Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası!

  28.12.2020
  2.134
  A+
  A-
  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası!

  Yeni kullanıcılar için özel bir internet kampanyası Vodafone tarafından aboneleri için hazırlanmıştır. Bu etkinlik kapsamında Vodafone abonesi olan tüm yeni abonelere 5 GB internet hediyesi verilecek. Bu yazımızda Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Sporları! İlgili bilgileri sağlayacağız. Vodafone bu kez yeni aboneler için farklı kampanyalar hazırladı. Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone abonesi olan gruplara numara taşıyarak veya yeni telefon alarak 5 GB İnternet hediyesi verilecek.

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

  vodafone toplan gel bedava internet

  Vodafone Toplan Gel 5 GB ücretsiz internet kampanyası, Vodafone Grubu olarak katılan tüm aboneler için tasarlandı. Etkinlikten faydalanmak isteyen yeni aboneler, oluşturdukları gruplarla hat satın alarak veya numara aktararak Vodafone abonesi olma karşılığında her ay sınırsız Whatsapp, Spotify ve 5 GB internete sahip olacaklar. Hakkımız var. Yeni Vodafone abonelerinin İnternet erişimi elde etmek için belirli adımları takip etmesi gerekiyor. Vodafone Toplan Tutkalsız 5 GB İnternet Kampanyası, Vodafone kullanıcıları için yepyeni bir kampanya düzenledi. Etkinlik kapsamında Vodafone, tüm yeni Vodafone abonelerine 5 GB internet erişimini ücretsiz olarak sağlayacak. Vodafone, bu etkinlik ile tüm yeni kullanıcılar için farklı ama çok karlı bir etkinlik düzenledi. Vodafone Toplan 5 GB Gel-Ücretsiz İnternet Kampanyası kapsamında 5 GB İnternet, Vodafone abone gruplarına port numarası veya yeni Vodafone Faturalı hat satın alınarak ücretsiz olarak sağlanacak. Vodafone Toplan Tutkalsız 5 GB İnternet Kampanyası, Vodafone Grubu olarak katılan tüm abonelere yönelik bir kampanyadır. Etkinlikten yararlanmak isteyen yeni aboneler için tüm Vodafone aboneleri oluşturdukları grup ile yeni hat satın alarak veya transfer numarası kullanarak 5 GB ücretsiz internet kullanımı elde edebiliyor. Vodafone, abonelerine her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ücretsiz İnternet sağlayacak. Vodafone Toplan 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılan ve sağlanan haklardan yararlanan aboneler, sınırsız 5 GB bedava İnternet kullanma hakkına sahiptir. Vodafone’a giren aboneler, ücretsiz İnternet kullanma hakkını elde etmek için belirli adımları atmalıdır.

  Vodafone Faturasıza Gelene 6 Ay Sabit Fiyatlı Tarife Kampanyası bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasından Faydalanmanın Yolları Nelerdir?

  Vodafone Toplan Gel 5 GB bedava internet aktivitelerinden yararlanmak için abonelerin bazı adımları takip etmeleri gerekmektedir. Vodafone Toplan Gel 5 GB bedava internet kampanyasından yararlanma adımları şu şekilde:

  • İlk Adım:

  Vodafone abonesi olmak isteyen kullanıcılar, sonradan ödeme hattına başvurduktan sonra gruplarını oluşturmalıdır.

  • İkinci Adım:

  Grubu kuran kişi, arkadaşlarını veya aile üyelerini Vodafone abonesi olmaya davet etmelidir.

  • Üçüncü Adım:

  Davet edilen arkadaş bir Vodafone abonesi olduğunda, o kişi bir İnternet hediyesi kazanmaya hak kazanır.

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasının Abonelere Sağladığı Hediyeler Nelerdir?

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hediyeleri şu şekilde karşınıza çıkmaktadır:

  • 2 kişilik gruplar için: 1 GB internet,
  • 3 kişilik gruplar için: 1 GB internet + Sınırsız İletişim Pass Facebook mesajlaşma ve sınırsız Whatsapp kullanımı,
  • 4 kişilik gruplar için: 2 GB internet + Sınırsız İletişim ve MüzikPass Sınırsız Whatsapp, Spotify ve Facebook mesajlaşma,
  • 5 kişilik gruplar için: 2 GB internet + Sınırsız İletişim ve Müzik Pass + 5 GB Sosyal Pass ve sınırsız Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp kullanım hakkı.

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasında Hak Sorgulama Hakkı Var Mıdır? Var İse Nasıl Yapılır?

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası hattının sorgusu şu şekilde yapılmaktadır; Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılan abonelerin kalan haklarını sorgulamak için mobil mesaj bölümünden INTERNETSORGU yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterli. Vodafone Toplan Gel 5 GB bedava internet kampanyası kapsamında 5 GB internet erişimi elde eden aboneler sınırsız internet erişim hakkına sahip olmanın yanı sıra sosyal medya uygulamalarını da diledikleri gibi kullanabiliyor.

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyasının Detay İçerikleri Nelerdir?

  vodafone toplan gel kampanya icerikleri

  Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sizlere sunulmaktadır:

  • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone’a yeni abone olmak isteyen tüm kullanıcılar için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Vodafone Toplan Gel 5 GB ücretsiz internet aktivitesinden yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’a bir transfer numarası ile girmeleri veya özel hat satın almaları gerekmektedir.
  • Vodafone Toplan Gel 5 GB ücretsiz internet kampanyası kapsamında, arkadaşlarını veya aile üyelerini Vodafone abonesi olmaya davet eden kullanıcılar, abone sayısına göre farklı hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor.
  • Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası sadece aile kullanımı için 5 GB İnternet alacak.
  • Vodafone Toplan Gel 5 GB bedava internet aktivitesinden elde edilen 5 GB internet üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.
  • Vodafone, kampanyayı askıya almak veya iptal etmek için Vodafone Toplan Gel 5 GB ücretsiz internet reklam kampanyasında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Vodafone İle İleri Tarihli Tarife Değişikliği Yapmak Mümkün Müdür?

  Vodafone’un aboneleri için sunduğu bir diğer fırsat ise ileri tarihli tarife değiştirebilme hakkıdır. İleri tarihli tarife değişikliği yaptığınız zaman, bir sonraki fatura döneminden itibaren geçerlilik hakkına sahip olacaksınız. Onay mesajı cep telefonunuza gönderildikten sonra Vodafone tarife değişikliği talebiniz işleme alınacaktır.

  Vodafone İle Anlık Tarife Değişikliği Ne Şekilde Yapılmaktadır?

  Vodafone ile anlık yapılan tarife değişikliklerinde, eskiden kullanılan tarife ve yeni seçilen tarifenin toplu süreleri ve aylık sabit ödenen fatura miktarı iki taraf için de çıkarılmaktadır. Yeni tarife için talimat verdikten sonra kısa bir süre içerisinde cep telefonuna onay SMS’i gelecektir. Onay SMS ile yeni seçtiğiniz tarifeye geçiş sağlamış olacaksınız.

  Vodafone Yanımda’ya Hoş Geldin Hediyesi 5 GB Bedava İnternet! Ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

  Vodafone Faturalı Tarifeden Faturasız Tarifeye Geçiş Mümkün Müdür?

  Vodafone abonelerine, faturalı tarifeden faturasız tarifeye geçiş fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatı kullanan aboneler bazı kısıtlar ile karşılaşabilir. Bu kısıtlar şunlardır:

  • Geçilen tarifeyi etkinleştirmeden sonraki ilk 30 gün içinde şebeke içinde geçiş yapamazsınız.
  • Şebeke içinde geçiş yaptıktan sonra 30 gün içinde şebeke içinde tekrar geçiş yapamazsınız.

  Vodafone’nun abonelerine sunduğu bütün fırsatları ve kampanyaları resmi internet sitesinden veya müşteri hizmetlerinin ilgili numaralarından erişim sağlayabilirsiniz.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x