Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet Veriyor

  28.11.2020
  680
  A+
  A-
  Turkcell Mobil Ödeme Anında 2 GB Hediye İnternet Veriyor

  Artık herkesin hayatının bir şekilde internet üzerine kayması ve küresel pandemi süreci ile değişen hayatlarda, bireylerin en büyük ihtiyacı da yeterli ve hızlı internet oldu. Turkcell de bu koşulları göz önünde bulundurarak yaptığı kampanyalarla, abonelerini memnun etmeye devam ediyor. Mobil ödeme ile anında 2 GB hediye internet veren Turkcell, daha pek çok kampanya ile internet erişimini kolay hale getiriyor.

  Turkcell Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

  turkcell kampanyadan nasil yararlanilir

  Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin, ONAYAC yazarak 2222 numarasına mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Ancak kullanıcıların bu kampanyadan yararlanabilmeleri için, hattın kayıtlı olduğu telefon numarası üzerinden işlem yapmaları gerekmektedir.

  Turkcell Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

  Turkcell’in abonelerine sağladığı bu avantajlı kampanya bir hafta boyunca geçerlidir. Kampanyanın geçerli olması için ise, öncelikle abonelerin başvuruda bulunması gerekmektedir. Kampanya geçerlilik süresi 20 Şubat’tan başlayarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir. Her aboneyi ayrı ayrı baz alarak geliştirilen kampanya, her abonenin yalnızca bir kez kullanması için tasarlanmıştır. Kampanyanın geçerli olduğu bir haftalık süre, kampanyaya başvurulduktan sonra kampanya hattınıza tanımlandığı günden itibaren başlar.

  Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Kampanya Esasları Nelerdir?

  Turkcell’in abonelerine özel olarak başlattığı kampanya esasları açık şekilde belirtilmiştir. Bu esaslar çevresinde geliştirilen kampanyaya katılım, bu esasların gerçekleştirilmesiyle mümkün olabilmektedir. Bu esaslara uymayan kişilerin ise kampanyadan yararlanma hakları iptal edilecektir.

  • Kampanyaya katılmak isteyen abone, Turkcell dijital servislerinden fizy, lifebox veya goller cepte, Turktell dijital servislerinden Dergilik veya SOL dijital servisi TV+ uygulamalarının da aralarında bulunduğu herhangi bir servisten ücretli olarak yararlanıyor olmalıdır.
  • Hali hazırda TÖHAŞ mobil ödeme hizmetinden yararlanan aboneler, bu kampanyadan yararlanamazlar.
  • Kampanyadan yararlanan kişilerin bahsedilen servislerden herhangi birinden ücretli üyeliği yoksa, abone bu servislerden birine ücretli üyelik sağlayarak, bu üyeliği kampanya sona erene kadar kullanmalıdır.
  • Aboneni kampanyadan yararlanabilmek için, güncel olan TÖHAŞ hizmet sözleşmesini onaylaması ve mobil ödeme talimatı vermesi gerekmektedir.
  • Tüm bu şartları sağlayan kullanıcıların ayrıca Turkcell bireysel hat abonesi olmaları gerekmektedir. Eğer kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin aboneliği yoksa, online seçenekleri kullanarak ya da bir bayiye giderek de abone olabilirler.

  Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

  Turkcell Mobil ödeme hizmeti, Paycell üzerinden, anlaşmalı yerlerden alışveriş yapılması ve Paycell ile ödenmesi ile mümkün olmaktadır. Bir abonenin bu hizmetten yararlanıyor olabilmesi için, hizmet aldığı yerde ödeme seçeneği olarak Paycell seçeneğini tercih etmesi gerekmektedir. Bunun üzerine telefonuna kısa mesaj ile iletilen onay kodunu tuşlayan abone, alışverişinin ödemesini gerçekleştirmiş olur. Bu ödemeler faturalı hat sahiplerinin hatlarına yansıtılırken, faturasız hat sahiplerinin de bakiyelerinden düşülmektedir.

  Paycell mobil ödeme hizmeti için 3 aylık beden olarak standart kullanıcılardan 4,99 lira, Premium kullanıcılardan ise 6,99 lira alınmaktadır. Premium servis özelliklerinden yararlandığınız takdirde, hizmetiniz otomatik olarak Premium’a çevrilir ve ek ücret olarak yalnızca aradaki 2 liralık fark alınır.

  Eğer aboneler Paycell kullanarak ve TÖHAŞ aracılığı ile elektronik cihaz satın alırsa, ödenecek bir kredi başına akıllı telefondan 24,9 TL, aksesuardan 14 TL, tablet ve PC den 11 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

  Eğer Turkcell abonesi olan kişi, mobil ödeme seçeneğini kullanarak alışveriş yapar ve bu alışverişin ücretini ödemezse, ödenmeyen tutar müşterinin mobil faturasına yansıtılarak oradan alınır. Eğer abone, 30 güne kadar gecikme yaşamış ve abonenin 150 TL’ye kadar olan gecikme tutarı bulunuyorsa, 5,99 TL, 150 TL ve üstü gecikme tutarı bulunuyorsa 9,99 TL faturasına yansıtılarak oradan alınır.

  Turkcell Kampanyaları Nelerdir?

  Abonelerine özel avantajlarla dolu kampanyalar yapan Turkcell, bu kampanyalarla herkesin kolayca internete erişebilmesini amaçlıyor. Özellikle küresel olarak gerçekleşen pandemi süreci ile bütün sektörlerdeki işlerin ve eğitimin ev odaklı devam ediyor olması, kişilerin internet ihtiyacını da oldukça arttırdı. Bu sebeple Turkcell’in yaptığı uygun fiyatlı ve yüksek hızlı internet kampanyaları da kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Uygun seçenekler de bulunan Turkcell kampanyaları arasından işinize en çok yarayacak olanı seçerek hızlı ve ucuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Limitsiz Yalın ADSL Giriş Kampanyası:

  Bu kampanya ile evinde sınırsız internet isteyen abonelerin ihtiyaçlarını karşılayan Turkcell, kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 12 ay kalma sözü vermelerini istiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin ikamet ettikleri yerin internet hattına uzaklığı da kullanılan internetin kalitesini ve hızını etkileyecektir. Buna rağmen bu kampanya abonenin kullanabileceği en yüksek hız ve kalitede internetten yararlanmasını sağlamaktadır. Kampanya kapsamında aboneye verilen modemler de stoklarla sınırlıdır ve Turkcell üzerine zimmetlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerden, tüm vergiler dahil 6 TL modem ücreti de alınmaktadır.

  • TV+ Dolu Dolu Eğlence Kampanyası:

  Turkell’in sunduğu bu kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Fiber İnternet ve Superonline Tv+ üyeliği için 24 ay kalma sözü vermeleri gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde, aboneler sevdikleri film, dizi, sinema, belgesel, program gibi pek çok içeriği ek ücret ödemeden izleyebileceklerdir. Turkcell kampanyaya geçmek isteyen abonelerin de mevcut internetlerinin iptal bedelini kendisi karşılamaktadır. Kampanya kapsamında, kampanyadan yararlanmak isteyen abone, tüm vergiler dahil 9 lira da modem ücreti ödemektedir.

  • Superbox Tak Çalıştır Ev İnterneti Kampanyası:

  Turkcell abonelerine fiber hızda internet deneyimi yaşatan bu kampanya, Superbox 4.5 G altyapısına sahip bölgelerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların yeni data paketi almaları gerekmektedir. Paket içeriğine göre taahhüt seçenekleri bulunan bu kampanyadan, ancak bu süre kadar kalma sözü veren müşteriler yararlanabilmektedir. Seçtikleri paket ile kampanyadan yararlanacak olan müşterilerin yeni modemi de edinmeleri gerekmektedir. Kampanya süresi bittiğinde, aksi bildirilmediği sürece kampanya devam eder.

  • Turkcell Rahat Yurt Dışı Ek Paketler Kampanyası

  Bütün dünyada aboneleri bulunan Turkcell, sadece yurtiçi kampanyalarla da hizmet vermemektedir. Yurtdışındaki abonelerinin de uygun tarifelerden yararlanmasını sağlayan Turkcell, kampanya kapsamında farklı pek çok paketi de abonelerinin kullanımına sunmuştur. Bu paketlerden birini seçen müşterilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için Rahat paket aboneliklerinin de olması gerekmektedir.

  Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

  Turkcell’e Hat Taşıma Nasıl Yapılır?

  turkcell hat tasima nasil yapilir

  Numaranızı değiştirmeden Turkcell’e hat taşıma uygulamasından yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken işlemler oldukça kolay. Öncelikle geçmek istediğiniz tarifeyi belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından internet sitesinden form doldurarak devam etmeniz gerekmektedir. Hattınız doldurduğunuz form doğrultusunda hazırlandıktan sonra, istediğiniz adrese teslimat yapacak kargoya teslim edilmektedir. Hattını Turkcell’e taşıyan abonelere yönelik pek çok kampanya yapan Turkcell, yeni Turkcell abonesi olan kişilere de ilk 4 ay boyunca kullanıma uygun olacak şekilde, her ay 2 GB internet de hediye ediyor.

  Turkcell’e Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir?

  Hattını Turkcell’e taşımak isteyen kişiler, seçecekleri faturalı ya da faturası hat özelliğine göre çeşitli kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Turkcell’e hat taşıma kampanyaları arasından bazıları şöyle:

  • Turbo Fırsat Süper,
  • Fırtına 8 GB,
  • Yeşil Beyaz 4GB,
  • Samsung Galaxy S20 FE Ön Ödeme Kampanyası,
  • Küçük Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Ürünlerinde Taksit Kampanyası,
  • Turkcell’lilere Özel Kablo İnternet Kampanyası,
  • Turkcell’lilere 3 Ay Ücretsiz TV+ ve Platin Paket Kampanyası.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x