Vodafone Red Hoş Geldin 20 GB Hediye İnternet!

  27.05.2020
  2.731
  A+
  A-
  Vodafone Red Hoş Geldin 20 GB Hediye İnternet!

  Vodafone tarafından sunulan Hoş Geldin 20 GB hediye internet son bir ay içerisinde Vodafone şubeleri aracılığıyla numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş işlemlerinde 1 ay boyunca kullanılabilecek 20 GB hediye internet göndermektedir. Hattını faturalıya yeni taşıyanlar ya da Vodafone’un belirlediği diğer şartlardan birine uyan kullanıcılar hattına tanımlanan paketi Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ek paketler bölümünden kullanmaya başlayabilmektedir.

  Vodafone tarafından faturalı hat sahibi kişiler için hazırladığı bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Redli 8, Redli 12, Redli 15 Özel, Redli 15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Redli 25 Özel, Redli 40, Redli Genç 8GB, Redli Genç 12GB tarifelerinden bir tanesini kullanıyorsa geçerli olacaktır. Ayrıca Vodafone tarafından belirlenen koşulların tümünü sağlayan ve bu paketten faydalanma hakkına sahip olan kişilere verilen 20 GB internet yalnızca 30 gün boyunca geçerlidir. Hediye 20 GB internet sahibi kişilerin ay sonuna kadar kullanım hakkını tamamen tüketmemesi halinde kalan kullanımlar kalıcı bir biçimde silinecektir. Ayrıca kişinin kalan kullanımları bir sonraki aya transfer edilmemektedir. Bu hediyeye sahip olan Vodafone kullanıcıları herhangi bir 3. Kişi ile kazandığı interneti paylaşamamaktadır. Tanımlanan hediye internet yalnızca hat sahibine aittir.

  Vodafone abonelerine sunulan hediye internet paketleri ve kampanyaların bir kısmı şu şekilde sıralanabilir:

  • Üniversitelilere 6 GB Internet,
  • Arkadaşının Davet Et Kampanyası,
  • Aşım Telafisi Kampanyası,
  • 101 Yüzbir Okey Plus’ta Ramazan Fırsatları,
  • Vodafone dMags Dergi Uygulaması,
  • Hediye 5 GB Kampanyası,
  • Mobil Ödeme GB Kazandırıyor.

  Vodafone Hediye Çarkında 20 GB’a Varan Bedava İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Üniversitelilere 6 GB İnternet

  universitelilere 6 gb internet

  universitelilere 6 gb bedava internet

  Vodafone’un üniversite öğrencilerine 6 GB internet hediyesi hem faturalı hem de faturasız tüm Vodafone aboneleri için tasarlanmıştır. Vodafone abonelerinin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için YÖK (Yükseköğretim Kurulu) bağlı kurumlardan bir tanesinde eğitim görmeye devam ediyor olması ve paket için başvuruda bulunması gerekmektedir. Üniversite öğrencisi Vodafone abonelerinin gerekli koşulları sağlamanın sonucunda kazanacağı 6 GB internet yalnızca Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerin kendi sitelerinde geçerli olacak biçimde tasarlanmıştır. Yani kişinin gerekli koşulları sağlayarak kazanacağı 6 GB cepten internet farklı internet platformlarında geçersizdir. Kişinin kazandığı 6 GB hediye internet 3 ay boyunca otomatik yenilenmeye devam eder ve tamamen ücretsizdir. Geçen 3 ayın sonunda kişi geçerli tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam eder ve kampanyadan tekrar faydalanamaz. Bunun yanı sıra 6 GB internetin 30 gün içerisinde tüketilmemesi halinde kalan kullanımlar bir sonraki aya devredilmez ve kalıcı olarak silinir. Vodafone abonesinin hediye interneti kazanması halinde, verilen interneti bir başkasıyla paylaşmasına izin verilmemektedir. 6 GB hediyeden faydalanmak isteyen üniversite öğrencileri Vodafone sitesinde yer alan listeden okudukları üniversitenin adını bulmalıdır. Adı geçmeyen üniversitelerin öğrencileri kampanyadan faydalanamamaktadır.

  Arkadaşını Davet Et Kampanyası

  Arkadaşını Davet Et Kampanyası, Vodafone tarafından abonelerine sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin de diğer kampanyalarda olduğu gibi gerekli şartları sağlaması gerekmektedir. Vodafone’un belirlediği koşullardan bir tanesi davet edilen kişinin link üzerinden faturalı hat başvurusunda bulunmasıdır ve başvurunun aktive edilmesidir. Arkadaşını faturalı hatta davet ederek her iki taraf da 2 ay geçerli 15 GB internetten faydalanabilmektedir. Kazanılan 15 GB internetin belirtilen süre içerisinde tüketilmemesi halinde kalan kullanımlar tamamen silinmektedir. Bir sonraki ay mevcut tarife üzerinde ücretlendirme devam eder ve kişinin 15 GB hediye interneti tamamen kullanıma kapatılır. Ayrıca hediyeden faydalanan her iki kişinin de gelen 15 GB interneti bir başkası ile paylaşması mümkün değildir.

  Aşım Telafisi Kampanyası

  Aşım Telafisi Kampanyası, Vodafone tarafından faturalı abonelerin son 2 aylık faturaya ait SMS, dakika ya da internet aşımları için hazırladığı kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone faturalı hat sahibi müşteriler Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan teklifi kabul etmesi gerekmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan ‘Bana Ne Var’ sekmesinde Aşım Telafisi Kampanyası seçeneğini kabul etmesi gerekmektedir. Kişilerin gerekli tüm işlemleri tamamlaması sonucunda müşterilerin son 2 aylık faturalarından daha fazla ödemesi olan faturaya 50 TL indirim uygulanmaktadır. Kişilerin kampanyadan faydalanabilmek için Vodafone tarafından belirlenen şartların tümünü sağlaması gerekmektedir. Şartlardan en az bir tanesinin yerine getirilmemesi halinde kişilere 50 TL indirim uygulanmayacaktır.

  101 Yüzbir Okey Plus’ta Ramazan Fırsatları

  101 Yüzbir Okey Plus için hazırlanan Ramazan Fırsatları, 101 Okey Plus oyuncusu aboneler için geliştirilmiştir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone müşterilerinin 24 Nisan 2020 ile 24 Mayıs 2020 tarihlerinden önce kampanya koşullarını sağlaması gerekmektedir. Vodafone müşterilerinin 101 Yüzbir Okey Plus oyunu içerisinde yapacağı çip satın alımlarında hediye bilet ve indirimli sepetler sunulmaktadır. Oyuncuların yapacakları çip satın alımların büyüklüğüne göre sunulan indirimler ve hediyeler de aynı oranda artış göstermektedir. Kişilerin faturalı ya da faturasın Vodafone abonesi olması fark etmemektedir.

  Vodafone dMags Dergi Uygulaması

  Vodafone dMags Dergi Uygulaması, Vodafone’un geliştirdiği uygulamalardan yalnızca bir tanesidir. Vodafone tarafından hazırlanan dMags Dergi uygulaması faturalı ya da faturasız tüm Vodafone müşterilerine internet harcaması yaptırmadan sunulmaktadır. Vodafone hediye internet seçeneklerinden bir tanesi olan bu kampanya dahilinde Vodafone müşterilerinin tümü cep telefonuna dMags Dergi uygulamasını yükleyebilir ve her an internet harcaması yapmadan en gündem haberleri okuyabilir. Ayrıca kişilere verilen bu hediyenin içerisine uygulamada dergi indirme hizmeti de sunulmaktadır. Dergi okuyucularının çok seveceği bu kampanya 30 gün boyunca geçerlidir ve uygulama tanıtımı için hazırlanmıştır. Tüm dergilere kolaylıkla ulaşılabilen ve cep telefonuna indirilen bu uygulamayı sınırsız internet ile kullanma şansı yaşamak isteyen kişilerin kampanyadan faydalanması yararlı olacaktır.

  Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB İnternet Kazan! Hakkında bilgileri de okuyabilirsiniz.

  Hediye 5 GB Kampanyası

  hediye 5 gb internet

  hediye 5 gb internet kampanyasi

  Vodafone’un hazırladığı Hediye 5 GB Kampanyası, Redli ya da Redli Genç tarifesi kullanıcılarına sunulmaktadır. Ayrıca bu tarifeleri kullanan kişilere verilen 5 GB internet, 12 ay boyunca her ay tekrar edecektir. Bunun sonucunda faturalı ve gerekli koşulları sağlayan Vodafone kullanıcıları toplamda 60 GB internet kazanacaktır. Koşulları sağlayarak hediyesini almak isteyen müşterilerin yapması gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak Ek Paketler bölümünden hediyesini kullanmaya başlamasıdır. Müşteriye hediye edilen 5 GB aylık internetin belirlenen süre içerisinde tüketilmemesi halinde aylık kalan kullanım silinmektedir ve diğer aya transfer edilmemektedir. Ayrıca hat sahibi gelen 5 GB hediye interneti bir başkasıyla paylaşamamaktadır. Tanımlanan hediyeler yalnızca hat sahipleri içindir.

  Mobil Ödeme GB Kazandırıyor

  Mobil Ödeme ile GB kazanmak için Vodafone müşterilerinin 24 Mart 2020 ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında mobil ödeme seçeneğini kullanıma açması gerekmektedir. Mobil ödeme, telefonlarda bulunan uygulama mağazalarında satın alım işleminin fatura ile ya da ön ödemeli hatta yer alan bakiye ile tamamlanmasıdır. Faturalı hat sahibi kişiler daha önce hiç mobil ödeme kullanmadıysa geçerli tarihler arasında hattını mobil ödemeye açtırarak 1 hafta boyunca kullanılabilecek 1 GB internet kazanmaktadır. Faturasız yani ön ödemeli hat kullanıcıları ise hat içerisinde bulunan TL’ler ile mobil ödemesini gerçekleştirmektedir. Vodafone tarafından belirlenen tarihlerden daha önce mobil ödeme ile işlem gerçekleştirmiş abonelerine 1 GB hediye internet verilmemektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x