Vodafone Red’li Ol Mobil Ödeme ile 60 TL Hediye Kazan! Mobil Ödeme ile 20 TL Kazan Son 2 Gün

  Vodafone Red’li Ol Mobil Ödeme ile 60 TL Hediye Kazan! Mobil Ödeme ile 20 TL Kazan Son 2 Gün

  Vodafone kaliteli altyapısı ile yeni bir kampanyaya daha imza atıyor. Mobil ödeme yöntemini kullanarak Vodafone faturasını ödeyen aboneler kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilecek. Vodafone Red tarifelerine özel hazırlanmış kampanya içeriği Vodafone Red mobil ödemelerde 60 TL hediye kazandırıyor.

  Kampanyaya katılım süreci aktif olarak devam ediyor. Başvuru işlemleri için belirli şartların karşılanması gerekiyor.

  Vodafone Red Mobil Ödeme 60 TL Hediye Kazan Kampanyası Nedir?

  Vodafone Red tarifelerine özel olarak hazırlanmış mobil ödeme kampanyası belirli şartlar karşılandığında ancak aktif hale getirilebilecek. Tarife kullanıcıları Google Play Store, Huawei App Gallery, Samsung Galaxy Store ya da Apple App Store kanalları üzerinden yapacakları ilk alışverişte 60 TL indirim kazanabilecek.

  Kampanya kapsamında sunulan Vodafone Red tarifelerine özel mobil ödeme ile 60 TL hediye Kazan kampanya fırsatından yararlanabilmek için sms ile kampanyaya başvuruda bulunmak gerekiyor. Daha sonra tarife üzerinden fatura indirimi alınabilir.

  Vodafone Red Mobil Ödeme 60 TL Hediye Kazan Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  Vodafone Red mobil ödeme kampanyası kapsamında sunulan hediye 60 TL fırsatı sms ile başvurulabilecek şekilde tasarlandı. Başvuruda bulunmak isteyen Vodafone Red aboneleri cep telefonu yolu ile katılım sağlayabilecek. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KATIL RED yazarak 2020’ye kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  Vodafone Red tarifelerine özel olarak sunulan fayda sms ile başvuru yapıldıktan sonra abonelerin kullandıkları uygulama mağazası üzerinden yapacakları ilk alışverişte geçerli olacak.

  Vodafone Red Mobil Ödeme 60 TL Hediye Kazan Kampanya Detayları Nelerdir?

  Vodafone Red tarifelerine özel olarak mobil ödeme yöntemi kullanıldığında 60 TL hediye Kazan kampanyasının detayları belli oldu.

  • Vodafone Red tarifelerine özel mobil ödeme yöntemi ile 60 TL hediye Kazan kampanyasından bütün Vodafone Red aboneleri yararlanabilir
  • Vodafone Red tarifelerine özel mobil ödeme ile 60 TL hediye Kazan kampanyasına başvuruda bulunabilmek için sms ile katılım sağlanması gerekiyor.
  • Vodafone Red tarifelerine özel olarak sunulan mobil ödeme yöntemi ile 60 TL hediye Kazan kampanyası kapsamında yapılacak sms başvurusu sonrasında kullanılan telefon içi uygulama üzerinden alışveriş yapılmalıdır. Yapılacak ilk alışveriş sonrasında 60 TL indirim fırsatından yararlanabilir
  • Vodafone Red tarifelerine özel mobil ödeme 60 TL hediye kampanyası kapsamında sunulan faydadan yalnızca her abone bir kere yararlanabilir.
  • Vodafone Red tarifelerine özel sunulan mobil ödeme ile 60 TL hediye kampanyasına katıldıktan sonra kazanılan indirimler bir sonraki faturada geçerli hale gelir.
  • Vodafone Red tarifelere özel mobil ödeme 60 TL hediye kampanyası 3 aylık dönemi kapsar. Bu 3 aylık dönem boyunca işlem yapılmadığında herhangi bir şekilde aboneden ücret alınmaz.
  • Vodafone abonesi olup alışveriş yapıldıktan sonra sipariş iptal işlemi gerçekleşirse ve ürün geri gönderilirse Vodafone Red tarifeleri kapsamında sunulan mobil ödeme ile kazanılabilecek 60 TL kampanyası otomatik olarak iptal edilir.
  • Vodafone Red tarifelere özel mobil ödeme yolu ile 60 TL Hediye Kazan kampanyası kapsamında sunulan içerikleri değiştirebilme, durdurma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

  Ayrıca Türk Telekom Yeni Abonelere Hoşgeldin Tarifeleri bilgilerine bakabilirsiniz.

  Vodafone Mobil Ödeme Yolu ile 20 TL Hediye Kazan Kampanyası Nedir?

  Vodafone kaliteli altyapısı ile mobil kullanıcılarına özel olarak kampanya fırsatlarından yararlanma imkanı sunmaya devam ediyor. Vodafone mobil ödeme kapsamında 20 TL tutarında hediye kazanabilirsiniz. Mobil ödeme yolu ile yapılacak alışverişlerde geçerli olacak bu indirim tutarı için son 2 gün. 31 Mart 2022 tarihine kadar Vodafone mobil ödemelerden 20 TL indirim kazanabilirsiniz.

  Vodafone altyapı kalitesini gittikçe genişletiyor. Mobil ödeme kanalı yolu ile alışveriş yapıldığında her alışveriş için 20 TL hediye fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için cep telefonu kullanılabilir. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KATIL 20 TL yazarak 2020’ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

  • Kampanya dahilinde sunulan faydalar Vodafone mobil ödeme servisleri ile anlaşmalı bulunan işyerlerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Vodafone mobil kullanıcıları mobil ödeme servislerini kullanarak yapacakları 20 TL’ye kadar harcamalarda yaptığı harcama tutarı kadar indirim kazanıyor. 20 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazanılabilir.
  • Vodafone mobil ödeme yöntemi kullanılarak yapılacak alışverişlerde 10 TL’lik harcamaya 10 TL indirim kazanılıyor.
  • Vodafone mobil ödeme yöntemi kullanılarak yapılacak alışverişlerde 20 TL’lik harcamaya 20 TL indirim kazanıyor.
  • Vodafone mobil ödeme yöntemi kullanılarak yapılacak 45 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL indirim kazanılacak.
  • Kampanyaya katılmak ve faydadan yararlanmak isteyen kullanıcılar kampanya tarihleri içerisinde yapacakları harcama işlemlerinden hemen sonra kısa mesaj yolu ile katılımı sağlanmalıdır.

  Vodafone Mobil Ödeme Yolu ile 20 TL Hediye Kazan Kampanya Detayları Nedir?

  Vodafone mobil ödeme yolu ile 20 TL hediye kazan kampanyası kapsamında sunulan faydalar 31 Mart tarihinde son bulacak. Kampanyaya dair detaylar Vodafone’un internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde paylaşıldı. Kazanılan ödüller 1 ve 8 Nisan tarihleri arasında kullanıcının fatura kesim dönemine yansıtılacak. Kampanya kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için Vodafone’a gelerek yeni abonelik işlemi başlatmak ya da farklı bir operatördeki hattı Vodafone’a taşımak gerekiyor.

  Yeni bir hat alarak abonelik işlemleri başlatabilmek için dijital başvuru yapılabilir. Başvuru sırasında kampanyalı tarifeler kullanılarak bedava internet fırsatından da yararlanılabilir. Vodafone Yanımda uygulaması kullanılarak her hafta farklı alanlarda Vodafone kampanyaları indirimli olarak kullanılabilir. İnternet, dakika ve sms faydalarından ücretsiz olarak belirli miktarlarda yararlanılabilir.

  • Vodafone mobil ödeme ile 20 TL Kazan kampanyasından yararlanabilmek için sms ile mesaj gönderilmesi gerekiyor.
  • Vodafone mobil ödeme kapsamında 20 TL hediye kazan kampanyasından en fazla 20 TL indirim kazanılabilir.
  • Vodafone abonesi bir ay içerisinde mobil ödeme yöntemini kullanarak kampanyadan en fazla 100 TL indirim kazanabilir.
  • Vodafone mobil ödeme ile 20 TL Kazan kampanyasından kazanılan tutarlar 1 ve 8 Nisan tarihleri arasında faturaya yansıtılır.
  • Fatura kesim tarihi 8 Nisan öncesinde ise indirim tutarı bir sonraki faturaya yansıtılacaktır.
  • Vodafone mobil ödeme ile 20 TL Kazan kampanyasında aynı harcamalar için yalnızca bir kere kampanya kullanılabilir. Başka bir kampanya kullanılarak o ürünü satın alınmışsa bu kampanya kapsamındaki indirim kullanılamaz.
  • Vodafone mobil ödeme 20 TL indirim kampanya kapsamı içerisinde sipariş verildiğinde siparişin iptali ya da geri gönderim durumu ile karşılaşılırsa kampanya faydalarından yararlanılamaz.
  • Vodafone mobil ödeme ile 20 TL hediye Kazan kampanyası kapsamında sunulan bütün faydaları durdurma, değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x