Vodafone Yanımda Uygulaması ile 2 GB Hediye İnternet Kazan

  18.02.2023
  4.947
  A+
  A-
  Vodafone Yanımda Uygulaması ile 2 GB Hediye İnternet Kazan

  Vodafone Yanımda uygulaması, kullanıcılara birçok farklı avantaj sunan bir uygulamadır. Bu avantajlar arasında, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun tarifeler seçmeleri, faturalarını takip etmeleri, kampanyalara katılmaları ve hatta bazı fırsatlardan yararlanmaları da bulunmaktadır. Bunlardan biri de Fırsatlar Dünyası kısmında 2 GB bedava internet veren kampanya.

  Vodafone’un sunduğu bu kampanya, müşterilerin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden başvurmaları durumunda 2 GB bedava internet hakkı kazanmalarını sağlamaktadır. Bu kampanya, müşterilerin ihtiyaç duydukları internet erişimini arttırmalarına yardımcı olmak için sunulmaktadır.

  Peki, nasıl başvurulur?

  Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmaları ve Fırsatlar Dünyası bölümünde yer alan “2 GB Kazan” butonuna tıklayıp fırsatı kullanı deneyin. Ardından kodu kopyalacaksınız. Google play’dan Tavla Stars uygulamasına yükleyin kısa yoldan hemen cihazdan oturum açın. Menüden Hediyeler bölümüne tıklayıp kodu yapıştırın. Sonrasında 2 GB bedava internetr hattınıza tanımlanmış olması gerekmektedir.

  Kampanya, belirli bir süre için geçerlidir ve bu süre genellikle kampanyanın duyurulduğu tarihten itibaren birkaç hafta ile sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu süre içinde başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca, kampanya kapsamında sunulan 2 GB bedava internetin kullanım süresi de sınırlıdır ve müşterilerin bu süre içinde internetlerini kullanmaları gerekmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  16 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Muhammed

  Bana 2 GB internet verir misiniz

  Berfin

  2gb İnternet

  İlker

  2gb internet

  Kadir

  2gb internet

  Selim

  Gbn

  Ali

  Teşekkürler

  Yusuf

  İkici hakkımız yokmu

  Davut Cengiz

  Ff

  Berat

  İnternet

  Musa

  Teşekkürler

  Şahin Bingöl

  Kodu tekrar nasıl ala bilirim

  Vedat

  Algida kodunu bana da gondrein lutfenn

  Kızgın beleşci

  Kodu tek sefer gösteriyor neden? Kaybettin

  Şahin Bingöl

  Yanlışlıkla kaybettim

  Samet

  İnternette kazan GB 3

  16
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x