Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası

  03.07.2020
  1.698
  A+
  A-
  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB ile abonelerinin internetlerini farklı cihazlarında da kullanma imkânı sağlıyor. Turkcell Hotspot özelliğ sayesinde Turkcell aboneleri data kullanım haklarını birden fazla cihazda kullanabiliyor. Sadece bireysel faturalı hatların yararlanabilecek olduğu Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’ndan yararlanmak için öncelikle kampanyaya katılım gerekiyor. Bununla birlikte belirli bir ücret karşılığı Süper Hotspot 10 GB kullanılmaya başlanabilir.

  Hotspot Nedir?

  hotspot

  Hotspot, kablosuz yerel ağdan internete erişim olanağı sağlayan bölgedir. Yani, WiFi teknolojisini kullanır. Kafelere, alışveriş merkezlerine, tren istasyonlarına, restoranlara, süpermarketlere, kampüslere, hastanelere ve bunun gibi birçok kamusal alanda uygulanabilir. Laptop, PDA ya da WiFi telefon gibi WiFi uyumlu herhangi bir cihazla kişi evinin dışında zaman geçirdiği alanlarda kolaylıkla geniş bant internet erişimine olanak veren Hotspot bölgeleri kamuya açık ücretsiz ya da ticari olabilmektedir. Tamamen korumasız kamuya açık alanlarda güvenlik sorunları nedeniyle daha çok internet erişimi sınırlandırılmış ya da ücretli, kullanıcı takipli olarak kullanılır hale gelmiştir. Ücretli olarak kullanılan Hotspot’a kolaylık getiren Turkcell ise Hotspot alanlarında kullanılabilmek üzere abonelerinin hatlarına belirli internet tanımlıyor ve kullanıcıların ekstra ücret ödemeleri gerekmiyor.

  Turkcell Yükle Kazan Hediye TV ve Paketi Kampanyası bilgilerini de yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası Nedir?

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası Hotspot sayesinde internet kullanımı / paylaşımı yapan Turkcell abonelerine özel oluşturulmuş bir kampanyadır. Sadece bireysel faturalı hatların yararlanabileceği bu kampanya uygun fiyatlar ile Turkcell abonelerine sunulmuştur. Hotspot ile internetini birden fazla cihaz ile paylaşan aboneler ayda 80 TL ödeyerek Hotspot için geçerli 10 GB internetin sahibi olabilirler.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’ndan yararlanmak için 3 farklı yöntem vardır. Aboneler müşteri hizmetlerini arayarak kampanyaya katılım sağlayabilecekleri gibi kendilerine en yakın Turkcell şubelerine giderek de kampanyadan yararlanabilmektedirler. Bunların dışındaki son yöntem ise kısa mesaj ile kampanyaya katılmaktır. Bunun için telefonlarının mesaj bölümünden SUPER HOTSPOT 10 GB AYLIK yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Onay mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanmış olur.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’nı İptal Etmek

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB’ı iptal etmek mümkündür. Tamamen kullanıcıların isteklerine bağlıdır. Herhangi bir taahhüt ve kullanıcı sözleşmesi gibi durumlar bulunmadığı için aboneler kampanyadan kolay bir şekilde ayrılma hakkına sahiptirler. Bunun için yine müşteri hizmetleri aranabilir veya kişi kendine en yakın Turkcell bayisine gidebilir. Turkcell Hotspot kampanyasını kısa mesaj ile de iptal etmek mümkündür. IPTAL SUPER HOTSPOT 10 GB AYLIK yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek kampanyayı iptal etmek için yeterli olacaktır.

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanya Detayları

  super hotspot kampanya

  Turkcell Süper Hotspot 10 GB detayları ve içerikleri aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Süper Hotspot 10 GB paketinden bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
  • Aylık paket fiyatı 80 TL’dir, KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell’in web sitesi üzerinden KDV ve ÖİV sekmesi ziyaret edilmelidir.
  • Süper Hotspot Paketi dahilinde sunulan mobil hotspot kotasının dolması durumunda hotspot abonelerin kullanımları varsa mevcut tarifesi üzerinden devam eder; abonenin mevcutta başka bir internet paketi yok ise hotspot internet kullanım hızı 1 Kbps’ye düşürülür ve abonenin ilgili fatura döneminde hotspot aşım ücreti uygulanmaz.
  • Süper Hotspot 10 GB Kampanyası 30 günlüktür.
  • Aboneler aylık paketlerini iptal etmedikleri sürece, paket her ay yenilenir.
  • Aylık Hotspot paketi varken kontrat yapıldığında aylık paket dönem sonuna kadar kullanılır ve tam paket ücreti ödenir, yıllık paketi anında başlar ve yıllık ücreti ödenir.
  • Yıllık Hotspot paketi varken aylık hotspot paketleri birlikte alınamaz.
  • Paket sadece yurt içi bağlantılarda geçerlidir
  • İşletim sistemi Windows olan akıllı telefonlarda kullanılamaz.
  • Sadece internet paylaşımında geçerlidir. Tanımlanan hattın kendisi paketi kullanamaz.
  • İlk aktivasyondan ya da paket değişikliği yapıldıktan sonra paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmelidir.
  • Türkcell Süper Hotspot 10 GB internetin %80’lik kısmının ve tamamının kullanılması durumunda SMS ile abonelere bilgilendirme yapılır.
  • Abonenin numara taşıma, borç nedeniyle hattının kapanması ya da ödeme tipi değişikliği durumunda kampanyadan kazanılan hak sona erer.
  • Kampanyaya katılım isteğinin ardından gelen onay SMS’i ile kampanya başlamış olur.

  Turkcell Süper Hotspot 50 GB Kampanyası

  Turkcell Süper Hotspot 50 GB, Turkcell’in Hotspot kampanyası adı altında ikinci kampanyasıdır. 10 GB kampanyasına göre maddi açıdan daha avantajlıdır ve internet sınırı da yüksektir. Kampanyadan bireysel faturalı Turkcell aboneleri yararlanabilir ve sadece yurt içinde geçerlidir. Turkcell Süper Hotspot Kampanyaları yurt dışı kullanımlarına kapalıdır. Kampanyaya katılım Süper Hotspot 10 GB Kampanyası’nda olduğu gibi ücretsizdir ve üç şekilde gerçekleştirilebilir. Müşteri hizmetlerini aramak veya Turkcell bayilerine gidilerek kampanyaya katılım sağlanabilir veya Turkcell aboneleri telefonlarının mesaj kısmından kampanyaya katılım sağlayabilir. Bunun için SUPER HOTSPOT 50 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Kampanyayı kullanmaktan vazgeçip iptal etmek isteyen aboneler ise IPTAL HOTSPOT yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

  Sprite, Coca Cola, Fanta’da Boş Yok, 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor! Hakkında detaylar yazımızdadır.

  Turkcell Süper Hotspot 50 GB Kampanya Detayları

  Süper Hotspot 50 GB Kampanyası detayları ve paket içerikleri aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Süper Hotspot 50 GB Kampanyası’ndan bireysel faturalı ses hattı sahibi aboneler faydalanabilir.
  • Süper Hotspot 50 GB Paketi’ni 12 fatura dönemi boyunca aboneler kullanacağına dair taahhüt vermesi durumunda kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanya fiyatı 99 TL’dir, KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi Turkcell web sitesinde bulunmaktadır.
  • Süper Hotspot Paketi dahilinde sunulan mobil hotspot kotasının dolması durumunda abonelerin hotspot kullanımları varsa mevcut tarifesi üzerinden devam edecektir, mevcutta başka bir internet paketi yoksa hotspot internet kullanım hızı 1 Kbps’ye düşürülecektir ve ilgili fatura döneminde hotspot aşım ücreti uygulanmayacaktır.
  • Aboneler ilk fatura döneminde paket ücreti, paketin aktif olduğu gün sayısı veya kullanım miktarına göre hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır ve kampanyası taahhüt süresi sona erdiğinde fatura kesim tarihinde sonlanacaktır.
  • Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak 12 fatura dönemi süresince yenilenecektir ve ilk fatura dönemi sonrasında faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Erken iptal bedeli aylık 30 TL’dir.
  • Kontrat süresi boyunca kalan ay kadar paket değişikliği yapılabilir. Geçiş yapılığında mevcut paket dönem sonuna kadar kullanılır ve tam paket ücreti ödenir, yeni paket anında başlar ve kullanılan gün kadar ücret ödenir.
  • Aylık Hotspot paketi varken kontrat yapıldığında aylık paket dönem sonuna kadar kullanılır ve tam paket ücreti ödenir, yıllık paketi anında başlar ve yıllık ücreti ödenir.
  • Yıllık Hotspot paketi varken aylık hotspot paketleri birlikte alınamaz.
  • Paket sadece yurt içi bağlantılarda geçerlidir.
  • İşletim sistemi Windows olan akıllı telefonlarda kullanılamamaktadır.
  • Sadece internet paylaşımında geçerlidir. Tanımlanan hattın kendisi paketi kullanamaz.
  • İlk aktivasyondan ya da paket değişikliği yapıldıktan sonra paket değişikliği yapılabilmesi için en az 1 ay geçmelidir
  • Kontrat süresi boyunca fatura dönem değişikliği yapılamaz
  • Kontrat iptalinde kampanya anında iptal olur.

  İki pakette de kampanyaların detayları dahilinde Turkcell Hotspot kampanyalarına dahil olmak isteyen aboneler kendilerine uygun kampanyayı seçerek kullanmaya başlayabilirler.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x