Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyası

  18.08.2020
  585
  A+
  A-
  Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyası

  Tukcell’in yeni Turbo Süper Fırsat avantajı Turkcell faturalı hat sahibi abonelerine kolaylık sağlıyor. Kampanya kapsamında faturalı hat sahibi aboneler çok daha uygun fiyatlara tarifelerindeki interneti ikiye katlıyor. Turkcell internet kampanyaları ile gündeme gelmeye devam ederken faturalı veya faturasız abonelerine hem hediye hem de uygun fiyatlara internet kullanım hakkı veriyor. Turbo Süper Fırsat Kampanyası ile de Turkcell faturalı aboneler çok uygun fiyatlara internetlerini ikiye katlama şansını elde ediyor.

  Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyası Nedir?

  Tukcell’in Turbo Süper Fırsat Kampanyası, Turkcell bireysel faturalı hat sahibi aboneler için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturalı aboneler tarifelerindeki interneti ikiye katlama fırsatı elde ederler. Turbo Süper Fırsat tarifesindeki internet ancak bir yıl tarifede kalma sözü ile ikiye katlanmaktadır. Böylelikle aboneler uygun fiyatlara internetlerini ikiye katlamış olurlar. Aboneler, yıllık katlama kampanyası ile tarifelerindeki 4 GB cepten interneti ikiye katlayarak 8 GB’a yükseltirler. Tarifenin katlamasız 4 GB + 750 dakika fiyatı 54,50 TL’dir. Yıllık katlama ile 8 GB + 750 dakika fiyatı ise 44 TL olacaktır.

  Turkcell’den Yıllık Abonelik Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

  Turbo Süper Fırsat Kampanyasından yararlanmak için aboneler Turkcell bayilerine gidebilir, Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell web sitesinden kampanyaya katılabilir veya kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Kampanyaya SMS yolu ile katılmak için TURBOSUPERFIRSAT yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Ardından aboneye bir onay mesajı gelecektir gelen bu onay mesajından sonra aboneler kampanyaya yıllık olarak katılmış olurlar. 12 ay taahhütlü Turbo Süper Fırsat kampanyasından sadece Turkcell faturalı bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir.

  Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasını İptal Etmek

  Tukcell’in Turbo Süper Fırsat Kampanyasını iptal etmek için aboneler Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell bayilerine gidebilir veya kısa mesaj yolu ile kampanyayı iptal edebilirler. Ancak 12 aylık taahhütlü bir kampanya olmasından dolayı 12 ay içerisinde yapılan iptal işlemlerinde abonelerden “erken iptal bedeli” adı verilen ücret tahsis edilecektir. Aboneler, bu Turkcell internet kampanyasını iptal etmek için telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL YILLIKTURBO yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Ardından aboneye kampanyasının iptal olduğuna dair bir onay mesajı gelecektir ve bu onay mesajından sonra erken iptal bedeli abonenin faturasına yansıtılacaktır.

  Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasının Detayları

  Turkcell Turbo Süper Fırsat Kampanyasının esasları şu şekildedir:

  • Turbo Super Fırsat Kampanyası ile aboneler paketlerindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 8 GB internet kullanabilirler; her yöne 750 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB cepten internet içerir.
  • Turbo Super Fırsat Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdü karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanacaktır.
  • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
  • 08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Kazandıran+ 10 GB paketinden kullanımlarına devam edecektir.
  • 08.2020 tarihi itibarıyla kampanya iptal edildiğinde, farklı bir tercih iletilmediği takdirde, bir sonraki fatura döneminden itibaren Kazandıran+ 10 GB paketinden kullanımlara devam edilir.
  • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 44 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
  • Uygulamalarda geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik/günlük/haftalık/aylık/yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmayacaktır.
  • 11.2019 tarihi itibarıyla son 90 gün içinde yeni tesis, numara taşıma ya da ödeme tipi değişikliği yaparak faturalıya gelenler yararlanabilir.
  • Bu kampanya ile aboneler, kontratlarını 12 ay uzatmaları, yeni kontrata gelmeleri veya kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmaları durumunda ilk ay kullanabilecekleri 10 GB paketi aktif olur. Bu paket 365 günde en fazla 2 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • Paket ile ilgili diğer tüm detaylar “aylık abonelik” sayfasından incelenebilir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo Super Fırsat Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 30 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca ödeyecekleri fatura tutarı kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
  • Katlama kampanyası paketten bağımsız bir kampanyadır. Katlama kampanyasının geçerli olduğu farklı bir pakete geçilmesi durumunda katlama kampanyası devam eder.
  • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında herhangi bir aşım ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.

  Turkcell Turbo+ Süper Fırsat Kampanyası

  Turkcell Turbo+ Süper Fırsat avantajı yine Turkcell bireysel faturalı hat sahibi aboneler için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında aboneler paketleri kapsamındaki interneti ikiye katlar ve yıllık katlama kampanyası sayesinde iki kat internete daha uygun fiyatlar ile sahip olurlar. Paket içerisinde 1,5 GB cepten internet taahhüt olmadan aylık 44,90 TL’dir. Yıllık katlama kampanyası sayesinde internet 3 GB olur ve 12 aylık taahhüt ile tarifenin aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

  Turkcell Turbo + Süper Fırsat Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell Turbo+ Süper Fırsat Kampanyasından yararlanmak için aboneler Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell bayilerine gidebilir veya kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılabilirler. Mesaj ile kampanyaya katılmak için TSUPERFIRSAT yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Aynı şekilde abonelerin kampanyayı iptal etme hakları bulunur. Kampanyayı iptal ettiklerinde abonelerim faturalarına “erken iptal bedeli” yansıtılır. Kampanyayı iptal etmek aboneler, müşteri hizmetlerini aramalıdır veya başka bir tarifeye geçmelidir.

  Turkcell Paycell İle 1 GB Bedava İnternet detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Turkcell Turbo + Süper Fırsat Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Turkcell Turbo+ Süper Fırsat Kampanyası esasları aşağıdaki gibidir:

  • Turbo+ Süper Fırsat Kampanyası ile aboneler tarifelerindeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 3 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 250 SMS/MMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB cepten interneti kullanabilirler.
  • Turbo+ Süper Fırsat Kampanyası (Katlama Kampanyası) ile Turkcell faturalı dünyasında 12 ay kalma taahhüdünüz karşılığında ana paketteki internet ikiye katlanır.
  • Kampanya bitiminde aboneler ana paketlerindeki internet kotası ile devam edecektir, ikiye katlanan internet faydası sona erecektir.
  • 08.2020 tarihi itibarıyla, kampanyadan faydalanmakta olan aboneler taahhütleri sona erdiğinde, farklı bir tercih iletmedikleri takdirde, Kazandıran+ 5 GB paketinden kullanımlarına devam edecektir.
  • Kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılan abonelere erken iptal bedeli yansıtılacaktır. Abonelerin Turbo+ Süper Fırsat Kampanyası boyunca aldıkları internet katlama faydasının aylık bedeli 25 TL’dir. Abonelerin kampanyadan faydalandıkları süre boyunca aldıkları toplam fayda bedeli ve kalan taahhüt süresi boyunca alacakları toplam fayda bedeli kıyaslanır. Abone lehine olan tutar erken iptal bedeli olarak yansıtılır.
  • Kampanyadan aşağıdaki tarifelerden hali hazırda faydalanan, Turkcell bireysel ses hattı aboneleri faydalanabilirler;
  • Turbo 1 GB; Turbo+ Hepsi Eko Ses; Turbo Fırsat Plus Ses; Turbo Fırsat Plus Konuş Ses; Konfor Eko Paket; Engel Tanımayan Hepsi 2 GB; Turbo Hepsi Eko; Turbo+ Fırsat Ses; Turbo Fırsat; Turbo Eko 1 GB; Engel Tanımayan Hepsi 1 GB; Destek Konuşma tarifesi.
  • Kampanyadan aşağıdaki kriter setinden herhangi birinde yer alan, Turkcell Faturalı bireysel ses hattı aboneleri de faydalanabilirler: Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler. Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler. Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.
  • Kampanyaya katılan abonelerin kampanya süreleri boyunca, kampanya kapsamında kayıtlı oldukları paketlerindeki mobil internet faydası ikiye katlanacak ve buna ek olarak kampanya süreleri boyunca kampanya kapsamında herhangi bir ücret değişikliği yansıtılmayacaktır.
  • Kampanya kapsamındaki paket ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit, tüm vergiler dahil 22,90 TL’dir. Kampanya süresinin sona ermesinden sonraki dönemde müşteriler kayıtlı oldukları paketten, güncel paket koşulları ve ücretiyle yararlandırılacak ve müşterilere kampanya kapsamında sunulan “interneti ikiye katlama” faydası sona erecektir.
  • Diğer kampanya bilgileri, Turkcell internet kampanyalarında olduğu gibidir. Detaylı bilgi Turkcell den sitesinden alınabilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x