Turkcell Pasaj’da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı

  08.12.2021
  327
  A+
  A-
  Turkcell Pasaj’da 300 TL Bonus Kazanma Fırsatı

  Turkcell Pasaj ile 300 TL Bonus kazanmak için Turkcell Pasaj aracılığı ile alışveriş yapılması gerekmektedir.

  Turkcell, Pasaj hizmeti aracılığı ile yapılan alışverişlerde müşterilerine birbirinden farklı içeriklerde fırsatlar sunmaktadır. Turkcell Pasaj aracılığı ile tek seferde yapılan ve toplam tutarı 2 bin TL ve üzeri olan bütün alışverişlerde müşterilere, 150 TL Bonus hediyesi verilmektedir. Ayrıca bu alışverişin Garanti Dijital Kart ile yapılması durumunda 150 TL ek Bonus hediyesi verilmektedir.

  Turkcell Pasaj 300 TL Bonus Kampanyasına Katılım Şartları Nelerdir?

  Turkcell Pasaj 300 TL Bonus Kampanyasına Katılım Şartları Nelerdir?

  Turkcell Pasaj il 300 TL Bonus kampanyasına katılmak için sağlanması gereken şartlar şu şekildedir:

  • Garanti Bankası müşterilerinin Pasaj aracılığı ile ilk alışverişlerini gerçekleştirmeden önce bankanın mobil uygulaması olan Bonus Flash aracılığı ile “hemen katıl” sekmesine onay vermesi gerekmektedir.
  • Turkcell Pasaj aracılığı ile alışveriş yapmak isteyen müşterilerin Bonus Kartı yok ise Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden ya da Dijital Bonus uygulaması üzerinden kart ile ilgili olarak başvuru yapması gerekmektedir. Bu kartın alınması durumunda yapılan alışverişlere ek 150 TL Bonus kampanyası, alışverişin yapıldığı karta daha sonra yüklenmektedir.
  • Kampanyaya bir müşteri en fazla bir kere katılabilmektedir.
  • Kampanya sonunda kazanılan Bonuslar, Bonus ile ödeme yapılabilen her işyerinde harcanabilmektedir.
  • Kampanya şartlarına uyum sağlayan müşteriler, ilk alışverişlerini peşin ya da taksitli ödeseler de Bonus kazanma fırsatından yararlanabilmektedirler.
  • Kampanyaya sanal kartlar kategorisinde yer alan; Money Bonus, Bonus Business, Easy Bonus ve Garanti Bonus kartları ile katılım sağlanamamaktadır. Ayrıca Shop&Fly, kartları, Miles&Smiles kartları ve Paracardlar aracılığı ile de kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.
  • Kampanyaya tüzel müşterilerin katılım sağlayamamaktadır. Şahıs firmalarının sahipleri ise ticari kartları aracılığı ile Bonus Flash uygulaması üzerinde kampanyaya katılım sağlayabilmektedirler.
  • Kampanyaya Bonus platform kartları ile katılım sağlanamamaktadır.
  • Kampanyaya katılım sağlayabilen grupta yer alan kartların, ek kartları da kampanyada kullanılabilmektedir. Kampanya aracılığı ile kazanılan Bonuslar ise asıl karta yüklenmektedir.
  • Satışı iptal edilen ya da iade edilen ürün aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.
  • Kampanyaya katılımın geçerli sayılabilmesi için ürün ödemesinin Garanti BBVA postları aracılığı ile alınmış olması gerekmektedir.
  • Turkcell ve Garanti BBVA gerekli gördükleri takdirde kampanya koşullarını, haber vermeksizin değiştirme yetkisine sahip olma hakkını saklı tutmaktadırlar.

  Turkcell Pasaj 300 TL Bonus Kampanyası Başvuru Tarihleri

  Turkcell Pasaj ile 300 TL Bonus kampanyasına katılım, 16 Kasım 2021 ile 30 Kasım 2021 tarihleri arasında sağlanabilmektedir.

  Turkcell Pasaj 300 TL Bonus Kampanyası ile İlgili Önemli Tarihler

  Turkcell Pasaj ile 300 TL Bonus kampanyasına ilişkin önemli tarihler ve içerikleri şu şekildedir:

  • 300 TL Bonus Kampanyası kapsamında kazanılmış olan Bonuslar 14 Aralık 2021 tarihinde müşterilerin kartlarına yüklenecektir.
  • 300 TL Bonus Kampanyası kapsamında kazanılmış olan Bonuslar 15 Aralık 2021 ile 15 Ocak 2022 tarihleri arasında kullanılmalıdır.
  • 300 TL Bonus Kampanyası kapsamında kazanılmış olan Bonusların belirtilmiş olan kullanım tarihleri arasında kullanılmaması durumunda, Bonuslar 16 Ocak 2022 tarihinde sistem tarafından geri alınacaktır.

  Ayrıca Turkcell Çocuk Paketleri ile Çocuklar Artık Daha Güvende! Bilgilerine bakabilirsiniz.

  Turkcell Pasaj 300 TL Bonus Kampanyasında Kazanılan Bonuslar Devredilebilir Mi?

  Turkcell Pasaj ile 300 TL kampanyasında kazanılmış olan Bonusların iadesi, mümkün değildir. Sistem her karta ve her müşteri ismine bir kereliğe mahsus olarak Bonus yüklemesi yapmaktadır. Yüklenmiş olan Bonusların başka bir karta devredilmesine ilişkin bir hizmet bulunmamaktadır.

  Turkcell Pasaj 300 TL Bonus Kampanyasına Kimler Katılabilir?

  Turkcell Pasaj ile 300 TL Bonus kampanyasına katılım sağlayabilen kişiler, Bonus Flash uygulaması aracılığı ile alışveriş yapan ya da Turkcell Pasaj üzerinden alışveriş yapan Garanti BBVA müşterileridir.

  Turkcell Pasaj Nedir?

  Turkcell Pasaj Nedir?

  Turkcell Pasaj, Turkcell’in müşterileri için Garanti BBVA iş birliği ile geliştirmiş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet aracılığı ile tüketiciler birbirinden farklı kategorilerde alışveriş yapabilmektedirler.

  Turkcell Pasaj aracılığı ya da Garanti BBVA uygulaması olan Bonus Flash aracılığı ile alışveriş yapılabilecek kategoriler şu şekildedir:

  • Bilgisayar
  • Tablet
  • Anne ve Bebek Ürünleri
  • Oyuncak
  • Ev ve Yaşam Ürünleri
  • Televizyon ve Oyun Sistemleri
  • Hobi ve Oyun Ürünleri
  • Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri
  • Beyaz Eşya
  • Elektrikli Ev Aletleri
  • Cep Telefonu ve Telefon Aksesuarları

  Turkcell Pasaj Aracılığı ile Satıcılardan Alınan Ürünler Orijinal Midir?

  Turkcell Pasaj ile yapılan alışverişlerde ki ürünlerin orijinalliği müşteriler tarafından oldukça merak edilmektedir. Turkcell Pasaj aracılığı ile satın alınan ürünlerin tamamı orijinaldir. Pasaj içerisinde taklit ürünler ya da satışı yasal olmayan diğer ürünler yer almamaktadır.

  Turkcell Pasaj aracılığı ile müşterilere ürün sunan satıcılar titizlik ile seçilmektedir. Bu neden ile satıcıların, müşterilerin beğenisine sunmuş oldukları ürünler ile ilgili herhangi bir problemin yaşanması mümkün değildir.

  Turkcell Pasaj Aracılığı ile Satıcılardan Alınan Ürünler Garantili Midir?

  Turkcell Pasaj ile satın alınan ürünün garantisi, markanın resmi distribütörü ve ürünü ithal eden firmanın kontrolü altındadır. Ürünün garantisinin yanı sıra, onarım ya da değişim işlemleri de satıcı firma aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

  Turkcell Pasaj Aracılığı ile Satın Alınan Ürünler Ne Zaman Teslim Edilir?

  Turkcell Pasaj ile sipariş edilen ürünlerin kargosu, teslimin onaylanmasından kısa bir süre sonra hazırlanmaya başlanmaktadır. Satış onayı alındıktan sonra hemen kargoya verilen ürünün kargo takibi Dijital Operatör uygulaması aracılığı ile yapılmaktadır. Müşterilerin uygulamada bulunan “siparişler” sekmesi üzerinden “kargoya verildi” ibaresini görüntülemelerinden kısa bir süre sonra ürün hızlı bir şekilde taraflarına teslim edilmektedir.

  Turkcell Pasaj Aracılığı ile Satın Alınan Ürünler Değiştirilebilir Mi?

  Turkcell Pasaj ile sipariş edilen ürünlerin değişimi henüz mümkün değildir. Turkcell Pasaj içerisinde yer alan ürünler sınırlı stoğa sahip olan ürünlerdir. Bu neden ile Pasaj hizmeti ürünlerin başka bir ürün ile değiştirilmesine müsaade etmemektedir.

  Turkcell Pasaj Aracılığı ile Satın Alınan Ürünler İade Edilebilir Mi?

  Turkcell Pasaj ile satın alınan ürünlerin iadesi yapılabilmektedir. İade koşullarını sağlayan ürün 14 gün içerisinde orijinal kutusu ile birlikte kargo aracılığı ile ilgili adrese gönderilebilmektedir.

  Turkcell Pasak aracılığı ile iadesi yapılamayan ürünler, dijital ürün koduna sahip olan ürünlerdir.

  Turkcell Pasaj Aracılığı ile Satın Alacağım Ürünlerin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

  Turkcell Pasaj ile satın alınacak olan ürünün ödemesi Garanti BBVA kartları aracılığı ile ya da Turkcell faturasına yansıtılarak yapılabilmektedir. Ödemelerde üründen ürüne değişmek ile birlikte Turkcell faturalarına 36 aya kadar varan taksitlendirme seçeneği yansıtılmaktadır.

  Turkcell Pasaj’da Nasıl Satıcı Olunur?

  Turkcell Pasaj hizmeti içerisinde satıcı olarak yer almak için gerekli olan koşullar Turkcell yönetimi tarafından henüz açıklanmamıştır. Pasaj’da satıcı olabilmek için sağlanması gereken şartlar hazır olduğunda Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden açıklanacaktır.

  Turkcell Pasaj Platinum Vitrin İndirimleri Ne Demek?

  Turkcell Pasaj Platinum vitrin indirimleri, Turkcell Platinum ya da Turkcell Platinum Black kartına sahip olan müşterilere özel olarak uygulanan indirimler bütünüdür. Buna göre Turkcell’in kartlarından herhangi birine sahip olan müşterilerin kartları ile gerçekleştirecekleri Pasaj alışverişlerinde; 500 TL’ye 50 TL, 1000 TL’ye 100 TL ve 2500 TL’ye 200 TL indirim uygulanmaktadır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x