Turkcell’den 29 Ekim’de Herkese 10Gb Hediye İnternet!

  29.10.2023
  163
  A+
  A-
  Turkcell’den 29 Ekim’de Herkese 10Gb Hediye İnternet!

  Turkcell’den 29 Ekim’de Salla Kazan ile Herkese 10Gb Hediye İnternet!

  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılına yaklaşırken, mobil iletişim sektöründe de bayram coşkusu yaşanıyor. Türkiye’nin öncü mobil operatörlerinden Turkcell, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bir kampanyayla abonelerini sevindiriyor: “Salla Kazan ile Herkese 10GB Hediye İnternet”!

  Bu özel kampanya sayesinde, Turkcell aboneleri bayramın tadını doyasıya çıkarırken internet derdinden uzak kalacak. Peki, bu kampanyadan nasıl yararlanılır?

  Salla Kazan: Nasıl Çalışır?

  Salla Kazan, Turkcell’in mobil uygulaması üzerinden çalışan, kullanıcıların belirli zamanlarda telefonlarını sallayarak çeşitli hediyeler kazanabildiği bir özellik. Daha önce de benzer kampanyalarla gündeme gelen Salla Kazan, bu seferki hediyesiyle kullanıcılarına geniş bir internet paketi sunuyor.

  Kampanyaya Katılım ve Şartlar

  29 Ekim günü Turkcell’in mobil uygulamasını açan aboneler, Salla Kazan özelliğini kullanarak 10GB internet paketini kazanma şansı yakalayacak. Kampanya sadece bu özel günde geçerli olacak, bu nedenle fırsatı değerlendirmek için uygulamayı indirmeyi ve 29 Ekim’de Salla Kazan’ı denemeyi unutmamanız gerekiyor.

  Turkcell’in Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırladığı bu kampanya, hem abonelerine hem de mobil iletişim sektörüne olumlu bir enerji katıyor. Teknolojik yenilikler ve dijital pazarlama stratejileriyle birleşen bu tür fırsatlar, kullanıcıların markaya olan bağlılığını pekiştiriyor. Eğer Turkcell abonesiyseniz ve bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, 29 Ekim’de telefonunuzu sallamayı unutmayın!

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  +905354835274

  10GB

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x