Vodafone Evde İnternet Paketleri En Uygun Kampanyalar

  Vodafone Evde İnternet Paketleri En Uygun Kampanyalar

  Vodafone evde internet paketi sayesinde avantajlı fiyatlardan, süper hızlı evde internetin sahibi olabilirsiniz. Vodafone ile hiçbir ev internetsiz kalmayacak! Vodafone ADSL paketlerinin yanı sıra Vodafone gençlere özel tarifeler, tablet hediyeli paketler, fiber internet paketleri, faturalılara özel paketlerden ve çok daha fazlasından uygun fiyatlardan online başvurunuzu yaparak ya da bayileri ziyaret ederek faydalanabilirsiniz.

  Vodafone Evde 8 İnternet Paketi

  vodafone evde 8 mps

  vodafone evde internet paketi hizlari

  Vodafone evde 8 internet paketi sayesinde 8 Mbps’ye kadar limitsiz internetin sahibi olabilirsiniz. Bu pakete sahip olmanız halinde Vodafone TV’den 24 ay ücretsiz faydalanabilirsiniz. Hem de ücretsiz kurulum yapılır. Bu paket sayesinde evinizin her köşesinde aynı çekim kalitesinden yararlanırsınız. Bu Vodafone ek wi fi genişletici sayesinde mümkün olur. Vodafone tarafından internet bağlantınız kontrol edilir. Herhangi bir problem olması halinde Vodafone, durumu siz söylemeden müdahale eder. Eğer farklı bir operatörden cayarak bu internet paketine geçiş yaparsanız, taahhüt cayma bedelinin 300 TL’sine kadar olan kısmı Vodafone sizin için öder. İnternet paketi kapsamında tek sefere mahsus olmak üzere modem ücreti ödenir. Kurulum yapılmadan önce kurulumcu bilgileri önceden müşteriler ile paylaşılır. Bu sayede kurulumcunun nerede olduğunu takip etmeniz mümkün olur. Eğer evde internetin yoğun zamanlarda yüksek hızlı olmasını isterseniz Premium modemi ayda 3 TL farkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Ayrıca Vodafone bedava internet hilesi bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Evde İnternet Paketi Başvuru Süreci Nasıl İşler?

  Vodafone evde internet paketi başvuru sürecinin başlaması için kişilerin ilk önce adreslerini girmeleri gerekmektedir. Daha sonra bulunulan konuma göre alt yapıya uygun tarife seçimi yapılır. Kurulum için Vodafone yetkilileri sizi arar. Modem kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Fiver alt yapısı için gençlik tarifelerinden yararlanmamanız halinde aylık modem kiralama ücreti ödenmesi gerekir. ADSL alt yapısı için 24 aylık ve 12 aylık taahhütlü tarifelerde aylık modem ücreti alınır. Taahhüt süresinin daha uzun olması aylık modem ücretini düşürür. Bütün kurulumlar, fiber ya da ADSL fark etmeksizin ücretsiz gerçekleşir. Kurulum ekibi, modem kurulumuna gelmeden önce müşteriyi arar ve uygun tarih için randevu alır.

  Vodafone Evde Artı 24 Fiber İnternet Paketi

  Vodafone Evde Artı 24 Fiber İnternet Paketi sayesinde 24 Mbps interneti limitsiz olarak kullanabilirsiniz. Aylık modem ücreti alınır. Farklı operatör kullanıcıları için cayma bedelinde 500 TL’ye kadar olan bedel Vodafone tarafından karşılanır. Bu kampanyaya abone olmanız halinde 6 ay boyunca 500 Mbps hız hediye edilir. Ayrıca aboneler 24 ay boyunca Vodafone TV’den ücretsiz olarak faydalanırlar. Kampanyanın sonlanması halinde, kampanyayla birlikte geçerli olan faydalar da silinecektir. Bana daha hızlı internet gerekiyor derseniz, 35 Mbps hızında internet için Evde artı 35 internet paketini seçebilirsiniz.

  Evde fiber internet paketi tercih etmeniz halinde, internet iletisi fiber optik aracılığı ile yapılır. Fiber internetin en önemli ayrıcalığı yüksek hızlı internet teknolojisini müşterileri ile buluşturmasıdır. Vodafone Fiver internet hizmetlerinden faydalanmanız halinde, internet hızını seçeceğiniz tarifeye göre 1000 mbps’ye kadar çıkarmanız mümkündür. Fiber modem kullanılacağı için kesintisiz internet deneyimi yaşarsınız. Bütün Vodafone fiber internet paketlerine fiber internet hizmetinin sunulduğu yerdeki müşterilerin faydalanması mümkündür. Fiber internet paketlerini inceleyerek kendiniz için en uygun olan pakete başvuru yapabilirsiniz.

  Vodafone Reeder Hediyeli Evde İnternet Paketi

  Vodafone Reeder Hediyeli evde internet paketi sayesinde hem evinizde internet olacak hem de Reeder M7 GO tabletinizin tadını çıkaracaksınız. Vodafone internet kurulumu için ek ücret talep etmeyecektir. Hem ADSL hem fiber evde internet kampanyaları için bu paketlere başvuru yapabilirsiniz. Örneğin; 16 Mbps hızı olan internet kampanyasına katılabilirsiniz. Bu şekilde dilerseniz 12 ay taahhütlü dilerseniz 24 ay taahhütlü söz verebilirsiniz. Kampanya paketi fiyatı yararlandığınız taahhüt süresine göre değişiklik gösterecektir. Bu paket  gün içinde ücretsiz olarak kurulur. Evinizin her köşesinde aynı çekim kalitesine sahip olursunuz.

  Vodafone Fiber Max Evde İnternet Paketleri Nelerdir?

  vodafone fiber max avantajlari

  vodafone fiber max internet paketleri

  Vodafone Fiber Max evde internet paketleri başında Dijital ev 30 gelmektedir. Bu pakee abone olan kişilerin 30 Mbps yüksek hızla internete bağlanmalar mümkündür. İlk 6 ay paket ücreti ile kalan 18 ay paket ücreti farklıdır. Dijital ev 100 paketini tercih etmeniz halinde bu paket size 100 Mbps hıza kadar internete sahip olmanızı sağlayacaktır. Kampanyadan faydalanmak için 24 ay boyunca katılım sözü vermeniz gerekmektedir. Eko evde 16 paketi tercih edilebilir. Bu paket tüm aboneler için 16 mbps hızında verilir. Eğer hızınızı 24 mbps’ye çıkarmak isterseniz Eko Aile 24 paketini tercih edebilirsiniz. Çekirdek aile iseniz size özel çekirdek aile 35 paketi hazırlanmıştır. İnternet hızının 35 Mbpsye kadar çıktığı bu paketten faydalanmak isteyen kişilerin 12 ay ya da 24 ay taahhüt vermeleri istenir. Öğrenci evine sahip olan kişiler, genç aile paketinden faydalanabilirler. Bu paket için 12 ay kalma sözü geçerlidir.

  Vodafone Fiber Max Evde İnternet Paketlerinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  Vodafone Fiber Max evde internet paketlerinin sunduğu avantajlar başında kişilerin cayma bedellerinin Vodafone tarafından karşılanması gelmektedir. Bu durum başka bir operatörden gelen kişiler için geçerlidir. Vodafone cayma bedelinin 500 TL’ye kadar olan kısmını ödeyerek müşterilerin Vodafone’a gelmesini sağlamak istemiştir. Bu kampanyadan faydalanan evler için faturaya ek indirim sağlanması diğer bir faydadır. Bu indirim Vodafone faturalı hat kullanan müşteriler için geçerli olacaktır. Bu paketlerden faydalanmanın sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi bedava internet kazanmanızdır. Eğer evde internet kampanyasından faydalanan bir müşteriyseniz, ve internetiniz kesiliyorsa 4 GB bedava internet hattınıza en geç 24 saat içinde tanımlanır. Bu şekilde en çok 4 defaya mahsus olmak üzere bedava internetten faydalanmanız mümkündür.

  Vodafone Fanta 1 GB bedava internet kampanyası bilgilerine içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

  Neden Vodafone Evde İnternet Paketlerini Tercih Etmeliyim?

  Vodafone evde internet paketlerinin tercih edilmesi müşterilerin yararına olur. Çünkü hiçbir Vodafone evde internet paketi abonesi, kurulum ücreti ödemez. Kurulum ekibi, müşteri ile önceden iletişime geçer ve randevu alır. Ekip son teknoloji ürünleri kullanarak kurulumu mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak kişiye teslim eder. Ancak bu durumun bir istisnası bulunmaktadır. Eğer örneğin 12 ay kampanyada kalma sözü vermiş olmanıza rağmen taahhütü bozarsanız bu durumda kurulum ücreti de dahil sonradan ödenmesi gerekir. Ayrıca diğer bazı ücretlendirmeler de tarafınıza fatura edilebilir. Bu nedenle sözleşede belirttiğiniz süre boyunca kampanyada kalmanız sizin için faydalı olur.

  Vodafone bütün evde internet paketlerinde adli kullanım bedeli yoktur. Adli kullanım bedeli yasal olarak da kaldırılmıştır. Bu yasaya göre hiçbir kurumun adli kullanım bedeli olan internet paketi satması yasal değildir. Vodafone evde internet paketini tercih ettiğiniz zaman sabah saat 8 ile akşam 8 arasında normal internet hızına göre 10 kata kadar daha hızlı internet bağlantısına sahip olabilirsiniz. Taahhüt vererek indirimli fiyat fırsatlarından yararlanmış olursunuz. Vodafone bu indirimli fiyatları hiçbir ev internetsiz kalmasın mantığı ile yola çıkarak oluşturmuştur. Bu fiyatlardan her bütçeye uygun evde internet paketi satın alınabilir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x