Vodafone Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

  Vodafone Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

  Vodafone taahhütlü evde fiber internet kampanyaları ve fiyatları, gencinden yaşlısına evinde yüksek hızda ve kaliteli internet kullanmak isteyen herkesin merak ettiği tarifelerden oluşmaktadır. Siz de bütçenize uygun fiyatlarla evinizde doya doya kullanacağınız internet paketlerine sahip olmak istiyorsanız, Vodafone taahhütlü internet tarifelerine başvurabilirsiniz. Her çeşit internet kullanıcısına ve ekonomik seviyeye hitap eden Vodafone evde fiber internet kampanyaları, müşteri memnuniyeti sağlayan içerikleriyle dikkat çekmektedir. Siz de kendi internet kullanım alışkanlıklarınıza uyan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

  Vodafone Gençlere Özel Evde İnternet Kampanyası

  vodafone genclere ozel internet kampanyasi

  Vodafone gençlere özel evde fiber internet tarifesi, Vodafone müşterisi olsun veya olmasın 26 yaşından küçük kişilere sunulan ayrıcalıklı evde internet kampanyalarından biridir. Limitsiz internet keyfini evde yüksek hızlarda yaşamak isteyen gençler, Vodafone’un bu kampanyasından gönül rahatlığıyla yararlanabilmektedir. 12 ay taahhütle verilen bu kampanyalarda ayrıca Vodafone TV üyeliği de 12 ay boyunca ücretsiz olarak verilmektedir. Ücretsiz kurulum avantajlarından yararlanarak evinizde fiber hızında interneti kullanmanızı sağlayan Vodafone gençlere özel evde internet kampanyasının fiyatları talep edilen internet indirme hızına göre şu şekilde değişmektedir:

  • Vodafone 35 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ayda 94,90 TL
  • Vodafone 50 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ayda 104,90 TL

  Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vodafone’un taahhütlü internet tarifeleri içinde yer alan bu kampanyalardan yararlanmak için Vodafone kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan evde fiber internet kampanya sayfasındaki “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız ya da Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

  Vodafone Devreden Uyumlu Tarifeler Yenilendi! Ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

  Vodafone Gençlere Özel İlk 3 Ay %50 İndirimli Evde İnternet Kampanyası

  Vodafone gençlere özel ilk 3 ay indirimli evde fiber internet kampanyası da yoğun ilgi gören tarifeler içinde yer almaktadır. Hem uygun fiyatlı olması hem de Vodafone fiber alt yapısı sayesinde yüksek hızlarda interneti kaliteli biçimde sunması sebebiyle pek çok gencin bu kampanyadan yararlandığı görülmektedir. Diğer Vodafone evde fiber internet kampanyalarında olduğu gibi 12 ay taahhütle verilen bu kampanyalarda da 12 ay boyunca Vodafone TV ücretsiz olarak sunulmaktadır. İlk 3 ay yarı fiyatına fatura ödeyerek bütçenize uygun seçeneklerle evde yüksek hızda fiber internetin tadını çıkarmak için bu kampanyaya başvurabilirsiniz. Kampanya fiyatları her zaman olduğu gibi talep edilen internet indirme hızına göre şu şekilde değişiklik göstermektedir:

  • Vodafone 12 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ilk 3 ay 37,90 TL sonrasında 74,90 TL
  • Vodafone 16 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ilk 3 ay 39,90 TL sonrasında 79,90 TL
  • Vodafone 24 Mbps’ye kadar limitsiz fiber internet, 12 ay taahhütle ilk 3 ay 42,90 TL sonrasında 84,90 TL

  Vodafone Faturalılara Özel İlk 6 Ay %50 İndirimli Evde İnternet Kampanyası

  vodafone faturalilara ozel evde internet

  Vodafone faturalı abonelere özel ilk 6 ay indirimli evde internet tarifeleri de özellikle Vodafone müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Halihazırda Vodafone faturalı hat sahibiyseniz bu kampanyadan gönül rahatlığıyla yararlanarak bütçenize uygun koşullarda evde fiber internet kullanmanın keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz. Vodafone’un bu avantajlı fiber internet tariflerinden yararlanmak için 24 ay taahhüt vermeniz gerekmektedir. Vodafone fiber alt yapısının olup olmamasına göre fiyatlarda farklılıklar görülebilmektedir. Bunun dışında fiber internet bağlantı hızına göre limitsiz evde fiber internet kampanyasının fiyatları değişiklik göstermektedir. Siz de bütçenize ve internet kullanım alışkanlıklarınıza göre şu seçenekler arasından en uygun olanını tercih edebilirsiniz:

  • Vodafone 12 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay 34,90 TL, sonraki aylarda 84,90 TL
  • Vodafone 16 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay 42,90 TL, sonraki aylarda 89,90 TL
  • Vodafone 24 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay 44,90 TL, sonraki aylarda 94,90 TL
  • Vodafone 35 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay 47,90 TL, sonraki aylarda 99,90 TL
  • Vodafone 50 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay 49,90 TL, sonraki aylarda 104,90 TL

  Ücretsiz kurulum ve 24 ay boyunca ücretsiz Vodafone TV üyeliği gibi avantajlardan yararlanmak için ilk 6 ay %50 ödemeli evde fiber internet kampanyalarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kampanya yalnızca Vodafone faturalı hatta sahip müşteriler için geçerli fiyat ve içeriklerden oluşmaktadır. Bu kampanyanın başvuruları Vodafone müşteri hizmetlerinden, Vodafone mağazalarından veya Vodafone kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Hemen Başvur” butonu üzerinden yapılabilmektedir.

  Vodafone Taahhütsüz İnternet Tarifeleri ve Fiyatları bilgileri yazımızdadır.

  Vodafone Redlilere Özel İlk 6 Ay %50 İndirimli Evde İnternet Kampanyası

  Vodafone Red aboneliği bulunan müşterilere ilk 6 ay %50 indirimli internet tarifeleri, şirketin müşterileri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Yüksek hızlarda kaliteli ve kesintisiz evde fiber internet keyfi yaşamak isteyen Vodafone Red üyesi aboneler, evlerine bütçelerini yormayan fiyatlarla limitsiz fiber internet bağlatabilmektedir. Siz de Vodafone Red üyesi bir aboneyseniz, bütçenize ve internet kullanım alışkanlıklarınıza uyumlu tarifelerden birini seçerek evinizde yüksek hızlarda gerçek fiber internet kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İlk 6 ay boyunca %50 ödeme imkanından yararlanmak için Vodafone Redli olmanız şarttır. Talep ettiğiniz internet indirme hızına göre Vodafone Redlilere özel ilk 6 ay %50 indirimli evde internet kampanyası tarifeleri şu şekilde fiyatlandırılmaktadır:

  • Vodafone Redlilere özel 12 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay %50 indirimli 34,90 TL, sonraki aylarda 79,90 TL
  • Vodafone Redlilere özel 16 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay %50 indirimli 37,90 TL, sonraki aylarda 84,90 TL
  • Vodafone Redlilere özel 24 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay %50 indirimli 39,90 TL, sonraki aylarda 89,90 TL
  • Vodafone Redlilere özel 35 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay %50 indirimli 42,90 TL, sonraki aylarda 94,90 TL
  • Vodafone Redlilere özel 50 Mbps limitsiz fiber internet, 24 ay taahhütle ilk 6 ay %50 indirimli 44,90 TL, sonraki aylarda 99,90 TL

  Yalnızca Vodafone Red üyesi olan abonelerin faydalanabildiği bu kampanyaların her birinde 24 ay taahhütle Vodafone TV üyeliği de 24 ay boyunca ücretsiz olarak verilmektedir. Hızlı ve ücretsiz kurulum avantajlarından yararlanmak için Vodafone kurumsal internet sitesi üzerinden bu tarifelere “Hemen Başvur” butonutla başvuru yapabilirsiniz. Üstelik farklı bir operatör kullanıcısıysanız, mevcut taahhüt cayma bedelinizi 300 TL’ye kadar Vodafone karşılamaktadır. Kaliteli bir internet deneyimi yaşamanız için en uygun çözümler üreten Vodafone bünyesinde siz de evde fiber internet keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz. Vodafone taahhütlü internet tarifeleri arasında gençlere, Vodafone faturalılara, Vodafone Red üyelerine özel fiyatlı kampanyalar yer almaktadır. Bunun dışında tablet hediyeli Vodafone evde fiber internet üyeliği için de şirketin şubelerinden veya internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x