Vodafone Mobil Ödeme PlayStation Kazandırıyor!

  15.03.2021
  534
  A+
  A-
  Vodafone Mobil Ödeme PlayStation Kazandırıyor!

  Vodafone mobil ödeme ile Sony PlayStation kazanma hakkınız bulunur. Vodafone mobil ödeme yöntemi ile harcamalar için geçerli olan bu kampanya Vodafone müşterilerine çekiliş hakkı kazanma şansı verir. Vodafone mobil ödeme ile PlayStation kampanyası kapsamında mobil ödeme ile gerçekleştireceğiniz her 5 TL’lik alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı elde etme şansınız bulunur.

  Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

  Vodafone mobil ödeme; Vodafone tarafından hazırlanılan, birden fazla anlaşmalı işyerlerinde geçerli olan bir ödeme sistemidir. Vodafone mobil ödeme servisi tüm Vodafone aboneleri tarafından kullanılabilir. Mobil ödeme sisteminin açma kapama işlemi için 90 gün ve üzeri bie zaman diliminde aktif olarak Vodafone bireysel hat abonesi olmak gerekir. Vodafone mobil ödeme ile zaman kayıplarının önüne geçilmesi amacıyla sadece cep telefonu numaranız üzerinden online alışveriş yapma şansınız bulunur. Vodafone mobil ödeme servisinin geçerli olduğu noktalar şu şekildedir:

  • App Store servis akışı
  • Play Store servis akışı
  • Spotify servis akışı
  • Galaxy Store akışı gibi platformlardan üzerinden istenilen uygulamada geçerli alışveriş başlatabilirsiniz.

  Vodafane Mobil Ödeme İle PlayStation 5 Kazanma Fırsatı Nedir?

  vodafone mobil odeme playstation 5 kazanma firsati

  Vodafone mobil ödeme ile PlayStation kazanma kampanyası 01 Mart ile 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanyadır. Vodafone telekomünikasyon şirketi kapsamında detaylandırılan bu kampanya çekiliş usulü ile gerçekleştirilir. Vodafone mobil ödeme sistemini kullanan tüm Vodafone bireysel hat abonelerinin her 5 TL’lik alışverişine 1 çekiliş hakkı verilir. Bu çekiliş hakkının kullanılması sonucu Sony PlayStation 5 dijital sürümden bir tanesini kazanma şansı Vodafone bireysel hat abonesine sunulur.

  Vodafane Mobil Ödeme İle PlayStation Kazanma Kampanyası Kimler İçindir?

  Vodafone mobil ödeme ile PlayStation kampanyası online alışverişleriniz için sağlanan kolaylığı avantaja çevirmek için ek bir fırsattır. Vodafone mobil ödeme ile PlayStation kampanyasına başvuru yapabilecek kişiler şu şekildedir:

  • Vodafone mobil ödeme ile PlayStation 5 dijital sürümlerden hangi birini kazanmak için Vodafone bireysel hat abonesi olma kriteri vardır.
  • PlayStation kazanma çekilişi için en az 90 gün boyunca aktif olarak Vodafone bireysel hat müşterisi olma koşulu aranır.
  • PlayStation 5 kazanma kampanyasına katılmak için yaş sınırı vardır. Kampanyaya 18 yaş altı Vodafone kullanıcıları dâhil olamaz.

  Vodafone mobil ödeme ile Spotify yüzde 50 indirim fırsatı bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Vodafane Mobil Ödeme İle PlayStation Kazanma Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  Vodafone mobil ödeme servisi ile yapılan her 5 TL ve üzeri online alışverişleriniz için geçerli PlayStation 5 kazanma kampanyasına başvuru yolları şu şekildedir:

  • Vodafone mobil ödeme ile PlayStation kazanma kampanyası kapsamında düzenlenen çekilişe dahil olabilmek için; Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. firmasına ait Vodafone Mobil Ödeme servisi üzerinden tek seferde en az 5 TL ve üzeri tutarlarda online alışveriş yapmak gerekir. Bu alışverişi gerçekleştiren Vodafone müşterileri kampanya haklarından yararlanmaya hak kazanır.
  • Kampanya kapsamında düzenlenen çekilişe katılmak için alışverişiniz sonrası SMS ile size iletilecek olan linke tıklayarak açılan sayfada formu doldurmuş olmanız gerekir. Form bilgilerini eksiksiz dolduran kişiler kampanya haklarından yararlanabilir.
  • Çekilişe katılma formunun kampanyanın geçerlilik süresi boyunca 1 kez doldurulması yeterli olur.
  • PlayStation 5 kazanma kampanyasına katılmak için doldurulacak formda ad, soyad, adres ve telefon bilgileriniz istenir.
  • Kampanyaya dâhil olma işleminiz formu doldurmanız sonucunda sistem tarafından otomatik olarak düzenlenir.

  Vodafane Mobil Ödeme İle PlayStation Kazanma Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

  Vodafone mobil ödeme servisi ile alışverişlerde geçerli PlayStation 5 kazanma kampanyası kapsamında oluşturulan detaylar şu şekildedir:

  • PlayStation 5 kazanma kampanyası 01 Mart ve 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli bir kampanyadır. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmez.
  • PlayStation 5 kampanyası kapsamında düzenlenen çekilişte 5 kişiye 5.999,00 TL değerinde Sony PlayStation 5 dijital sürüm oyun konsolu ikramiyesi verilir. Kampanya görselleri ile çekiliş sonunda verilecek olan ikramiye farklılık gösterebilir.
  • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü kapsamında 24.02.2021 tarihi ile 58259698 – 255.01.02 – E.1329 sayılı izni ile 01.03.2021 (00:01) – 31.03.2021 (23:59) tarihleri arasında bu kampanya geçerliliğini korur.
  • Vodafone mobil ödeme ile PlayStation kazanma kampanyası kapsamında düzenlenecek olan çekiliş topluma açık olarak yapılacaktır.
  • PlayStation 5 kazanma kampanyası 13.04.2021 tarihinde, saat 11:00 ‘da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sokak No: 30/1, Şişli/İstanbul adresinde yer alan konferans salonunda noter huzurunda izleyiciye açık olarak yapılması planlanır.
  • Kampanya kapsamında KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler çekilişi kazanan talihliye aittir.
  • Kampanyaya katılan kişilerin birden fazla ikramiye kazanma şansları bulunmaz.

  Vodafane Mobil Ödeme İle PlayStation Kazanma Kampanyasının Çekiliş Sonucuna Nasıl Ulaşılır?

  Mobil ödeme servisi ile yapacağınız alışverişlerinize özel PlayStation 5 kampanyasına katılmanız sonucu gerçekleştirilecek çekiliş sonuçlarına ulaşmak için yapılacaklar şu şekildedir:

  • Çekiliş sonrasında belli olacak PlayStation 5 kazananları 16.04.2021 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Geçerli tarihte Birgün gazetesi üzerinden çekiliş sonuçlarını inceleyebilirsiniz.
  • PlayStation 5 çekilişi İstanbul Şişli’de bir konferans salonunda topluma açık olarak gerçekleştirilecektir. Adrese yakın olan çekiliş katılımcıları çekiliş saatinde orada olarak canlı canlı çekiliş süresini takip edebilir.
  • Çekiliş sonucunda PlayStation 5 kazanan Vodafone abonelerine taahhütlü posta yolu ile tebligat gönderilir. Gönderilecek olan postanın tarafınıza geç ulaşması Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumluluğunda değildir.

  PlayStation 5 Kampanyası Kazananları Ödülünü Nasıl Teslim Alır?

  playstation 5 kampanyasi kazananlari

  Vodafone mobil ödeme ile PlayStation5 kazanma kampanyasının çekiliş sonucunda talihlilerin yapması gerekenler şu şekildedir:

  • Çekiliş sonucunda kazanan talihlilerin, Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye bireysel olarak başvuruda bulunmaları gerekir.
  • Çekiliş sonucunda PlayStation 5 kazanan asil listesinde yer alan Vodafone kullanıcıları 01.05.2021 tarihine kadar ikramiye teslimi için kimlikleri ile birlikte, belirtilen adrese gitmeleri gerekir.
  • Çekiliş sonucunda PlayStation 5 kazanan yedek listesinde yer alan Vodafone kullanıcıları 16.05.2021 tarihine kadar ikramiye teslimi için kimlikleri ile birlikte, belirtilen adrese gitmeleri gerekir.
  • Geçerli tarihlere kadar ikramiye tesliminde bulunmayan çekiliş kazananları haklarını kaybetmiş sayılır.

  Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Vodafane Mobil Ödeme İle PlayStation 5 Kazanma Kampanyasının Çekiliş Sonucu Hangi Durumlarda Geçersiz Olur?

  Her 5 TL ve üzeri online alışverişleriniz ile katılma hakkı elde ettiğiniz PlayStation 5 kazanma çekiliş sonucunda kazanan talihlinin hakkının geçersiz olacağı durumlar şu şekildedir:

  • Çekiliş sonucunda belirlenen asil ve yedek talihliler çekiliş sonrasında ikramiye tesliminde bulunmaları gerekir. Belirlenen tarihlerde ikramiye tesliminde bulunmayan talihlilerin ödül hakları geçersiz sayılır.
  • Çekiliş kazananları arasında yer alan Vodafone abonesi 18 yaşından küçük ise hakkı iptal edilir.
  • PlayStation 5 çekilişinin kazananı olan Vodafone kullanıcısı; abonelik bilgilerinin güncelliğini ispatlayamaz ise ödül hakkı elinden alınır.
  • Kazanan talihlinin, Vodafone kullanıcısı olduğunun doğruluğu, yeterliliği geçersiz sayılırsa ödül hakkı geçersiz olur. Böyle durumlarda sorumluluk, Vodafone mobil ödeme ile PlayStation 5 kazanma kampanyasının çekiliş kazananına aittir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x