2020 Vodafone En Çok İnternet Veren Paketler

  2020 Vodafone En Çok İnternet Veren Paketler

  Vodafone internet paketleri, farklı miktarlarda ve farklı içeriklerle kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu internet paketlerinden herhangi birinden yararlanılabildiği gibi, bunlara ek olarak ücretsiz internet kazanma seçenekleri de kullanılabilir. Vodafone internet ihtiyacınıza göre size farklı paket seçenekleri sunarken, internet miktarı yüksek paket seçenekleri de verir. Kullanıcılar hangi paketi seçerlerse seçsinler, buna karşılık olarak ücretsiz internet imkanlarını kullanma hakkına sahip olurlar. Vodafone en çok internet veren paketler ile birlikte bedava internet seçenekleri ile internet kullanımınıza kesintisiz devam edebilirsiniz.

  Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatlardan 20 GB İnternet

  vodafone kacmaz kirmizi

  vodafone kacmaz kirmizi firsatlari

  Vodafone kaçmaz kırmızı bedava internet fırsatı konusunda en çok ön plana çıkan aracılardan birisi. Kaçmaz Kırmızı kampanyası, kullanıcılara bolca internet veren Vodafone kampanyaları denildiğinde en ön sıralarda yer alır. Kaçmaz Kırmızı Fırsatları kapsamında kullanıcıların 20 GB’a kadar internet kazanma şansları bulunuyor.

  Kaçmaz Kırmızı Fırsatlar’dan yararlanmak isteyen Vodafonu’luların öncelikle telefonuna Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Hediye Çarkı, kullanıcıların türlü hediyeler kazanmasını sağlıyor. Çarkı haftada bir kere çevirme şansına ve bu çarktan toplamda 20 GB internet kazanabilme imkanına sahipsiniz. Hediye internetlerin yanında çarkta farklı hediye seçenekleri de bulunuyor. Hiçbir şekilde boş geçmeden, bu hediyelerden mutlaka birisini kazanma şansına erişmiş oluyorsunuz.

  2020 Vodafone Bedava İnternet Veren Paketleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Vodafone’a Geçenlere Özel 60 GB’a Kadar Hediye İnternet

  Vodafone hattı alanlara 60 GB’a kadar bedava internet veriliyor. Yüksek miktarda internet kullanımına ihtiyacı olanlar, hatlarını Vodafone’a geçirerek 60 GB’a kadar hediye internet kazanma şansından faydalanabilirler. Avantajlı internet paketlerinden birisini tercih etmenin yanı sıra, ekstra hediye internet kazanmak için, hattınızı Vodafone’a taşımanız yeterli.

  Yeni hattınız açıldıktan sonra, mesaj bölümüne girerek 5GB yazıp, 7000’e SMS atmanız gerekiyor. SMS sonrasında 5GB internet hattınıza tanımlanıyor. Bunu aylık olarak tekrar edebiliyorsunuz. Fakat bu şekilde 2020 yılı içerisinde alabileceğiniz en yüksek hediye GB miktarı 60’tır.

  Vodafone 4,5G Teknolojisine 10 GB Hediye

  Vodafone 4,5G teknolojisine geçiş ile kullanıcılarına yine bedava internet veriyor. 4 ve 3 G SIM kartlarınızı Vodafone bayilerine gidip  4,5 G’ye taşıyarak, bedava internet kazanma şansını elde etmiş olursunuz. Supernet 4,5 G Kullan Kampanyası kapsamında, bu işlemi yapmanızın ardından hattınıza 10 GB internet tanımlanır.

  Bir defalık kullanılabilecek olan 10 GB internetinizi 30 gün boyunca kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. 10 GB internet kullanımınızı hangi işlemlerde kullanmanız gerektiği ile ilgili bir sınırlama yoktur. İnternete ihtiyaç duyduğunuz her alanda, hediye GB’larınızı kullanabilirsiniz.

  2020 Vodafone Bana Ne Var ile Bedava İnternet

  Vodafone Bana Ne Var bedava internet kullanımı için başvurulabilecek bir başka seçenek. Bana Ne Var ile sürekli bedava internet kullanabilme şansına sahip olabilirsiniz. Haftalık olarak Bana Ne Var yaptığınız zaman, farklı miktarlarda hediye internet paketi kazanırsınız.

  Bana Ne Var uygulamasını kullanabilmek, Vodafone Yanımda’nın cihazınızda yüklü olması gerekmektedir. Vodafone Yanımda Uygulaması’nı açtığınızda, Bana Ne Var seçeneğine girerek, bu bölümde yer alan çarkı çevirmelisiniz. Çarkı çevirdiğinizde şansınız yaver giderse, yüksek miktarlarda internet kazanma şansını elde etmiş olacaksınız. Çarkı her hafta bir defa çevirme hakkınız var. Gelen hediyenin süresi ise değişebiliyor. Hediye hattınıza tanımlandığında gelen bilgilendirme mesajı içerisinde, kullanım süreniz de yer alıyor.

  E-Fatura Kullanımına Karşılık Vodafone’dan Hediye İnternet

  Vodafone’da e-fatura kullanarak hediye internet alma şansına sahipsiniz. Vodafone e-fatura kullanılmasına ve böylece doğaya fayda sağlanmasına teşvik etmek amacıyla, kullanıcılarına e-fatura tercihi karşılığında bedava internet paketi veriyor. İnternet paketinden yararlanmak için yapılması gereken tek şey, Vodafone faturanızı e-mail adresinize istemeniz. Böylece kağıt kullanımının önüne geçerek, doğa için iyi bir şeyler yapmış olabilirsiniz. Bununla birlikte e-fatura kullanarak, bedava internet kazanma şansına da sahip olursunuz. E-faturanızı aldıktan sonra bedava internete sahip olmak için, SMSFATURA yazıp 7000’e mesaj atmanız gerekiyor.

  Bu işlemi yapmadan önce e-fatura almak için abone olmanız gerekiyor. Aboneliğinizi oluşturmak için yapmanız gereken şey de e-fatura boşluk e-mail adresinizi yazıp, yine 7000’e mesaj atmak.

  2020 Vodafone Bedava İnternet Paketi

  vodafone bedava internet

  vodafone hediye internet

  Vodafone bedava internet paketleri, kampanyaların yanında Vodafone uygulamalarını kullanarak da kazanılabilir. Vodafone uygulamalarını kazanarak hediye internet kazanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey, Vodafone’a özel uygulamaları Android ya da iOS telefonlarına indirerek, bu uygulamaları takip etmek. Uygulamaların kullanımına belli aralıklarla hediye internet verilebiliyor. Güncel olarak uygulamayı kullanıyor olmanıza karşılık, hediye internet kampanyalarını da yakalayabilirsiniz.

  Vodafone en çok internet veren paketler, bu uygulama ve kampanyalar sayesinde internet miktarınızı 2 – 3 katına çıkarmanızı sağlıyor. Özellikle internet kullanımı işiniz ya da eğitiminiz için önem taşıyorsa, paketinizin yanına ek olarak uygulama kullanarak birçok bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Bu dönem içerisinde EBA TV üzerinden uzaktan eğitim görenler için, 6 GB hediye internet paketi de sunuluyor. EBA TV’de geçerli olan ve başka hiçbir mecrada kullanılmayan 6 GB hediye internet, eğitimin de kesilmeden devam etmesinde önemli rol oynuyor.

  Vodafone Sürpriz ile Bedava Hediye İnternet Kazanma

  Vodafone sürpriz ile hediye internet kazanabilmek için sağlanması gereken şartlar ve izlenmesi gereken adımlar oldukça basit. Bu yolla hattınıza hediye internet tanımlanmasını isterseniz, sadece bir SMS yoluyla ücretsiz internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Ücretsiz internet imkanından faydalanmak için, SURPRIZ yazıp 6666 numarasına mesaj atmanız gerekiyor. SMS’inize karşılık, hattınıza sürpriz bir hediye geliyor. Bu hediyeler arasında sadece internet yer almasa da bedava internet kazanma ihtimaliniz de oldukça yüksek. Gelen internetin miktarı da değişiklik gösterebiliyor. Bu sayede hattınıza ek olarak bu yolla da ücretsiz internet sahibi olabiliyorsunuz.

  2020 Vodafone En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları detayları yazımızdadır.

  2020 Vodafone Seviyorum İnterneti’nden Hediye GB

  Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasından internet kazanma, birçok kullanıcının aynı zamanda eğlenerek bedava internet kazanmasını sağlıyor. Bedava internet kazanmanın eğlenceli yolu olarak tanımlanan Seviyorum İnterneti kampanyası’nda yapılması istenen şey, Vodafone’un belirlediği testi çözmek. Çözdüğünüz teste karşılık size ücretsiz olarak kullanabileceğiniz internet veriliyor. Ama önce testi başarı ile tamamlamanız şartı koşuluyor.

  Test sonunda, hattınıza 3 GB internet tanımlaması gerçekleşiyor. Bu sayede acil internet ihtiyacınızın olması durumlarında ya da Vodafone paketinize ek olarak internet almak istediğinizde, Seviyorum İnterneti yöntemini kullanarak bir test çözmeyi deneyebilirsiniz. Testin sonunda 3 GB internet sizin olabilir.

  Vodafone Yükle Kazan ile Hediye İnternet Kazanma

  Vodafone yüklemeye karşılık verilen internet ile kullanıcılarının TL yüklemelerinden kazançlı çıkmasını sağlıyor. Yaptığınız pakete ek olarak bedava internet kazanabileceğiniz bir başka yo TL yüklemesi yapmak. Yüklemelerinizin ardından, artı olarak bedava internet kazanma şansına sahip oluyorsunuz.

  Burada Vodafone’un kullanıcılarından istediği şey yüklemelerini en az 30 TL ile gerçekleştirmeleri. Bununla birlikte kampanyadan yalnızca 26 yaş ve altında olanlar faydalanabiliyor. 26 yaşın altındaki Vodafone kullanıcıları, 30 TL yüklemelerine karşılık 2 GB hediye internet kazanıyorlar. Vodafone en çok internet veren paketler, internet kullanımı için tek çözümünüz değil. Paketinize ek olarak 2 GB Vodafone bedava internet paketini de alarak, kullanımınızı sınırsız hale getirebilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x