Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye!

  19.10.2020
  1.252
  A+
  A-
  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye!

  Vodafone faturalı hatta geçiş yapanlara internet hediyesi verilecek. Vodafone, bireysel faturasız hattını bireysel faturalı hatta taşıyacak olan aboneleri için yepyeni bir kampanya hazırladı. Bu, Vodafone GB hediyesi kampanyası kapsamında hattını faturalıya taşıyan Vodafone aboneleri, bedava internet kazanacak. Aynı zamanda hattını faturalıya geçiren Vodafone aboneleri, birbirinde bol içerikli faturalıya özel tarifelerden de indirimli bir şekilde yararlanabilecek.

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası Nedir?

  vodafone faturali gb hediye

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası, Vodafone’un tüm faturasız hat sahibi aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında bireysel faturasız hattını bireysel faturalıya geçiren tüm Vodafone abonelerine bedava internet kazanma hakkı sunulacak. Vodafone faturasız hat aboneleri, hatlarını faturalıya taşımaları karşılığında hem avantajlı tarifelerden birisini kullanacak hem de 12 GB cepten internet kazanma hakkına sahip olacaklar. Faturalıya geçiş yapan Vodafone aboneleri aynı zamanda durdurma ve koruma özelliklerinden de ücretsiz bir şekilde faydalanma hakkı elde edebilecekler.

  Vodafone Online’a Özel Kolay Paketlerde Harika Fırsatlar! Bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’ndan faydalanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle bireysel faturalı hatta geçiş işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Faturasız hattını faturalıya taşımak isteyen Vodafone aboneleri, aboneler için oluşturulmuş birbirinden farklı yöntemleri kullanabilirler. Vodafone bireysel faturalıya geçme yöntemleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Vodafone bayileri üzerinden faturalı hatta geçiş yapmak.
  • Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden faturalı hatta geçiş yapmak.
  • Vodafone resmi web sitesi üzerinden faturalı hatta geçiş yapmak.
  • Vodafone Müşteri Hizmetleri aracılığı ile bireysel faturalı hatta geçiş yapmak.

  Vodafone bireysel faturasız hat aboneleri, yukarıda verilen yollardan birini seçerek istedikleri gibi hatlarını kısa sürede faturalı hatta taşıyabilirler. Bireysel faturalı hatta geçen abonelere birbirinden avantajlı tarifeler de indirimli olarak sunulacaktır. Tarifesini belirleyen abone, aylık sabit ödeme ile tarifesindeki hakları ve bedava 12 GB cepten interneti kullanmaya başlayabilir.

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’nın Özellikleri Nelerdir?

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’nın nitelikleri şu şekildedir:

  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası kapsamında faturalı hatta geçiş yapan Vodafone abonelerine ilk 4 ay 3’er GB olmak üzere toplamda 12 GB cepten internet hediye edilecektir.
  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’na katılan aboneler, ilk 3 ay boyunca durdurma özelliğini kullanabilir. Bu özellik sayesinde aboneler belirlediği limite ulaştığı zaman faturaları kendiliğinden duracaktır. Böylece aboneler ek fatura ödemesi gibi bir sıkıntı ile karşılaşma sorunu yaşamazlar.
  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’na katılan aboneler, ilk 3 ay boyunca koruma özelliğini kullanabilir. Bu özellik sayesinde aboneler kullanım hakları bittiğinde ekstra 1 GB cepten internet, 100 dakika konuşma ve 100 SMS kullanma hakkına sahip olurlar. Bu hak abonelere, söz konusu Vodafone GB hediyesi kampanyasına katılmaları halinde otomatik olarak tanımlanır.

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası Detayları

  Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası, Vodafone’un tüm faturasız hat kullanan abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası kapsamında bireysel faturasız hattını bireysel faturalı hatta taşıyan Vodafone abonelerine 12 GB cepten internet hediye edilir.
  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası kapsamında hediye edilen 12 GB cepten internet ilk 4 ay boyunca aylık 3 GB olacak şekilde hatta tanımlanır.
  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’ndan verilen 12 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası’ndan verilen 12 GB cepten internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya bu kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Vodafone, Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

  Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası Nedir?

  vodafone fatura asimi telafi kampanyasi

  Fatura aşımı yaşayan abonelere telafi kampanyası, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında fatura aşımı yaşayan abonelere ödemiş oldukları fatura bedelinin neredeyse yarısı kadar aboneye geri ödeme yapılmaktadır. Vodafone faturalı aboneler, fatura aşımı durumlarında Vodafone tarafından 50 TL’ye kadar ödeme alabilirler. Abonelerler, mevcut tarifelerindeki dakika, SMS veya internet haklarında herhangi bir aşım yaşamaları durumunda Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılan teklifi kabul ederek aşım iadesi alma hakkına sahip olurlar.

  Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

  Vodafone fatura aşımı yaşayanlara telafi kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaları gerekir. Son iki faturası içerisinde yurt içi kullanımlarda herhangi bir aşım görüldüğünde uygulama üzerinden bunun telafisi talep edilebilir. Vodafone aboneleri aşım durumu yaşadıklarında, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “bana ne var” sekmesinde bulunan “aşım telafisi kampanyası” sayfasına girmelidir. Burada, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış olan teklifi kabul edenler 50 TL’ye kadar geri iade hakkından yararlanabilmektedir.

  Vodafone Devreden Uyumlu Tarifeler Yenilendi! Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Vodafonedan fatura aşımı yaşayanlara telafi kampanyasının esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası, Vodafone bireysel faturalı hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası kapsamında telafi iadesi almak isteyen abonelerin son iki aylık faturalarında aşım yaşamış olmaları gerekmektedir.
  • Vodafone faturalı abonelerinin, Fatura Aşımı Telafi Kampanyası’ndan yararlanabilmeleri için aşım miktarlarının yurt içinde kullanılmış olması lazımdır.
  • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası’ndan son iki fatura döneminde en az bir kere aşım yaşamış olan abonelerin yararlanma hakkı bulunur.
  • Vodafone Fatura Aşımını Telafi Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen abonelerin son altı fatura döneminde hali hazırda aşım telafisi kampanyasından yararlanmış olması gerekir.
  • Vodafone Fatura Aşımı Telafi Kampanyası’na katılım sağlamak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan bana ne var sekmesine girilmesi gerekir.
  • Fatura Aşımı Telafi Kampanyası kapsamında yapılacak olan telafi tutarı belirlenirken en yüksek olan fatura baz alınarak hesaplama yapılmaktadır.
  • Söz konusu kampanya kapsamında 50 TL veya 50 TL’den fazla olan faturalar için 50 TL ödeme yapılır. 50 TL’den daha az faturalar için aşım tutarı kadar iade yapımı gerçekleştirilir.
  • Fatura aşımı telafi kampanyası kapsamında aşım iadesi, abonenin bir sonraki ay olan faturadan düşülecek şekilde yapılmaktadır.
  • Vodafone fatura aşımı telafi kampanyasından yararlanmak için yurt içi Avantajlı Aşım paketi, Avantajlı Konuşma Aşım paketi, Avantajlı SMS Aşım paketi, Avantajlı İnternet Aşım paketi, Avantajlı Aşığım İnternet paketi, Avantajlı Aşım Konuşma paketi, Avantajlı Aşım SMS paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma paketi, Dijital Özel Avantajlı Aşım SMS paketi kapsamlarında kullanım yapmış olmak gerekir.
  • Vodafone aboneleri, fatura aşımı telafi kampanyası kapsamında altı aylık sürede sadece bir defa kampanyadan yararlanma hakkına sahip olacaklardır.
  • Vodafone, Vodafone fatura aşımı telafi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hüseyin

  Ya bedava internet istiyorum

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x