Turkcell YapBoz Tarifeler ile Kendi Faturanı Kendin Belirle! İstediğin Zaman Değiştir! Sen Pakete Değil Paketin Sana Uysun!

  Turkcell YapBoz Tarifeler ile Kendi Faturanı Kendin Belirle! İstediğin Zaman Değiştir! Sen Pakete Değil Paketin Sana Uysun!

  Turkcell yepyeni bir paketi ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Turkcell Yapboz dünyası ile tarifeni özgürce belirleyebilir ve üstelik kontrat yapılmadan istediğinizde tarife değişikliğini yapabilirsiniz. Turkcell’in bu yeni özelliği ile önerilen paketlerden istediğinizi tercih edebiliyor ve istendiğinde paket içeriklerinde değişim yaparak güncelleme talep edebiliyorsunuz.

  Tarifeye özel fırsatlardan taahhütsüz olarak yararlanırken istenirse farklı tarifelere geçiş yaparak cayma bedeli ödemezsiniz. Turkcell Yapboz paketler ihtiyacınız olan internet, dakika ve sms içeriklerini sizlere en uygun tarifelerle sağlıyor.

  Turkcell Yapboz Paket Kapsamı Nedir?

  Turkcell Yapboz Paket Kapsamı Nedir?

  Turkcell Yapboz paket kapsamında sunulan faydalar ile paket içerisinde sunulan internet, dakika ve sms miktarı artık kişi tarafından belirlenebilecek. Günün her saatinde dijital operatör uygulamasını kullanarak paket değişikliği talebinde bulunabilir ve en uygun paketi talep edebilirsiniz. Ay içerisinde kullanılan internet yetmediğinde Yapboz paketler aracılığı ile online platformlardan internet içeriyi genişletilebilir. Daha az dakika kullanıyorsanız daha az dakikalı paketlerden tercih ederek uygun fiyatlı tarife fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Turkcell yapboz paketler ile paket içeriğini ister küçük ister büyük tamamen paketin sana uysun. İhtiyacın olmayan kısım faturaya ek yük yapmadan tarife içeriğini keyfinize göre değiştirebilirsiniz. Bu ay sonunda gelen faturadan daha ekonomik şekilde yararlanabilmeyi sağlayacak. Üstelik kontrat yapma gereği duymadan istenen her an değişim fırsatı sunularak cayma bedeli alınmıyor.

  Turkcell Yapboz Paketleri:

  • Turkcell Yapboz Small Paketi
  • Turkcell Yapboz Medyum Paketi
  • Turkcell Yapboz Large Paketi

  Turkcell Yapboz Small Paketi Nedir?

  • 7 GB cepten internet
  • Her yöne 500 dakika konuşma hakkı
  • Ayda 72 TL

  Turkcell Yapboz Medium Paketi Nedir?

  • 12 GB internet
  • Her yöne 500 dakika konuşma hakkı
  • Ayda 112 TL

  Turkcell Yapboz Large Paketi Nedir?

  • 10 GB cepten internet
  • Her yöne 500 dakika konuşma hakkı
  • 10 GB sosyal medyada bedava internet
  • Ayda 136 TL

  Turkcell Yapboz Paketler Nasıl Kullanılır?

  Turkcell’e gelerek yeni hat sahibi olan aboneler seçeneklerde önerilen paketlerden herhangi birini tercih edebilir. Turkcell Yapboz paketler kullanılırken şunlara dikkat edilmelidir:

  • Sistem tarafından sunulan paketlerden biri tercih edilir. Turkcell dijital operatör uygulaması açılır. Tercih edilen paket içeriği uygulama içerisinden istenildiği gibi değiştirilebilir.
  • Turkcell Yapboz paketler ile kişi kendi tarifesini oluşturulabileceği gibi istediği zamanda paket üzerinde değiştirme hakkına sahiptir
  • Herhangi bir şekilde kontrat işlemi uygulanmaz.
  • Tarifeden yeni hat alanlar ya da numarasını taşıyanlar bireysel Turkcell faturalı ses tarifelerine gelen müşteriler yararlanabilir.
  • Turkcell Yapboz tarifesi kapsamında kullanılacak teklifler bir gün içerisinde en fazla 5 kere değiştirilebilir. Fatura kesim günü geldiğinde değişiklik yapılması mümkün değildir. Paket değişikliği yalnızca Turkcell’in “Dijital Operatörüm” uygulaması üzerinden yapılabilir.
  • Ekleme yapılacak her 1 GB internet, sosyal medyada kullanılabilir 2 GB internet, Yurtiçi her yöne 250 dakika, Yurtiçi her yöne 1000 sms aktif paketin üzerine eklenmek istediğinde 8 TL ödenmesi gerekiyor.
  • Paket içeriğine ekleme ve çıkarma yapabilmek için; Turkcell’in “Dijital Operatör” uygulaması içerisine giriş yapılmalıdır. “Mevcut Tarifem ve Paketlerim” başlığı altında yer alan “Paket Detayı” kategorisine geçiş yapılmalıdır. Açılan sayfanın üst kısmında fark edilecek simgeleri sağa ve sola kaydırarak miktar belirlenebilir.
  • Turkcell Yapboz paketleri kapsamında her ay ücretsiz olarak 100 sms hatta otomatik olarak tanımlanır.
  • Turkcell Yapboz tarifesini kullanırken farklı bir tarifeye geçiş yapılmak istediğinde cayma bedeli ödenmez.
  • Yapboz paket içerisindeki kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmez. Ancak kullanılmayan paket içerikleri paketten fatura kesiminden hemen bir gün önce silinirse faturaya yansıtılması engellenebilir.

  Ayrıca Türk Telekom’dan Girişimcilere Özel Kampanya! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Turkcell Yapboz ile İlk 3 Ay Her 3 GB için 1 GB Hediye

  Turkcell Yapboz paketlerden tercih edilen Small, Medyum ya da Large içerikleri kişiye göre tanımlanır. İstendiğinde tercih edilen paket üzerinde Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasını kullanarak daha da küçültme ya da büyütmeye gidilebilir. Eğer paket kullanılırken sms’ler gereksiz geliyorsa fatura kesim tarihinden önce sıfırlama işlemi yapılabilir. Bu sayede ihtiyaç olunmayan kısım ay sonunda fatura kesilmeden hemen önce silinerek daha uygun bir ödeme yapılmış olacaktır.

  Gün içerisinde çalışılan sektör gereği dakika ihtiyacı fazla hissediliyorsa internet ve sms paketleri daha düşük tutularak dakika oranı arttırılabilir. Bu tamamen kişinin elindedir. Yapılacak işlemler 7/24 Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden değiştirilebilir. Bir gün içerisinde en fazla 5 kere tarife değişikliği uygulanabilir. Farklı bir faturalı hatta geçiş yapılmak istendiğinde kontrat imzalanmadığı için cayma bedeli de alınmayacaktır. Turkcell Yapboz deneyimini yaşamak isteyen kişiler ilk 3 ay her 3 GB için 1 GB hediye kazanıyor.

  Turkcell Yapboz ile Hangi Paketler Satın Alınabilir?

  Turkcell Yapboz ile Hangi Paketler Satın Alınabilir?

  En ucuz internet, dakika, sms paketi 64 TL’den başlıyor. Ancak kişi isterse sadece dakika avantajını kullanabilir. Diğer kullanılmayan kısımlar sıfırlanabilir. Yalnızca kullanılan kısımları ödendiği yüksek avantaj içeren Yapboz paketlerinden tercih edebileceğiniz seçenekler en düşük ve en yüksek olarak şu şekilde ayarlanabilir:

  • Ayda 1 GB internet, 250 dakika konuşma hakkı ve 1000 sms 24 TL. Oluşturulan bu pakete istendiğinde sosyal medyada kullanabilmek için 2 GB internet eklemesi yapılabilir. Tarife 32 TL’ye yükselir.
  • Ayda 100 GB internet, ilk aya özel 33 GB hediyesi ile 10.000 dakika konuşma hakkı ve 10.000 SMS, 1.208 TL’ye satın alınabilir. Ek olarak sosyal medya için eklenecek her bir internet için 8 TL ödeme yapılmalıdır.
  • En düşük ve en yüksek tarife aralıklarında kalan tutarlar kişi tarafından sınırlandırılabilir.
  • Ayda 10 GB internet, 250 dakika konuşma hakkı sadece 88 TL
  • Ayda 16 GB internet, ilk aya özel 5 GB Hediye ile 250 dakika konuşma fırsatı 136 TL.
  • 5 GB internet, 250 dakika konuşma hakkı 1000 sms ayda 56 TL

  -“İnternet paketini çok az kullanıyorum ama konuşmaya ihtiyacım oluyor” dendiğinde 1 GB internet 1000 dakika konuşma hakkı ve 1000 sms ayda 48 TL.

  -“İnternet paketini çok kullanıyorum ama konuşmaya ihtiyacım olmuyor” dendiğinde 10 GB internet, 250 dakika konuşma hakkı sadece 88 TL. İstendiğinde tarife 96 TL’ye yükseltilerek 1000 sms eklenebilir. Tarifeye ek olarak ilk aya özel 3 GB hediye internet sunuluyor.

  Turkcell Yeni Hat Abonelikleri

  Turkcell’e gelerek yapboz paket tarifelerinden yararlanabilmek için online özel başvuru fırsatı kullanılabilir. Paket dahilinde sunulan faydalardan online özel indirimli fırsat ayrıcalığından yararlanırken 8 GB internet hediyesinden de faydalanabilirsiniz.

  Yalnızca yeni Turkcell’lilere özel olarak geçerliliğini koruyacak hat taşıma işlemleri ya da yeni hat satın alma sonrasında bu faydadan yararlanılabilecek sim kartı satın alma başvuruları dijital ortamda yapılabilir.

  Ardından teslimat kargo ile sağlanacaktır. Numara taşıma işlemlerinde Turkcell herhangi bir ücret talep etmiyor.

  Kampanya dahilinde sunulan özel avantajlı paketlerden yararlanabilmek için yeni hat abonesi olmak gerekiyor.  Turkcell yeni hat alan faturalı tarifelere özel ilk 3 ay indirimli fırsat garantisi de sağlıyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x