Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet

  23.11.2020
  540
  A+
  A-
  Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet

  Bu yıl 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü’ne özel Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom öğretmenler için bedava internet vermesi beklenmektedir. Bu uygulama aslında her yıl Öğretmenler Günü’nde yapılmaktadır. Ayrıca Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom sadece bedava internet değil, dakika, indirimli cihaz kampanyaları da yaptığı görülmüştür.

  Turkcell Öğretmenler Günü Kampanyası 

  turkcell ogretmenler gunu kampanyasi

  Turkcell her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm öğretmenler için 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde özel hediyeler sunması beklenmektedir. Geçmiş yıllarda Turkcell kullanıcısı olan öğretmenlere çok güzel avantajlı hediyeler sunması sebebiyle bu yıl da beklenti büyüktür. Turkcell tarafından henüz bir açıklama yapılmasa da bu yıl yapılması beklenen bedava internet, 24 Kasım 2020’de tüm Turkcell operatör kullanıcısı olan öğretmenlere tanımlanacaktır.

  Ayrıca Turkcell Haftalık ve Günlük Paket Fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell İçin Kampanya Şartı Var Mı?

  Turkcell müşterisi olan öğretmenler için 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yapması beklenen hediye internet için daha önceki senelerde olduğu gibi herhangi bir şart ve başvuru zorunluluğu koymamıştır.

  Nereden Öğrenilir?

  Bu yıl Turkcell tarafından yapılması beklenen 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel hediye internet, tüm öğretmen olan müşterilerine SMS ile bilgilendirecektir. Bu SMS’te kampanyanın başlama tarihi, bitiş tarihi ve kampanya hakkında ayrıntılı bilgi de yer alacaktır. Ayrıca Turkcell’in resmi internet adresinden de kampanyayı takip edebilirsiniz.

  Nasıl Alınır?

  24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü’nde yapılacak olan bedava internet kampanyası kesinleşmesi halinde şu şekilde alınır. Tüm Turkcell kullanıcısı öğretmenler Turkcell Dijital Operatöründeki Salla Kazan’dan alabileceklerdir.

  Sadece İnternet Mi?

  Turkcell bu zamana kadar her 24 Kasım Öğretmen Günü’nde tüm öğretmen olan müşterilerine sadece internet vermemiştir. İnternetin yanında dakika ve sms’te vardır. Ayrıca indirimli paketler, indirimli cihazlar sunmuştur.

  Turkcell Önceki Yıllar Ne Yaptı?

  Turkcell önceki yıllarda, kendi operatörünü kullanan tüm öğretmenlere, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde birçok avantajlı hediyeler yollamıştır. Bunlar bedava internet, sınırsız konuşma ve mesajlaşma, cihazlar için indirimli kampanyalar yapma gibi örnekler verilebilir.

  Vodafone Öğretmenler Günü Kampanyası

  vodafone ogretmenler gunu kampanyasi

  Vodafone 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmen olan müşterilerine en fazla avantajlı hediyeler dağıtan bir operatördür.  Bu yıl da yine bu avantajı sunmaya devam etmektedir. Vodafone bu kapsamda sadece bedava internet değil ayrıca bedava SMS, indirimli dakikalarda hediye olarak vermektedir. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da bu yılda önceki senelerde olduğu gibi Öğretmenler Günü’ne özel kampanyalar yapması bekleniyor.

  Vodafone Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

  Önceki Seneler Ne yaptı

  Vodafone son 2 yıl boyunca her Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmen olan müşterilerine internet hediye etmiştir.

  Şartları Nelerdir?

  Vodafone 24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyasına katılmanın şartları Vodafone kullanıcısı ve öğretmen olmaktır. Bu iki şartı bulunduran herkes Öğretmenler günü kampanyasından yararlanabilir.

  Nereden Öğrenilir?

  Vodafone, 24 Kasım Öğretmenler Günü kampanyası henüz açıklanmadı. Tahminen 20 Kasım ile 29 Kasım arasında internet adresinde duyuru yapması beklenmektedir. Ayrıca tüm Vodafone operatörü kullanan öğretmenlere sms yoluyla bilgilendirme gitmektedir. Yollanan sms’te kampanyanın başlama tarihi, bitiş tarihi ve kampanya detayları yer almaktadır. Ayrıca öğretmenlerin de diğer müşteriler gibi telefonlarında Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi ve buradan bildirimleri açması da istenir. Böylece kampanya hakkında paylaşılacak bildirimleri takip edebilir ve kampanyaya uygulamadan katılabilir. Sadece Öğretmen günü kampanyası değil tüm kampanyaları da Vodafone Yanımda uygulamasından takip edebilir.

  Türk Telekom Öğretmenler Günü Kampanyası

  turk telekom ogretmenler gunu kampanyasi

  Türk Telekom’da Turkcell ve Vodafone gibi 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel tüm öğretmen olan müşterilerine kampanya yapmaktadır. Öğretmenler Günü kampanyası için Türk Telekom henüz resmi bir açıklama yapmamıştır. Ancak daha önceki senelerde Öğretmenler Günü’ne özel kampanyalar yapmıştır. Öğretmenler Günü kampanyası, 24 Kasım’da başlaması beklenmektedir.

  Merak edilen Türk Telekom’dan Tam Senlik Tarifeler Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Önceki Yıllar Ne Yaptı?

  Türk Telekom 2018 yılında, kendi operatörü kullanıcısı olan tüm öğretmenlere verecek olan bu kampanyanın içeriğinde, 1 GB cepten internet ve 1 hafta boyunca sürecek olan Türk Telekom yönüne geçerli olmak şartıyla sınırsız dakika hediye etmiştir. Türk Telekom’un 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel kampanyasından faydalanabilecek müşteriler; Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenler, Yıldızlı Pekiyi Tarifesi kullananlar, Eğitimciler 3 GB tarifesi kullananlar ve Eğitimci 6 GB Tarifesini kullananlar yaralanmıştır. Türk Telekom, 24 Kasım Öğretmenler Günü için yaptığı 1 GB internet ve Türk Telekomlularla 1 hafta sınırsız konuşma kampanyası için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Yukarıdaki tarifelere kayıtlı olanlar otomatikman bu kampanyadan yaralanmıştır. 2019 yılında yine aynı kampanyayı yaparak sadece bedava interneti 1 GB’tan 2 GB’a çıkararak sunmuşlardır.

  Şartlar Nelerdir?

  Türk Telekom’un 24 Kasım Öğretmen Günü için yapılması beklenen hediyedeki şartlar, Türk Telekom kullanıcısı ve bu kullanıcının öğretmen olması gerekir. Bu iki şartı taşıyan herkes 24 Kasım Öğretmenler günü verilecek hediyelerden yararlanır.

  Nereden Öğrenilir? 

  Türk Telekom kullanıcısı olan öğretmenler, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel yapılması beklenen kampanyayı Türk Telekom’un Online İşlemler Uygulaması üzerinden öğrenebilir. Ayrıca www.turktelekom.com.tr adresine girerek burayı da takip edebilirler.

  Ne Yapmak Gerekir?

  Türk Telekom, kendi operatörünü kullanan öğretmenler için yapması beklenen bedava internet kampanyası için herhangi bir işlem yapmasına gerek duymaz. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yine önceki yıllarda olduğu gibi otomatikman bu kampanyadan yararlanmalarını sağlayacaktır.

  Öğretmenler Günü’nün Hikayesi Nedir?

  Türkiye’de Öğretmenler Günü 24 Kasım 1981 yılından itibaren ülke çapında kutlanmasına karar verilmiştir. Kutlamalar 26 Kasım 1992’de Resmi Gazete’de Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği yayınlanmasıyla kutlamalar resmileşmiştir. 24 Kasım olarak belirlenmesinin sebebi 24 Kasım 1926 yılında Mustafa Kemal Atatürk “Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği’ni” kabul etmiştir. Aslında Bakanlar Kurulu bu kararı 11 Kasım 1928 yılında almıştır ancak resmiyeti 24 Kasım’da “Millet Mektepleri Talimatnamesi’nin” yayınlamasıyla resmileşerek gerçekleşmiştir.

  Dünya Öğretmenler Günü Ne Zaman?

  Dünya Öğretmenler Günü ya da Uluslararası Öğretmenler Günü her yıl 5 Ekim’de kutlanır. UNESCO’nun verdiği tavsiyeyle 1994 yılından itibaren dünyada kutlanmaya başlamıştır. 5 Ekim olmasının sebebi o tarihte Paris’te yapılan “Öğretmenlerin Statüsü Hükümetler arası Özel Konferansı”nın biterek UNESCO temsilcileri ve Uluslararası Çalışma Örgütü’nün bir arata gelerek “Öğretmenlerin Statüsü Tavsiyesi’ni” oylamışlardır. Bunun neticesinde Öğretmenlerin Statüsü Tavsiyesi oybirliği ile kabul edilmiştir.

  Her Ülke 5 Ekim’de mi Kutlar?

  Dünya Öğretmenler Günü 5 Ekim’de olsa da bazı ülkeler bu tarihte kutlamaz. Bu ülkelerin kendilerinin belirlediği Öğretmenler Günü vardır. Örneğin, 12 Arap ülkesi (Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Fas, Katar, Libya, Mısır, Suudi Arabistan, Tunus, Umman, Ürdün, Yemen) Öğretmenler Günü’nü 28 Şubat tarihinde kutlar.

  Öğretmenler Günü’nün Amacı Nedir?

  Öğretmenler Günü’nün amacı, öğretmenlerin toplumdaki statüsünü, önemini, rolünü, değerini anlamak, onlara büyük bir saygı göstermektir. Bu günün bir diğer amacı öğretmen öğrenci ilişkisini güçlendirmek, birbirlerine daha büyük sevgiyle bağlanmasını sağlayabilmektir. Artık yaşlanmış, emekli öğretmenleri saygı ve sevgiyle anmaktır.

  Öğretmenler Günü’nde Neler Yapılır?

  Öğretmenler Günü’nde birçok etkinlikler yapılmaktadır. Öğrenciler öğretmenleri için şiirler ve güzel yazılar okur, öğretmenlere çiçekler alınarak onlara hediye edilir. Emekli olmuş öğretmenler ziyaret edilir.

  Öğretmenler Günü Tatil Midir?

  Öğretmenler Günü Türkiye’de tatil olmaz. Ancak bazı ülkelerde Öğretmenler Günü tatil olur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x