Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan!

  25.05.2020
  774
  A+
  A-
  Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan!

  Vodafone arkadaşını davet et kazan kampanyası sayesinde aboneler bedava internet kazanmaktadır. Davet ederek hediye internet kazanan Vodafone kullanıcısı toplamda 15 GB bedava internetini özgürce kullanabilir. Davet et kazan kampanyasından yararlanmak için hat aktivasyonunu yapmak gereklidir. Vodafone kullanıcısı davet edildikten sonra aktivasyonunu yaparak kampanyadan yararlanabilir. Davetten sonra yapılacak işlemlerin eksiksiz olması gereklidir. İşlemlerini yerine getiren Vodafone kullanıcısı 3 ay geçerli olacak hediye 15 GB hakkını kullanmaya başlayabilir. Davet linkine tıklama işlemi gerçekleştikten sonra Vodafone kullanıcısı yararlanabilmek için faturalı hat başvurusu yapması ve aktifleştirmesi gereklidir. Kampanyadan sadece faturalı hat kullanıcıları yararlanmaktadır. Faturasız hat kullanıcıları için davet et kampanyası bulunmamaktadır Vodafone davet et hakkında detaylı bilgi müşteri hizmetlerinden veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sorgulanabilir.

  Vodafone Kampanyaları Nelerdir?

  vodafone kampanya

  vodafone internet

  Vodafone kampanyaları sadece davet et kazan kampanyalarından ibaret değildir. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği birçok kampanya bulunmaktadır. En güncel ve en yeni kampanyaların takibi web sitesi üzerinden veya müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Vodafone’un bazı kampanyaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Fırsatı,
  • Üniversitelilere 6GB İnternet Vodafone’dan Hediye Kampanyası,
  • Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası,
  • Vodafone Faturalılara Özel Fiber İnternet Paketi,
  • Vodafone Redlilere Özel Fiber İnternet Paketi,
  • Vodafone Gençlere Özel Fiber İnternet Paketi kampanyalarından söz edilebilir.

  Vodafone’dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’lık İnternet bilgilerini de yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Fırsatı

  Vodafone’a hoş geldin kampanyası sayesinde aboneler birbirinden avantajlı tekliflerden yararlanabilir. Vodafone müşterisi hoş geldin hediyelerinden faydalanmak için bazı şartları yerine getirmek zorundadır. Bu şartlardan şu şekilde bahsedilebilir:

  • Numara taşıma,
  • Yeni hat tesisi,
  • Faturasızdan faturalıya geçiş ile Red ve Redli Genç tarifelerine geçenler hoş geldin hediyelerinden faydalanabilir.

  Gerekli şartları sağlayan Vodafone aboneleri kullanım hakları ve kazandıkları hediyeleri müşteri hizmetlerinden veya Vodafone Yanımda mobil uygulaması sayesinde gözlemleyebilir. Apple ve Android işletim sistemleri için ücretsiz bir şekilde müşterisine sunulan Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde gerekli şartlar tamamlandıktan sonra 1 ay geçerli olan 20 GB internet kazanılabilir. Ayrıca Vodafone Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelerine geçişlerde 1 aylık 10 GB hediye internet kullanıcıların hesaplarına anında tanımlanmaktadır.

  Üniversitelilere 6GB İnternet Vodafone’dan Hediye Kampanyası

  Üniversiteliler özel 6 GB internet kampanyası sayesinde uzaktan eğitim ile derslerine devam eden öğrenciler sorunsuz bir şekilde eğitimlerine devam edebilmektedir. Devlet tarafından GSM operatörlerinin kullanıcılarına internet paketi tanımlattırmasının ardından öğrenciler hız kesmeden eğitimlerine kaldığı yerden devam edebilmektedir. YÖK’e bağlı üniversiteleri web sitelerinde geçerli olan hediye internet hakkı 6 GB olarak belirlenmiştir. Sadece YÖK platformu ve üniversitelerin online eğitim platformları üzerinde geçerli olan hediye internet hakkı 3 ay boyunca kendiliğinden otomatik olarak yenilenmektedir. Tüm faturalı ve faturasız bireysel hat kullanıcılarının yararlanmasına imkan tanıyan kampanya tamamen ücretsizdir. Pakete giriş yapılarak fırsatlardan faydalanmak mümkündür. Ayrıntılı bilgi Vodafone Yanımda mobil uygulaması veya müşteri hizmetlerinden sağlanabilir.

  Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası

  EBA kampanyası sayesinde uzaktan eğitim gören lise, ortaokul ve ilkokul öğrencileri kesintisiz eğitim alabileceklerdir. Uzaktan eğitime geçildiği için derslerin sanal ortamda verilmesinin ardından GSM operatörü kullanıcılarının mağdur olmaması adına tüm kullanıcılara hediye internet paketi tanımlanmıştır. Hediye internet kazanmak için Vodafone müşterisinin herhangi bir başvuru yapmasına gerek yoktur. İnternet kullanımı yalnızca EBA platformlarında kullanıldığı için tüm Vodafone kullanıcıları platform üzerinden internetlerini dilediği zaman kullanabilir. Vodafone faturalı ve faturasız hatların kullanıma sunulan EBA hediye internet kampanyası 6 GB olarak belirlenmiştir. Vodafone TV aboneleri TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarını dilerse mobil cihazları üzerinden paketlerindeki internet haklarını kullanmadan izleyebilir. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir başvuru veya talepte bulunması gerekmez. Ücretsiz olarak Vodafone müşterilerinin hatlarına tanımlanan internet sayesinde uzaktan eğitime ara vermeden devam edilebilir. Uzaktan eğitim süreci boyunca geçerli olan hediye internet hakları her ay kullanıcılarının hesaplarında yenilenmektedir.

  Vodafone Faturalılara Özel Fiber İnternet Paketi

  vodafone faturali internet

  vodafone faturali hediye internet

  Vodafone faturalı hat sahiplerine özel fiber internet paketi uygun fiyatlar ile kesintisiz ve hızlı bir internet deneyimi sunmaktadır. Fiber internet alt yapısına sahip tüm lokasyonlarda Vodafone faturalı hat sahipleri cazip tekliflerden yararlanmaktadır. Vodafone faturalı hat sahipleri Evde +24, Evde +35, Evde +50, Evde +100, Evde +99 fiber internet paketlerinden birini seçerek limitsiz internetten faydalanabilir. Vadofone müşterisine özel fiber internet paketleri 24 ay kalma sözüne karşılık çok uygun fiyatlar ile müşterisi ile buluşmaktadır. Vodafone kullanıcıları Vodafone Yanımda mobil uygulaması, müşteri hizmetleri veya mağazalardan ayrıntılı bilgi öğrenebilir ve anında fiber internete sahip olabilir. İnternet paketlerinde fiber internet hızları değişebilmektedir. Alt yapıya göre değişkenlik gösteren tekliflerden yararlanmak için müşteriler detayları Vodafone web sitesi üzerinden öğrenebilir.

  Vodafone Redlilere Özel Fiber İnternet Paketi

  Vodafone Red tarifesinde bulunan müşterilere özel fiber internet paketi sayesinde limitsiz internet uygun fiyatlara satın alınabilir. Limitsiz fiber internet paketlerdeki internet hızlarına göre fiyatları değişmektedir. Paketlerin internet hızları 24 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps, 100 Mbps olarak müşterinin tercihlerine göre belirlenmektedir. Paketlerden yararlanmak isteyen Vodafone Red aboneleri müşteri hizmetleri, Vodafone Yanımda mobil uygulaması veya mağazalardan gerekli bilgi alabilir. Fiyat farklılıkları internet hızlarına göre belirlenmekte olup 24 ay kalma sözüne karşılık uygun fiyatlı paketlerden yararlanması sağlanmıştır. Vodafone Red müşterisi alt yapı olanaklarına sahipse bu durumda fiber internet avantajlarından faydalanabilir. 24 ay kalma sözünden sonraki sürede Vodafone Red müşterisi dilerse kampanya taahhütlerini yenileyebilir. Taahhüt yenileme işlemlerini gerçekleştiren aboneler fiber internetlerini kaldığı yerden devam edebilmektedir.

  Vodafone Ramazan Ayı 1GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafone Gençlere Özel Fiber İnternet Paket

  Vodafone gençlere özel fiber internet paketi sayesinde limitsiz internetin keyfi doyasıya çıkarılabilir. İnternet kazanma kampanyalarının yanında fiber internet paketleri ile de sabit internetin kesintisiz bir şekilde deneyimlenmesi adına Vodafone hız kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Alt yapı konusunda eksiği bulunmayan lokasyonlarda ikamet eden kişilere özel internet paketlerini uygun fiyatlarla müşterisine sunmaktadır. Vodafone Genç tarifelerinde bulunan aboneler limitsiz internet paketlerinden yararlanmak için kendilerine sunulan fırsatları Vodafone Yanımda mobil uygulaması, Vodafone müşteri hizmetleri ve mağazalardan öğrenebilir. Fiber internet alt yapısına göre limitsiz internet kullanım haklarında değişiklikler olabilir. Bu sebeple müşteriler avantajlı sabit internet paketlerinden yararlanmak için konumlarında Vodafone fiber alt yapısının olup olmadığını sorgulayabilir. Alt yapı hakkında detaylı bilgi almak isteyen aboneler Vodafone müşteri hizmetlerinden destek alabilir. Fiber internet hızlarına göre paket fiyatları belirlenmektedir. Bu sebeple 24 Mbps, 35 Mbps ve 50 Mbps hız ile fiber internet paketlerinden yararlanabilir. Vodafone gençlere özel tarifelerinde aktif şekilde bulunan müşterilere özel ilk fiber internet kullanımlarında geçerli 3 ay 500 Mbps hız hediye edilmektedir. Müşterinin ilk 3 ayın sonunda hızları paket kapmasında belirtilen hızları ile aynı şekilde devam etmektedir. İnternet paketi fırsatlarından yararlanmak ve fiber internetin keyfini çıkarmak için Vodafone’a 24 ay kalma sözü verilmesi gereklidir. Gerekli sözleşme yapıldıktan sonra fiber internet sorunsuz bir şekilde kullaılabilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x