GB Tanışma Seti detayları:

  • Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere özeldir.
  • Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan abonelerin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır. Bu kampanyadan yararlanan aboneler, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34 TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20GB internet hediyesi yüklenecektir.
  • Hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.
  • Hediye paket 30 gün içinde birden fazla alınamaz, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
  • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

  Turkcell Hediye Havuzu, Bol GB Tanışma Seti gibi birçok kampanyaya katılmak ve haberdar olmak için Turkcell web sitesi ziyaret edilebilir veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyalar takip edilebilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x