Turkcell Salla Kazana Yepyeni Hediyeler Geldi!

  01.06.2022
  1.043
  A+
  A-
  Turkcell Salla Kazana Yepyeni Hediyeler Geldi!

  Turkcell Salla Kazan kampanyasının yeni hediyeleri Turkcell müşterileri için her yıl güncel şekilde uygulamaya eklenmektedir. Turkcell Salla Kazan kampanyalarına katılım için yalnızca Dijital Operatör olarak bilinen uygulamanın yüklenmesi yeterli olmaktadır.

  Yeni dönemde Salla Kazan kampanyaları içerisinde yer alan güncel olanaklardan en çok talep edilenler şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • 5 G Salla Kazan Kampanyası
  • BİP Uygulaması Kampanyası
  • Platinum Kampanyası
  • 3 Günlük 1 GB kullanımı
  • Bedava İnternet kullanımları

  Bu kampanyaların her biri için katılma kriterleri birbirinden farklı olabilmektedir. Bu nedenle Salla Kazan başvurularından sonra uyumlu olan kampanya seçeneği telefon hattı üzerinden otomatik olarak tanımlanmaktadır.

  Turkcell Salla Kazan Kampanyalarına Katılım Nasıl Sağlanır?

  turkcell salla kazan kampanyalari katilim

  Turkcell Salla Kazan kampanyalarına katılım için Turkcell üzerinden tanımlı hat sahibi olunması gerekmektedir. Fakat hattın faturalı ya da faturasız olması gibi bir sınırlandırma bulunmadığı için tüm Turkcell müşterilerinin kullanımına olanak sunulmaktadır.

  Kampanyalara katılım için belirlenen şartlar hat özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bazı kampanyalar yalnızca faturalı hatlar ile uyumlu olurken bazı kampanyalar ise faturasız hat kullananlara özel olarak yapılmaktadır.

  Kampanyalara başvurmadan önce hat ile uyumlu olup olmadığının teyit edilmesi gerekmektedir. Aksi durumda kampanya başvurusunun olumlu sonuçlanmadığına dair bir bildirim sağlanabilmektedir.

  Kampanyalardan Dijital Operatör üzerinden haberdar olunmakta ve bu uygulama üzerinden kampanya şartları öğrenilerek başvuruda bulunulmaktadır. Bu nedenle App Store ya da Google Store üzerinden uygulamaların indirilmesi gerekmektedir.

  Uygulama, cep telefonları ya da tabletler ile uyumlu bir biçimde kullanılabilmektedir. Fakat giriş için hat üzerinden gönderilmekte olan onay şifresinin girilmesi ve sonrasında sistem üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

  Turkcell 2020 Aralık Ayına Özel 60 GB Hediye İnternet Dağıtıyor! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  4.5 G Salla Kazan Kampanyaları

  4.5 G Salla Kazan kampanyaları Turkcell müşterilerinin yalnızca 4.5 G hat kullananları için düzenlemiş olduğu kampanyaları kapsamaktadır. Bu kampanyalar içerisinde güncel olarak değişkenlik göstermekte olan farklı internet kullanım hakları bulunmaktadır.

  Bu kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin öncelikli olarak hatlarının 4.5 G ile uyumlu olup olmadığını öğrenmeleri gerekmektedir. Bunun için 4.5 G yazıp 2200 numaralı hatta mesaj gönderilmesi ya da müşteri hizmetlerinin aranması gerekmektedir.

  Kampanya içerisinde bulunan hediyelerden yararlanmak isteyenlerin farklı uygulama avantajlarını da kullanmaları mümkün olmaktadır. Fizy ve Lifebox uygulamaları en çok tercih edilenler olarak bilinmektedir.

  Bunların yanı sıra aylık olarak belirli uygulamalarda kullanılmakta üzere 10 TL hediye çekleri de verilmekte olup özellikle App Store ya da gazete gibi uygulamalarda çok sık kullanıldıkları bilinmektedir.

  4.5 G ile uyumlu olan hatlar için bu kampanyalar bir hafta süre ile verilmektedir. Haftalık olarak verilen kampanyalar aktivasyon mesajının geldiği zaman dilimi üzerinden 7 gün boyunca geçerliliğini korumaktadır.

  Hediyelerin haftalık olarak farklılaşmasının yanı sıra aynı hediyelerin alınması da söz konusu olabilmektedir. Salla Kazan kampanyası içerisinde bulunan tüm kampanyalar 4.5 G ile uyumlu olarak uygulanmaktadır.

  Salla Kazan BİP Uygulaması Kampanyası

  Salla Kazan BİP uygulaması kampanyası sayesinde uygulama içerisinde avantajlı fırsatlardan yararlanmak mümkün olmakta ve kullanım ücretleri olmadan pek çok özellik aktif hale getirilebilmektedir.

  BİP uygulaması üzerinden sağlanan avantajlı kullanımlar aylık olarak verilen avantajlardır. Bu nedenle ayda bir defa olacak şekilde kullanılmakta olup ayda iki defa bu haktan yararlanmak mümkün olmamaktadır.

  Turkcell Salla Kazan kampanyaları hem faturalı hat hem de hazır kart sahipleri için uygun kampanyalar olmakla beraber BİP uygulamasının ses ve data aboneleri tarafından da kullanılması mümkün olmaktadır.

  BİP uygulama kampanyasından yararlanmak için Dijital Operatör üzerinden katılım başvurusunda bulunmak gerekmekte olup başvuru sonrasında gelen aktivasyon mesajı ile aylık olarak geçerli olan kampanya hatta tanımlanmaktadır.

  BİP kampanyalarının süresinin dolması durumunda hat üzerinden mesaj ile bildirim yapılacaktır. Bu bildirimin gelmesinin ardından kullanım hakları hat ücretlerine bağlı olarak yansıtılmaktadır. Bu nedenle kampanya başlangıç ve devam tarihlerinin doğru bir biçimde kontrol edilmesi gerekmektedir.

  31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerliliğini korumakta olan kampanyanın bir sonraki ay döneminde yeniden aktifleştirilmesi mümkün olmaktadır. Fakat bunun için öncelikle mevcut kampanyanın sonlandırılmış olması gerekmektedir.

  Platinum Salla Kazan Kampanyaları

  Platinum Salla Kazan kampanyası dahilinde ayrıcalıklı pek çok kampanyadan sürekli olarak yararlanmak mümkün olmaktadır. Haftalık olarak yenilenmekte olan bu kampanyalar hem anlaşmalı uygulamalar hem de mevcut hat kullanımları için geçerli olan pek çok seçeneği içermektedir.

  Kampanyalar içerisinde günlük ya da haftalık olan sosyal medya kullanım paketleri bulunmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram uygulamalarının yanı sıra Youtube üzerinden de pek çok kampanya sınırlı sürelerle uygulanabilmektedir.

  Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyalar, bireysel ya da kurumsal olarak kullanılan faturalı hatlarda geçerli olduğu gibi aynı zamanda hazır kartların kullanımı için de geçerliliğini korumaktadır.

  Cuma günlerinden itibaren kullanılmaya başlanan uygulama kampanyaları haftalık olarak alındığında bir sonraki Perşembe gününün 23,59 olarak bilinen gece yarısına kadar belirtilen bakiyeler üzerinden kullanılmaktadır.

  Salla Kazan ile 3 Günlük 1 GB İnternet Kampanyası

  salla kazan bedava internet firsati

  Salla Kazan 3 günlük 1 GB kampanyası gerekli şartların sağlanması durumunda 3 TL karşılığında olarak hatta yansıtılmakta olan avantajlı bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu kampanya tüm Dijital Operatör uygulamasını kullanan müşteriler için geçerli olmaktadır.

  31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerlidir. Başvurunun ardından onay mesajı ile kullanıma başlanmakta olup 36 saat boyunca geçerliliğini korumaktadır.

  36 saat içerisinde 1 GB limitinin tamamının kullanılmasına rağmen kampanya süresinin bitmemesi durumunda ise kişilerin kendi tarife ücretleri üzerinden bir yansıtma yapılacağı bilinmekte olup 1 GB kullanıma ek bir kampanya daha sunulmamaktadır.

  Uygulamanın kullanılabilmesi için herhangi bir SMS üzerinden başvuru kabul edilmemekte olup yalnızca Salla Kazan platformu üzerinden hediye olarak çıkması halinde kullanılması mümkün olmaktadır.

  Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyaları

  Salla Kazan bedava internet kampanyaları SMS üzerinden sağlanamamakta olup yalnızca uygulama üzerinden verilmektedir. İnternet kampanyası seçenekleri içerisinde günlük ya da haftalık olarak belirlenmekte olan farklı tercihler bulunmaktadır.

  Bedava internet tercihleri, müşteriler tarafından belirlenmemekte olup Salla Kazan uygulaması üzerinden rastlantısal olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle operatör kullanıcılarının bu kampanyalar içerisinde herhangi bir tercih hakkı bulunmamaktadır.

  Bedava internet kampanyalarının süresinin bitmesi ya da verilen limitin dolması durumunda ise doğrudan ücret yansıtılması hat üzerine yapılmaktadır. Bu nedenle bedava internet kampanyalarının genellikle faturalı hatlara yönelik sunulan avantajlar olduğu bilinmektedir.

  Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Salla Kazan Kampanyaları Ne Zaman Alınır?

  Salla Kazan kampanyalarını alınma zamanı her haftanın cuma günü olarak bilinmektedir. Haftalık olarak sunulan bu avantajlı kampanyaların süresi ise haftalık olma zorunluluğu bulunmadan aylık ya da günlük olarak verilebilmektedir.

  Kampanya koşullarını sağlayan kişiler için verilen avantajların süresi, aktivasyon mesajının gönderilmesi ile başlamaktadır. Mesaj gönderiminin tamamlanmasının ardından ise geçerli olduğu süre boyunca aktif olarak kullanılabilmektedir.

  Turkcell Salla Kazan avantajlarından yararlanmak isteyen hazır kart ya da faturalı hat müşterilerinin Dijital Operatör uygulaması üzerinden haftalık olarak sallama bildiriminde bulunmaları ve düşen kampanyayı onaylamaları gerekmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x