Vodafone Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenirim?

  22.03.2020
  1.180
  A+
  A-
  Vodafone Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenirim?

  Vodafone kimin aradığını öğrenmek isteyen vatandaşların kendilerini arayan numarayı başında 0 olmadan tuşladıktan sonra 2222’ye kısa mesaj olarak göndermeleri yeterli olur. Vodafone Beni Kim Aramış ücretli bir servistir. Dilerseniz sizi kimin aradığını öğrenmek için 11832’yi de arayabilirsiniz. Yine bu şekilde ücretli olarak sizi arayan kişinin kim olduğunu öğrenmeniz mümkün olur. Artık telefonum kapalıydı, telefon çekmiyor gibi dertler geride kaldı. Telefonunuz ulaşılamaz durumda dahil olsa bu servis sayesinde kimin sizi aradığını öğrenebilirsiniz. Yalnızca sizi arayan kişilerin kim olduğunu öğrenmekle kalmaz aynı zamanda numaranın sizi ne zaman ve kaç kere aradığını da öğrenebilirsiniz.

  Vodafone Beni Kim Aramış Servisinden Kimler Faydalanabilir?

  Vodafone Beni Kim Aramış servisinden faydalanacak kişiler kurumsal ve bireysel olan bütün abonelerdir. Vodafone Beni Kim Aramış servisini iptal etmemeniz halinde her ay yenilecektir. Dilediğiniz zaman servisten faydalanmayı bırakabilirsiniz. Servis ücretlendirmesi içine vergiler dahil edilir ve bu miktar faturanıza yansıtılır. Faturaya yansıtılmamış ücretler ön ödemeli hat bakiyenizden düşürülür. Eğer bakiyenizde o an yeterli miktarda TL olmazsa, abonelik ücreti hakkınıza TL yüklemeniz halinde hattınızdan tahsil edilir. Servis faydalarından yurt dışında faydalanmanız mümkün değildir.

  Vodafone aran kazan bedava internet nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Beni Kim Aramış Servis Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?

  Vodafone Beni Kim Aramış servisi aboneliğini iptal etmek için SMS göndermeniz yeterli olur. Bunun için mesaj kısmına gelin, iptal arayan kim yazın ve mesajı 8000’a gönderin. Servisi kullanmak isteyen kişilerin 0542 7543 000 numarasına hatlarının yönlendirilmiş olması gerekmektedir. Yönlendirme ayarları ile ilgili bilgiler özellikler sekmesinden görüntülenebilir. Eğer zaten Kim Bu servisinden faydalanıyorsanız aynı anda Arayan Kim servisinden de faydalanmanız mümkün değildir. Arayan Kim servisine ilk defa abonelik başlatmanız halinde ilk 10 gün boyunca servisi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretlendirme daha sonra aboneliğin iptal edilmemesi halinde aylık periyodlar şeklinde yenilenir.

  Vodafone Arama Asistanı Servisi

  vofdafone arama asistani nedir

  vodafone gelen arama ogrenme

  Vodafone Arama Asistanı Servisi sayesinde telefonunuz kapalı iken sizi kimin aradığını öğrenebilirsiniz. Hem de kişilerin arayıp ulaşamadıkları durumlarda telefon açıldığı anda bilgilendirme SMS’i alması mümkündür. 6 aylık geçerli olan bir Vodafone teklifidir. Bütün bireysel ve kurumsal Vodafone abonelerinin bu servisten faydalanması mümkün olur. Vergiler dahil abonelik ücreti faturanıza yansır. Eğer yeterli bakiyeniz yoksa, bakiye yüklediğiniz zaman abonelik miktarı hattınızdan tahsil edilir. Dilerseniz ulaşılabilir olduğunuz bilgisini paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda ayar yaparak, karşı tarafa bilginizin gitmesinin önüne geçebilirsiniz. Dilerseniz numara yasaklaması da yapabilirsiniz. Daha sonra yasakladığınız numaraların hangileri olduğunu öğrenmek için SMS göndermeniz yeterli olur. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin listele yazın ve mesajı 8000’a gönderin.

  Vodafone Arama Asistanı Servisi Aboneliği Nasıl İptal Ederim?

  Vodafone Arama Asistanı Servisi aboneliği iptal etmek için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin ve büyük harfler ile iptal arama asistanı yazın. Daha sonra mesajı 8000’a gönderin. Bu aboneliği iptal ettiğiniz zaman Arama Asistanı servisini içeren diğer servisleri de iptal etmiş olursunuz. Bu abonelik hem Arayan Kim hem de Şimdi Ara servislerinin özelliklerini içinde barındırmaktadır. Eğer Arayan Kim ya da Şimdi Ara servislerinden bir tanesine üyeliğiniz varsa, ABONE ASİSTAN yazıp 8000’a mesaj göndermeniz halinde, gelen mesaja onay verirseniz, mevcutta olan aboneliğiniz otomatik olarak iptal edilecektir. Daha sonra yeni servis aktif hale gelir. Eski servis üyeliğinizden kalan haklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yine aynı kalan süre içinde haklarınızdan faydalanmanız mümkün olur.

  Vodafone Dijital Koruma Uygulaması ile Mobil İnternetiniz Her Gün Güvende Vodafone Dijital Koruma Uygulaması özellikle bankacılık işlemleri ve online alışveriş işlemlerinde sahte web sitelerine karşı korunma amacı ile kullanılmaktadır. Bu uygulama sayesinde kişisel bilgilerinizi güvende tutabilirsiniz. Dijital Koruma uygulaması ile internetinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu servisten faydalanmak isterseniz, akıllı cihaz sahibi olmanız gerekir. Ayrıca Vodafone mobil şebekesi üzerinden internet bağlantısını kurun. Dijital Koruma paketine aboneliğinizin başlaması halinde internetinizi güvenle kullanabilirsiniz.

  Vodafone Dijital Koruma Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  Vodafone Dijital Koruma Uygulamasının avantajları başında bu uygulamanın yurt dışında da kullanılabilmesi gelmektedir. Yurt dışına çıkmadan önce mobil internetinizi güvence altına alabilirsiniz. Hem de kişisel verileriniz ile birlikte telefonunuzun kendini de güvence altına almış olursunuz. Bu servisin kullanımı son derece kolaydır. Servise abone olmanız halinde, ek uygulama indirmenize gerek yoktur. Doğrudan uygulamadan faydalanırsınız. Bütün ayarlarınız Vodafone online self servis üzerinden kişiselleştirilebilir, kontrol sizde! Uygulama sarj dostudur. Vodafone şebekesi sizin için internet güvenliğini sağlayacağından, uygulama yüklemezsiniz. Bu sayede de telefonunuzun şarjını uzun süre kullanırsınız. Bu uygulamadan faydalanan ebeveynlerin belirlenilen zamanda internet kullandırmaları mümkün olur bu sayede çocukların internete giriş saaati kontrol altına alınır. Ayrıca ebeveynler içerik filtreleme özelliğinden faydalanarak çocuklarının eğitim ve gelişimlerine olumsuz katkı sağlayacak içerikleri eleyebilirler. Hem de ilk 2 ay boyunca bu özellikten tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

  Vodafone Dijital Koruma Aboneliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

  vodafone dijital koruma nedir

  vodafone dijital koruma nasil kullanilir

  Vodafone Dijital Koruma aboneliğinin iptal edilmesi için kişilerin online self servis uygulamasını ziyaret etmeleri yeterli olur. Dijital Koruma aboneliğinizin devam etmesi halinde internet hızınız kesinlikle etkilenmeyecektir. Dijital Korumanın kullanılması için online internet bağlantısı gerekmektedir. Herhangi bir kurulum yapılmasına gerek kalmadan, cihaz ayarı değiştirmeden aboneliğinizi kullanmaya devam edebilir, memnun kalmamanız halinde aboneliğin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet hem açıldığı ilk anda hem de hizmeti iptal etmeniz halinde Vodafone tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderecektir. Eğer Dijital Koruma uygulamasını Wi fi kullanarak çalıştırmaya çalışıyorsanız bu mümkün değildir. Vodafone şebekesine bağlı iken uygulama çalışabilir. Eğer Vodafone abonesi değilseniz kampanyadan faydalanamazsınız. Abo0neliğin bir kere iptal edilmesi halinde, internet sitelerinden, zararlı dosyalardan ve virüslerden korunmanız mümkün değildir.

  Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma hızlı erişim numarası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Dijital Koruma Hangi Durumlarda Sizi Koruyamaz?

  Vodafone Dijital Koruma uygulamasının koruyamadığı durumlar bulunur. Bu durumlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Kullanıcının Proxy hizmetinden faydalanması halinde,
  • VPN hizmetinin kullanılması halinde,
  • Vodafone harici roaming şebekesi kullanılıyorsa,
  • Data sıkıştıran akıllı cihaz servisleri kullanılıyorsa,
  • İnternet bağlantısı Vodafone Mobil şebeke dışında Wi fi ve buna benzer şekilde yapılıyorsa,
  • HTTPS bağlantıları kullanılıyorsa.

  Bunlara ek olarak Dijital koruma uygulamasını Roaming ile çalıştırmanız mümkündür. Vodafone ile anlaşmalı olan şebekelerde de uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmanız halinde veri trafiğiniz gözlemlenmez. Yalnızca zararlı virüs ya da dosya olup olmadığının tespit edilmesi adına kontrol sağlanır.

  Vodafone Dijital Koruma Uygulamasında Güvenli İnternet için Tercih Edilebilecek Kategoriler Nelerdir?

  Vodafone Dijital Koruma uygulamasında güvenli internet için tercih edilebilecek kategorilerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Alışveriş,
  • Flört,
  • Yetişkin içerikler,
  • Şiddet içerikleri,
  • Irkçılık,
  • Cinsel eğitim,
  • Zararlı siteler,
  • Sohbet siteleri,
  • Sosyal medya uygulamaları,
  • Oyunlar ve buna benzer siteler için içerik engellemesi yapabilirsiniz.

  Dilerseniz internete kapalı zaman tercih ederek yalnızca sizin belirlediğiniz saatler arasında çocuğunuzun internete erişimini yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çocuklar uyku ve ödev saatlerini verimli geçirmiş olur.  Vodafone Beni Kim Aramış ve diğer kampanyalardan faydalanabilmek için kişilerin Vodafone abonesi olması gerekmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x