Yeni Turkcell’li Olanlara 10 GB Bedava İnternet!

  29.05.2020
  2.806
  A+
  A-
  Yeni Turkcell’li Olanlara 10 GB Bedava İnternet!

  Turkcell’in yeni abonelerine özel bedava internet kampanyasına özel 10 GB bedava internet abonelerin Turkcell’e geçişlerinden sonra hesaplarına tanımlanmaktadır. Turkcell’in belirlediği Hoş Geldin Paketine geçişlerde 750 dakika her yöne konuşma, 1000 SMS, 5 GB Dergilik’te geçerli 5 GB ve Fizy’de geçerli 5 GB internet kullanımlarını içermektedir. Hoş Geldin paketine geçiş yapanlara paket içeriği haricinde 10 GB bedava internet hakkı tanınmıştır. Aylık 39 TL’den başlayan fiyatlar ile pakete geçiş yapan Turkcell aboneleri hediyelerini anında kullanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterileri son 90 gün içerisinde numarasını Turkcell operatörüne taşımış olması gereklidir. Yeni hat alımlarında da geçerli olan kampanyadan bireysel hat kullanıcıları yararlanmaktadır. Turkcell’in müşterisine sunduğu birçok kampanyadan sadece birisi olan Hoş Geldin paketi sayesinde müşterileri doyasıya internetin keyfini çıkarmaktadır. Turkcell’in yeni Turkcell’lilere özel bazı diğer kampanyaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Hoş Geldin 14GB Kampanyası,
  • Hoş Geldin 19GB Kampanyası,
  • Lifecell Hoş Geldin 5GB,
  • Hoş Geldin 2GB,
  • GNÇ Hoş Geldin 15 GB,
  • GNÇ Avantaj 6 GB,
  • Bol GB Tanışma Seti Kampanyaları ve daha birçok fırsat Turkcell tarafından yeni abonelere sunulmaktadır.

  Turkcell Kampüs Evimde 6 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Hoş Geldin 14GB Kampanyası

  turkcell hos geldin firsatlari

  turkcell hos geldin bedava internet

  Turkcell’in Hoş Geldin kampanyalarından biri olan paket kapsamında yeni aboneler 14 GB hediye internetin keyfini çıkarabiliyor. Turkcell’in abonelerine sunduğu bu paketten yalnızca son 90 gün içerisinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Kart’a gelenler faydalanabilmektedir. Ayrıca son 30 gün içerisinde Turkcell’den numarasını taşıyan kişiler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Hoş Geldin 14 GB Kampanyasına her yöne kullanılabilen 750 dakika, yine her yöne 1000 SMS, 14 GB cepten internet, BiP kullanımlarında geçerli olan 1 GB internet, Dergilik kullanımlarında geçerli olan 5 GB internet ve fizy’de geçerli 5 GB internet yer almaktadır. Bu kampanyadan faydalanan Turkcell müşterileri kampanyanın geçerli olduğu 30 günün sona ermesi halinde hatlarında para bulunduruyorlar ise, kampanya 12 ay boyunca yenilenmeye devam etmektedir. Artık paketten faydalanmak istemeyen kişilerin ise kampanyayı iptal etmesi gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell müşterileri SMS yoluyla ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla kampanyadan faydalanmaya başlayabilmektedir. Bu paket için kişilerin aylık Turkcell’e ödemesi gereken tutar 49 TL’dir.

  Hoş Geldin 19GB Kampanyası

  Turkcell yeni abonelere özel Hoş Geldin kampanyaları kapsamında 19 GB hediye internet vermektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell müşterilerinin son 90 gün içerisinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Bireysel Hazır Kart’a aboneliğini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan Turkcell’den son 30 gün içerisinde numarasını taşıyan müşteriler faydalanamamaktadır. Kişilerin gerekli koşullara uyum sağlaması halinde Turkcell Hoş Geldin 19 GB paketi dâhilinde alacağı hizmetler her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS, 19 GB internet, BiP kullanımları için 1 GB internet, Dergilik’te kullanılabilir 5 GB internet ve fizy’de geçerli 5 GB internettir. Kişilerin bu paketi hattına tanımlamasının üzerine, hatta yeterli paranın olması halinde paket her ay otomatik yenilenmektedir. 12 ay boyunca paketi kullanmaya devam eden kişilerin her ay tekrar başvuruda bulunmasına gerek yoktur. Fakat kullanılan paketi değiştirmek isteyen kişilerin SMS yolu ile iptal işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Aksi takdirde her ay paket tutarı müşteriden tahsil edilmeye devam edecektir.

  Lifecell Hoş Geldin 5GB

  Turkcell Lifecell Hoş Geldin kampanyasına özel hediye internet hakkı yeni Turkcell’li olan aboneler için geçerlidir. Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu Lifecell Hoş Geldin 5 GB paketi içerisinde 5 GB bedava internet ve uygulamalarda geçerli 20 GB internet verilmektedir. Bunun yanı sıra her yöne 100 SMS ve her yöne 500 dakika konuşma da paket içine dâhildir. Turkcell abonelerinin hatlarına tanımladığı Lifecell Hoş Geldin 5 GB paketini hat sahibinin iptal etmemesi durumunda 12 ay boyunca hat üzerinden ödemeler tahsil edilmeye devam edecektir. Bu sebeple kullanılan paketin değiştirilmesi için paketin iptal edilmesi gerekmektedir. İçerisinde tüm ihtiyaçları karşılayan bu paketin aylık belirlenen ücreti 34 TL’dir

  Hoş Geldin 2GB

  Turkcell Hoş Geldin kampanyalarından birisi de 2 GB hediyeli internet paketidir. Hoş Geldin 2 GB paketi son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart sahibi olan müşteriler için tasarlanmıştır. Bu paket içerisinde her yöne kullanılabilen 500 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS, 2 GB internet, BiP kullanımlarında geçerli 1 GB internet ve Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet yer almaktadır. Bu paketten faydalanan Turkcell müşterileri 12 ay boyunca paketi kullanmaya devam edebilmektedir. Hattına 1 kez bu paketi tanımlayan kişilerin hatlarında yeterli bakiyenin bulunması halinde 12 ay boyunca yenilenmeye devam edecektir ve ücret müşteriden tahsil edilecektir. 12 aydan önce paketini değiştirmek isteyen kişilerin paketini iptal etmesi gerekmektedir. Bunun dışında ay içinde kullanılmayan paket içeriği bir sonraki aylara devredilmemektedir ve silinmektedir. Bu paketin ise aylık ücreti 27 Türk Lirasıdır.

  GNÇ Hoş Geldin 15 GB

  gnc hos geldin firsatlari

  gnc hos geldin kampanyasi

  Turkcell GNÇ Hoş Geldin paketi ile 25 yaş ve altı Turkcell aboneleri avantajlı fırsatlardan yararlanabilir. Kişilerin 25 yaş altı olmasının yanı sıra son 90 gün içerisinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içerisinde Turkcell’den numarasını taşımamış olması gerekmektedir. Bu gerekli koşulların sağlanması halinde Turkcell’in bu pakete dâhil ettiği 10 GB internet, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli olan 5 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS fırsatlarının tümü bir arada kullanıma hazır hale gelmektedir. Bu paketin ücreti 49 TL’dir.

  Turkcell Faturalı Hatlara Günlük 500 MB Bedava İnternet! Bilgileri yazımzıdadır.

  GNÇ Avantaj 6 GB

  Turkcell GNÇ paketleri sayesinde 6 GB hediye internete ek Youtube, İnstagram, Facebook ve Twitter kullanımları için 3 GB daha internet teklifleri abonelere sunulmaktadır. Bu paket yalnızca son 90 gün içerisinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içerisinde hattını Turkcell’den taşımayan kullanıcılar için hazırlanmıştır. Gerekli koşulları sağlayan Turkcell müşterileri paket içerisine dâhil olan 6 GB internet, Youtube Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS kullanım haklarına sahip olacaktır. Bu paketten faydalanan kişilerin hattında para olması halinde 12 ay boyunca otomatik ödeme alınacaktır. Paketini değiştirmek isteyen kişilerin paket iptali işlemi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kullanıcıların bu paket için aylık ödemesi gereken tutar 34 TL’dir.

  Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

  Turkcell Bol GB kampanyası ile Turkcell müşterileri ön ödemeli hat alımlarından sonra geçerli fırsatlarından yararlanabilir. Yeni bir ön ödemeli kart sahibi olmak isteyen bireysel müşterilere özel Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sunulmaktadır. Bu kampanyanın gerekli koşullarını sağlayan Turkcell müşterilerine sunulan hizmet her yöne 750 dakika, her yöne 250 SMS ve her yöne 25 GB bedava internettir. Hediye paketinden kişiler 30 gün boyunca yalnızca bir kere faydalanabilmektedir.

  Yorumları Takip Et
  Bildir
  guest

  1 Yorum
  En Yeniler
  Eskiler Beğenilenler
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hamit

  İnternet gönder bana simdi lazım 300gb lazım emen versene

  1
  0
  Yorumda Bulunmak İçin Tıklayın !x