Vodafone Mobil Ödeme ile Spotify’da Yüzde 50 İndirim Fırsatı!

  13.03.2021
  560
  A+
  A-
  Vodafone Mobil Ödeme ile Spotify’da Yüzde 50 İndirim Fırsatı!

  Vodafone tarafından hazırlanan mobil ödeme hizmeti ile Spotify abonelik ücretinizi %50 indirim fırsatı ile ödeme imkânı elde edebilirsiniz. Vodafone mobil ödeme sistemi üzerinden ödeyeceğiniz Spotify faturanızda %50 miktarında indirim uygulanarak yarı yarıya bir aylık abonelik ücreti ödeyebilirsiniz. Vodafone mobil ödeme ile Spotify faturanızı ödemek için SMS yöntemini veya Spotify ödeme ekranında yer alan Vodafone mobil ödeme seçeneğini tıklayarak yönergeleri takip edebilirsiniz.

  Spotify Nedir?

  Spotify; dünya çapında birçok şarkıya anında erişim imkânı sunan İsveç merkezli kurulan dijital müzik platformudur. Spotify hizmetleri arasında dijital müzik, podcast ve video aktarma imkânları yer alır. Spotify kapsamında sunulan hizmetlerin temel işlemleri ücretsiz olsa da Spotify Premium aboneliği oluşturmanız sonucunda daha kapsamlı bir içeriğe ulaşarak çeşitli haklardan yararlanma imkânı elde edilir.

  Spotify Aboneliği Nasıl Yapılır?

  spotify aboneligi nasil yapilir

  Spotify aboneliği için yapılması gereken www.spotify.com web sitesi üzerinden üyelik formuna erişim sağlanarak gerekli bilgilerin doldurulması sonucu Spotify hesabınız oluşturularak aboneliğiniz başlatılır. Spotify’ın abonelerine sunduğu paketler şu şekildedir:

  • Spotify İle Bedava Dinle
  • Öğrenciler İçin Spotify
  • Spotify Premium Aile
  • Spotify Premium Duo

  Paketlerinden yararlanmak için Spotify üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Üyelik sonrasında Google Play Store veya App Store üzerinden Spotify mobil uygulamasını cihazınıza indirip giriş yaparak istediğiniz yer ve zamanda müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

  Ayrıca Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

  Vodafone mobil ödeme sistemi; Vodafone tarafından kendi müşterileri için oluşturulmuş ödeme kolaylığı sağlama platformudur. Google Play, App Store, Spotify gibi birçok anlaşmalı iş yeri ile bağlantılı bir hizmet sunar. Anlaşmalı iş yerleri ile yapacağınız alışveriş işlemlerinizi kolaylaştırarak zaman tasarrufu sağlar. Yapacağınız işlem tutarını direkt faturanıza yansıtabilir veya mevcut bakiyenizden düşebilirsiniz. Vodafone ödeme sistemini kullanarak size özel kampanyalardan haberdar olarak faydalanabilir, hızlı, pratik, güvenli alışverişleriniz ile işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Aktif Edilir?

  Vodafone mobil ödeme sistemi Vodafone bireysel hat müşterileri için geçerlidir. Vodafone mobil ödeme sistemini hattınızda aktif hale getirerek istediğiniz alışverişinizi mobil ödeme üzerinden tamamlayabilirsiniz. Vodafone mobil ödeme sistemini açmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  • Vodafone bireysel hattınız üzerinden mobil ödeme sistemini açmak için büyük harflerle MOBILODEME yazıp bir boşluk bırakarak AC yazdıktan sonra 7878’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
  • Vodafone bireysel hattınız üzerinden mobil ödeme sistemini kapatmak için ise büyük harflerle MOBILODEME yazıp bir boşluk bırakarak KAPAT yazdıktan sonra 7878’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödemeyi Kimler Kullanabilir?

  Vodafone mobil ödeme sistemini kullanma hakkı bulunan kişiler şu şekildedir:

  • Mobil ödeme sistemi sadece Vodafone bireysel hat müşterileri için geçerli bir hizmettir.
  • Mobil ödeme sisteminden yararlanabilmek için en az 90 günlük bir Vodafone abonesi olma şartı aranır.
  • Vodafone kurumsal müşterileri konu ile detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerine bağlanarak elde edebilir.
  • SMS gönderebilen ve SMS alabilen tüm cep telefonları için uyumlu bir servistir.
  • Hibrid tarife kullanan Vodafone müşterileri mobil ödeme sisteminde yararlanamaz.
  • OKS ’de veya kara listede olan, dondurulmuş veya kısıtlı hat kullanıcıları mobil ödeme sisteminden yararlanamaz.
  • Vodafone mobil ödeme sistemi yurtiçi sınırlarında geçerlidir. Yurtdışında bulunan müşteriler bu hizmetten yararlanamaz.
  • Spotify kullanıcıları Vodafone mobil ödeme ile Spotify aboneliklerini %50 oranında indirim fırsatları ile yenileyebilir.

  Vodafone Mobil Ödeme Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

  vodafone mobil odeme sisteminin ozellikleri

  Vodafone bireysel hat müşterileri için hazırlanmış olan Vodafone mobil ödeme sisteminin detayları şu şekildedir:

  • Vodafone mobil ödeme sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 2020 kısa numarası dışındaki numaralara gönderilen SMS onay veya iptal işlemleri vergiler dahil 41 kuruş üzerinden hesaplanır.
  • Yapılan alışveriş bedeli Vodafone faturalı hatlarda faturaya yansıtılır. Vodafone faturasız hatlarda ise mevcut bakiyeden düşülür. Bu ücretlendirmelerde geçerli alışveriş tutarına özel iletişim vergisi yansıtılmaz.
  • Vodafone mobil ödeme sistemi sadece ücret tahsilatı için aracı hizmet sağlar. Vodafone aboneleri yaptıkları alışverişlerde herhangi bir problem yaşarsa soru veya talepler için ödeme yapılan üye iş yeri ile iletişime geçilir.
  • Vodafone mobil ödeme sistemi Vodafone Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. ürünüdür. Müşteriye sunulan limitler aşıma uğradığı zaman işlem yapılmaz. Vodafone abonesinin limiti dolduğu zaman mobil ödeme sistemini kapatıp açsa dahi limit sıfırlanmaz, işlem limitleri kaldığı yerden devam eder.
  • Vodafone faturasız hat abonelerinin alışveriş yapabilmeleri için hesap bakiyelerinde yeterli miktarın bulunması gerekir. Yeterli TL miktarı bulunmayan faturasız hat aboneleri “cep avans TL” servisi üzerinden mobil ödeme yapma hakkı yoktur.
  • Vodafone abonesi sadece kendi üzerine kayıtlı GSM numarası üzerinden alışveriş veya ödeme yapabilir. Yapılan işlemler kendi numarasının faturasına yansıyacaktır.
  • Vodafone abonesinin hattının bulunduğu telefon çalınır veya kaybolursa, kendi bilgisi dışında yapılacak olası alışveriş işlemelerini engellemek için mobil ödeme sistemini kapatmalı veya GSM numarasını geçici olarak kapatmalıdır.
  • Vodafone mobil servisini sağlayan kuruluş, bu hizmet kapsamında değişiklik yapma veya hizmetini sonlandırma hakkını gizli tutar.
  • Mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde sıkıntı çıkması durumunda alışveriş yapılan iş yerinin müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Ödeme işlemini onaylama aşamasında onay SMS’inize hatalı yanıt verirseniz veya 3 dakika içerisinde cevap vermezseniz işleminiz geçersiz olur.
  • Kampanyalar kapsamında kazanılan hediye bakiyeler mobil ödeme sisteminde kullanılamaz. Mobil ödeme sistemi herhangi başka bir kampanya kodu ile birleştirilemez.
  • Aylık işlem limitleri faturalı hatların fatura kesim tarihlerinde yenilenir.
  • Vodafone mobil ödeme sisteminin aylık limitleri müşterinin ödeme performansına göre belirlenir.
  • Vodafone mobil ödeme sisteminin tek seferlik işlem limiti 50 TL – 150 TL arasında değişir.
  • Vodafone mobil ödeme sisteminin günlük işlem limiti 50 TL – 350 TL arasında değişir.
  • Vodafone mobil ödeme sisteminin aylık toplam işlem limiti 50 TL – 750 TL arasında değişir.
  • Vodafone mobil ödeme sistemi kapsamında yapılan ödemeler taksitlendirilemez veya faturadan ayrı olarak ödenemez.

  Vodafone her ay 5 GB toplamda 60 GB bedava internet fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödeme İle Spotify Kampanyası Nedir?

  Vodafone tarafından kendi bireysel müşterilerine özel olarak sağlanan mobil ödeme sistemi ile Spotiy’da geçerli %50 indirim kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Vodafone mobil ödeme servisi kullanılarak Spotify dijital müzik platformu üzerinden yapılacak tüm alışveriş işlemlerinde ödenecek tutarda %50 oranında indirim kazanma hakkı sağlanır.
  • Dijital müzik platformu Spotify üzerinden Vodafone mobil ödeme ile işlem yapmak için, kullanılan Vodafone hattının mobil ödemeye aktif hale getirilmesi gerekir. Aksi halde yapılacak işlemler geçersiz olur. SMS yöntemi ile veya Vodafone yanımda mobil uygulaması üzerinden aktifleştirme işlemi yapılabilir.
  • Vodafone servis sağlayıcıları, Vodafone mobil ödeme servisi kapsamında sunulan kampanya detaylarını değiştirme veya sonlandırma hakkını gizli tutar.
  • Spotify abonelik servisleri için yapılacak ödeme işlemlerinizde abonelik yenileme sürecinde SMS ile bilgilendirilirsiniz. Eğer aboneliğinizi devam ettirmek istemiyorsanız bilgilendirme mesajında yer alan anahtar kelimeyi büyük harflerle IPTAL XXX şeklinde yazarak 2020’ye ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Bu işlem sonrasında aboneliğiniz iptal edilir.

  Vodafone mobil ödeme ile Spotify üyelik ödemelerinizi yaparak %50 oranında indirim kazanma hakkı elde edebilirsiniz. Spotify’ın yanı sıra Netflix, App Store veya Play Store gibi anlaşmalı birçok iş yeri üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyalardan yararlanma fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Vodafone mobil ödeme servisi tüm Vodafone bireysel müşterilerinin hizmetine sunulur.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x