Vodafone Red’e Arkadaşını Getir 15 GB Bedava İnternet Kazan!

  01.12.2020
  885
  A+
  A-
  Vodafone Red’e Arkadaşını Getir 15 GB Bedava İnternet Kazan!

  Vodafone, yaptığı kampanyalarla abonelere ücretsiz internet kullanım imkânı veriyor. Bu kampanyalardan en çok takip edilenleri ise, Vodafone Red’e arkaşını getirene sağlanan ücretsiz internet fırsatları oluyor. Vodafone’un abonelerine özel olarak hazırladığı bu kampanya ile, Vodafone Red’e arkadaşlarını çağıran ve bu kampanyalardan onların da yararlanmasını sağlayan kullanıcılar için 15 GB internet hediye ediliyor. Bu kampanya kapsamında, arkadaşını Red’e getiren herkese 3 ay süreyle kullanması için internet veriliyor.

  Vodafone Red Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

  vodafone red kampanyasindan nasil yararlanilir

  Vodafone’un sunduğu bu kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaları gerekmektedir. Bu uygulama üzerinden arkadaşını davet eden kişiler bu kampanyayı kullanmaya hak kazanırlar. Davet edilen kullanıcıya kısa mesaj yolu ile davet mesajı ve abone olurken kullanılacak link gönderilmektedir. Vodafone Red kampanyasının kullanıma tam açılması için, davet edilen kişinin link ile abonelik oluşturması ve Vodafone Red üyesi olması gerekmektedir.

  Vodafone Red arkadaş kampanyası, sadece davet eden abone için de geçerli değildir. Davet edilerek linki kullanarak Vodafone Red üyesi olan aboneye de 2 ay boyunca kullanabileceği 15 GB internet hediye edilmektedir. Bu kampanyadan yaralanabilmek isteyen kişilerin Vodafone faturalı hat başvurusu yapması gerekmektedir. Faturasız bireysel hatlar kampanya dahilinde ele alınmamaktadır.

  Vodafone Red Kampanyası Geçerlilik Süresi Nedir?

  Kampanya geçerliliği, davet edilen kişinin üyeliği başladığı ve hediye internet paketlerinin kişilerin hatlarına tanımlandığı andan itibaren geçerlidir. Davet eden kişi için 3 ay, davet edilen kişi için ise 2 ay internet kullanım hakkı tanıyan kampanya, Vodafone’un sınırsız kampanyalarından biridir. Sınırsız kampanyalar, kişinin yıl içinde istediği her zaman kampanyadan yararlanabilmesi avantajını beraberinde getirmektedir.

  Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Kampanya Esasları ve Kapsamı Nelerdir?

  Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler, sadece hediye internet avantajından değil, pek çok indirim hakkından da yararlanabilirler. Vodafone Red kampanyasından yararlanan kişiler, isterlerse mobil ödeme seçeneği ile yapacakları online alışverişlerde %15’e kadar indirim fırsatına sahip olurlar. Spotify, Google Play ve bunlar gibi cüretli oyun ve uygulamaların da dahil olduğu bu alışverişler, faturalı kişilerin faturasına yansıtılırken, faturasız hatlara sahip kişilerin de bakiyesinden düşmektedir.

  Kampanya esasları arasında, indirimli antikor testi de yer almaktadır. Özellikle küresel bir salgın olan Covid-19 gibi hastalıklarda yapılması istenen antikor testleri bazen pahalı olabilmektedir. Vodafone Red, kullanıcılarının bu hizmetten de indirimli şekilde yararlanmasını sağlamaktadır.

  Bir diğer indirim fırsatı da araçları olanların yüzünü güldürmektedir. Aracınızı ücretsiz yıkatmanızı sağlayan bu kampanya aynı zamanda aracınızı virüs, bakteri ve mikroplara karşı ücretsiz şekilde dezenfektan ettirmenize olanak tanır.

  Trendyol’da %20 indirim çeki veren Vodafone Red kampanyası, Big Chefs’te kullanılmak üzere de ücretsiz kahve ve indirimli kahvaltı yapma olanağı tanımaktadır.

  Özellikle havaalanlarında işinizi oldukça kolaylaştıracak olan Vodfone Red ile ücretsiz Fast Track ve Lounge hizmeti imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bununla da kalmayan kampanya imkanları, Havaist kullanımından da ücretsiz yararlanmanızı sağlıyor.

  Eğer dilerseniz, Vodafone Red kampanyasını kullanarak araç da kiralayabilirsiniz. Gittiğiniz yerlerde araç kiralamak isterseniz Vodafone Red üyeliğiniz sayesinde, bunu %40’a varan indirimlerle gerçekleştirmeniz mümkün.

  Vodafone Mobil Ödeme Özelliğinden Nasıl Yararlanılır?

  Tüm bu kampanya ve indirimlerden yararlanabilmek için, Vodafone mobil ödeme özelliğinin kullanılıyor olması gerekmektedir. Vodafone mobil özelliğinden yararlanabilmek için faturalı ya da faturasız olması fark etmeden, bir Vodafone hattına sahip olmanız gerekmektedir. Bir Vodafone hattı edindikten sonra, tüm bu alışverişleri hattınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Faturalı hat sahiplerinin yapacağı alışverişler, fatura kesim tarihlerinde faturaları üzerlerine ek ücret konularak alınır. Eğer hattınız faturalı değilse alışveriş yapmak için hattınızda bakiye bulunması gerekmektedir. Yaptığınız alışverişlerin karşılığı bu bakiyeden düşülür.

  Vodafone Evde İnternet Kampanyalarında Yüzde 50’ye Varan İndirim! Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Kampanyaları Nelerdir?

  vodafone kampanyalari nelerdir

  Vodafone, her koşul ve duruma uygun kampanyalar yaparak abonelerinin kullanım olanaklarını da arttırmaktadır. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Vodafone kampanyaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Apple Music Kampanyası:

  Vodafone, abonesi olan kişilerin, verdiği 3 aylık ücretsiz Apple Music deneme paketi ile müziğe doymalarını sağlıyor. İçerisinde 60 milyon şarkı bulunan Apple Music, ücretsiz deneme sürümü ile bu şarkıların offline oynatılmasına ve indirilebilmesine müsaade ediyor. Dünya listelerinde hangi sanatçı ve şarkılarının popüler olduğunu görebileceğiniz Apple Music, sizin için seçtiği müzik listelerinden yeni şarkılar keşfedebilmenizi de sağlar. Android PC, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV ve Mac cihazlarında oynatılabilen Apple Music aracılığı ile tek bir tıklamayla sizi anlatan ve ruh halinize uygun çalma listelerine ulaşabilirsiniz.

  • FreeZone Kulüp Kampanyası:

  26 yaşının altında olan, faturalı ya da faturasız hat sahibi kişilerin ihtiyaçları için geliştirilmiş FreeZone Kulüp, kullanıcılarına pek çok avantaj sağlıyor. FreeZone Kulüp kampanyası, 26 yaşından küçük olan ve hattı annesi ya da babası üzerine kayıtlı olan tüm gençleri kapsıyor. Bu abonelerin kendi kullanıcı kimliklerine ulaşması için yapılan kampanyada, kendi aboneliklerini oluşturmak isteyen kişiler, internet üzerinden kullanıcı tanımlama işlemi yapabilmektedirler. Bu tanımlama işlemi gerçekleştikten sonra, Vodafone tarafından 15 iş günü içerisinde kendilerine dönüş sağlanacaktır. Tanımlama işlemi ile 4GB hediye internet kullanımı sahibi olan aboneler, telefonlarına gelen bilgilendirme mesajının ardından hediye internetlerini kullanmaya başlayabilirler.

  • Aşım Telafisi Kampanyası:

  Vodafone Yanımda uygulamasının kullanıcılarına verilen bu hak ile, eğer yurtiçi kullanımına uygun olan hattınızın son iki faturasından en az birinde, internet, SMS ya da dakika aşımınız varsa, Vodafone bu faturaların 50 lirasını size iade ediyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin yapması gerekenler ise oldukça kolay. Vodafone Yanımda uygulamasına giren aboneler, “Bana Ne Var” sekmesinden seçecekleri Aşım Telafisi Kampanyası dahilinde kendileri için hazırlanan tarife ve avantajları seçerek geri ödeme alabilirler. Kampanyaya sadece bireysel faturalı Vodafone müşterileri katılabilmektedir.

  • Faturalı Müşterilere Vodafone Tv Kampanyası:

  Bu kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler, istedikleri her yerde ve her zaman TV kanallarını takip edebilirler. 24 saat geri alma özelliği olan Faturalı Müşterilere TV Kampanyası, spor programlarını takip edebileceğiniz pek çok spor kanalını da içermektedir. İçerisinde belgesel kanalları da bulunan kampanya ile doğa ve tarih belgeselleri izleyebilirsiniz. Çocuk kanalları seçeneği de bulunan kampanyada her yaştan çocuğa hitap edecek içeriklere de erişebilirsiniz.

  Sadece yurtiçinde kullanılabilen Vodafone TV paketi, servis içerisinde bulunan sosyal medya ikonları ile yapılan işlemlerin internet paketi üzerinden düşmesini sağlamaktadır. Vodafone TV paketini kullanan aboneler eğer aynı zamanda full pakete üyeyse, tüm içerikleri mobil veri kullanmadan akıllı tablet ve televizyon üzerinden de takip edebilmektedirler.

  • Vodafone dMags Dergi Uygulaması

  Vodafone paketlerinden olan bu uygulama ile spor ya da sağlık, hukuk ya da seyahat konusunda özelleştirilmiş yüzlerce dergiyi cep telefonunuza indirerek okuyabilirsiniz. Bu paket, uygulamada kullanılmak üzere sınırsız internet hakkı ve 10 adet dergi indirebilme imkânı sunmaktadır. Uygulamanın Plus paketini kullanmayı tercih eden abonelerin ise dergi indirme ve okuma hakları da sınırsız olmaktadır. Dergilerin hem eski hem de güncel sayılarını bulabileceğiniz uygulama ile kendi interaktif kütüphanenizi oluşturmanız da mümkün oluyor. Uygulama içi arama yapmma sayesinde Vodafone dMags Dergi Uygulaması içerisinde istediğiniz içeriğe de kolayca erişebilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x