Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye!

  20.09.2020
  574
  A+
  A-
  Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye!

  Vodafone 12 ay süresince hediye Sosyal Pass kampanyası başlattı. Her geçen gün aboneleri için yeni kampanyalar hazırlayan Vodafone yine yepyeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Söz konusu Vodafone kampanyası kapsamında Vodafone Red üyelerine 12 ay boyunca hediye olacak Sosyal Pass paketi verilecektir. Vodafone abonelerinin çok severek kullandıkları uygulamalardan bir tanesi olarak da kesinlikle Vodafone Sosyal Pass’i göstermek mümkün olacaktır. Vodafone sosyal medya hesaplarını kullanan aboneleri için oldukça müthiş bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Öyle ki sosyal medya hesaplarını sık kullanan Vodafone Red aboneleri için Vodafone Sosyal Pass, 12 ay olacak şekilde bedava sunulacak.

  Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası Nedir?

  vodafone hediye kampanyasi

  Vodafone’dan 12 ay boyunca bedava Sosyal Pass kampanyası, bütün Vodafone Red aboneleri için bir kampanyadır. Kampanyadan Vodafone Red tarifelerinden herhangi birini kullanan veya bu tarifelere gelen Vodafone aboneleri yararlanabilecektir. Şartları sağlayan aboneler 12 ay boyunca hiç bir ücret ödemeden Vodafone’un Sosyal Pass paketini kullanmaya hak kazanacaktır. Sosyal pass paketi ise Vodafone aboneleri için oluşturulmuş sadece sosyal medyada geçerli interneti içermektedir. Yani aboneler Vodafone Red tarifelerini kullandıkları takdirde Instagram, Twitter veya Facebook gibi birçok sosyal platformu 12 ay boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilecektir. Bu kullanımları abonelerin internetlerinden düşmeyecektir.

  Vodafone’dan Sınırsız WhatsApp Kampanyası! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

  Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Vodafone abonelerinin öncelikle belirlenmiş Red tarifelerinden birisine geçmesi gerekir. Kampanya kapsamında sayılan tarifelere geçen Vodafone aboneleri, tarifeye geçişin ardından herhangi bir işlem yapmak zorunda kalmadan Vodafone Sosyal Pass’li olma şansına sahip olacaklardır. Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’na katılan aboneler bir yıl boyunca sosyal medyaya ait bütün platformları ücretsiz yani internet kotalarından düşmeden kullanabilecektir. Söz konusu Vodafone kampamyası dahilindeki tarifeler ise şu şekildedir:

  • Vodafone Red 25 Tarifesi.
  • Vodafone Red 30 Tarifesi.
  • Vodafone Red 35 Tarifesi.

  Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası, tüm Vodafone Red tarifesini kullanan aboneler için oluşturulmuş bir kampanyadır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası kapsamında bir yıl boyunca Vodafone Pass kullanabilmek için belirlenen tarifelerden birisine geçmek gerekir.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası tarifelerine geçiş yapan abonelerin, tarifeye geçişlerinin ardından otomatik olarak hediye faydalarının kullanımı başlayacaktır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası’ndan faydalanan Vodafone aboneleri, 12 ay boyunca tüm sosyal medya kullanımlarında internetten yemeden kullanım hakkına sahip olacaktır.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası kapsamında ücretsiz olarak kullanılan sosyal medya uygulamaları Facebook, Instagram ve Twitter vb. olarak gösterilebilir.
  • Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye Kampanyası, her ay sosyal medya için geçerli hediye verecektir.
  • Vodafone, Vodafone Sosyal Pass 12 Ay Boyunca Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkını saklı tutar.

  Vodafone Red 25 Tarifesi

  Vodafone’dan Red 25 Tarifesi Vodafone’un faturalı hat sahipleri için geçerli bir tarifedir. Tarife kapsamında abonelere her yöne 1500 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 25 GB cepten internet ve sınırsız olmak üzere Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve Messenger uygulamalarında geçerli cepten internet sunulacaktır. Tarihte 12 aylık taahhütlü bir tarifedir. Tarifeye Online olarak gelen müşteriler için ilk 3 ay fiyatı 70 TL sonraki 12 aylık fiyatı 79 TL şeklinde yansıtılacaktır. Ancak genel olarak 12 aylık taahhütlü fiyatı 79 TL’dir. Tarifenin geçerlilik detayları ise şu şekildedir:

  • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
  • Red 25 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 109 TL ödeyecektir.
  • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurt içi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
  • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
  • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
  • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde
  • abonelere İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçenekleri
  • otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler
  • İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
  • Red25 tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.
  • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullanılan veri GPRS
  • uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve
  • ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Tarife dahilinde verilen dakikalar yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları kapsamamaktadır.
  • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
  • Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.
  • Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır.
  • Ticari amaca yönelik kullanım yapılamaz. Vodafone, bu amaçla kullanım yaptığı tespit edilen abonelerin hattını kapatma hakkına sahiptir.
  • Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.
  • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
  • Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler Her Şey Dahil Pasaport ile birlikte İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçeneklerini kullanabilirler.
  • Yurt dışı kullanımlarda Her Şey Dahil Pasaportu olan ve İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçenekleri tanımlı olmayan abonelerin tarife dahilindeki internetinin bitmesi durumunda aboneler ilk 20 MB’ı 35 TL sonrasında ise her 50 MB’ı 80TL olarak öderler.

  Vodafone Red 30 Tarifesi Nedir?

  vodafone red 30 tarifesi

  Vodafone Red 30 Tarifesi, Vodafone’un bireysel faturalı hat sahipleri için oluşturulmuş bir tarifedir. Tarife kapsamında abonelere her yöne 2000 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 30 GB cepten internet ve Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp gibi uygulamalarda geçerli sınırsız internet verilecektir. Tarife bütün Red tarifelerinde olduğu gibi taahhütlü bir tarifedir. Tarifeye Online olarak gelen müşteriler için ilk 3 aylık fiyatı 84 TL; sonraki 12 aylık taahhütlü fiyatı 99 TL’dir. Taahhütsüz fiyat ise 129 TL şeklindedir.

  Vodafone Faturasız Yükle Harca Kampanyası Başladı ayrıntılarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Vodafone Red 35 Tarifesi Nedir?

  Vodafone Red 35 Tarifesi, yine Vodafone’un tüm bireysel faturalı aboneleri için hazırlanmış bir tarifedir. Tarife içerisinde her yöne 3000 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 35 GB cepten internet ve Instagram, Twitter, YouTube, Facebook gibi uygulamalarda geçerli sınırsız internet bulunmaktadır. Tarife diğer Red tarifelerinde olduğu gibi taahhütlü bir tarifedir. Tarifeye Online üzerinden gelen müşteriler için ilk 3 aylık fiyat 114 TL; sonraki 12 aylık taahhütlü fiyatı ise 129 TL şeklindedir. Tarifeyi taahhütsüz olarak kullanmak da mümkündür ve bu şekildeki aylık fiyatı 159 TL’dir. Yukarıda verilmiş olan Vodafone  kampanyasından yararlanabilmek için bu üç Red tarifelerinden birini kullanmak gerekir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x