Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket!

  Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket!

  Turkcell taraftarlar için aslan gibi paket hazırladı. Her geçen gün Turkcell’in yeni kampanyalarından söz etmeye devam ediyoruz. Abonelerini düşünen Turkcell, onlar için her türlü çeşit çeşit kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu sefer ki kampanyası ise Galatasaray taraftarı için hazırlandı. Kampanya kapsamında Galatasaray taraftarına aslan gibi bir paket sunulacak. Paketin içerisindeki internet ise Turkcell abonelerini sevindirmek yetti. Turkcell kampanyaları üzerinden değerlendirilen bu paket sayesinde Galatasaray taraftarı olan Turkcell aboneleri internetsiz kalmayacak.

  Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası Nedir?

  turkcell aslanlara paket kampanyasi

  Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası, tüm Galatasaray taraftarı olan Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında abonelerin sosyal medyada kullanabilecekleri 3 GB cepten internet sadece 12 TL gibi bir ücret ile taraftarlara sunulmaktadır. Ayrıca, Aslan paketine geçen Turkcell aboneleri, Galatasaray’ın resmi maçlarında elde ettikleri galibiyet başına 1 GB cepten internet hediyesini de kazanma şansına sahip olacaklardır. Maç galibiyetleri karşılığında kazanılan 1 GB cepten internetin kullanım süresi ise günlük olarak belirlenmiştir.

  Turkcell Paycell ile Burger King’de Yüzde 50 İndirim Kampanyası! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’ndan yararlanabilmek için abonelerin kısa mesaj ile kampanyaya katılmaları ve Aslan paketini satın almış olmaları gerekmektedir. Kampanyadan tüm Turkcell ses hattı aboneleri yararlanabilecektir. Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’na katılmak için Turkcell abonelerinin cep telefonlarının mesaj kısmına GS12 yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Mesaj ile başvurunun dışında aboneler, Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell bayileri ya da Turkcell resmi internet sitesi üzerinden de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

  Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Turkcell Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’nın geçerlilik esasları şu şekildedir:

  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’ndan yararlanabilmek için ücretsiz kısa mesaj ile başvuruda bulunmak gerekir.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’na katılan Turkcell aboneleri, kampanya hakları için aylık 12 TL gibi bir ücreti ödemek zorundadır.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’na katılan abonelere Twitter, Whatsapp, Instagram ve BiP uygulamalarında geçerli olmak üzere 3 GB cepten internet verilecektir.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’na katılan aboneler, taraftarı oldukları Galatasaray‘ın her galibiyeti karşılığında 1 GB cepten internet hediyesini de kazanmış olacaklardır.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası kapsamında alınan Aslan Paket bir ayda yalnızca bir defa kullanılabilir.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’ndan elde edilen hakların bir sonraki aya devretmesi mümkün değildir.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’na katılmış olan abonelere, faydalarının %80’ lik ve %100’ lük kısmını kullandıklarında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’ndan kalan hakları öğrenmek için abonelerin cep telefonlarının mesaj kısmından KALAN yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir.
  • Turkcell abonelerinin numara taşıma, hat iptali, hattın geçici olarak kapatılması ya da numara değişikliği durumlarında, söz konusu Turkcell kampanyasından elde etmiş oldukları faydalar otomatik olarak iptal edilecektir.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası kapsamında elde edilen 3 GB cepten internet ve hediye alınan 1 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası’ndan kazanılan 3 GB ve 1 GB cepten internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya bu kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Turkcell aboneleri, birden fazla hatta sahip ise tüm hatları üzerinden kampanyaya katılma hakkına sahiptirler.
  • Turkcell, Turkcell’den Aslanlara Aslan Gibi Paket Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

  Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası Nedir?

  Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti, Turkcell’e hazır kart ile gelecek müşteriler için geçerli bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell’e yeni bir numara yani hat ile geçmek gerekir. Bunu yaparken hazır kart müşterisi olunmalıdır. Kampanya kapsamında yeni numara ile hazır kart abonesi olacak Turkcell müşterilerine TL ve cepten GB hediye edilecektir.

  Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’na katılmak için, yeni bir hat alarak hazır kart ile Turkcell’e gelmek yeterli olacaktır. TL hediyesi otomatik olarak hat açıldıktan sonra abonenin bakiyesine tanımlanacaktır. Aynı zamanda hat açılışından sonraki ilk 30 gün içinde aboneler internet hediyesi de kazanabilmektedir. Abone, hattının açılışının ardından 30 gün içerisinde HAT HEDIYESI 5GB yazarak 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderdiği takdirde hattına aynı zamanda 5 GB internet hediye edilecektir. Hediye edilen 5 GB cepten internet 30 gün yani bir aydır.

  Turkcell TL Hediye Tanışma Seti Kampanyası’nı İptal Etmek

  turkcell tl hediye kampanyasi

  Turkcell TL Hediye Tanışma Seti faydasını iptal etmek için ücretsiz kısa mesaj gönderilir veya müşteri hizmetleri aranabilir. Aboneler kazandıkları hediyeleri iptal etme hakkına sahiptir. Hat açıldıktan sonra TL hediyesi kişinin hattına tanımlanır. Bu TL bakiyesi kullanılmadan iptal edilebilir. Açılış hediyesi iptali için İPTAL TL TANISMA yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Aboneler, hat açılışının ardından SMS ile yaptıkları 5 GB cepten interneti de iptal edebilirler. Yükleme faydası iptali için de IPTAL HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

  Galaxy 1500 Maxi Tarifesi ile Cihaz Kampanyasında Faydalananlara Dev İndirim! Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

  Turkcell TL Hediye Tanışma Seti Kampanyası Detayları

  TL Hediye Tanışma Seti faydasının detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir ve son katılım tarihi 30.12.2020 şeklindedir.
  • TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanan abonelerin hatları, içinde 35 TL ve 6GB hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6 GB internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Açılış anında hediye edilen 6 GB internetin 3 GB’ı, Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.
  • Üstelik kampanyadan yararlanan aboneler, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde 30 gün geçerli 5 GB hediye kazanacaklardır. SMS gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecektir.
  • Hediye 35 TL; mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamaz. Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35 TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmez, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamazlar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35 TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilirler.
  • Açılış hediyesi olan 3 GB ve yükleme faydası olan 5 GB hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 4kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 dakika faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
  • Turkcell kampanyaları hakkında detaylı bilgi Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya Turkcell web sitesi üzerinden yapılabilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x