Vodafone Taahhüt Bitişi ile Sürpriz Hediye Kazanma Fırsatı! Vodafone Fırsatlar Dünyası ile Kaçırılmayacak Kampanyalar Sizlerle!

  Vodafone Taahhüt Bitişi ile Sürpriz Hediye Kazanma Fırsatı! Vodafone Fırsatlar Dünyası ile Kaçırılmayacak Kampanyalar Sizlerle!

  Vodafone üzerinden taahhütlü hatta sahip olan kullanıcılara özel olarak yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Kampanya kapsamındaki faydalardan taahhüt süresi dolmaya yakın yararlanılabilecek. Kampanya kapsamındaki sürpriz hediyelerden yalnızca farklı bir operatördeki taahhüt süresi bitmeye yakın olan aboneler yararlanabilecek. Yapılması gereken tek şey telefon numarası ile taahhüt bitişini sisteme kaydetmektir.

  Vodafone tarafından kazanılan hediyeler ile birlikte uygun fiyatlı tarife teklifinden başvuru sonrasında yararlanılır. Başvuru tamamlandığında kayıt olunan cep telefonuna mesaj yolu ile geri bildirimde bulunulur.

  Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihine Göre Sürpriz Hediye Kampanyası Nedir?

  Vodafone taahhüt bitiş kampanyası doğrultusunda sunulan hediyelerden yararlanabilmek için Vodafone abonesi olmak gerekiyor. Farklı bir abone olup taahhüt süresi dolmaya yakın Vodafone’a geçiş yapan müşteriler içinde bu fırsat sunuluyor. Birbirinden farklı sürpriz hediyelerin kazanabileceği ve kişiye özel indirimli tarife tekliflerinden yararlanmayı sağlayacak içeriğe sahiptir.

  Taahhüt bitişi yaklaşmış ve son 15 gün kalmış olan kişiler için bu fırsat sunuluyor. Süreçte taahhüt bitimi sonrasındaki 15 gün dikkate alınarak kampanya 30 günlük bir sürece yayılmıştır. Kapsamdaki faydadan yararlanabilmek için vodafone.com.tr adresi üzerinden Haydi Gel Kampanyası adresine giriş yapılarak “hediyeni gör” alanına tıklanır. Açılan ekran üzerinden başvuru işlemleri gerçekleştirilebilir.

  Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihine Göre Sürpriz Hediye Kampanyasından Nasıl Yararlanılabilir?

  Vodafone’un kaliteli altyapısı ile abonelerine özel olarak sunduğu Hediye fırsatından yararlanabilmek için resmi internet sitesi üzerinden yapılacak girişler kabul ediliyor. Vodafone üzerinden taahhüt bitiş kampanyasından faydalanabilmek için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Vodafone www.vodafone.com.tr adresi üzerinden aktif olarak kullanılan cep telefonu numarası sisteme girilir.
  • Ardından telefona yönlendirilen onay kodu tekrar sistemde paylaşılır.
  • Onay kodu girildikten hemen sonra karşılaşılan ekranda taahhüt bitiş süresinin girilmesi talep edilir. Yalnızca Vodafone aboneleri taahhüt bitiş süresini girdikleri anda kazandıkları hediyeyi görebilir.
  • Açılan ekran üzerinde kampanya kapsamında kazanılan özel hediye ve tarife’ye özel yeni bir indirim teklifi sunulur.

  Vodafone tarafından taahhüt süresi bitimi yaklaşan kullanıcılara özel olarak sunulan hediye kampanyasından yararlanabilmek için belirli bir şart isteniyor. Kampanya dahilinde ki fırsattan yararlanabilmek için Vodafone dışı abonelerin taahhüt bitiş süresi yaklaştığında son 15 gün kala ya da süre bittikten sonraki ilk 15 gün içerisinde fırsattan yararlanılabilir. Toplamda 30 günlük sürece denk gelen fırsattan yararlanabilmek için taahhüt sorgulamasını site üzerinden sağlayabilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek kalan fatura dönemini öğrenebilmek için kayıtlı olunan operatör aranabilir. Vodafone müşteri hizmetleri numarasını arayarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Hoş Geldin Paketi ile 20 GB Bedava İnternet detaylarına da bakabilirsiniz.

  Vodafone Taahhüt Bitiş Tarihine Göre Sürpriz Hediye Kampanyası Detayları Belli Oldu

  Vodafone kampanya kapsamında yalnızca farklı bir abonede faturalı hat sahibi olup Vodafone’a geçiş yapmak isteyen kullanıcılara bu fırsatı sunuyor. Başvuru sırasında herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor.

  • Kampanya kapsamındaki bedava hediyelerden yararlanabilmek için 18 yaşından büyük olunması şartı aranıyor.
  • Kampanyaya katılmak için kişinin ücret ödemesi gerekmiyor. Yalnızca hattını Vodafone’a taşıması şartı aranıyor. Hediye talep edilebilmesi için öncelikle kayıt işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.
  • Taahhüt süresinin bitimine son 15 gün kala ve süre bitiminden sonraki ilk 15 günlük aşamayı kapsayan sürede yapılan başvurular sonrasında ilk ay kullanılabilecek hediyeler otomatik olarak hatta tanımlanıyor.
  • Kampanya kapsamındaki hediyeden yararlanabilmek için öncelikle Vodafone tarafından belirli izinlerin verilmesi zorunlu olarak tutulur. Bu izinler verildiğinde ancak kapsamdaki faydalardan yararlanılabilir.
  • Kampanya kapsamında sunulan hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kazanılan hediyelerin farklı bir operatör ya da üçüncü kişilere aktarılması yasal değildir.
  • Kampanya süreci devam ederken Vodafone şartlarda değişikliğe gidebilir. Kampanyayı durdurabilir ya da iptal edebilir. Tüm haklar Vodafone üzerinde saklıdır.
  • Vodafone’un sunduğu kampanyadan yararlanabilmek için ilk defa Vodafone’a gelerek abone olacak olan kişiler yararlanabilir. Vodafone ilk defa aboneliğini taşıyan müşterilere sürpriz hediye fırsatı Vodafone kurumunda saklı tutulur.

  Vodafone Fırsatlar Dünyası ile Benzersiz Hediyeler Kazanma Fırsatı Yakala!

  Vodafone Fırsatlar Dünyası ile Benzersiz Hediyeler Kazanma Fırsatı Yakala!

  Vodafone Fırsatlar Dünyası ile yalnızca Vodafone’a gelerek aboneliğini başlatan kullanıcılar farklı kampanya içeriklerinden yararlanabiliyor. Kapsamda sunulan faydalar ile çeşitli internet alışverişleri, yeme içme ürünleri, seyahat süreci, farklı konularda hizmet sektörleri ve eğlence alanlarını kapsayacak fırsatlar sağlıyor. Kampanya sürecinde tüm haklar Vodafone operatörü kapsamında saklı tutulur. Vodafone Fırsatlar Dünyasına gelen aboneler şu fırsatlardan yararlanabilecek:

  • Vodafone abonesi olarak Yemeksepeti uygulamasından indirimli ürün sahibi olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile Yemeksepetinde kullanabileceğiniz kod işlemleri için uygulamanın cep telefonunda yüklü olması gerekiyor.
  • Vodafone sınırlarını genişletti. Türkiye Ekonomi Bankası’ndan çekilecek kredi tutarlarında kullanılan faiz oranları Vodafone ile düşürülebilecek. Yalnızca Vodafone abonelerine özel olarak indirimli faiz kredisinden yararlanabilmek için uygulamanın cep telefonuna indirilmesi gerekiyor. Cepteteb şube uygulaması üzerinden talep edilebilecek ihtiyaç kredisi başvuruları dikkate alınacak.
  • Vodafone kitap kurtlarını da unutmadı. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Storytel uygulamasında kullanılabilecek ücretsiz dinleme kodu abonelere özel sağlanıyor. Kampanya kapsamındaki faydadan 30 gün boyunca yararlanılabilir. Storytel uygulaması içerisinde geçerli 30 günlük ücretsiz abonelik fırsatı için aboneliğinizi Vodafone’a taşıyabilirsiniz.
  • Vodafone Fırsatlar Dünyası kapsamındaki kampanyalar içerisinde yer alan uçak biletinde indirim fırsatı yalnızca Vodafone abonelerine sunuluyor. Kampanyadan yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Enuygun uygulaması uçak biletlerinde indirim kampanyasına giriş yaparak şifrenin tanımlanması gerekiyor. Şifre kısmı aktif hale getirildiğinde Enuygun mobil uygulaması içerisine kart bilgileri girilerek indirim kodu aktif hale getirilebilir. Bu sayede yurtiçi uçak ile yapılacak seyahatlerde gidiş ve dönüş biletinde 25 TL, yurtdışı seyahatlerinde ise 50 TL indirim fırsatından yararlanılabilir.
  • Vodafone ev temizliği hizmetinden yüzde 20 indirimli olarak yararlanabilmeyi sağlıyor. Mutlubiev.com sitesi içerisinde sunulan hizmetlerden yüzde 20 indirim fırsatı ile yararlanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan fırsat kullan butonuna basılarak alınan şifre ile site içerisindeki promosyon kodu alanına giriş yapılır. İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde geçerli olacak yüzde 20 indirim fırsatından bir kere yararlanılabilir.
  • Vodafone Digiturk anlaşması kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde indirimli olarak abonelik sürecini başlatıyor. Vodafone’lulara özel olarak tanımlanan fırsat Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile kampanya talebinde bulunularak ve talep formu doldurularak yararlanılabilir. İlk 6 ay yalnızca 19 TL ödeyerek Digiturk fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
  • Vodafone aboneleri obilet.com aracılığı ile satın aldıkları bilet doğrultusunda hatlarına 5 GB bedava internet tanımlayabiliyor. Promosyon hakkından yararlanabilmek için Vodafone abonesi olmak gerekiyor. 5 GB bedava internet fırsatı seyahat gerçekleştikten 15 gün sonra hatta tanımlanıyor.
  • Vodafone Apple müzik üyeliğini ücretsiz olarak denemeyi sağlıyor. Kampanya kapsamında 60 milyondan fazla müzik online ve offline olarak dinlenebilir. Türk ve yabancı çok sayıda içeriği 3 ay boyunca ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Kampanya kapsamından yalnızca Vodafone aboneleri yararlanabiliyor 3 ay tamamlandıktan sonra paket iptal edilmediğinde aylık olarak 13.99 TL’ye üyelik ücreti alınıyor. Üyelik istendiğinde iptal edilebiliyor herhangi bir taahhüt barındırmıyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x