Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye!

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye!

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye Kampanyası son zamanlarda oldukça merak edilen ve araştırılan bir kampanyadır. Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye tüm Vodafone Red abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamları ve detayı Vodafone tarafından belirlenmiş olup Red tarifelerine geçiş yapan abonelere 3 ay boyunca bedava Netflix hizmetinden yararlanma avantajı sunulmuştur.

  Abonelerine özel kampanyalar ve avantajlar hazırlamaya devam eden Vodafone Red hediye kapsamlarına bir yenisi daha ekledi. Yeni eklenen hediyeye göre Netflix platformu ile anlaşma yapan Vodafone, yeni Vodafone Red müşterilerine 3 aylık Netflix platformu hizmetlerini hediye ediyor. Bu hizmet için herhangi bir ücret talep etmeyen Vodafone, bu sayede abone ve kullanıcı sayısını arttırmayı amaçlıyor.

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye kampanyasına başvurmak için kişilerin önce Vodafone hat kullanıcısı olmaları gereklidir. Ardından da Vodafone kullanıcılarının Red tarifelerine geçerek Vodafone Red’li olmaları gereklidir. Vodafone Red kampanyasına geçen kişilerin belirlenen tarifelere geçmeleri durumunda 3 ay boyunca hediye Netflix kullanım avantajlarından faydalanmaları mümkündür.

  Aynı zamanda Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Hediye 3 Ay Netflix üyeliği kampanyası dahilinde, Vodafone Red Sınırsız Eğlence 40 tarifesine geçen kişilere Netflix kullanımlarında internetlerinden yemeyecek şekilde kolay bir kullanım imkanı tanınmıştır. Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Hediye 3 Ay Netflix kampanyasından yararlanmak için kişilerin en yakınındaki Vodafone mağazalarına gitmesi, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden başvuru yapması ya da Vodafone Resmi sitesi üzerinden faydalanması gereklidir.

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye Kampanyası Tarifeleri Nelerdir?

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye Kampanyası Tarifeleri Nelerdir?

  Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye Kampanyası tarifeleri kısaca şunlardır:

  • Vodafone Red Sınırsız İletişim 20 GB
  • Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 GB
  • Vodafone Red Sınırsız Sınırsız Video 30 GB

  Bu kampanyalardan birine dahil olarak abone olan kullanıcılar Netflix 3 Ay Hediye kampanyasından yararlanabilirler ve Netflix platformunda bulunan içerikleri kullanma hizmetine ulaşabilirler.

  Vodafone Red Sınırsız İletişim 20 GB Tarife İçeriği Nedir?

  Vodafone Red Sınırsız İletişim 20 GB tarife içeriği kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  • 20 GB Mobil İnternet
  • Whatsapp ve Messenger uygulamalarında sınırsız internet kullanımı hakkı
  • Abone olunan ilk aya özel 20 GB Hediye İnternet kampanyası
  • Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı
  • Her yöne olacak şekilde 250 tane kısa mesaj hakkı
  • Sınırsız TikTok kullanım kampanyasına 25 Türk Lirası yerine 15 Türk Lirası ödeme fırsatı
  • 3 ay boyunca sınırsız Netflix kullanımı

  Bu belirtilen avantajlara sahip olmak için Vodafone Red Sınırsız İletişim 20 GB tarifesine abone olunması yeterlidir. Vodafone Red Sınırsız İletişim 20 GB tarifesinin ücreti ilk 3 ay 72 Türk Lirası, sonrasındaki 9 ay ise 84 Türk Lirası miktarındadır.

  Ayrıca Vodafone Faturasız Yeni Abonelere İlk Ay 25 GB İnternet Hediye detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 GB Tarife İçeriği Nedir?

  Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 GB Tarife içeriği kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  • 25 GB mobil internet
  • Whatsapp, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları ve Messenger uygulamalarında sınırsız internet kullanımı hakkı
  • Her yöne 2000 dakika konuşma hakkı
  • 3 ay boyunca sınırsız Netflix kullanımı

  Belirtilen avantajlara sahip olmak için Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 GB tarifesine abone olunması yeterlidir. Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 GB tarifesi ile birlikte Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye kampanyasından da yararlanmak mümkündür. Tüm Netflix platformu içeriklerine 3 aylığına ücretsiz şekilde sahip olunabilir. Vodafone Red Sınırsız Sosyal 25 GB tarifesi ücreti ilk 3 aylığına 99 Türk Lirası, sonrasında takip eden 9 ay ise 119 Türk Lirası miktarındadır.

  Vodafone Red Sınırsız Video 30 GB Tarife İçeriği Nedir?

  Vodafone Red Sınırsız Video 30 GB Tarife İçeriği Nedir?

  Vodafone Red Sınırsız Video 30 GB Tarife içeriği kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  • 30 GB mobil internet
  • Whatsapp, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformları ve Messenger uygulamalarında sınırsız internet kullanımı hakkı
  • Her yöne 3000 dakika konuşma hakkı
  • 3 ay boyunca sınırsız Netflix kullanımı

  Belirtilen avantajlara sahip olmak için Vodafone Red Sınırsız Video 30 GB tarifesine abone olunması yeterlidir. Çeşitli avantajları içinde bulunduran Vodafone Red Sınırsız Video 30 GB tarifesi ücreti ilk 3 aylığına 124 Türk Lirası, sonrasında takip eden 9 ay ise 149 Türk Lirası miktarındadır.

  Netflix Nedir?

  Netflix merkezi Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı yapım şirketidir. 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulmuştur. Bu şirketin ana amacı ve verdiği hizmet ücretli abonelik sistemine tabii olarak video akış hizmeti sunmaktır. Platforma abone kullanıcılar çeşitli içeriklerdeki film, dizi ve belgesellerden oluşan içeriklere ulaşabilirler. Bu içerikler bir arşivde toplanır. Aynı zamanda bu arşivlere Netflix tarafından yapılan içerikler de dahildir.

  Netflix hizmetleri ve içerikleri Çin, İran, Suriye, Kuzey Kore ve Kırım ülkeleri dışında tüm dünyanın kullanımına açıktır. Aynı zamanda Netflix şirketinin Türkiye, ABD, Brezilya, Hollanda, Hindistan, Japonya ve Güney Kore’de ofisi bulunmaktadır. Amerikan Sinema Filmleri Derneği olan Netflix şirketi dünyanın birçok ülkesinde hem içerik üretimi hem de dağıtımı yapmaktadır.

  İlk iş modeli olarak DVD kiralama ve DVD satışı olarak iş yapan Netflix, şirketin kurulmasından bir süre sonra DVD satışını durdurarak sadece DVD kiralama hizmeti vermeye başladı. 2007 yılında da internet üzerinden film izleme olanağı sunmaya başladı. Fakat bu süre içerisinde DVD ve Bluray kiralama hizmetlerini vermeye devam etti. 2010 senesinde Kanada ve Latin Amerika’ya açılarak uluslararası hizmet vermeye başladı. 2013 yılında ilk dizi olan House of Cards ile birlikte içerik üretmeye başladı.

  2012 yılından itibaren de hem televizyon dizileri hem de filmler için daha aktif bir rol almaya başladı. Bu büyümenin sonucunda arşive çok fazla Netflix Orijinal Yapımı içerik eklenmeye başladı. 2016 yılının ocak ayı itibari ile 190’dan fazla ülkede kendi içeriklerini sunmaya başlayan Netflix platformu, günümüzde en büyük internet televizyonlarından ve içerik üreticilerinden biridir.

  Vodafone Red Nedir?

  Vodafone Red çeşitli tarifeleri içinde bulunduran Vodafone hizmet kapsamlarından biridir. Bu hizmet kapsamı ile birlikte kişiler bireysel faturalı hatları üzerinden kolaylıkla çeşitli avantajlara sahip olabilir ve bu avantajları kullanabilirler.

  Bireysel faturalı tarifeler içinde 4 GB veya daha fazla internet içeriği olan bol internetin yanı sıra Netflix, Spotify gibi 4.5 G servislerini de ücretsiz şekilde sunan ve 51 ülkede tıpkı yurt içindeymiş gibi tarife üzerinden kullanım yapılmasına imkan sağlayan bir hizmet olan Vodafone Red ücretsiz lounge gibi farklı avantajları da sunmaktadır. Aynı zamanda Vodafone Red ile birlikte 23 ülkeyi Türkiye’den ücretsiz şekilde arama imkanı da vardır.

  Ayrıca yeme içme kategorisinde de çeşitli avantajları bulunan Vodafone Red, son zamanlarda Vodafone’a gelen ya da Red tarifelerine geçiş yapan abonelere Vodafone Red Tarifelerine Gelenlere Netflix 3 Ay Hediye kampanyası ile birlikte hediye içerik de vermektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x