Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası

  24.06.2020
  1.139
  A+
  A-
  Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası

  Turkcell dergilik kampanyası sayesinde dünya’nın en popüler ve dergi ve gazetelerini tek bir platform üzerinden okuyabileceksiniz. Turkcell abonelerini okumaya teşvik ediyor! Lifecell ilk hatım kullanılarak çocuk kategorisinden 3 dergi indiren kişiler, kampanya kapsamında aylık her yöne 1 GB internet kazanıyorlar. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyadan hem faturalı hem de hazır kart sahiplerinin faydalanması mümkündür. Kampanya faydaları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Kampanya kullanımı yapıldıktan ve hediye aylık 1 GB mobil internet paketi bittikten sonra kullanıcılar mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar. Bu kampanya sayesinde dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman en iyi gazete ve dergi uygulamalarını ücretsiz okumanın keyfini çıkarabilirsiniz! Haydi siz de Türk Telekom’a gelin, siz de okumanın keyfini yaşayın!

  Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  lifecell ilk hattim 1 gb

  Turkcell dergilik kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kendilerine en yakın Türk Telekom mağazalarını ziyaret etmesi gerekmektedir. Turkcell mağaza adreslerini öğrenmek için operatörün resmi internet sitesini ziyaret ettikten sonra iletişim kısmına gelip mağaza adreslerini görebilirsiniz. Kampanya aktifleştirildiği anda kişilere bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin mutlaka Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşteriler olması gerekir. Kampanyaya üye olan kişilere yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım yaptıkları zaman, kişilere bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Kampanya faydalarını kullanmadığınız zaman bir sonraki aya devir etmeyecektir. Eğer hattınızı bir başka numaraya yönlendirirseniz, kampanyadan kalan miktar otomatik olarak hattınızdan silinecektir.

  BiP İndirip #senyapdiye Kanalını Takip Et Bol Bol GB Kazan! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından Kalan Kullanım Miktarını Nasıl Öğrenebilirim?

  Turkcell dergilik kampanyasından kalan miktarın öğrenilmesi için telefonlarınızdan kısa mesaj göndermeniz yeterli olur. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın ve mesajı 2200 kısa mesaj olarak gönderin. Dilerseniz Dijital Operatör uygulamasından da ücretsiz olarak fatura kesim tarihine kadar kalan dakika, SMS ve internet gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Paket kapsamında ne kadar kullanım hakkınızın kaldığını tamamen ücretsiz öğrenebilirsiniz. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama olmadığından gönül rahatlığı ile kampanyadan faydalanabilirsiniz. Numara değişikliği, numara aşıma, hattın geçici olarak kapanması gibi durumlarda hatta tanımlanan faydalar otomatik olarak silinecektir.

  Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasına Katılımımı Nasıl İptal Ederim?

  Turkcell dergilik kampanyasının iptal edilmesi için iki farklı yol bulunmaktadır. DİLEYEN müşteriler ebeveyn talebi ile kampanyayı iptal edebilirken, dileyen müşteriler ise Turkcell iletişim merkezlerinden iptal işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Kampanyadan kazandığınız faydaları kullanmaya devam etmek için başka bir hatta hakların transfer edilmesi söz konusu değildir. Kampanya faydaları üçüncü kişilere devir edilemez. Faydaların başka kişilere ticaret amacı ile transfer edildiğinin tespit edilmesi halinde Turkcell tek taraflı olarak kampanyayı iptal etme hakkına sahip olur. Kampanyadan birden fazla kere fayfalanmanız mümkündür. Ancak faydalar bitmeden yeniden kampanyaya abone olmak mümkün değildir. Kampanyayı birden fazla üst üste almanız halinde kullanım süresi uzamayacaktır. Kampanya faydaları yalnızca yurt içinde geçerlidir. Data hattında faydaların kullanılması mümkün değildir. Kampanyayı bir kere iptal ettiğiniz zaman yeniden faydalanmanız mümkündür.

  Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyası Nedir?

  Turkcell Yıllık Premium Üyelik Kampanyası sayesinde yüksek ses kalitesinde milyonlarca şarkının, onlarca radyo kanalının ve binlerce videonun keyfini çıkarabilirsiniz! Hem de ayda oldukça uygun bir fiyattan! Bu kampanyadan faturalı hat sahiplerinin faydalanması mümkündür. Kampanya fiyatları içine hem KDV hem de ÖİV bedeli dahil edilmiştir. Bir paketten yalnızca bir kere satın almak mümkündür. Kampanya ücretlendirmesi aylık olarak yapılacaktır. Hem IOS hem de Android uygulamalarını kullanarak sınırsız müzik dinlenebilir ve video izlenebilir. Hem de çevrim dışı özelliği sayesinde internet olmadığı zamanlarda bile müzik dinlemeye ve video keyfi yapmaya devam edebilirsiniz. Fizy ile bulunduğunuz yerde internet olmaması hiç sorun değil.

  Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  turkcell fizy uyelik

  Turkcell Yıllık Premium Üyelik Kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 2 farklı seçeneği bulunuyor. Dilerseniz Turkcell mağazalarını ziyaret edebilir dilerseniz telefonlarınızdan 532 ya da 0532 532 00 00 numaralarını arayabilirsiniz. SMS göndererek katılmak isteyen aboneler telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra Yıllık Fizy Premium yazıp mesajı 2200’a gönderebilirler. Başvuru yapmak için gönderilen SMS’ler tamamen ücretsizdir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir yıllık Fizy üyeliği olmaması gerekir. Tarifesine bağlı olan Fizy üyeliği olmayan faturalı bireysel Turkcell abonelerinin bu kampanyadan faydalanması mümkündür. Aboneler kampanyadan faydalanmak için başvuru yaptıklarında, başvuruları onaylandığı zaman taraflarına SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajda kullanım hakları ve bu hakların kullanım süresi gibi bilgiler öğrenilebilir.

  Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyası Faydalarını Nasıl Görebilirim?

  Turkcell Yıllık Premium Üyelik Kampanyasından kalan faydaları öğrenmek mümkün değildir. Çünkü faydalar sınırsızdır. Kullanmadığınız faydalar bir sonraki aya devir etmeyecektir. Faydalar yalnızca kampanya süresi boyunca kullanılabilir. Kampanya dahilinde faydaların yüzde 80 ve yüzde 100 bitmesi halinde aboneler bilgilendirme SMS’i ile bilgilendirileceklerdir. Eğer kampanyadan faydalandığınız sırada hattınızı bir başka numaraya yönlendirirseniz kampanya faydalarınız geçerli olacaktır. Eğer yıllık Fizy Premium üyeliğinde cayarsanız, cayma bedeli ödemeniz gerekir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Koşulları sağlayan herkesin bu kampanya faydalarından yararlanması mümkündür.

  Turkcell İzninize GB Hediye Kampanyası hakkında detayları da öğrenebilirsiniz.

  Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyasına Katılımı Nasıl İptal Ederim?

  Turkcell Yıllık Premium Üyelik Kampanyasına katılımı iptal etmek için bulunduğunuz yerden SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonların mesaj kısmına geldikten sonra iptal yazın boşluk bırakın Premium fizy yıllık yazın ve mesajı 2200’a gönderin. İptal başvurunuz talebe alındıktan sonra, tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. İptal işlemi yapıldıktan sonra kazanılan faydaların bir başka hatta transfer edilmesi mümkün değildir. İptal işlemi yapıldığında kampanyadan kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder. Süre dolduktan sonra varsa diğer tarifeleriniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kampanyaya katıldığınızda ilk 3 ay ödediğiniz ücretle sonraki aylarda ödenen ücret farklıdır. Bu ücretlerin içine hem KDV hem de ÖİV bedeli dahil edilmiştir.

  Turkcell Avantajlı Dergilik Kampanyası Nedir?

  Turkcell Avantajlı Dergilik Kampanyası ile popüler gazete ve dergileri okumanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kampanydan hem faturalı hat hem de hazır kart sahipleri faydalanabilir. Kampanya yeni Turkcell abonesi olan kişiler içindir. Üstelik kampanyaya katılan aboneler ilk aboneliklerine özel her yöne günlük geçerli 1 GB hediye kazanırlar. Ücretlendirme periyodu aylıktır. Paket aşım ücreti ödemezsiniz. Başvuru yaparken gönderilen SMS için herhangi bir ücret ödenmez. Erken iptal edilmesi halinde erken iptal bedeli alınmaz. Kampanyanın peşin satış tutarı yoktur. Turkcell dilediği zaman paket ücretini değiştirme hakkına sahiptir.  Turkcell abonesi olmayan müşteriler de Dergilik uygulamasını uygulama mağazalarından s atın alabilirler. Ancak bu kişiler Turkcell abonelerinden daha yüksek bir ücret ile uygulamadan faydalanırlar.

  Turkcell dergilik uygulamasını indirmek için Apple Store ya da Google Play uygulama mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Eğer daha önceden Dergilik paketi aldıysanız bu kampanyadan faydalanmanız mümkün değildir. Aktif aboneliği olmayanlar dışında paketi alıp iptal edenler de bu kampanyadan faydalanamaz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x