Vodafone’dan Uzaktan Eğitim için 6 GB Hediye İnternet

  09.04.2020
  1.037
  A+
  A-
  Vodafone’dan Uzaktan Eğitim için 6 GB Hediye İnternet

  Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi ile öğrenciler ücretsiz internet kullanımından yararlanmaktadır. Vodafone’dan uzaktan eğitim için 6 GB hediye internet kazanılmasında EBA uygulamasının da cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilip uygulamaya giriş yapılması gerekir.

  Vodafone Uzaktan Eğitim İçin 6 GB Hediye İnternet Müracaatı

  vodafone eba

  vodafone bedava internet

  Vodafone uzaktan eğitim için 6 GB hediye internet alınabilmesinde EBA uygulamasının cep telefonlarına indirilip uygulama üzerine giriş yapılması gerekir. Bunun haricinde “eba.gov.tr” resmi internet adresine de giriş yapılarak EBA kanalının takip edilmesi gerekir. Takip edilme işleminden sonra öğrencilerin hatlarına 6 GB hediye internet gelecektir. Bu hediye internetten aynı zamanda veliler ve öğretmenler de yararlanabilir. Vodafone uzaktan eğitim için 6 GB hediye internet kullanımı 5 Nisan 2020 tarihine kadardır.

  Vodafone Öğrenciler İçin 3 GB Bedava İnternet Nasıl Aktif Edilir? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Vodafone Yanımda İle Hediye İnternet Kazanma

  Vodafone Yanımda uygulaması ile 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 9 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Vodafone Yanımda ile hediye internet kazanmak için öncelikle cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinden sonra uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekir. Giriş yapıldıktan sonra ekranda yer alan “Arkadaşını Davet Et” sekmesine tıklanması gerekir. Bu sekme üzerinden 1 arkadaşınızı davet ettiğiniz zaman 9 GB hediye internet hattınıza aktarılacaktır.

  Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama üzerinde yer alan “Bana Ne Var Hediye Çarkı” sekmesine tıklamanız gerekir. Bu çarkı çevirdiğiniz zaman 5 GB hediye internet kazanma şansını elde etmiş olursunuz.

  Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Sevdiklerini Vodafonlu Yap” sekmesine tıklayarak arkadaşlarınızı Vodafonlu yaptığınız zaman 30 GB hediye internet kazanma hakkını kullanabilirsiniz.

  Vodafone Hediye İnternet Kazanma Yolları

  Aşağıda Vodafone ile hediye internet kazanmanın nasıl gerçekleşeceği detaylarıyla birlikte verilmektedir:

  • Vodafone e-fatura aboneliğine katılarak 1 GB internet kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Vodafone e-fatura abonesi olduğunuz zaman fatura bilgileri cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler cep telefonlarından aralarda boşluk olacak şekilde “EFATURA” ve e-mail adresini yazmalıdır. Daha sonra 7000’ e kısa mesaj göndermelidirler.
  • Vodafone Freezone kampanyası ile 26 yaşının altında olan gençler hatlarına 30 TL yükleme yaptıkları zaman her ay 2 GB hediye internet kazanabilecektir.
  • Vodafone uygulaması üzerinden “Vodafone Seviyorum İnterneti” testini yapmanız sonucunda testin son kısmında yer alan kutucuğa cep telefon numaranızı yazmanız gerekir. Cep telefonunuza gelen kodu da Vodafone Seviyorum İnterneti testinin son bölümüne yazmalısınız. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra hattınıza 3 GB kullanabileceğiniz hediye internet gelecektir.
  • Vodafone İnternet Avcıları uygulaması ile 4 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bu avantajdan yararlanmak için öncelikle cep telefonlarına İnternet Avcıları mobil uygulamasının indirilmesi gerekir. Uygulamanın indirilmesinden sonra giriş yapılmalıdır. Ardından oyunda yer alan en fazla uçuşan bitleri yakaladığınız zaman hattınıza 4 GB hediye internet tanımlanacaktır.

  Vodafone 8 GB Hediye İnternet Kazanma

  Vodafone 8 GB hediye internet Vodafone hattına yeni sahip olanlar için ilk 1 ay ücretsiz olarak verilmektedir. Bu paketten yararlanmak isteyenler öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “SUPER8GB” yazarak 3636’ya kısa mesaj göndermelidir. Mesajın gönderilmesinden sonra Vodafone müşterilerine ilk ay ücretsiz olarak kullanabilecekleri 8 GB hediye internet tanımlanacaktır. 1 ayın dolmasına son bir gün kala paketi iptal etmeniz gerekir. Çünkü iptal işleminin yapılmaması durumunda paket kendiliğinden her ay otomatik olarak yenilenecektir. Bunun sonucunda da ücretlendirme kendi hattınız üzerinden yapılacaktır. İptal işleminin yapılması için “ABONE SUPER8GB” yazılarak 3636’ya kısa mesaj gönderilmesi gerekir.

  Vodafone Yükle Kazan İle Hediye İnternet Kazanma

  vodafone yukle kazan firsatlari

  vodafone yukle kazan kampanyasi

  Vodafone Yükle Kazan kampanyası ile 2 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bunun için ilk olarak Pazartesi günleri faturasız hattınıza TL yükleyerek 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı ayda 1 kez yapabilme şansınız vardır.

  Yükle Kazan ile hattınıza TL yükledikten sonra cep telefonlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekir. Uygulamanın indirilmesinden sonra ücretsiz giriş yaparak “Bana Ne Var” sekmesine tıklamanız gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra 1 GB hediye internet hattınıza yüklenecektir.

  Ayrıca faturasız hattınıza TL yüklediğiniz zaman cep telefonlarınızdan “BANANEVAR” yazarak 4455’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Mesajı gönderdikten hemen sonra 1 GB hediye internet hattınıza yüklenecektir.

  Ayrıca Vodafone Otovinn Hediyeli 2 GB Bedava İnternet Kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

  Vodafone Öğrenciler İçin Tarifeler

  Vodafonlu öğrencilerin seçebileceği paketler şu şekildedir:

  • “Saçma Güzel Online M” paketi 1000 dakika içermektedir. Bununla birlikte paketin içerisinde 100 SMS ve 16 GB internet bulunmaktadır. Paket için aylık olarak 45 TL ücret ödenmektedir.
  • “Saçma Özel Online S” paketinin içerisinde 750 dakika ve 100 SMS hakkı bulunmaktadır. 12 GB internet ile toplamda 39 TL ücret ödenmektedir.
  • “Saçma Geniş L” paketi ile öğrenciler 1000 dakika ve 22 GB internet hakkı elde etmektedir. 100 SMS ile de mesajlaşma hakkı bulunmaktadır. Paketin toplam bedeli 59 TL’dir.
  • “Saçma Güzel 8” paketi dahilinde 500 dakika, 100 SMS ve 10 GB internet tanımlamaktadır. Bu paket için öğrenciler 32 TL ödemektedir.
  • “Saçma güzel 6” paketi doğrultusunda 18 GB internet ve 1000 dakika konuşma hakkı verilmekledir. Ayrıca öğrenciler 100 SMS ile de her yöne mesajlaşabilmektedir. Bu paket için ödenmesi gereken ücret 49 TL’dir.

  Vodafone İnternet Paketleri Nelerdir?

  Vodafone müşterilerinin kullanabileceği internet paketleri şu şekildedir:

  • “Uyumlu 4 GB” paketi ile toplamda 9 GB internet verilen paket için 33 TL ücret ödenmektedir.
  • “Uyumlu 6 GB” paketinde 11 GB internet hakkı bulunmaktadır. Müşteriler bu paketi satın aldıklarında 39 TL öder.
  • “Uyumlu 2 GB” paketi doğrultusunda 7 GB internet tanımlanmaktadır. Paket değeri 29 TL’dir.
  • Müşteriler 29 TL karşılığında “Uyumlu 1 GB” paketini satın alabilmektedir. Bu paket ile birlikte 6 GB internet hakkı tanımlanmaktadır.
  • “Red 15” müşterileri 49 TL karşılığında 15 GB internet içeren paketi satın alabilmektedir.
  • “Redli 20 Plus” paketinde 25 GB internet bulunmaktadır. Bu paketin ücreti ise 125 TL’dir.
  • “Red Online Pass” ile 15 GB internet kullanma hakkı bulunmaktadır. Paketi satın alacaklar 65 TL ödeme yapmaktadır.
  • Müşteriler “Red 8” tarifesini kullandıkları zaman 13 GB internet hakkına sahiptir. Bu paket için 49 TL ödenmektedir.
  • “Red 12” tarifesine geçenler 17 GB internet hakkını elde etmektedir. Paketin değeri 59 TL’dir.

  Red tarifesine geçenler ya da Red tarifesinde olanlar paket kullanımları için belirlenen fiyatlar aylık olarak ödenmektedir. Kullanım hakları da bir ay boyunca geçerlidir. Hakların bir sonraki aya devretme özelliği bulunmamaktadır. Red tarifesinde olanlar alışveriş, havaalanı, vb. gibi diğer alanlarda da kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanabilir. Bunun için cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulaması indirilmelidir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra “kampanyalar” kısmında “müşterilerin tarifelerine özel kampanyalar” yer almaktadır.

  Uygulama üzerinden tarife değişiklikleri de yapılabilmektedir.  Tarife ve paket değişikleri sonucunda herhangi bir cezai işlemin uygulanmaması için uygun paketler hakkında 542 numaralı müşteri çağrı merkezi aranmalıdır. Bu numara üzerinden Vodafone hediye internet ve Vodafone’den uzaktan eğitim için 6 GB hediye internet hakkında da bilgi alınabilmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x