Vodafone 1 TB İnternet Hediye Edecek! İşte Detaylar

  19.09.2020
  692
  A+
  A-
  Vodafone 1 TB İnternet Hediye Edecek! İşte Detaylar

  Vodafone, abonelerine 1 TB internet hediye ediyor. Kampanya ise Vodafone’un bütün aboneleri için geçerli olacak. Vodafone aboneleri için her geçen gün yeni internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. En son çıkartmış olduğu bu Vodafone kampanyası ile abonelerini oldukça şaşırtan Vodafone tamı tamına 1 TB interneti abonelerine ücretsiz bir şekilde veriyor. Kampanya ile ilgili bütün detaylar ise yazının devamında verilmiştir.

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası Nedir?

  vodafone 1 tb internet

  Vodafone 1 TB Bedava İnternet Kampanyası, bütün Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Vodafone, pandemi süreci dolayısı ile evde kalan abonelerinin internet kullanımına daha fazla ağırlık vermesinden ötürü sürekli olarak yeni kampanyalar ile internet dağıtmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda Vodafone operatörü tarafından yeni bir kampanya hazırlandı.Vodafone 1 TB internet kampanyası kapsamında yalnızca bir Vodafone abonesi tam 1 TB internetin sahibi olacak. Bunun yanı sıra birçok Vodafone abonesine de milyonlarca bedava internet hediye edilecek.

  Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’ndan yararlanmak için Vodafone aboneleri, büyük ilgi gören Vodafone Seni Seviyorum testini doldurmalıdır. Testi dolduran aboneler, böylelikle 1 TB internet kazanma şansına sahip olacak. Vodafone abonelerinin 1 TB internet alması için öncelikle hazırlanan anketi eksiksiz şekilde doldurması gerekmektedir. Anketi dolduran tüm abonelere 24 saat kullanabilecekleri 3 GB cepten internet hediye edilecektir. Anketin sonunda ise belirlenen bir kişiye 5 yıl boyunca geçeli olacak yani 5 yıl kullanabileceği 1 TB internet hediye edilecektir.

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’nın Anketi Nasıl Doldurulur?

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası kapsamındaki anketi doldurmak için Vodafone aboneleri, Vodafone resmi internet sitesine girdikten sonra sitede yer alan “Seviyorum” isimli anketi doldurmak zorundadır. Anketi eksiksiz bir şekilde dolduran aboneler, bir gün yani 24 saat geçerli olacak 3 GB cepten internet hediyelerini hemen alabilirler. Bunun yanı sıra anketi doldurmuş olan aboneler arasından bir çekiliş yapılır. Bu çekilişten belirlenen bir şanslı Vodafone abonesi 1 TB cepten internet kazanabilecektir. Şanslı abonenin almış olduğu 1 TB cepten internet ise 5 yıl boyunca geçerli olacaktır.

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’nın Detayları

  Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’nın geçerlilik esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası kapsamında Vodafone abonelerine bir gün geçerli 3 GB ve bir kişiye 5 yıllık 1 TB cepten internet hediye edilecektir.
  • Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’na katılmak veya kazanmak için abonelerin, resmi Vodafone internet sitesi üzerinden hazırlanmış olan “Vodafone Seni Seviyorum” anketini doldurması gerekmektedir.
  • Vodafone Seni Seviyorum anketini dolduran aboneler arasında yapılacak olan büyük çekiliş sonucunda bir aboneye 5 yıl boyunca geçerli olacak 1 TB cepten internet hediye edilecektir.
  • Söz konusu Vodafone kampanyası kapsamındaki Vodafone anketini dolduran tüm abonelere 24 saat geçerli 3 GB internet hediye edilecektir.
  • Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası’ndan kazanılan 1 TB internet ve 3 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası sayesinde hediye internet kazanan abonelerin bu interneti üçüncü kişilere devretmesi veya paylaşması mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone 1 TB İnternet Hediyesi Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

  Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Nedir?

  Vodafone’dan cebinize uyan kartlar, bir nevi faturasız hat aboneleri için oluşturulmuş paketlerdir denebilir. Bu kartlar sayesinde Vodafone’un faturasız hat sahipleri istedikleri an internet ve dakika paketlerini yenileyebilir. Vodafone, faturalı hat sahipleri için çıkarmış olduğu ek paketleri faturasız hatlar için de çıkardı. Faturasız aboneler bu ek kart paketleri ile biten faydalarını en ucuz fiyatlara güncelleyebilir.

  Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Ne İşe Yarar?

  Vodafone’un cebinize uyan kartlarının işlevi aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Faturasız abonelerin liraları ya da paketleri ay ortasında bittiğinde ve beklenilmedik ekstra paket alma ihtiyaçları çıktığında çok uygun fiyatlar ile fayda kullanımlarına devam etme imkânı sağlar.
  • Bu ek kart paketlerini aboneler, aldıkları gün kullanmak zorunda değildir. İstedikleri an ve istedikleri alıp ihtiyaçları oldukça kullanma özgürlüğüne sahiptirler.
  • Aboneler, ister dakika hakkı ister SMS kullanım hakkı isterlerse de internet faydasını ihtiyaçlarına göre alarak cebinize uygun kart paketlerini kullanma hakkına sahip olurlar.
  • Faturasız hat sahipleri bu ek kart paketlerini sevdikleri ile de kolaylıkla paylaşabilirler. Yani paketteki faydalar üçüncü kişiler ile paylaşılabilir veya devredilebilirdir.

  Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

  Vodafone’un cebinize uyan kartlar kampanyasından yararlanmak için faturasız hat sahiplerinin Vodafone bayilerine giderek cebinize uyan kartlardan satın almaları gerekir. Satın alınan cebinize uyan kartın arka yüzünde yaldızlı bir bölge bulunur. Bu bölge kazınarak altındaki şifre ortaya çıkarılır. Kartın arka yüzünde bulunan kullanım şekli detaylı olarak incelenmelidir. İşlemleri detaylı bir şekilde okuyup uygulamaya geçiren abonelerin telefonlarına Vodafone tarafından bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajının ardından aboneler haklarını istedikleri gibi kullanmaya başlayabilirler. Onay mesajı gelmeyen aboneler için işlemleri doğru yapmadıkları ve talimatlara uymadıkları anlaşılmaktadır.

  Vodafone Faturasız Yükle Harca Kampanyası Başladı detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Nelerdir?

  vodafone cebinize uyan kartlar nelerdir

  Vodafone’un cebinize uyan kartları Vodafone tarafından faturasız hat aboneleri için belirlenmiştir. Cebinize uyan kartlar şu şekildedir:

  • Vodafone Haftalık İletişim Pass paketi ya da kartı;
  • Vodafone Haftalık Sosyal Pass paketi ya da kartı;
  • Vodafone Günübirlik paket ya da kart;
  • Vodafone Haftalık paket ya da kart;
  • Vodafone Tam paket ya da karttır.

  Cebinize Uygun Paketlerin Kullanım Şekilleri

  Vodafone Cebinize Uygun Paketlerin kullanım biçimleri aşağıdaki gibidir:

  • Günübirlik Paket: Bireysel faturasız aboneler içindir. Aboneler kullanmak istedikleri içeriği 15 dakika ise DAK; 100 MB ise INT, 100 SMS ise SMS kısaltmasını telefonlarının mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakırlar. Kazıdıkları yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde ekler ve 7500’a ücretsiz gönderirler ise işlem tamamlanır. (Örneğin: DAK 123456789123 45678 > 7500). İçerikler abonenin hattına tanımlandıktan sonra 24 saat geçerli olup, aynı içerik günde en fazla bir kez kullanılabilir. Abonelerin çizilmiş, kazınmış veya hasarlı olan kartları almamaları önerilir. Kartlar kullandıktan sonra kesilerek atılmalıdır.
  • Haftalık Paket: Bireysel faturasız aboneler içindir. Aboneler kullanmak istedikleri faydayı 100 dakika ise DAK, 500 MB ise INT, 500 SMS ise SMS kısaltmasını telefonlarının mesaj hanesine yazıp bir boşluk bırakmalıdırlar. Kazıdıkları yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde eklerler ve 7500’a ücretsiz kısa mesaj gönderirler. (Örneğin: DAK 123456789123 45678 > 7500). İçerikler abonelerin hatlarına tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Çizilmiş, kazınmış, hasarlı kartlar alınmamalıdır. Aboneler kartlarını kullandıktan sonra keserek atmalıdırlar.
  • Tam Paket: Bireysel faturasız aboneler içindir. Aboneler telefonlarının mesaj kısmına TAM yazıp bir boşluk bırakmalıdırlar. Kazıdıkları yaldızlı bölgedeki 17 haneli şifreyi yalnızca son 5 haneden önce bir boşluk bırakacak şekilde ekleyip 7500’a ücretsiz kısa mesaj olarak gönderirler. (Örn: TAM 123456789123 45678 yaz 7500 gönder). Faydalar abonelerin hatlarına tanımlandıktan sonra 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Çizilmiş, kazınmış ve hasarlı olan kartların alınması önerilmez. Aboneler kartlarını kullandıktan sonra kesip atmalıdırlar. İade ve devir hakkı yoktur.
  • Kampanya, bir Vodafone kampanyasıdır. Bu bağlamda Vodafone kampanyaları için geçerli olan detaylar burada da geçerli olacaktır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x