Vodafone Toplan Gel Kampanyası ile Yıl Boyu Bedava İnternet Kazan! Vodafone’a Özel Bedava Dakika ve İnternet Kampanyaları

  12.04.2022
  451
  A+
  A-
  Vodafone Toplan Gel Kampanyası ile Yıl Boyu Bedava İnternet Kazan! Vodafone’a Özel Bedava Dakika ve İnternet Kampanyaları

  Vodafone kaliteli altyapısı ile müşterilerine özel olarak ücretsiz internet fırsatını farklı kampanyalarla sunmaya devam ediyor. Yalnızca Vodafone’a gelerek hattını taşıyan ya da ilk defa Vodafone hat sahibi olan Vodafone aboneleri, sunulan fırsat kampanyasından yararlanabilecek. Vodafone Toplan Gel Kampanyası içerisinde Vodafone abonelerine özel 5 GB hediye internet dağıtıyor. Üstelik bir yıl boyunca ücretsiz olarak belirli sosyal medya kanalları ücretsiz olarak kullanılabilecek.

  Vodafone Toplan Gel Kampanyası Nedir?

  Vodafone Toplan Gel kampanyası Vodafone’un yeni hat sahibi olan ya da farklı operatörden hattını taşıyan abonelere özel sunduğu bir fırsattır. Bedava internet kampanyaları içerisinde güncellenen Vodafone Toplan Gel Kampanyası bireyin oluşturduğu grup içerisinde eklediği kişi sayısınca bedava internet kazanmasını sağlıyor. Oluşturulan grupta en az 1 üye bulunmalıdır. Her bir üye 1 GB internet kazanımı sağlar.

  Kişiye ait internet kotasını kullanmadan 5 GB sosyal Pass paketi hediye ediliyor.

  Kampanya dahilinde sunulan tüm hediyeler bir yıl boyunca her ay ücretsiz olarak kullanılabilecek. Herhangi bir ek işlem yapmaya gerek kalmadan her ay kazanılan hediyeler otomatik olarak hesapta yenilenecek.

  Vodafone Toplan Gel paket kapsamında sunulan bütün hediyeler hakkında kalan kullanım bilgileri Vodafone yanımda mobil uygulaması üzerinden öğrenilebilir. İstendiğinde cep telefonunun mesaj yolu kullanılarak da bu bilgiye sahip olunabilir.

  Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle İNTERNET SORGU yazdıktan sonra 7000’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

  Vodafone Toplan Gel Kampanyası Nasıl Yapılır?

  Vodafone Toplan Gel kampanyasını hatta tanımlayabilmek için öncelikle Vodafone abonesi olmak gerekiyor. Yeni hat almak ya da hattı taşımak yeterlidir. Sonraki süreçte yerine getirilmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Başvuru işlemi gerçekleştirilir.
  • Ardından grup kurma aşamasına geçilir.
  • Oluşturulan grup içerisinde başvuruda bulunan kişinin arkadaşları, yakınları ya da aile üyelerinden biri olabilir.
  • Gruba eklenen üyeler aracılığı ile hediye kazanılabilir ve bu hediyeler arttırılabilir.
  • Gruba eklenen kişiler kampanya kapsamında sunulan hediyelerden yararlanabilecek.
  • Grup içerisinde en az 2 en fazla 5 kişi olmalıdır.
  • Yerine getirilmesi gereken şartlar tamamlandıktan sonra 1 yıl boyunca her ay kullanılabilir sınırsız internet elde ediliyor.
  • Bu sınırsız internet Spotify, WhatsApp uygulamalarında geçerli.
  • Bunun dışında 5 GB internet ile sınırlandırılmış Facebook, Twitter, Instagram uygulamalarında geçerli hediye internet kazanılıyor.
  • Ek olarak 2 GB hediye internet hakkı tanımlanıyor.

  Vodafone Toplan Gel Kampanya Hediyeleri Nelerdir?

  Vodafone yalnızca kendi abonelerine özel olarak başlattığı Toplan Gel Kampanyası kapsamında gerekli şartlar yerine getirildiğinde hediyeler kazanılabilir. Grup kurarak kişi sayısına göre bedava internet fırsatı sunuluyor. Vodafone Toplan Gel hediyeleri şunlardır:

  • Gruba eklenen her kişi sayısınca toplamda 5 GB hediye internet
  • İnternet kotasını kullanmadan sınırsız iletişim pass paketi
  • Paketler içerisinde sunulan tüm faydalar 1 yıl boyunca kullanılabilir
  • Gruba 1 kişi eklendiğinde; 1 GB hediye internet
  • Gruba 2 kişi eklendiğinde; 1 GB hediye internet + internetten yemeyen sınırsız İletişim Pass paketi
  • Gruba 3 kişi eklendiğinde; 1 GB hediye internet + internetten yemeyen sınırsız İletişim Pass paketi + internetten yemeyen sınırsız Müzik Pass paketi
  • Gruba 4 kişi eklendiğinde; 2 GB bedava internet + sınırsız İletişim Pass paketi + sınırsız Müzik Pass paketi + 5 GB sosyal paket 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek.

  Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nelerdir?

  Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nelerdir?

  Vodafone bedava dakika kampanyaları 2022 yılına özel olarak yeniledi. Belirli şartlar karşılandığında geçerli sürelerde ücretsiz görüşme fırsatı yakalanabilir. Vodafone hediye dakika kampanyaları ücretsiz dakika kazanma şansı sunuyor. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kampanyalar aktif olarak güncelleniyor. Uygulama içerisinden kampanyalara giriş yapılarak Vodafone bedava dakikalara yönelik detaylar öğrenilebilir.

  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

  Vodafone bedava dakika yapabilmek için Vodafone yanımda uygulaması içerisinde sunulmuş kampanyalara başvuruda bulunmak gerekiyor. Uygulama içerisinde paylaşılan linke tıklayarak ya da sms kodunu kısa mesaj yolu ile istenilen adrese göndererek kampanya dahilinde sunulan bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz.

  Vodafone bedava internet fırsatını faturalı ve faturasız hatlara yönelik olarak sunuyor.

  Vodafone Bedava 542 Dakika Kampanyası Nedir?

  Vodafone Bedava 542 dakika kampanyası kapsamında sunulan bedava dakikadan faydalanabilmek için belirli şartların karşılanması gerekiyor. Kişinin yeni hat alarak Vodafone abonesi olması ya da hattını Vodafone’a taşıması gerekiyor. Kampanya dahilinde sunulan tüm dakikalar faturalı – faturasız hat sahipleri için fayda sunacak.

  Sms ile kampanyaya katılım sağlayabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KAZAN yazarak 4455’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Bunun dışında cep telefonunun mesaj kısmına 542 yazarak 7000’e sms gönderilebilir. Gelecek onay kodunu ardından 542 dakika konuşma hakkı cep telefonuna tanımlanır.

  Vodafone Sürpriz Hediye Kampanyası Nedir?

  Vodafone sürpriz dakika kampanyası kapsamında tüm abonelerine özel olarak internet, dakika ve sms fırsatı sunuyor. Sunulan ayrıcalıklı fırsattan yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile SÜRPRİZ yazarak 6666’ya kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

  Vodafone Harca Kazan Kampanyası Nedir?

  Vodafone Harca Kazan Kampanyası Nedir?

  Vodafone Harca Kazan kampanyası ile bedava dakika kazanmak mümkün. Vodafone faturasız hat aboneleri yükledikleri TL karşılığında bedava dakika kazanabiliyor. Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle BANANEVAR yazdıktan sonra 4455’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Gelen bilgilendirme mesajı sonrasında hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

  Vodafone Hatlar Arası Bedava 100 Dakika Kampanyası Nedir?

  Vodafone’un yakınlarınızla ücretsiz olarak görüşebilmenizi sağlayacak yeni kampanyası duyuruldu. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için tanımlanabilen kampanya detayları yerine getirildiğinde 100 dakika konuşma hakkı kazanılıyor. Hediye dakika tutarından faydalanabilmek için mesaj yolu ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Faturalı ve faturasız hatlara özel olarak sunulan Vodafone hatlar arası 100 dakika kampanyası kapsamında hediye dakika kazanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile EVET yazarak 3785’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Kampanya dahilinde sunulan faydalar cep telefonuna yönlendirilecek bilgilendirme mesajı sonrasında tanımlanır. Belirlenen tarihler arasında ancak kullanılabilir. Kampanya süresi tanımlandığında sunulan haklar telefondan geri alınır. Konu üzerine daha detaylı bilgi alabilmek için Vodafone müşteri hizmetleri hattı 0 542 542 00 00 aranarak istenen bilgi elde edilebilir.

  Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

  Vodafone hat kullanıcıları farklı bir operatörde bulunan arkadaşını Vodafone’a davet ettiğinde ve abonelik işlemleri gerçekleştirildiğinde 15 GB bedava internet kazanabiliyor. Yalnızca faturalı hat sahiplerine özel olarak tanımlanan bu fırsattan yararlanabilmek için arkadaşın Vodafone faturalı hat sahibi yapılması gerekiyor. 2 ay boyunca geçerli 25 GB ücretsiz internet fırsatından gerekli şartlar yerine getirildiğinde yararlanılabiliyor.

  • Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “menü”kısmına giriş yapılarak “arkadaşını davet et” butonuna tıklanmalıdır.
  • Ardından kişiye özel belirlenen şifre ile bağlantı adresini arkadaşınıza göndermeniz gerekiyor.
  • Süreçte bağlantı üzerinden Vodafone’a geçiş işlemi gerçekleştirildiğinde bedava internet kapsamında sunulan hediye internetler otomatik olarak hatta tanımlanıyor.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  2 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Sami

  İnternet

  Barış Kaya

  İnternet

  2
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x