Turkcell Upcall İle 1 GB Bedava İnternet Kazan!

  26.03.2020
  1.340
  A+
  A-
  Turkcell Upcall İle 1 GB Bedava İnternet Kazan!

  Turkcell Upcall sayesinde bütün Turkcell operatörü sahiplerinin bedava internet kazanması mümkündür. Turkcell bedava internet kampanyası sayesinde bedava 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Bu uygulama ile yalnızca bedava internet kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi arayan kişinin kimliğini öğrenebilecek, geçmişte yapmış olduğunuz görüşmelerin en detaylı şekilde görüntüleyebileceksiniz. Bu uygulamayı indirmek güvenli olup tamamen ücretsizdir. Uygulamayı indirmek için telefonlarınızın işletim sistemine göre Google Play ya da Apple Store uygulamasını tercih edebilirsiniz.

  Turkcell Salla Kazan Paycell Kart Kampanyası ile Bedava İnternet

  turkcell paycell kullanim

  turkcell kampanya

  Turkcell Salla Kazan Paycell Kart kampanyasından faydalanacak olan müşterilerin faturalı hat sahipleri olması gerekmektedir. Sanal Paycell kart kullanılarak yapılan herhangi bir tutardaki harcamada kişiler anında 50 TL değerinde hediye para ve Turkcell bedava internet kazanırlar. Bu kampanyadan faturalı hat sahiplerinin 31 Mayıs 2020 tarihine kadar faydalanmaları mümkündür. Ödül kazanmak için harcama tutarı olmadığı için 1 TL harcama da yapsanız, 100 TL harcama da yapsanız 50 TL değerinde ödül para kazanırsınız.

  Turkcell Salla Kazan Paycell Kart Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  Turkcell Salla Kazan Paycell Kart kampanyasına katılım için kişilerin Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Eğer henüz Dijital Operatör uygulamasını yüklemediyseniz, uygulama marketlerinden uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için uygulamayı indirdikten sonra salla kazan ekranında telefonunuzu sallayabilirsiniz. Hediye para kazanılması halinde kazanılan paraların üçüncü kişilere devir edilmesi söz konusu değildir. Hediye para kazanıldığı tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olur. Eğer kazanan kişi hakkını kullanmazsa kişinin hakkı bir sonraki aya devir etmez, haklar silinir. Hediye paranızı görüntüleyebilmek için en fazla 2 iş günü beklemeniz gerekir. Hediye parayı Paycell uygulaması üzerinden hediye dünyam sayfasına giriş yaptıktan ve kuponlarım linkine tıkladıktan sonra görüntülemeniz mümkündür.

  Turkcell soruları bil 1 GB internet kazan! Hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

  Turkcell Salla Kazan Paycell Kart Kampanyasında Hediye Para ile Hangi Paketleri Satın Alabilirim?

  Turkcell Salla Kazan Paycell Kart kampanyasında kazanılan hediye para ile alınabilecek paketler şu şekilde sıralanabilir:

  • Life Box’tan 50 GB saklama alanı,
  • Haftalık 1 GB internet,
  • Life Box 500 GB saklama alını,
  • Fizy Premium üyeliği,
  • Goller Cepte İddaa Analiz Paketi,
  • Mini TV plus üyeliği,
  • Goller Cepte Süper Paket,
  • Giriş TV plus paketi,
  • Goller Cepte Standart Paket.

  Bu paketlerden bir tanesini satın almanız halinde iptal edilmesi mümkün değildir. Kampanya dahilinde paket faydaları yalnızca yurt içinde geçerli olacaktır. Faydalar data hattında kullanılamaz.

  Turkcell Aylık Kadınca Bedava İnternet Paketi

  Turkcell Aylık Kadınca bedava internet paketi içerisinde yemek, dekorasyon, tatil, bakım, bebek, moda ve çok daha fazla kadınların ilgisini çekebilecek konu bulunur. Bu internet paketinde paket aşım ücreti ödemezsiniz. Ayrıca başvuru için atılan SMS de tamamen ücretsizidir. Paketi deneyip beğenmemeniz halinde eğer iptal ettirmek isterseniz erken iptal bedeli yoktur. Ayrıca peşin satış tutarı da bulunmaz. Turkcell paket kapsamı içinde yer alan dergileri değiştirme hakkına sahiptir. Paket kapsamında aşağıdaki dergilerin okunması mümkündür:

  • Şamdan Plus,
  • Sofra,
  • Minika Go,
  • Minika Çocuk,
  • Homeart House Beautiful,
  • Harpers Bazaar,
  • Cosmopolian bride,
  • Cosmopolitan,
  • Maison Française,
  • Lezzet,
  • İstanbul Life,
  • Hello,
  • Formsante,
  • Evim,
  • Elle on the Beach,
  • Elle decoration,
  • Elle,
  • Elele,
  • Burda Türkiye,
  • Burda Pratik Dikiş.

  Turkcell Aylık Kadınca Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

  Turkcell Aylık Kadınca kampanyasına katılım için kişilerin SMS göndermeleri yeterli olur. Kampanyaya katılım göstermek isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Kadıncam yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Dilerseniz kampanyaya Dijital Operatör Uygulamasından da katılım gösterebilirsiniz. Dergilik uygulaması üzerinden de satın alım yapabilirsiniz. Bu kampanyaya bütün bireysel ve kurumsal Turkcell aboneleri katılabilir. Kullanmadığınız kampanya faydalar bir sonraki aya devir etmez ancak kampanya her ay yenilenir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama olmadığı için, gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz.

  Turkcell Aylık Kadınca Paketini Nasıl İptal Edebilirim?

  Turkcell Aylık Kadınca paketini iptal etmek isteyen kişilerin SMS göndermeleri yeterli olur. Bunun için iptal kadıncam yazdıktan sonra mesajınızı 2200’a gönderebilirsiniz. Kampanya iptal işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza bilgilendirme SMS’i gönderilir ve kişinin sahip olduğu kullanım hakları ay sonuna kadar devam eder. Haklarınızı başka bir hatta transfer etmeniz mümkün değildir. Tarifenizi paketinizi değiştirmeniz halinde kampanya faydaları kullanılmaya devam eder. Dileyen müşteriler kampanyadan birden fazla faydalanabilirler. Kampanyanın birden fazla üst üste alınması halinde kullanım süresi uzamayacaktır. Kampanyanın faydalarını yurt dışında kullanamazsınız. Data hattında faydaların kullanılması mümkün değildir.

  Turkcell Yükle Kazan Hediye TV Plus Paketi

  turkcell yukle kazan firsatlari

  turkcell yukle kazan nedir

  Turkcell Yükle Kazan Hediye TV Plus paketinden tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerin faydalanması mümkündür. Bu paket 31 Aralık 2020 tarihine kadar satın alınabilir. Kampanya kapsamında TV plus üyeliği ile birlikte TV plus’ta geçerli 10 GB data hediye olur. Kampanya dahilinde hediye data paketi yalnızca TV plusta kullanılabilir. Kampanyanın faydalarını kullanmaya bilgilendirme SMS’sinin gelmesi halinde başlayabilirsiniz. Kampanya her ay yenilenmez. Kampanya yalnızca yurt içinde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ön ödemeli müşteriler olması gerekmektedir. Data hatlarının kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Kampanyaya katılmak için 40 TL ve üzer yükleme (tek seferde) yapılması gerekir. Kişilerin kampanya katılımı için ek bir şey yapılmasına gerek yoktur.

  Turkcell ödemeli arama nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Yükle Kazan Hediye TV Plus Paketi Nasıl İptal Edilir?

  Turkcell Yükle Kazan Hediye TV Plus paketinin iptal edilmesi için kişilerin müşteri hizmetlerini araması gerekir. Kişiler SMS ile de iptal işlemini gerçekleştirebilirler. Eğer Giriş TV plus 5 GB’lık paketi iptal etmek istiyorsanız telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra iptal yükle kazan TV yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Eğer Giriş TV plus paketi 10 GB’lık için iptal etmek istiyorsanız, iptal yükle kazan 10 GB yazdıktan sonra mesajı 2200’a göndermeniz gerekecektir. Eğer kampanyayı iptal ederseniz, kullanım haklarınız otomatik olarak silinecektir.

  Turkcell Fizy Premium Kampanyalı Üyelik

  Turkcell Fizy Premium kampanyalı üyelik faturalı hat sahipleri tarafından yapılabilir. Fizy Türkiye’nin dijital müzik platformudur. Bu platformu kullanarak 7 gün 24 saat kesintisiz müzik dinleyebileceksiniz. Eğer müziğinizin kesintisiz olmasını istiyorsanız siz de hemen premium’a geçebilirsiniz. Fizy Premium uygulamasında 35 milyondan fazla şarkı bulunur, bu sayede asla aynı şarkıyı dinlemek zorunda kalmazsınız. Bu uygulamada yüksek ses kalitesi olduğu için sesi asla kısmanız gerekmez. Şarkı sözleri de bulunduğundan şarkı sözlerini unutmazsınız. Fizy Premium sayesinde canlı konserleri dinleyebileceğinizden artık konsere gidemiyorum derdi de yok! Müzik dinlerken reklam da dinlemek istemiyor musunuz? O halde Fizy Premium tam da size göre! Ayrıca Fizy üyesi olmanız halinde 5 GB hediye interneti anında kazanırsınız. Bedava interneti yurt içinde kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan her Turkcell müşterisinin en fazla bir kere faydalanması mümkündür. Eğer mevcutta zaten Fizy Premium üyesi iseniz bu kampanyadan faydalanmanız mümkün olmayacaktır.

  Turkcell Fizy Premium Kampanyalı Üyelik Nasıl Satın Alınır?

  Turkcell Fizy Premium kampanyalı üyelik satın almak için telefonlarınızdan 532’yi arayabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x