Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın!

  18.07.2020
  1.335
  A+
  A-
  Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın!

  Vodafone Mobil Ödeme’yi açanlara 1 GB hediye veriyor. Kampanyadan Vodafone’un faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilmekte. Kampanya kapsamında Vodafone Mobil Ödeme’yi açan aboneler 1 hafta boyunca geçerli cepten 1 GB internet kazanacaklar.

  Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

  vodafone mobil odeme nedir

  Vodafone Mobil Ödeme, App Store, Google Play Store, Spotify ve bunun gibi birçok online ödeme merkezlerinde geçerli bir ödeme şeklidir. Mobil Ödeme ile Vodafone Mobil Ödeme’nin geçerli olduğu yerlerde aboneler hatları üzerinden alışveriş yapabilmektedir. Bu alışveriş yönetiminde Vodafone faturalı müşterilerin yaptıkları alışverişler faturalarına yansıtılır. Vodafone faturasız müşterilerin ise yapmış oldukları alışverişler TL bakiyelerinden düşer. Mobil Ödeme, daha çok kredi veya banka kartı kullanmayan aboneler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca Mobil Ödeme’yi ilk defa açacak olan müşterilere Vodafone tarafından hediyeler verilmektedir.

  Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Açılır?

  Vodafone Mobil Ödeme’yi açmak için üç yöntem bulunmaktadır. Birincisi; aboneler, Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak Mobil Ödeme açma işlemini yapabilirler. Vodafone müşteri hizmetleri numarası 444 0 542 şeklindedir. İkinci yöntem; Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Aboneler Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Ayarlarım” sekmesinde girer ve buradan Mobil Ödeme butonuna tıklar. Buradan Mobil Ödeme’yi açabilir veya hali hazırda kullananlar ise kapatma işlemini yapabilirler. Üçüncü ve son yöntem ise Vodafone’a mesaj atmaktır. Bunun için aboneler telefonlarını mesaj kısmından MOBILODEME AC yazarak 7878’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler.

  Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Kapatılır?

  Vodafone Mobil Ödeme’yi kapatmak için yine üç yöntem bulunmaktadır. Aboneler, Mobil Ödeme üzerinden herhangi bir harcama yapmadıklarında zaten faturalarına veya TL bakiyelerine bir tutar düşmeyecektir. Mobil Ödeme sadece alışverişlerde geçerlidir. Ancak buna rağmen Vodafone Mobil Ödeme’yi kapatmak isterlerse bunun kolaylık ile yapabilirler. Mobil Ödeme’yi kapatmak için yine Vodafone müşteri hizmetleri aranabilir. Burada açma / kapatma işlemlerinden Mobil Ödeme’yi rahatlıkla kapatabilirler. Mobil Ödeme’yi açmada olduğu gibi kapatma işlemi yine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılabilir. Bunun için açma işleminde yapılanlar takip edilmeli ve Mobil Ödeme kapatılmalıdır. Son işlem ise yine Vodafone mesaj atmaktır. Vodafone Mobil Ödeme’yi kapatmak için aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden MOBILODEME KAPAT yazarak 7878’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Vodafone Mobil Ödeme, taahhütlü bir işlem olmadığı için açma ve kapatma işlemleri oldukça kolay ve ücretsizdir.

  Vodafone Mobil Ödeme Detayları

  Mobil Ödeme işleminin detayları şu şekilde verilmiştir:

  • Hattı Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ne açmak veya kapamak ücretsizdir. Aboneler, hatlarını Mobil Ödeme’ye açmak için “MOBILODEME AC”, kapatmak için “MOBILODEME KAPAT” yazıp 7878’e ücretsiz SMS gönderebilirler.
  • Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ni tüm Vodafone müşterileri açabilir. Servisi kullanabilmek için 90 günden uzun süredir Vodafone abonesi olma koşulu bulunmaktadır.
  • Aboneler, Vodafone Mobil Ödeme ile yapacakları alışverişlerde “2020” kısa numarası haricindeki diğer numaralara gönderecekleri Onay ve İptal SMS’leri vergiler dahil toplam 41 kuruştur.
  • Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlarda, abonelerin Vodafone faturalarına yansır, faturasız hatlarda ise abonelerin bakiyelerinden düşülür. Alışveriş tutarına Özel İletişim Vergisi (ÖİV) yansıtılmaz.
  • Faturasız abonelerin hesap bakiyesinde yeterli TL olmak zorundadır. Cep Avans TL ile mobil ödeme yapılamaz.
  • Servis sağlayıcı kuruluş, ücret ve kullanım koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 3,99 TL şeklindedir.
  • 3 aylık süreler Ocak – Şubat – Mart, Nisan – Mayıs – Haziran, Temmuz – Ağustos -Eylül ve Ekim – Kasım – Aralık olarak tanımlanmıştır.
  • İçinde bulunan 3 aylık sürede Mobil Ödeme işlemi yani Mobil Ödeme üzerinden harcama yapılmaması durumunda üyelik hizmet ücreti alınmaz.
  • 3 aylık üyelik hizmet ücreti; ilgili 3 ay içerisinde yapılacak olan ilk Mobil Ödeme işlemi sonrasında faturalı hatlar için GSM faturasına yansıtılır. Ön ödemeli hatlar için ise abonenin Vodafone TL bakiyesinden düşülür.

  Vodafone Mobil Ödeme İşlemleri Limiti Nedir?

  Vodafone Mobil Ödeme limiti, abonelerin harcayabilecekleri maksimum tutardır. Vodafone aboneleri istedikleri an istedikleri şekilde Mobil Ödeme üzerinden alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Fakat Mobil Ödeme işlemlerinde belirli işlem kısıdı vardır. Bu kısıt bakiye ile ilgilidir. Aboneler, Mobil Ödeme üzerinden Vodafone’un belirlemiş olduğu limite kadar alışveriş yapabilmektedirler. Bu limitler ise şu şekildedir:

  • Tek Seferlik işlem limiti 50 TL ile 150 TL arasında değişir.
  • Günlük işlem limiti 50 TL ile 350 TL arasında değişim göstermektedir.
  • Aylık toplam işlem limiti ise 50 TL ile 750 TL arasında sınırlıdır.
  • Limitler müşterinin ödeme performansına göre belirlenmiştir.
  • Limit aşımı durumunda işlem yapılamaz. Vodafone Mobil Ödeme Servisi kapatıp tekrar açıldığında limit kullanımı sıfırlanmaz, kaldığı yerden devam eder.
  • Vodafone faturasız abonelerin alışveriş yapmaları için hatların yeterli TL bakiyeleri olmak zorundadır.

  Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın Nedir?

  vodafone hediye 1 gb nasil alinir

  Vodafone Mobil Ödeme ile Hediye 1 GB Kazanma Kampanyası, Vodafone’un faturalı veya faturasız tüm müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Mobil Ödeme’yi “ilk defa” açacak olan Vodafone aboneleri bir hafta boyunca geçerli 1 GB cepten internet kazanacaktır. Mobil Ödeme’yi kapatıp tekrar açan aboneler kampanyadan yararlanamazlar veya kampanyadan yararlanan aboneler tekrar kampanyaya katılamazlar. Bu kampanyaya katılmak için Mobil Ödeme’yi ilk defa açıyor olmak gerekir.

  Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatı bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın Kampanya Detayları

  Mobil Ödeme’yi açanlara 1 GB hediye kazanma kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

  • Kampanya 29 Mayıs 2020 – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında, ilgili tarihler arasında Vodafone Mobil Ödeme hizmetini aktif hale getiren faturalı veya faturasız Vodafone aboneleri, bir hafta geçerli 1 GB hediye internet kazanacaktır.
  • Hediye 1 GB cepten internet sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanya koşullarını sağlayan aboneler hediye 1 GB internetleri 10 gün içerisinde hatlarına tanımlanacaktır.
  • Mobil ödeme servisini açma / kapama işlemi tüm Vodafone müşterileri tarafından gerçekleştirilebilir. Fakat sadece 90 günden daha uzun süredir Vodafone müşterisi olan aktif bireysel hat kullanıcıları Vodafone Mobil Ödeme servisini kullanmaya başlayabilir.
  • Aboneler, Vodafone Mobil Ödeme yöntemini; Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Ayarlarım” sekmesine girip “Mobil Ödeme” ye tıklayarak; 444 0 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e ücretsiz kısa mesaj atarak açabilir.
  • Vodafone Mobil Ödeme servisini açan abonenin kampanyadan faydalanması için hediye GB’ın yüklenme tarihinde de mobil ödeme servisinin açık görünmesi gerekir.
  • Abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için Vodafone Mobil Ödeme servisini açmaları yeterlidir, hediye GB yüklemesinin gerçekleştirilmesi için Vodafone Mobil Ödeme ile herhangi bir harcama yapma zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin bir sınır yoktur.
  • Her kullanıcı kampanya süresince 1 kez ödül kazanabilir.
  • Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödeme ve Teslimat” alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçerek, Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girip Vodafone Mobil Ödeme seçerek kolayca Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapılabilir.
  • Mobil Ödeme yöntemini kullanabilmek için telefon ayarlarının yapılmış olması gerekir.
  • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
  • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x