Vodafone Faturasız Tarifeler

  Vodafone Faturasız Tarifeler

  Vodafone faturasız hatlara özel tarifeler, halihazırda Vodafone müşterisi olan kişiler için ve yeni Vodafone müşterileri için ayrı kampanyalar halinde sunulmaktadır. Vodafone faturasız hat sahipleri için sunulan tarife seçenekleri arasında her bütçe için uygun paket imkanlar bulunmaktadır.

  Vodafone Bireysel Tarifeler

  Vodafone bireysel müşteriler için tarifeler, Vodafone firması tarafından dört ana kampanya altında toplanmıştır. Bu dört kampanya şunlardır:

  • Yenilenen Tarifeler
  • Freezone Tarifeleri
  • Ev Kadınlarına Özel Tarifeler
  • Tüm Bireyseller İçin Tarifeler

  Bu başlıklardan “Yenilenen Tarifeler”, Vodafone bireysel müşterilerine üç adet seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

  • Bu seçeneklerden ilki, “Yenilenen 1500” seçeneğidir. Yenilenen 1500 seçeneğinde Vodafone bireysel faturasız müşterilerine 25 tl karşılığında; 2 GB  internet, her yöne 750 dakika konuşma süresi ve her yöne 250 SMS imkanı sunulmaktadır. Bu seçeneği satın almak isteyen Vodafone bireysel faturasız müşterileri, YENILENEN2GB yazıp 7000’a SMS gönderebileceği gibi Vodafone internet sitesinden Hemen Al’a tıklayarak da satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.
  • Bir diğer seçenek “Yenilenen 4 GB” seçeneğidir. Bu seçenekte Vodafone bireysel faturasız müşterilerine 30tl karşılığında; 4 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma süresi ve her yöne 250 SMS hakkı sunulmaktadır. Bu seçeneği satın almak isteyen Vodafone bireysel faturasız müşterileri, YENİLENEN4GB yazıp 7000’a SMS gönderebilecekleri gibi Vodafone internet sayfasında Hemen Al’a tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.
  • “6 GB” seçeneğinde ise Vodafone bireysel faturasız müşterilerine 35 tl karşılığında; 6 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma süresi ve her yöne 250 SMS imkanı sunulmaktadır. Bu seçenekten faydalanmak isteyen Vodafone bireysel faturasız müşterileri, YENİLENEN6GB yazıp 7000’a SMS gönderebilecekleri gibi Vodafone internet sayfasından Hemen Al’a tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

  Ayrıca yenilenen tarifelerde, öngörülen şartların gerçekleşmesi halinde 1 GB internet hediye edilmektedir. Bu şartlar şunlardır:

  • Son 30 günde numarasını Vodafone’a taşımış olmak ya da yeni hat alarak bu seçeneklerden birini seçmiş olmak
  • Vodafone’un “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden hediye 1 GB paketine üye olmak

  Bu iki şartın beraber gerçekleşmesi gerekmektedir.

  Ayrıca Vodafone hediye internet paketleri yazımıza bakabilirsiniz.

  Vodafone Freezone Tarifeleri

  Vodafone freezone kampanyası tarife seçenekleri , Vodafone bireysel faturasız müşterilerinden 7 ile 26 yaş aralığında olan müşterilere sunulmaktadır. Bu tarife paketlerinden ilki “Saçma Güzel 4+ ” paketidir. Paketin genel özellikleri şu şekildedir:

  • Bu seçenekte Vodafone , Vodafone bireysel faturasız müşterilerine 4 GB İnternet paketi, 750 dakika konuşma süresi, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanım hakkı tanımaktadır.
  • Ayrıca sunulan fırsatlardan seçilen bir uygulama için internet paketinden eksilme olmadan uygulamadan yararlanma imkanı sunmaktadır.

  Diğer bir Freezone paketi ise “Saçma Güzel 10” paketidir. Vodafone faturasız Saçma Güzel 10 paketinin genel özellikleri şu şekildedir:

  • Bu seçenekte Vodafone, Vodafone faturasız bireysel müşterilerine 35 tl karşılığında; 10 GB internet, 750 dakika konuşma süresi, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanım hakkı sunmaktadır.
  • Ayrıca yine seçilen bir uygulamada internet paketinden eksilme olmadan uygulamadan yararlanma imkanı sunmaktadır.

  Vodafone’un 7 ile 26 yaş aralığındaki bireysel müşterilerine sunduğu seçeneklerden bir diğeri ise “Saçma Güzel 14” paketidir. Paketin genel özellikleri şu şekildedir:

  • Bu seçenekte Vodafone müşterileri 43 TL karşılığında 14 GB internet kullanım hakkı, 750 dakika konuşma süresi hakkı , 250 SMS hakkı ve sınırsız WhatsApp kullanım hakkı sunulmaktadır.
  • Yine bu seçenekte de Vodafone, faturasız bireysel müşterilerine seçilen bir uygulamadan, tanımlanan internet kullanım hakkının yarısı kadarını, internetinde eksilme olmadan faydalanma imkanı sağlamaktadır.

  Vodafone Tarifeleri 19 TL

  Vodafone 19 TL’ye faturasız tarifeleri kapsamında şu an için güncel kampanya bulunmamaktadır. Fakat uygun fiyatlı tarife arayanlar için hazırlanmış faturasız hat kampanyalarını inceleyerek, bütçenize uygun seçenekleri değerlendirebilmektesiniz.

  Vodafone Faturasız İnternet Paketleri

  Vodafone faturasız hatlara özel internet paketleri, faturasız bireysel müşterilerine uygun fiyatlar karşılığında yalnızca internet hizmeti olarak sunulmaktadır. Bu paketlerden ilki “Haftalık Gamer Paketi” seçeneğidir. Paketin genel özellikleri ve başvuru şekli şu şekildedir:

  • Oyun severler için sunulmuştur.
  • 12 TL karşılığında verilen YouTube ve bazı oyun uygulamalarında internet paketlerinden eksilme olmadan faydalanma imkanı sunmaktadır.
  • Bu paketi satın almak isteyen bireysel müşteriler, HAFTALIK GAMER Yazıp 7000’a SMS gönderebilecekleri gibi Vodafone internet sitesinde bulunan “Hemen Al” butonuna tıklayarak da satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedirler.

  Bir diğer seçenek olan “Aylık Gamer” paketi ise genel özellikleri şu şekildedir:

  • Aylık 20 TL karşılığında verilmektedir.
  • Oyun severler için sunulmuştur.
  • YouTube’da ve bazı oyun uygulamalarında internet paketinden eksilmeden faydalanma imkanı sunmaktadır.

  Vodafone faturasız bireysel müşterilerine sunulan bir diğer internet paketi imkanı ise “Video Pass” seçeneğidir. Paketin genel özellikleri şunlardır:

  • Aylık 29 TL karşılığında sunulmaktadır.
  • İnternetten harcanmadan YouTube ve izlesene.com uygulamalarından faydalanma imkanı sunulmaktadır.
  • Bu seçenekten faydalanmak isteyen Vodafone bireysel müşterileri, PASSVIDEO yazıp 7000’a SMS gönderebilmektedir. Ayrıca Vodafone’un internet sayfasındaki “Hemen Al” butonuna tıklayarak da satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

  Vodafone Faturası Dakika Paketleri

  Vodafone faturasız müşteriler için dakika paketleri, uygun fiyatlarla sunulan ve internet ya da SMS olmaksızın yalnızca dakika olarak kullanılabilen paketlerdir. Vodafone, bireysel faturasız müşterilerine; günlük ve aylık konuşma seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden bazıları şunlardır:

  • İlk seçenek, “Cankurtaran 4 TL 100 DK” seçeneğidir. Bu seçenek ile 4 TL karşılığında Vodafone bireysel faturasız müşterilerine, Vodafone’lularla geçerli 100 dakika konuşma seçeneğini sunulmaktadır.
  • Vodafone’un sunduğu bir diğer seçenek olan “Büyük Seçim 250 Dakika” paketi ise 6 TL karşılığında 250 TL konuşmasunmaktadır.
  • Vodafone tarafından hazırlanan bir diğer dakika paketi ise “Büyük Seçim 500 Dakika” paketidir. Bu pakette, 6 TL karşılığında 500 dakika bulunmaktadır.

  Vodafone Faturasız Numara Taşıma

  Vodafone faturasıza başka operatörden numara taşıma işlemi, numaranızı değiştirmeden Vodafone operatörüne geçiş yapabileceğiniz bir seçenektir. Bu işlem karşılığında hiçbir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Vodafone’a numara taşımak isteyenler, bu işlemi Vodafone internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecekleri gibi en yakın Vodafone mağazasına giderek de geçiş işlemini yapabilmektedirler. Vodafone mağazalarında numara değişimi yapmak isteyenlerin mutlaka kimlik kartlarını yanında götürmeleri, internet sitesi üzerinden yapanların ise ilgili formu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

  Vodafone bedava internet paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Faturalı Hattan Faturasıza Geçme

  Vodafone faturalıdan faturasıza geçme işlemi için ilk olarak taahhüdünüz bulunmaması gerekmektedir. Taahhüdünüz bulunmuyorsa, Vodafone müşteri temsilcileriyle irtibat kurup talebinizi ilettiğinizt takdirde işlemleriniz başlatılmaktadır. Faturasız hatta geçiş işlemleri tamamlanana kadar, müşteri hizmetleri tarafından aranarak vazgeçirilmek istenebilirsiniz. Kararlı olduğunuzu yansıttığınız takdirde kısa sürede işleminiz yapılacaktır.

  Yeni Vodafonelulara Özel Faturasız Tarifeler

  Yeni Vodafone müşterilerine özel faturasız tarifeler, yeni faturasız hat alan ya da numarasını vodafone faturasız hatta taşıyan bireysel müşteriler için hazırlanmıştır. Vodafone faturasız hatlara yeni gelen müşteriler için hazırlanmış bazı fırsatlar şu şekildedir:

  • Yeni Vodafone’lulara özel “Yenilenen 1500” tarifesi ile 25 tl yerine 22 tl karşılığında; 500 MB internet kullanım hakkı, 500 dakika konuşma süresi hakkı ve 250 SMS hakkından yararlanabilirler. Yenilenen 1500 tarifesinden yararlanmak isteyen yeni Vodafone faturasız müşterileri, YENİLENEN1500 yazıp 7000’a SMS gönderebilecekleri gibi Vodafone internet sayfasındaki “Hemen Al” butonuna basarak da satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.
  • Bir diğer seçenek ise “Yenilenen 2 GB Fırsat” seçeneğidir. Bu seçenekte, yeni Vodafone’lulara özel 25 TL yerine 22 TL karşılığında 2 GB internet kullanım hakkı, 750 dakika konuşma süresi ve 250 SMS kullanım hakkı bulunmaktadır. “Yenilenen 2 GB Fırsat” seçeceğinden yararlanmak isteyen Vodafone bireysel faturasız müşterileri, YENİLENEN2GBFIRSAT yazıp 7000’a SMS gönderebilecekleri gibi Vodafone internet sayfasındaki “Hemen Al” butonuna tıklayarak da satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x