Vodafone Evde İnternet Kampanyaları! Yüzde 50 İndirim ve 200 TL Hediye Çeki Kazanma Fırsatı

  Vodafone Evde İnternet Kampanyaları! Yüzde 50 İndirim ve 200 TL Hediye Çeki Kazanma Fırsatı

  Vodafone evde internet hizmeti kapsamında sunulan kampanya paketlerine abone olarak ayda 89 TL’den başlayan fiyatlarla internet keyfini bulunduğunuz tüm odalardan çıkarabilirsiniz. Üstelik tarifeleri ek olarak Vodafone TV hediye ediliyor.

  Vodafone Evde İnternet kampanyaları kapsamında ilk 6 ay %50 indirimle tarife içeriğini kullanabilme fırsatı sunuyor. Vodafone’un Her şey Yanımda uygulaması içerisinde kullanılabilir 200 TL değerinde hediye çeki de ücretsiz olarak sunuluyor.

  Vodafone Evde İnternete Nasıl Kayıt Olunur?

  Vodafone Evde İnternete Nasıl Kayıt Olunur?

  Vodafone’un avantajlı dünyasına evde internet paketleri ile çıkarın. Vodafone Evde İnternet fırsatından yararlanabilmek için resmi internet sitesi üzerinden altyapı sorgulaması yapıldıktan sonra tarife seçim aşamasına geçiş yapılabilir.

  • vodafone.com.tr adresi üzerinden; “Evde İnternet ve TV” alanı içerisinde yer alan kampanyalar kısmı ziyaret edilebilir.
  • Burada “başvur” seçeneği kullanılarak cep telefonu numarası aracılığı ile işlemler tamamlanabilir.
  • Telefona gönderilecek onay kodu ardından altyapı sorgulaması sağlanabilir.
  • İstenen tarife seçilerek başvuran kişiye ait kişisel bilgiler girilip süreç tamamlanabilir.

  Vodafone evde internet kampanyaları:

  • Vodafone 200 TL değerinde Her Şey Yanımda hediye çeki kampanyası
  • Vodafone evde internet faturasını Vodafone Pay ile öde kampanyası
  • Vodafone taahhütsüz ev interneti kampanyası
  • Vodafone evde Plus tarifeleri
  • Vodafone faturalıya özel %50 indirim tarifeleri
  • Vodafone gençlere özel evde internet tarifeleri
  • Vodafone her yerde taşınabilir Redbox ev interneti
  • Vodafone arkadaşını Vodafone evde internetli yap 3 ay 15 GB hediye internet Kazan kampanyası

  Vodafone 200 TL Değerinde Her Şey Yanımda Hediye Çeki Kampanyası

  Vodafone evde internet kampanyası sayesinde Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Her Şey Yanımda kategorisi aracılığı ile 200 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz. Evde internet kampanyası kapsamında Her Şey Yanımda içerisinde sunulan kodlar yalnızca tek bir kişi için ve tek seferlik olarak kullanılabilir. Kampanya dahilinde sunulan faydalar 30 Mart 2022 tarihine kadar geçerlidir.

  Vodafone tarafından sunulan hediye çekini kullanabilmek için evde internetli müşteriye özel olarak sunulan süpermarket, dijital üyelik ve dijital oyun kategorilerinde kullanım sağlanabilir.

  Kampanya dahilindeki fayda yalnızca ilk defa Vodafone evde internet aboneleri için geçerlidir. Online olarak başvuru yapıldığında ilk 6 ay %50 indirimli olarak kullanılabilir.

  Vodafone Evde İnternet Faturasını Vodafone Pay ile Öde Kampanyası

  Vodafone evde internet paketlerinden herhangi birine geçiş yaparak Her Şey Yanımda market uygulamasında, dijital oyun kategorisinde ya da dijital üyeliklerden herhangi bir kategoride 200 TL değerindeki hediye çeki fırsatını kazanabilirsiniz. Üstelik Vodafone altyapısı ile oluşturulan Vodafone Pay ile yapılacak internet ödemeleri kapsamında 300 TL’ye kadar geri ödeme alınabilecek. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra 6 ay boyunca bu fırsattan yararlanılabilir.

  Herhangi bir şekilde farklı bir internet sağlayıcısından Vodafone evde internet hizmetine gelindiğinde 600 TL’ye kadar cayma bedeli tutarı Vodafone tarafından ödeniyor.

  Vodafone evde internet fiber hızlı teknolojisi için ayda 59 TL’den başlayan fiyatlarla paket satın alımı yapılabilir.

  Vodafone ADSL internet ayda 49 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir.

  Vodafone RedBox ile her yerden internet keyfi ayda 89 TL’ye satın alınabilir.

  Turkcell Rahat Efsane Avantaj Paketleri! Taahhüt veya Cayma Bedeli Yok! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafone Taahhütsüz Ev İnternet Kampanyası

  Vodafone online özel taahhütsüz evde internet fırsatı sunuyor. Ev içerisinde kurulum ücretsiz olarak sağlanırken modem için yalnızca ayda 20 TL alınıyor. Vodafone evde internet online özel taahhütsüz fiber seçeneği aylık 139 TL’ye satın alınabilir.

  Vodafone Evde Plus Tarifeleri

  Vodafone evde Plus internet tarifeleri ile ev içerisinde tüm odalardan kesintisiz internet deneyimini yaşayın. Sorunsuz bir şekilde modem bağlantısı gerçekleşir. Mobil uygulamalarda ebeveyn kontrolü özelliği aktif hale getirilebilir. Farklı odalara geçişte internet sinyali kopma durumu yaşanmaz. Tek bir ağ üzerinden pek çok kişi bağlantı kurabilir.

  Telefona indirilecek özel uygulama sayesinde ağa bağlanan cihazları yönetebilir. Önceliklendirme yapabilir. Şifre değişimi yapabilir, misafirlere özel misafir ağı oluşturabilirsiniz. Ücretsiz kurulum sunulduğu gibi kolay kurulum adımlarını izleyerek kurulumu tek başınıza yapabilirsiniz.

  Vodafone Faturalıya Özel %50 İndirim Tarifeleri

  Vodafone’a gelerek bulunduğun yerden evde internet tarifesi kapsamında sunulan indirimli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Satın alınan paket yüzde 50 indirim ile kullanılabilir. Vodafone evde internet tarifelerini Vodafone faturalı hat sahipleri 24 ay boyunca 5 TL indirim fırsatından yararlanabilir ve Vodafone Red tarifeleri ise ayda 10 TL indirim fırsatından yararlanabilir.

  Vodafone evde internet tarifeleri kapsamında beklenmeyen bir şekilde yaşanan internet arızaları sonrasında mobil hatta 16 GB internet tanımlaması yapıyor. Her gün yalnızca 4 GB internet aylık 4 kere olacak şekilde kullanılabilir.

  Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Tarifeleri

  Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Tarifeleri

  Vodafone gençlere özel evde internet paketleri ile online özel indirim fırsatı sağlıyor. 16 mbps’den başlayarak 200 Mbps ye kadar farklı hız seçenekleri ile gençlere özel sunulan evde internet seçeneklerine kaçırmayın. Üstelik satın alacağınız her bir evde fiber internet paketi ile hızlı ve ücretsiz kurulum seçeneği sağlanıyor. Gençlere özel olarak sunulan paketler ilk 3 ay %50 indirim ile kullanılabilir. Başvuru işlemleri Vodafone online hizmetler sayesinde sağlanır.

  Vodafone gençlere özel evde fiber tarifeleri:

  Online özel tarifeler

  • Vodafone Evde Fiber 16 Mbps tarifesi ayda sadece 48 TL
  • Vodafone Evde Fiber 35 Mbps tarifesi ayda sadece 54 TL
  • Vodafone Evde Fiber 24 Mbps tarifesi ayda sadece 51 TL
  • Vodafone Evde Fiber 50 Mbps tarifesi ayda sadece 60 TL
  • Vodafone Evde Fiber 100 Mbps tarifesi sadece 68 TL

  Klasik tarifeler:

  • Vodafone Evde Fiber 24 Mbps tarifesi ayda sadece 89 TL
  • Vodafone Evde Fiber 35 Mbps tarifesi ayda sadece 94 TL
  • Vodafone Evde Fiber 50 Mbps tarifesi ayda sadece 104 TL
  • Vodafone Evde Fiber 100 Mbps tarifesi ayda sadece 119 TL
  • Vodafone Evde Fiber 200 Mbps tarifesi ayda sadece 139 TL

  Vodafone Her Yerde Taşınabilir Redbox Ev İnterneti

  Vodafone her yerde taşınabilir Redbox modem ile bulunduğunuz her yere interneti taşıyabilirsiniz. Evde internet hizmetleri kapsamında yeni nesil 4.5 G uyumlu her yere taşınabilir internet keyfi için altyapı aranmaz. Herhangi bir şekilde port ya da fiber özelliği bulunmaz. Bulunulan her ortamda data kablosu olmadan sadece prize takarak interneti istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz. Kurulum iki gün içinde sağlanır ve ücretsiz bir şekilde gerçekleşir. Tarifeye ek olarak 30 TL ile Vodafone Redbox her yerde paketini satın alabilirsiniz. Redbox müşterilerine özel olarak çağrı merkezi hizmetleri ile daha hızlı bir şekilde bağlantı kurulabilir.

  Vodafone Redbox taşınabilir internet paketleri:

  • Vodafone Redbox 100 GB paketi ayda 139.90 TL
  • Vodafone Redbox 200 GB paketi ayda sadece 199.90 TL
  • Vodafone Redbox 300 GB paketi ayda sadece 249.90 TL

  Vodafone Arkadaşını Vodafone Evde İnternetli Yap! 3 Ay 15 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası

  Vodafone ile arkadaşını Vodafone evde internetli yaparak 3 ay boyunca kullanılabilir 30 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz. Vodafone’a arkadaşını davet eden ve evde internetli olmasını sağlayan 30 GB bedava internet şansını kazanıyor. Kampanya dahilinde sunulan bedava internet fırsatı 3 ay boyunca kullanılabilir. Kampanya kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için Vodafone evde internete davet edilen kişinin faturalı hat başvurusunda bulunması gerekiyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x