Turkcell Telefon Kampanyaları

  22.12.2019
  1.116
  A+
  A-
  Turkcell Telefon Kampanyaları

  Turkcell telefon için kampanyalar sayesinde hem istediğiniz özelliklerde akıllı telefon sahibi olur hem de uygun ücret ödersiniz! Turkcell telefon için kampanyalar yalnızca akıllı telefonları kapsamamakla beraber, tabletleri de kapsar. Huawei marka telefonlardan, Samsung’a, Oppo’dan iphone’a kadar hemen her marka ve model telefon Turkcell bayilerinde sizleri bekliyor.

  Turkcell kaç GB bedava internet veriyor? Yazımızdan bakabilirsiniz.

  Turkcell Sarı Günler Telefon Kampanyası

  Turkcell Sarı Günler kampanyasından faturalı hat ve faturasız hat sahipleri faydalanabilirler. Kampanya seçili ürünlerde ve peşin alımlar için geçerli olacaktır. Ürünler stoklar ile sınırlıdır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler kampanyayı diğer kampanyalar ile birleştiremezler. Kampanya yalnızca Turkcell online internet sitesi ile Turkcell mağazaları üzerinden yapılan alışverişler için geçerli olacaktır. Kampanyadan bütün bireysel müşteriler faydalanabilir. Kampanya dahilinde olan ürünler arasında yalnızca akıllı telefonlar bulunmuyor. Kişiler laptop da satın alarak kampanyadan faydalanabilirler.

  Turkcell Yeni Yıla Özel Telefon Kampanyası

  Turkcell yeni yıla özel telefon kampanyası ile sevdiklerinizi mutlu etmek ister misiniz? Kampanyadan faydalanmak için kampanya sayfasında yer alan ürünlere göz atmanız önerilir. Kampanya yalnızca burada yer alan ürünler için geçerli olacaktır. Mağazadan teslimat seçeneği ile yapılacak olan ürünlerde kampanyadan faydalanmak mümkün değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğundan elinizi çabuk tutmanızda fayda var! Bireysel ya da ticari fark etmez, bütün Turkcell müşterileri bu kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanya dahilinde Play statiton paketlerinden iPhone’a, tabletlerden Casper marka dev ekranlara kadar çok çeşitli ürünler bulunmaktadır.

  Turkcell Life Cell İlk Hattım’a Özel Cihaz Kampanyası

  Turkcell Life Cell cihaz kampanyası ile hem cep telefonu, hoparlör ve kulaklık satın alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için hem Turkcell online mağazasında hem de Turkcel mağazalarından alım yapmanız mümkün. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bireysel faturalı kullanıcısı ya da Lİfecell İlk Hattım Mini kullanıcısı olmaları gerekmektedir. Kampanya tekliflerinden faydalanan kişiler diğer kampanyalar ile bunu birleştiremezler.

  Turkcell Wifi Cihaz Kampanyası ile Hediyeler Kazanın!

  Turkcell wifi cihaz kampanyasından faydalanmak için faturalı hat sahibi olmanız gerekir. Kişilerin kampanya genel katılım koşullarını sağlıyor olmaları gerekmektedir. 6 ay taksit imkanı ile koşulları sağlayan kişiler diledikleri cihazın sahibi olabilecekler.  Turkcell yetkili satış noktalarında ya da Turkcell mağazalarında wi fi cihaz kampanyası geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı ses hattı sahibi olmaları gerekmektedir. Kampanya altında olan tabletler, akıllım güvende asistan paketi ile sunulmaz. Kampanya ile yapılacak olan alımlara yüzde 18 KDV bedeli ile yüzde 7.5 ÖİV dahil edilmiştir.

  Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

  Turkcell Wifi Cihaz Kampanyası Kullanım Detayları Nelerdir?

  Turkcell wifi cihaz kampanyasından faydalanacak kişiler için kullanım detayları başında internet paketi için kullanma süresi gelmektedir. Paket hatta yüklendiği anda size bildirim mesajı gelir. Faturalı hat sahibi iseniz, fatura dönemi boyunca internet paketi geçerli olur. Fatura kullanım süresi bittiği zaman kalan kullanım hakları bir sonraki aya devir etmez.  Kalan internet miktarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey SMS göndermek. Telefonlarınızdan mesaj kısmına geldikten sonra kalan yazın mesajı 2222’ye gönderin. Mesajlar ücretsizdir.

  Financell telefon için kampanya ile birlikte seçtiğiniz internet paketini kullanmak için kampanyanızın başlaması gerekir. Paket faydasının yurt dışında kullanılması mümkün değildir. Kullanımlar yalnızca yurt içine yapılabilir. Paket hatları diğer kişilere transfer edilemez. Ödemelerinizi yapmak için Finance ödeme kanalı üzerinden ya da Turkcell bayileri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Paket bitmesi halinde kişiler aşım ücreti ödemezler. Yalnızca kişilerin internet hızları 1 kbps’ye kadar düşürülür. Yani internet yavaşlamış olur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x