Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası

  25.08.2020
  516
  A+
  A-
  Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası

  Vodafone Fırsatlar Dünyası ile GamePower Kampanyası hazırladı. Vodafone fırsatlar dünyası web sitesi üzerinden hazırlanan bu kampanya; Vodafone abonesi oyun severler ile buluşuyor. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri GamePower üzerinden indirim kazanma şansına sahip olacak. Vodafone Fırsatlar Dünyası her geçen gün kampanya sayısını artırırken abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu bağlamda aboneler ihtiyacı oldukları internet faydaları kullanma veya birçok siteden indirim kazanma hakkına sahip oluyorlar.

  Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayın, 1 GB Kazanın! Bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası Nedir?

  Vodafone’un Fırsatlar Dünyası ile GamePower Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri incehesap.com sitesinden yapacakları GamePower alışverişlerinde indirim hakkı kazanacaklar. Aboneler, Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower kampanyası sayesinde GamePower Gaming ürün alışverişlerinde %15 oranına kadar indirim kazanacaktır. Böylelikle aboneler yapacak oldukları alışverişleri çok daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilecek; GamePower Gaming ürünlerini rahatlıkla alabileceklerdir.

  Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası’ndan yararlanabilmek için, abonelerin yapmaları gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerden ilki Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmak olacaktır. Aboneler, Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower kampanyasına katılabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını kullanmak zorundadır. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan aboneler -kullanmayanların ise uygulamayı indirmeleri gerekir- uygulama üzerinden Fırsatlar Dünyası sayfasına girerler ve “fırsatı kullan” butonuna basarlar. Ardından butona basan aboneler kendilerine verilecek olan promosyon kodunu incehesap.com alışveriş sitesi üzerinden ödeme ekranındaki ilgili yere girerek %15 indirimden yararlanabilirler.

  Vodafone Fırsatla Dünyası GamePower Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası esasları aşağıdaki gibidir:

  • Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası, faturalı veya faturasız bütün Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Vodafone abonelerinin, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaları veya indirmeleri gerekir.
  • Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası sayesinde Vodafone aboneleri, incehesap.com sitesi üzerinden GamePower Gaming ürünlerinde yaptıkları alışverişlerde yüzde on beşe kadar indirim kazanacaklardır.
  • Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası’ndan %15 indirim kazanmak isteyen aboneler Vodafone Fırsatlar Dünyası sayfasında yer alan kampanyaya katılımı gerçekleştirmeleri gerekir.
  • Vodafone Fırsatla Dünyası GamePower Kampanyası kapsamında abonelere Fırsatlar Dünyası sayfasından bir promosyon kodu verilecektir. Aboneler bu promosyon kodu ile indirim hakkı kazanırlar.
  • Vodafone Fırsatla Dünyası GamePower Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen abonelerin incehesap.com sitesinde aboneye verilen promosyon kodunu alışveriş esnasında girmesi istenir. Promosyon kodunu doğru giren aboneler indirim hakkını kazanırlar.
  • Kampanya kapsamında promosyon kodunu doğru giren aboneler sepetlerindeki ürünlerde yüzde 15’e Varan indirimleri görecektir.
  • Vodafone Fırsatla Dünyası GamePower Kampanyası kapsamında alınan promosyon kodu her aboneye yalnızca bir kere verilmektedir. Yani Vodafone aboneleri bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilirler.
  • Vodafone, Vodafone Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası’nı kötüye kullanan aboneleri tespit ettiğinde bu abonelerin haklarını iptal etme veya yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
  • Vodafone Fırsatla Dünyası GamePower Kampanyası kapsamında uygulanan uygulanacak olan indirim yalnızca GamePower ürünleri için geçerli olacaktır.
  • Vodafone, Vodafon Fırsatlar Dünyası GamePower Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

  Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Fırsatı

  Vodafone Yanımda aboneleri için İsteGelsin’de geçerli indirim kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan aboneler, İsteGelsin’de geçerli indirim sahibi olacaklardır. Bunun için abonelerin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Fırsatlar Dünyası sayfasına girerek “fırsatlar butonu” üzerine tıklaması ve açılan sayfadan promosyon kodu alması gerekir. Ardından İsteGelsin üzerinden yapılacak 250 TL’lik alışverişlerde abonelere promosyon kodu karşılığında 25 TL indirim hakkı sunulacaktır. Bu kampanya da diğeri gibi Vodafone Fırsatlar Dünyası kampanyalarından biridir.

  Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Fırsatı Esasları

  Vodafone Yanımda üyelerine özel İsteGelsin’de geçerli indirim kampanyası detayları şu şekildedir:

  • Kampanya şifresi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanya sayfasında “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak alınabilir.
  • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri faydalanabileceklerdir.
  • Vodefone’un her kullanıcısı kampanyadan sadece 6 kez faydalanabilir.
  • Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Kampanyası’ndan her kullanımda Max. 25 TL değerinde indirim kazanılır.
  • İndirim koduna sahip kişilerin kampanyadan faydalanabilmesi için ödeme sayfasında Kupon Kodu kısmına kodu girmeleri ve KUPON KODU butonuna basmaları gerekmektedir.
  • Sipariş iptali durumunda kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 6 indirim kodu kazanabilir.
  • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez.
  • İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.
  • Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Kampanyası kapsamında değişiklik yapma hakkı İstegelsin ve Vodafone’da saklıdır.
  • Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Kampanyası kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

  Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim

  Vodafone’dan Socrates’de geçerli tüm aboneliklerde %20 indirim kampanyası, Vodafone Fırsatlar Dünyası kampanyalarından biridir ve bütün Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri Socrates dergilerindeki tüm üyeliklerde yüzde yirmi indirim kazanacaktır.

  Socrates dergisi spor severler için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir spor dergisidir. İçerisinde Basketboldan futbola, tenisten yüzmeye kadar birçok spor dalı, ünlü oyuncularla veya antrenörlerle röportajlar, maçlar hakkında bilinmeyenler veya ünlü spor yazarlarının düşünceleri bulunmaktadır. Spor severler Socrates dergisini okuyabilmek için dijital veya gerçek abonelik yapmalıdırlar. Dijital abonelik, dergiyi dijital ortamlardan okumak demektir. Gerçek abonelik ise Socrates dergisi her ay çıktığında kişinin adresine dergi gönderilir, demektir. Vodafone aboneleri istedikleri bu iki üyelikten birini aylık, 6 aylık veya yıllık olarak yüzde yirmi indirim ile alma şansını elde ederler.

  Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası hakkında detaylar yazımızdadır.

  Vodafone Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim Fırsatı Detayları

  Socrates’in tüm aboneliklerinde geçerli %20 indirim kampanyası detayları şu şekilde verilmiştir:

  • Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim Kampanyası sadece abonelik ürünlerinde geçerli olup, tüm abonelik çeşitlerini kapsamaktadır.
  • Socrates’de Tüm Aboneliklerde %20 İndirim Kampanyası kapsamında tüm abonelik paketlerinde Vodafone müşterilerine %20 indirim imkanı sağlanmaktadır.
  • Vodafone tarafından sağlanan indirim kodu, dukkan.socratesdergi.com adresinde alışverişi tamamlama aşamasında, sepette uygulanmalıdır.
  • Dijital Abonelik ve Premium Abonelik kapsamında, Socrates Dergi’nin tüm dijital sayılarına erişim imkanı abonelik süresince sunulacaktır.
  • Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Aboneler kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Fırsatlar Dünyası sekmesinden fırsat butonu kısmından promosyon kodu alırlar. Almış oldukları bu promosyon kodunu Socrates Dergisi’nin üyelik planları oluşturma kısmında kullanarak yüzde yirmi indirim kazanırlar
  • Socrates’de Tüm Aboneliklerde Yüzde Yirmi İndirim Kampanyası kapsamında değişiklik yapmak veya kampanyanın satışını durdurma hakkı Socrates Dergi ve Vodafone’da saklıdır.
  • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal ve ya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Socrates’de Tüm Aboneliklerde Yüzde Yirmi İndirim Kampanyası kapsamında hizmeti sunacak olan Socrates Dergi’nin hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x