Vodafone Redbox: Taşınabilir Sınırsız İnternet!

  24.09.2020
  1.182
  A+
  A-
  Vodafone Redbox: Taşınabilir Sınırsız İnternet!

  Vodafone Redbox ile taşınabilir sınırsız internetin keyfini sürün. Vodafone kampanyaları son hızla devam ediyor. Abonelerinin sadece cepten internetlerini değil, ev internetlerini de düşünen Vodafone bu bağlamda yeni Redbox kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında aboneler altyapı kurulum olmadan kolayca evlerine sınırsız internet alabilecek ve uygun fiyatlar ile buluşacak. Vodafone Redbox evde internete yeni bir boyut getirdi ve Vodafone aboneleri için büyük kolaylıklar sağladı.

  Vodafone Redbox Nedir?

  vodafone redbox nedir

  Vodafone Redbox, Vodafone 4.5G teknolojisi ile çalışan yeni nesil ev internetidir. Özel tasarım modemi sayesinde 4.5G teknolojisini ev internetine çevirir ve evde internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde bile yüksek hızlı ev interneti imkanı sunar. Gücünü Vodafone’un 4.5G mobil şebekesinden alan RedBox sayesinde altyapı, port ya da fiber bekleme derdi olmadan müşterilerin istedikleri her yerde yüksek hızlı evde internet deneyimi yaşamalarını sağlar. Vodafone, Redbox’ı altyapısız internet seçeneği olarak sunmuştur. Böylece aboneler RedBox ile yüksek hızlı internetin keyfini çıkarabilecektir.

  Aynı zamanda aboneler ister bahçede, ister balkonda, ister arka odada kısaca istedikleri her yerde herhangi bir data kablosuna ihtiyaç duymadan RedBox’ı taşınabilir modem olarak kullanabilir ve taşınabilir internet hizmetine sahip olabilirler.

  Vodafone Dijital Kadın Proje Kampanyası! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Redbox 150 Tarifesi Nedir?

  Vodafone Redbox 150 Tarifesi evde internet keyfini rahat bir şekilde sürmek isteyen bütün Vodafone aboneleri için oluşturulmuş bir tarifedir. Tarifenin içerisinde aylık olmak üzere 4.5G hızında 150 GB internet bulunmaktadır. Alınacak olan Redbox modemi taşınabilir modem şeklindedir. Bu sebeple ev içerisinde herhangi bir altyapı istemez. Prizin bulunduğu her yerde kullanma kolaylığı sağlar. Modemin ilk kurulumu ise Vodafone tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. 24 ay taahhüt ile kullanıldığı takdirde Redbox 150 Tarifesi’nin fiyatı aylık olarak 99.90 TL şeklindedir.

  Vodafone Redbox 200 Tarifesi

  Vodafone’un evde Redbox 200 Tarifesi evden interneti 4.5G hızı ile kullanmak isteyen bütün Vodafone aboneleri için geçerlidir. Tarifeden yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri en yakın Vodafone bayine giderek, müşteri hizmetlerini arayarak ya da online üzerinden evden internete başvurabilmektedir. Redbox 200 Tarifesi’nin içerisinde 4.5G hızında kullanılabilecek 200 GB internet bulunmaktadır. Taşınabilir olmasından dolayı aynı zamanda kolaylık sağlayan Redbox’ın kurulumu ise tamamen ücretsizdir. 24 ay taahhüt ile yeni nesil evde internete gelen aboneler, Redbox 200 Tarifesi’ne aylık olacak şekilde 129,90 TL ödeyecektir.

  Vodafone Redbox Limitsiz

  Vodafone Redbox Limitsiz Tarifesi Redbox tarifelerinin sonuncusudur. Tarifenin içerisinde 4.5G hızında limitsiz yani sınırsız evden internet bulunmaktadır. Tarifeden yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri yukarıda belirtilen yöntemleri kullanabilmektedir. Modem kurulumu yine Vodafone tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde yapılacaktır. Altyapı da gerektirmeyen Redbox, taşınabilir olmasından dolayı abonelere büyük rahatlık sağlayacaktır. Redbox Limitsiz Tarifesi diğerleri gibi 24 ay taahhüt içermektedir. Taahhüt ile tarifeye gelen aboneler, aylık olarak 169,90 TL ödeyecektir.

  Vodafone Redbox Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Vodafone Redbox Kampanyası’nın geçerlilik esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahil edilmiştir.
  • Tarifeler, 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Kampanya 30/09/2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan TC uyruklu, bireysel yeni müşteriler yararlanabilir.
  • 09.2020 tarihine kadar 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu bölgelerde sunulacak olup, faydalanmak için kampanya ile birlikte yeni bir Vodafone data hattı alınması mutlaka gereklidir.
  • Kampanyadan sadece yeni bir internet hattı 24 ay taahhütlü olarak faydalanır. Kampanya dâhilinde sunulan modem ücreti dahil taahhütlü paketler: Redbox 4.5G – 150 GB 99.90 TL / Ay; 4.5G – 200 GB 129.90 TL / Ay; 15 Mbps – Limitsiz 169,90 TL / Ay şeklindedir.
  • Kampanya kapsamında Vodafone Satış Noktaları ve Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşan başvurular
  • için; hizmetin talep edildiği adres bilgisi sorgulanır. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır.
  • Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve
  • uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak, ürün ile ilgili gerekli kontroller yapılır, kurulum tamamlanır ve Redbox cihazı teslim edilir.
  • Kampanya kapsamında abonenin Vodafone’dan Redbox modemi talep etmesi halinde vergiler dahil aboneye 24 aylık fatura dönemi boyunca aylık 19 TL ödeme seçeneği ile sunulur veya abonenin talebine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında Vodafone Redbox modemi alan abonenin modem kurulumu talep etmesi durumunda vergiler dahil 150 TL olan modem kurulum hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.
  • Sunulan modem sıfır veya yenilenmiş 2. el olabilir.
  • Kampanya kapsamında kampanya ücretine ek olarak, taahhüt süresinin ilk 12 aylık fatura döneminde, 79 TL yeni tesis özel iletişim vergisinin aylık 6,58 TL olarak, 34,15 TL’lik telsiz ruhsatname ücretinin aboneliğin ilk yılı için yılın kalan ayına bölünerek eşit taksitler halinde faturaya yansıtılır.
  • Aylık 2,85 TL telsiz kullanım ücreti ise abonelik süresince kullanımlardan bağımsız olarak her fatura döneminde faturaya yansıtılacaktır.
  • Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone’dan Redbox modemi alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone
  • tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilmektedir.
  • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, abonenin hattının uygunluğuna bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki Redbox 4.5G – 150 GB ve Redbox 4.5G – 200 GB tarifeleri kotalı intenet tarifeleridir.
  • Paketlerin kotası bittiğinde internet kullanımı durdurulacaktır. Redbox 15 Mbps – Limitsiz adlı internet paketi kotasız paket olup abonenin taahhüt süresi boyunca herhangi bir paket aşım ücreti ödemesine gerek olmayacaktır.
  • Redbox 15 Mbps – Limitsiz paketinin indirme hızı maksimum 15 Mbps’e kadardır. Taahhütname kapsamındaki tüm tarifelerin yükleme hızı maksimum 5 Mbps’e kadar
  • olacak şekilde hizmete sunulacaktır.

  Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Fırsatı

  vodafone yanimda indirim firsati

  Vodafone Yanımda aboneleri için İsteGelsin’de geçerli indirim kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan aboneler, İsteGelsin’de geçerli indirim sahibi olacaklardır. Bunun için abonelerin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Fırsatlar Dünyası sayfasına girerek “fırsatlar butonu” üzerine tıklaması ve açılan sayfadan promosyon kodu alması gerekir. Ardından İsteGelsin üzerinden yapılacak 250 TL’lik alışverişlerde abonelere promosyon kodu karşılığında 25 TL indirim hakkı sunulacaktır. Bu kampanya da diğeri gibi Vodafone Fırsatlar Dünyası kampanyalarından biridir.

  Vodafone 1 TB İnternet Hediye Edecek! Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Fırsatı Esasları

  Vodafone Yanımda üyelerine özel İsteGelsin’de geçerli indirim kampanyası detayları şu şekildedir:

  • Kampanya şifresi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanya sayfasında “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak alınabilir.
  • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri faydalanabileceklerdir.
  • Vodefone’un her kullanıcısı kampanyadan sadece 6 kez faydalanabilir.
  • Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Kampanyası’ndan her kullanımda Max. 25 TL değerinde indirim kazanılır.
  • İndirim koduna sahip kişilerin kampanyadan faydalanabilmesi için ödeme sayfasında Kupon Kodu kısmına kodu girmeleri ve KUPON KODU butonuna basmaları gerekmektedir.
  • Sipariş iptali durumunda kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 6 indirim kodu kazanabilir.
  • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez.
  • İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.
  • Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Kampanyası kapsamında değişiklik yapma hakkı İstegelsin ve Vodafone’da saklıdır.
  • Vodafone Yanımda Üyelerine Özel İsteGelsin’de İndirim Kampanyası kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x